Νέα

Πως την έκανα τσακωτή - Πως με έκανε τσακωτό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα hitman7771
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 755
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
hitman7771

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Μπα, τα ίδια είναι κύριε Δικαστά. Απλά αν έχεις γεμάτο "βιογραφικό" έχεις λιγότερα απωθημένα.

Ισχύει αυτό. Αλλά αν έχεις και μεγάλο βιογραφικό έχεις και πολλές αναμνήσεις... και σου λείπουν πράγματα μετά απο χρόνια. Έχει δύο όψεις το νόμισμα.
 

cobr1to

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2014
Μηνύματα
305
Like
0
Πόντοι
1
Πρωτη φορα στην ζωη μου που εψαξα το κινητο της,μετα απο 5 χρονια σχεσης(με παιδι) και ειδα περιεργο μηνυμα του στιλ 'μου λειπεις' σε αγνωστο παραληπτη.ηταν 12 το βραδυ,αυτη κοιμοτανε.προς στιγμη περασαν πολλα ασχημα πραγματα απ το μυαλο μου.Να της σπασω τα μουτρα,να την ταπεινωσω με λογια,να την πεταξω εξω απ το σπιτι μου και πολλα ακομα.Τελικα σκεφτηκα το παιδι μου και απλα την εβρισα πολυ,την ταπεινωσα οσο μπορουσα μονο με λογια.Η αληθεια ειναι οτι το εχω μετανιωσει που δεν  το εβγαλα απο μεσα μου οπως 'επρεπε' εκεινη τη στιγμη.Να της σκασω μια σφαλιαρα ρε παιδι μου και μια ροχαλα στα μουτρα.Κριμα γιατι το αξιζε.Η ημερα που εμαθα οτι ειμαι κερατας ειναι η Γιορτη της Γυναικας :2funny: :2funny: . Απο τοτε για μενα ειναι ΕΠΙΣΗΜΟΤΑΤΑ η Γιορτη της Πουτανας.

υ.γ. σε ολους τους μελλοθανατους.Αν δεν της γαμησετε το σπιτι απο την πρωτη μερα το χασατε το παιχνιδι.Οπως πολυ σοφα μου εχει πει ενας γεροντας"Να χτυπας την γυναικα σου χωρις να ξερεις το γιατι.Αυτη ομως ξερει γιατι τις τρωει...
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
66
Πρωτη φορα στην ζωη μου που εψαξα το κινητο της,μετα απο 5 χρονια σχεσης(με παιδι) και ειδα περιεργο μηνυμα του στιλ 'μου λειπεις' σε αγνωστο παραληπτη.ηταν 12 το βραδυ,αυτη κοιμοτανε.προς στιγμη περασαν πολλα ασχημα πραγματα απ το μυαλο μου.Να της σπασω τα μουτρα,να την ταπεινωσω με λογια,να την πεταξω εξω απ το σπιτι μου και πολλα ακομα.Τελικα σκεφτηκα το παιδι μου και απλα την εβρισα πολυ,την ταπεινωσα οσο μπορουσα μονο με λογια.Η αληθεια ειναι οτι το εχω μετανιωσει που δεν  το εβγαλα απο μεσα μου οπως 'επρεπε' εκεινη τη στιγμη.Να της σκασω μια σφαλιαρα ρε παιδι μου και μια ροχαλα στα μουτρα.Κριμα γιατι το αξιζε.Η ημερα που εμαθα οτι ειμαι κερατας ειναι η Γιορτη της Γυναικας :2funny: :2funny: . Απο τοτε για μενα ειναι ΕΠΙΣΗΜΟΤΑΤΑ η Γιορτη της Πουτανας.

υ.γ. σε ολους τους μελλοθανατους.Αν δεν της γαμησετε το σπιτι απο την πρωτη μερα το χασατε το παιχνιδι.Οπως πολυ σοφα μου εχει πει ενας γεροντας"Να χτυπας την γυναικα σου χωρις να ξερεις το γιατι.Αυτη ομως ξερει γιατι τις τρωει...

Το λεγόμενο "Δέρνε την γυναίκα σου πρωί-μεσημέρι-βράδυ. Ξέρει εκείνη"  :s&m_2: :s&m_2:
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
Πρωτη φορα στην ζωη μου που εψαξα το κινητο της,μετα απο 5 χρονια σχεσης(με παιδι) και ειδα περιεργο μηνυμα του στιλ 'μου λειπεις' σε αγνωστο παραληπτη.ηταν 12 το βραδυ,αυτη κοιμοτανε.προς στιγμη περασαν πολλα ασχημα πραγματα απ το μυαλο μου.Να της σπασω τα μουτρα,να την ταπεινωσω με λογια,να την πεταξω εξω απ το σπιτι μου και πολλα ακομα.Τελικα σκεφτηκα το παιδι μου και απλα την εβρισα πολυ,την ταπεινωσα οσο μπορουσα μονο με λογια.Η αληθεια ειναι οτι το εχω μετανιωσει που δεν  το εβγαλα απο μεσα μου οπως 'επρεπε' εκεινη τη στιγμη.Να της σκασω μια σφαλιαρα ρε παιδι μου και μια ροχαλα στα μουτρα.Κριμα γιατι το αξιζε.Η ημερα που εμαθα οτι ειμαι κερατας ειναι η Γιορτη της Γυναικας :2funny: :2funny: . Απο τοτε για μενα ειναι ΕΠΙΣΗΜΟΤΑΤΑ η Γιορτη της Πουτανας.

υ.γ. σε ολους τους μελλοθανατους.Αν δεν της γαμησετε το σπιτι απο την πρωτη μερα το χασατε το παιχνιδι.Οπως πολυ σοφα μου εχει πει ενας γεροντας"Να χτυπας την γυναικα σου χωρις να ξερεις το γιατι.Αυτη ομως ξερει γιατι τις τρωει...
Πορνες....το παιδι δεν το σκεφτηκε....Το μυαλο στη ΠΟΥΤΣΑ μονο :tickedoff: :uzi:
 

cobr1to

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2014
Μηνύματα
305
Like
0
Πόντοι
1
γαμα τα.Ζω μακρυα απ το παιδι μου χωρις να το επιλεξω.Εγω φταιω ομως δεν την σακατεψα οταν επρεπε και οταν δεν επρεπε.
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
γαμα τα.Ζω μακρυα απ το παιδι μου χωρις να το επιλεξω.Εγω φταιω ομως δεν την σακατεψα οταν επρεπε και οταν δεν επρεπε.
Ηταν επιλογη της ομως να γαμησει αυτη δυο ζωες  :tickedoff:.... ;) δεν αξιζει φιλαρακι
 
OP
OP
hitman7771

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
γαμα τα.Ζω μακρυα απ το παιδι μου χωρις να το επιλεξω.Εγω φταιω ομως δεν την σακατεψα οταν επρεπε και οταν δεν επρεπε.

Και οι δυό μας από κινητά αδερφέ..

Και την είχα και εγώ χαλαρή και δεν έψαχνα ποτέ τηλέφωνα. ΠΟΤΕ !

Βέβαια υπάρχουν σημάδια που φαίνονται ότι κάτι έχει αλλάξει. Εγώ τα είχα δεί και ήδη σκεφτόμουν ότι κάτι γίνεται.

Πολλές ώρες οδοντίατρος κλπ κλπ.

Κάτι κινητά στο αθόρυβο γιατί ξαφνικά μετά από χρόνια δε θέλει να ενοχλεί το κινητό της και άλλες παπαριές. Αυτά μιλάνε.

Βέβαια είμαι της άποψης να δίνουμε ελευθερία... έτσι θα το μάθουμε κάποια στιγμή.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Μεταφέρω πραγματική ιστορία που έγραψα σε διπλανό θέμα, αλλά εδώ ταιριάζει γάντι:
Δικό μου παλικάρι γνώρισε μια μουνάρα στα Γιαννενα. Αστέρι η γκόμενα και πάνε σοβαρά. Κυκλοφορούν στην πόλη σα ζευγάρι για μήνες και ξαφνικά έρχεται η αδερφή της γκόμενας και λέει στο δικό μου: Ρε είσαι μαλάκας; Η Σοφία παντρεύεται τον άλλο μήνα κι εσύ την κυκλοφοράς έξω; Ψάχνοντας ο δικός μου μαθαίνει ότι την πηδούσε ταυτόχρονα με τον αρραβωνιάρη και το δικό μου, ένας συνάδελφός της από τη δουλειά κι ένας πιτσαδόρος! Χαμός λέμε! Και το πιο ωραίο ήταν όταν πήγε ο δικός μου στη δουλειά του αρραβωνιάρη να του δώσει μια σακκούλα με τα εσώρουχα της Σοφίας. Κλαίγαμε μήνες απ' το γέλιο με την όλη φάση! :2funny: :2funny: :2funny:
 

livornezos

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
3.111
Κριτικές
2
Like
721
Πόντοι
96
Μεταφέρω πραγματική ιστορία που έγραψα σε διπλανό θέμα, αλλά εδώ ταιριάζει γάντι:
Δικό μου παλικάρι γνώρισε μια μουνάρα στα Γιαννενα. Αστέρι η γκόμενα και πάνε σοβαρά. Κυκλοφορούν στην πόλη σα ζευγάρι για μήνες και ξαφνικά έρχεται η αδερφή της γκόμενας και λέει στο δικό μου: Ρε είσαι μαλάκας; Η Σοφία παντρεύεται τον άλλο μήνα κι εσύ την κυκλοφοράς έξω; Ψάχνοντας ο δικός μου μαθαίνει ότι την πηδούσε ταυτόχρονα με τον αρραβωνιάρη και το δικό μου, ένας συνάδελφός της από τη δουλειά κι ένας πιτσαδόρος! Χαμός λέμε! Και το πιο ωραίο ήταν όταν πήγε ο δικός μου στη δουλειά του αρραβωνιάρη να του δώσει μια σακκούλα με τα εσώρουχα της Σοφίας. Κλαίγαμε μήνες απ' το γέλιο με την όλη φάση! :2funny: :2funny: :2funny:
για γελια και για κλαματα τυπε , παντως η τυπισα την ετρωγε ολη την πιτσα
 

cobr1to

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2014
Μηνύματα
305
Like
0
Πόντοι
1
εγω πρωτη φορα εψαξα κινητο στην ζωη μου και ειδες τι εγινε..Ποιος ξερει σε τι κοσμο ζουσα και τι θα γινοταν πισω απ την πλατη μου.Παρ ολα αυτα ειμαι υπερ της ελευθεριας αλλα οχι της κοροιδιας.
 

lagos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
Πρωτον οσοι εχεται αμφιβολιες μπορειτε με ελαχιστα εξοδα να κατασκοπευεται την γυναικα/φιλη σας .Υπαρχουν προγραμματακια για smartphone/android/ios και για PC που κανουν ευκολα την δουλεια.Το εχω κανει για φιλους και εχουμε βγαλει λαγους...Ο τελευταιος παντρεμενος με 2 μικρα παιδια ειχε δει οτι κατι δεν πηγαινε με την γυναικα του πηγαιναν για χωρισμο αλλα ελεγε μπας και το σωσουν.. η γυναικα του επαιζε γενικως και νταραβεριζοταν με ενα πιτσιρικα....Ειχαμε εκτυπωσει τα reports...και περιμενε την καταλληλη στιγμη...Αυτη εφτασε οταν τα πεθερικα του αρχισαν να το κατηγορουν οτι αυτος εφταιγε και αλλα πολλα...τοτε ήταν που εβγαλε τις απειρες Α4...ακομα με τα χαπια ειναι πρωην πεθερα και πεθερος  :2funny: :2funny:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Τι νομιζετε ρε μαλακες οτι οι παντρεμενες δεν κερατωνουν;Οι χειροτερες ειναι.Και κυριως αυτες που το παιζουν σιγανοπαπαδιες και εχουν ησυχο το κεφαλι τους οι συζυγοι.Να ξερατε ποσοι απο εδω μεσα που το παιζουν μεγαλογαμιαδες και πιστευουν οτι οι γυναικες τους ειναι ησυχες σπιτι,ειναι στην πραγματικοτητα ταρανδοι του αι βασιλη.
 
OP
OP
hitman7771

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
εγω πρωτη φορα εψαξα κινητο στην ζωη μου και ειδες τι εγινε..Ποιος ξερει σε τι κοσμο ζουσα και τι θα γινοταν πισω απ την πλατη μου.Παρ ολα αυτα ειμαι υπερ της ελευθεριας αλλα οχι της κοροιδιας.

Και εγώ φίλε μου το ίδιο. Δε μπορώ να το παίζω αστυνόμος.

Ζητάω ελευθερία και δίνω ελευθερία. Αν έχει φιλότιμο η άλλη οκ. Αν δεν έχει αργά η γρήγορα θα το μάθεις. Άλλωστε όταν δίνεις ελευθερία ο άλλος αφήνεται και δεν προσέχει τόσο.

Αν περάσεις το στυλ ζηλιάρη η άλλη φυλάγεται από παντού. Πιο δύσκολο να την πιάσεις.
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
654
Like
252
Πόντοι
26
Συμφωνώ σε πολλά από όσα λέτε.Κι εγώ έχω δει πολλά.Υπάρχουν και αρκετές περιπτώσεις όμως που είναι καλά και δε κάνουν τίποτα εκτός.Μη τα ισοπεδώνουμε όλα.
 
OP
OP
hitman7771

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
μεγαλογαμιάδες που λες μάστερ είναι χαζό να το παίζει κάποιος.

Για ποτέ και για τίποτα δε μπορούμε να είμαστε σίγουροι.

Εμένα αν με ρωτήσεις πόσες με έχουν κερατώσει θα σου απαντήσω "Δε ξέρω". Γιατί σίγουρα δεν είναι οι φορές που το μάθαμε μόνο... ίσα ίσα γιαυτές τις φορές είμαστε τυχεροί.
 

lagos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
Να ξερετε οτι για ολες υπαρχει γαμιας.Μου λεει ενα φιλαρακι γαμαω μια παντρεμενη.Καλη του λεω.Οοοουυυ μου λεει πολυ καλη.Ειχα τις επιφυλαξεις μου γιατι ο τυπος γουσταρει γυναικες με κιλακια...Να την δω να σου πω του λεω.Ελα στο σπιτι μου αυριο στις 6 που θα ερθει για πηδημα και φευγεις στα καπακια.Μαγκες το χοντρη ειναι λιγο  :S φαλαινοθηρικο σκετο  :2funny:.Για αυτο ποτε μην λετε ποιος την γαμαει την γυναικα μου ετσι οπως ειναι... παντα υπαρχει καποιος..  ;)
 
OP
OP
hitman7771

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Συμφωνώ σε πολλά από όσα λέτε.Κι εγώ έχω δει πολλά.Υπάρχουν και αρκετές περιπτώσεις όμως που είναι καλά και δε κάνουν τίποτα εκτός.Μη τα ισοπεδώνουμε όλα.

Σίγουρα θα υπάρχουν και εξαιρέσεις. ή ακόμα και κανόνας αν θες για να μη γέρνω τη ζυγαριά.
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
66
Να ξερετε οτι για ολες υπαρχει γαμιας.Μου λεει ενα φιλαρακι γαμαω μια παντρεμενη.Καλη του λεω.Οοοουυυ μου λεει πολυ καλη.Ειχα τις επιφυλαξεις μου γιατι τυπος γουσταρει γυναικες με κιλακια...Να την δω να σου πω του λεω.Ελα στο σπιτι μου αυριο στις 6 που θα ερθει για πηδημα και φευγεις στα καπακια.Μαγκες το χοντρη ειναι λιγο  :S φαλαινοθηρικο σκετο  :2funny:.Για αυτο ποτε μην λετε ποιος την γαμαει την γυναικα μου ετσι οπως ειναι παντα υπαρχει καποιος  ;)

Ταρίφας είναι ο φίλος σου;  :think:
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
Να ξερετε οτι για ολες υπαρχει γαμιας.Μου λεει ενα φιλαρακι γαμαω μια παντρεμενη.Καλη του λεω.Οοοουυυ μου λεει πολυ καλη.Ειχα τις επιφυλαξεις μου γιατι τυπος γουσταρει γυναικες με κιλακια...Να την δω να σου πω του λεω.Ελα στο σπιτι μου αυριο στις 6 που θα ερθει για πηδημα και φευγεις στα καπακια.Μαγκες το χοντρη ειναι λιγο  :S φαλαινοθηρικο σκετο  :2funny:.Για αυτο ποτε μην λετε ποιος την γαμαει την γυναικα μου ετσι οπως ειναι παντα υπαρχει καποιος  ;)
:2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom