Νέα

Πως την έκανα τσακωτή - Πως με έκανε τσακωτό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα hitman7771
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 755
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Να ξερετε οτι για ολες υπαρχει γαμιας.Μου λεει ενα φιλαρακι γαμαω μια παντρεμενη.Καλη του λεω.Οοοουυυ μου λεει πολυ καλη.Ειχα τις επιφυλαξεις μου γιατι ο τυπος γουσταρει γυναικες με κιλακια...Να την δω να σου πω του λεω.Ελα στο σπιτι μου αυριο στις 6 που θα ερθει για πηδημα και φευγεις στα καπακια.Μαγκες το χοντρη ειναι λιγο  :S φαλαινοθηρικο σκετο  :2funny:.Για αυτο ποτε μην λετε ποιος την γαμαει την γυναικα μου ετσι οπως ειναι... παντα υπαρχει καποιος..  ;)
Mηπως ειναι δικηγορος και δεξος ο φιλος σου; :think:
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
654
Like
252
Πόντοι
26
Να ξερετε οτι για ολες υπαρχει γαμιας.Μου λεει ενα φιλαρακι γαμαω μια παντρεμενη.Καλη του λεω.Οοοουυυ μου λεει πολυ καλη.Ειχα τις επιφυλαξεις μου γιατι ο τυπος γουσταρει γυναικες με κιλακια...Να την δω να σου πω του λεω.Ελα στο σπιτι μου αυριο στις 6 που θα ερθει για πηδημα και φευγεις στα καπακια.Μαγκες το χοντρη ειναι λιγο  :S φαλαινοθηρικο σκετο  :2funny:.Για αυτο ποτε μην λετε ποιος την γαμαει την γυναικα μου ετσι οπως ειναι... παντα υπαρχει καποιος..  ;)

Τσάμπα ο κόπος να πας μέχρι το σπίτι ρε φίλε.Χαχαχαχαχαχα
 

lagos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
Ταρίφας είναι ο φίλος σου;  :think:
Τσου .Και ο τυπος ηταν παντρεμενος... χωρισμενος τωρα με θεομουνο γυναικα ...περπατουσε και τριζαν οι δρομοι  :grin: Αβυσος η ψυχη του ανθρωπου  :grin:
 
OP
OP
hitman7771

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Φιλαράκι μου τα είχε χρόνια με μια τύπισα. Εκείνη έφυγε για σπουδές εκτός Αθήνας.

Μια μέρα στη σχολή μου λέει ο φίλος μου "Ρε μαλάκα ... την δικιά μου την παίρνει τηλέφωνα ένας συμφοιτητής της κάτι περίεργες ώρες. 2 το βράδυ"

Του λέω αδερφέ ψάξτο παίζει κέρατο.

- Μη με τρελλαίνεις τώρα και μου τα λες αυτά. Όταν κατεβαίνει Αθήνα και είμαστε μαζί χτυπάει το κινητό της τα ξημερώματα, και της λέω τι γίνεται με τον τύπο και μου απαντάει ότι είναι φίλος από τη σχολή, ρωτάει για τα μαθήματα κλπ.

-Αδερφέ (του λέω), 2 το βράδυ για μαθήματα δε ρωτάει κανείς, και πόσο μάλλον όταν ξέρει ότι η κοπέλα είναι δεσμευμένη δεν παίρνεις τέτοιες ώρες να ενοχλήσεις. Σέβεσαι.

- Μαλάκα με πρίζωσες, θα τη γαμήσω.


Με τα πολλά το έψαχνε ο φίλος μου δε έβγαζε πουθενά. Μια μέρα ενώ δεν του είχε πεί πως θα κατέβει Αθήνα, τη βλέπει καβάλα σε μηχανάκι ένας γνωστός του και του το λέει.

Γίνανε μπίλιες, τη χώρισε την έβρισε.

Μετά από κάποιο διάστημα τι έμαθε????????

Ότι ο γαμιάς της τύπισας ήταν εδώ και καιρό γαμιάς της, και μάλιστα φορές που την είχε επισκεφτεί ο φίλος μου του τον είχε συστήσει και είχαν βγεί και όλοι μαζί....
 
OP
OP
hitman7771

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Ιστορία άλλου φίλου.

Τον συνάντησα τις προάλλες και μου λέει χώρισα. Τι έγινε του λέω?

- Πηδήχτηκε με τον πρώην της (μου λέει).
-Πως το έμαθες ρε μαλάκα?
-Την είδε φίλος μου έξω ε και τα υπόλοιπα δε χρειάζεται αν τα φανταστώ.

Η τύπισα μου έλεγε ο φίλος μου ότι ήταν σεξομανής. ήθελε πούτσο συνέχεια. Είχαν πάρει και δονητές μου έλεγε και γενικότερα ήθελε ξεφτίλισμα στο γαμήσι. Και του έλεγα και εγώ ρε φίλε είσαι τυχερός να τα κάνεις αυτά με τη σοβαρή σου σχέση.

Μένανε μαζί να προσθέσω.

το σκηνικό πως έγινε..

Μια μέρα που αυτός δεν ήταν καλά, η άλλη του έλεγε να πηδηχτούν και δεν είχε όρεξη. Την επόμενη μέρα αυτός έφυγε για επαγγελματικό ταξίδι και η κυρία κανόνισε με τον πρώην...
 

lagos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
Mηπως ειναι δικηγορος και δεξος ο φιλος σου; :think:
Γιατι ρε μαστερ μονο αυτοι τα κανουν αυτα.Ο τυπος ειναι αλλου περπταταμε του δειχνω μια γκομενα αντικειμενικα ομορφη ωραια λεπτουλα κτλ ..μου λεει τι ειναι αυτα ρε κοιτα αυτο το μωρο εκει...και βλεπω διπλα την αδερφη του Σουγλακου Θεός σχωρέστον
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
654
Like
252
Πόντοι
26
Φιλαράκι μου τα είχε χρόνια με μια τύπισα. Εκείνη έφυγε για σπουδές εκτός Αθήνας.

Μια μέρα στη σχολή μου λέει ο φίλος μου "Ρε μαλάκα ... την δικιά μου την παίρνει τηλέφωνα ένας συμφοιτητής της κάτι περίεργες ώρες. 2 το βράδυ"

Του λέω αδερφέ ψάξτο παίζει κέρατο.

- Μη με τρελλαίνεις τώρα και μου τα λες αυτά. Όταν κατεβαίνει Αθήνα και είμαστε μαζί χτυπάει το κινητό της τα ξημερώματα, και της λέω τι γίνεται με τον τύπο και μου απαντάει ότι είναι φίλος από τη σχολή, ρωτάει για τα μαθήματα κλπ.

-Αδερφέ (του λέω), 2 το βράδυ για μαθήματα δε ρωτάει κανείς, και πόσο μάλλον όταν ξέρει ότι η κοπέλα είναι δεσμευμένη δεν παίρνεις τέτοιες ώρες να ενοχλήσεις. Σέβεσαι.

- Μαλάκα με πρίζωσες, θα τη γαμήσω.


Με τα πολλά το έψαχνε ο φίλος μου δε έβγαζε πουθενά. Μια μέρα ενώ δεν του είχε πεί πως θα κατέβει Αθήνα, τη βλέπει καβάλα σε μηχανάκι ένας γνωστός του και του το λέει.

Γίνανε μπίλιες, τη χώρισε την έβρισε.

Μετά από κάποιο διάστημα τι έμαθε????????

Ότι ο γαμιάς της τύπισας ήταν εδώ και καιρό γαμιάς της, και μάλιστα φορές που την είχε επισκεφτεί ο φίλος μου του τον είχε συστήσει και είχαν βγεί και όλοι μαζί....

Όταν η άλλη φεύγει για σπουδές και φαντάζομαι ήταν σε μικρή ηλικία(όχι ότι παίζει ρόλο απλά είναι πιο σίγουρο ότι θα φας κέρατο) δε μπορείς να έχεις απαιτήσεις.Τη συγκεκριμένη περίπτωση την έχουν ζήσει οι περισσότεροι.
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
66
Γιατι ρε μαστερ μονο αυτοι τα κανουν αυτα.Ο τυπος ειναι αλλου περπταταμε του δειχνω μια γκομενα αντικειμενικα ομορφη ωραια λεπτουλα κτλ ..μου λεει τι ειναι αυτα ρε κοιτα αυτο το μωρο εκει...και βλεπω διπλα την αδερφη του Σουγλακου Θεός σχωρέστον

Όχι ρε τύπε, απλά κάπου πήγε το μυαλό μας. Γι' αυτό ο Master ρώτησε για δεξό δικηγόρο κι εγώ για ταρίφα.
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
Φιλαράκι μου τα είχε χρόνια με μια τύπισα. Εκείνη έφυγε για σπουδές εκτός Αθήνας.

Και γιατί αυτό λογίζεται κέρατο?? Ήταν παντρεμένοι ή έστω αραβωνιασμένοι ή είχαν υπογράψει κανένα συμβόλαιο περί πηδήματος?
 

stel_thess

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Πως το έκανες ρε φιλαράκι με τα προγραμματάκια αν δεν μπορείς να πάρεις το κινητό της;Δώστ καμία ιδέα (λύση)....
 
OP
OP
hitman7771

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Και γιατί αυτό λογίζεται κέρατο?? Ήταν παντρεμένοι ή έστω αραβωνιασμένοι ή είχαν υπογράψει κανένα συμβόλαιο περί πηδήματος?

Γιατί κάνανε κουβέντα σα ζευγάρι και αποφάσισαν να συνεχίσουν μαζί.

Τι εννοείς??? Χρειάζεται να υπογράψεις συμβόλαιο περί πηδήματος για να πιαστεί κέρατο?
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
εγω πρωτη φορα εψαξα κινητο στην ζωη μου και ειδες τι εγινε..Ποιος ξερει σε τι κοσμο ζουσα και τι θα γινοταν πισω απ την πλατη μου.Παρ ολα αυτα ειμαι υπερ της ελευθεριας αλλα οχι της κοροιδιας.
ετσι φιλαρακι :rockon:
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
Γιατί κάνανε κουβέντα σα ζευγάρι και αποφάσισαν να συνεχίσουν μαζί.

Τι εννοείς??? Χρειάζεται να υπογράψεις συμβόλαιο περί πηδήματος για να πιαστεί κέρατο?

Θεωρώ ότι οποιαδήποτε σχέση δεν είναι επισημοποιημένη είτε με γάμο είτε με αρραβώνα λογίζεται σαν ελεύθερη σχέση.
Σε μια τέτοια σχέση όταν ο ένας βρεί κάτι καλύτερο μπορεί οποιαδήποτε στιγμή να την κάνει.

Με τις κουβέντες δεν κάνουμε και τίποτα...
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
εγω πρωτη φορα εψαξα κινητο στην ζωη μου και ειδες τι εγινε..Ποιος ξερει σε τι κοσμο ζουσα και τι θα γινοταν πισω απ την πλατη μου.Παρ ολα αυτα ειμαι υπερ της ελευθεριας αλλα οχι της κοροιδιας.
Ενας πρωην που ημασταν πολλα χρόνια μαζι, εψαχνε συνεχεια το κιν μου από την αρχη της σχεσης, αλλα δεν ελεγε τπτ. Δεν μου ειχε περασει καν απο το μυαλο οτι μπορει να συνεβαινε κατι τετοιο κ μετα απο πολλους μηνες εκανε ενα μπαμ και τα ειπε μαζεμενα!!! Βεβαια ήταν παθολογικα ζηλιαρης γτ τον ενοχλουσαν τα παντα, δεν ειχε βρει κατι αντικειμενικα μεμπτο. Δε σταματησε ποτε να ψαχνει το κιν κ γω μεχρι τοτε δεν ηξερα σε ποσα σημεια τα κωλοκινητα αποθηκευουν διαφορα, μετα φυσικά εμαθα!!!!
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
Ενας πρωην που ημασταν πολλα χρόνια μαζι, εψαχνε συνεχεια το κιν μου από την αρχη της σχεσης, αλλα δεν ελεγε τπτ. Δεν μου ειχε περασει καν απο το μυαλο οτι μπορει να συνεβαινε κατι τετοιο κ μετα απο πολλους μηνες εκανε ενα μπαμ και τα ειπε μαζεμενα!!! Βεβαια ήταν παθολογικα ζηλιαρης γτ τον ενοχλουσαν τα παντα, δεν ειχε βρει κατι αντικειμενικα μεμπτο. Δε σταματησε ποτε να ψαχνει το κιν κ γω μεχρι τοτε δεν ηξερα σε ποσα σημεια τα κωλοκινητα αποθηκευουν διαφορα, μετα φυσικά εμαθα!!!!
Τον ειχες τρελανει στο κερατο???
 
OP
OP
hitman7771

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Θεωρώ ότι οποιαδήποτε σχέση δεν είναι επισημοποιημένη είτε με γάμο είτε με αρραβώνα λογίζεται σαν ελεύθερη σχέση.
Σε μια τέτοια σχέση όταν ο ένας βρεί κάτι καλύτερο μπορεί οποιαδήποτε στιγμή να την κάνει.

Με τις κουβέντες δεν κάνουμε και τίποτα...

Μωρέ ναι να την κάνει και να πάει και με μια ποδοσφαιρική ομάδα το ίδιο βράδυ αν θέλει. Αλλά να φροντίσει να διακόψει τη σχέση της.

Κερατό δεν το θεωρώ μόνο όταν είσαι παντρεμένος. Απλά στον γάμο είναι πιο σοβαρό.

Θα μπορούσε να χώριζε τον φίλο μου μιας και θέλει να ζήσει τα γαμήσια με τον άλλον. Όχι να κρατάει και τους δύο...

Κάπου σε χάνω..
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
Τον ειχες τρελανει στο κερατο???
Οχι δεν ειχα κανει τπτ απολυτως!!! Απλα ζηλευε τους παντες, γτ στο μνμ που σου στειλε ο συμφοιτητης κ φιλος που γνωριζε κ ο ιδιος πχ εβαλε θαυμαστικο?? ή γτ στη γιορτη σου αντρες παιδικοι φιλοι εντωμεταξυ σου εφεραν λουλουδια???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom