Νέα

Πως την έκανα τσακωτή - Πως με έκανε τσακωτό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα hitman7771
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 755
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
166
Ξαναλέω ρε καμμένοι και μου φαίνεται δεν προσέχετε. Έχουμε κοινό υπολογιστή σπίτι, και έψαχνε κάτι φωτογραφίες που τις είχαμε χάσει !
θα την επιανα απ το μαλλι και θα της κοπαναγα το κεφαλι στο πληκτρολογιο :zfuck:
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
OP
OP
hitman7771

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
εγώ ελπίζω το make-up sex να σε αποζημίωσε για όλη αυτήν την αναστάτωση ....

επίσης, αφού το πρόσωπο σε κόφτει τόσο πολύ, κόψε τα στούντιο, (ή το να ποστάρεις κριτική, καθώς ο διάολος έχει πολλά ποδάρια ) ... θα έχεις χρόνο για αυτά μετά τα 7 χρόνια γάμου ...

Το να πάω μια φορά το χρόνο σε στούντιο δε με κάνει και συχνό πελάτη. Τώρα λες να με προδώσει η μια κριτική?
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
66
Το να πάω μια φορά το χρόνο σε στούντιο δε με κάνει και συχνό πελάτη. Τώρα λες να με προδώσει η μια κριτική?

Φίλε, καλύτερα να μην ξαναμπείς εδώ απ' το pc του σπιτιού. Κάνε αποσύνδεση, διέγραψε username & password απ' το ιστορικό και ας το να πάει στο διάλο, μην το ρισκάρεις, δεν αξίζει. Το βίντεο με τα πόδια της άλλης είναι πιο αθώο απ' το να διαβάσει έστω και μία κριτική σου γιατί αυτό είναι πλέον απόδειξη. Ας το να πάει στο διάλο. Μπαίνε ως επισκέπτης να βλέπεις τι γίνεται και αν είναι να γράψεις, μπες από αλλού.
 

ΓΙΑΝΝΗΣ DR

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2014
Μηνύματα
274
Like
11
Πόντοι
1
Το να πάω μια φορά το χρόνο σε στούντιο δε με κάνει και συχνό πελάτη. Τώρα λες να με προδώσει η μια κριτική?

Προσεχε γιατι τα γραπτά μένουν φίλε. Απο τις πιο σοφές κουβέντες πιστεύω....
 
OP
OP
hitman7771

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Φίλε, καλύτερα να μην ξαναμπείς εδώ απ' το pc του σπιτιού. Κάνε αποσύνδεση, διέγραψε username & password απ' το ιστορικό και ας το να πάει στο διάλο, μην το ρισκάρεις, δεν αξίζει. Το βίντεο με τα πόδια της άλλης είναι πιο αθώο απ' το να διαβάσει έστω και μία κριτική σου γιατί αυτό είναι πλέον απόδειξη. Ας το να πάει στο διάλο. Μπαίνε ως επισκέπτης να βλέπεις τι γίνεται και αν είναι να γράψεις, μπες από αλλού.

:thumbsup:
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
14
Like
3.677
Πόντοι
2.777
Προ 20 ετών και κάτι, την είχα κάνει για μια εβδομάδα στην Εύβοια που φιλοξενούσα κι έναν ξάδερφο με τη γκόμενά του. Ήμουν με μία περίπου 1 χρόνο μέχρι τότε. Αλλά μόνος εκεί, κάτι το ποτό, κάτι η ζέστη η καλοκαιρινή, κάτι το μπικίνι της ξανθούλας μπαλαρινούλας...δεν ήθελε και πολύ τη σπιτώνω ένα βραδάκι.
Σημαντική λεπτομέρεια, ο εξάδελφος είναι τρελλό τζάνκι και την τότε εποχή κατεβάζει υπνοστεντόν και σιροπάκια με τη γκόμενά του παρεούλα, το οποίο ανακαλύπτω αφού έχουν έρθει...κι αφού τα πιουν όόόλα, μετά βγαίνουν και γίνονται ρόμπα σε όλους και σε όλα. Με έχουν λοιπόν κάνει φουρνέλο γιατί θέλω να γαμήσω τη μικρή κι αυτοί φόρα παρτίδα τα έχουν όλα, δε συμμαζεύονται με τίποτε, έχω και κάνα δυο γείτονες που με στραβοκυττάζουν..., Θολωμένος τα παίρνω, τα πετάω και ξαναγυρνάω σπίτι. Έρχεται κι η ξανθούλα και ξεκινάμε το γύρο του κρεβατιού, βασανιζόμαστε και λαχανιάζουμε αμφότεροι μετά ηδονής και ευθυμίας. Για κακή μου τύχη...όμως...,γυρίζει πάνω στο τέλος το ζεύγος της καταστροφής, ψάχνει να βρει τα καριολάκια του αλλά δεν. Αρχίζει λοιπόν ένα τρελλό πάρτι, φεύγει πανικόβλητο το ξανθό. Τέλος πάντων τους λέω να πάνε να γαμηθούνε να ξεκουμπιστουν από εκεί μέσα, γίνεται το έλα να δεις (οποιος έχει εμπειρία με μαστουρωμένους δίπλα του καταλαβαίνει τι πέρασα), τους διώχνω τελικά με κλωτσές και φοβερα και μετά το πέρας της εβδομάδος γυρνάω στην πρωτεύουσα.
Παίρνω περιχαρής και το 'αμόρε'...κι αφού βρισκόμαστε μου λέει...πως πέρασες; Καλά λέω. Πολύ καλά μου λέει; Καλά λέω, γιατί; Ανησυχούσες; Και δε μου λές...η ΧΧΧ (ΓΚΟΥΛΠ) γαμιέται καλά; Ωχ, Αχ...βαχ...λέω πως σου ήρθε κάτι τέτοιο. Για ένα καφεδάκι ήρθε σπίτι. Α, ναι ε;;; και το ήπιατε γυμνοί στο κρεβάτι ε; καλό...! (Εκείνη τη στιγμή κατάλαβα ότι δε θα την ξαναγαμήσω...αυτό μου κόστιζε, τίποτε άλλο)

Ο γαμωξάδελφος για να με εκδικηθεί μαζί με την ψώλα γκόμενά του, είχε βρει το τηλέφωνο της γκόμενάς μου, είχε πάρει και της τα είχε πει όόόόόλα.
Ε, μετά χωρίσαμε βέβαια. Όχι ότι έσκασα δηλαδή, αλλά καταλαβαίνετε συνάδελφοί μου ότι δε συγχωρούνται τέτοιες συμπεριφορές.

(Μπινέ ξάδελφε...πρεζάκια)
 

Doctormit

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2010
Μηνύματα
119
Like
230
Πόντοι
21
Δεν έχεις άδικο, χώρια ότι πιο πολύ εδώ μέσα μπαίνω για την παρέα και τα αθλητικά στα ανάλογα θρέντς, και το χάζι και όχι τόσο οι τάνες. Αλλά όπως και να χει καμιά φορά η διήγηση μιας ιστορίας μπορεί και να σε προδώσει.


Προσοχή σε όλους εύχομαι και ευχαριστώ για την βοήθεια.
Ρε κι εγώ για τους ίδιους λόγους μπαίνω στο bou (ανέκδοτα, επιστήμη, γενική συζήτηση κλπ ) κι όχι για τάνες. Άντε όμως μετά να αποδείξεις 'οτι δεν είσαι ελέφαντας!

Χαίρομαι πάντως ειλικρινά -κι ας μη σε ξέρω- που το θέμα σου (δε λέω πρόβλημα, γιατι κατ' εμέ δεν ήταν) είχε το αποτέλεσμα που όλοι εδώ μέσα πιστεύαμε / θέλαμε / βοηθούσαμε/ ξέραμε - ότι θα είχε. Να είστε καλά (και κάποια στιγμή με το καλό ;) )
 
OP
OP
hitman7771

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Ρε κι εγώ για τους ίδιους λόγους μπαίνω στο bou (ανέκδοτα, επιστήμη, γενική συζήτηση κλπ ) κι όχι για τάνες. Άντε όμως μετά να αποδείξεις 'οτι δεν είσαι ελέφαντας!

Χαίρομαι πάντως ειλικρινά -κι ας μη σε ξέρω- που το θέμα σου (δε λέω πρόβλημα, γιατι κατ' εμέ δεν ήταν) είχε το αποτέλεσμα που όλοι εδώ μέσα πιστεύαμε / θέλαμε / βοηθούσαμε/ ξέραμε - ότι θα είχε. Να είστε καλά (και κάποια στιγμή με το καλό ;) )

Είσαι πολύ εντάξει και σε ευχαριστώ και εσένα όπως και τους άλλους παίκτες ! Να είσαι πάντα καλά !
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.504
Πόντοι
266
Τα βρήκαμε ρε. Το έχω ήδη γράψει. Τόση βοήθεια και μηνύματα πήρα από εδώ, εννοείται πως θα ενημέρωνα.

και που εισαι αγορι
να δειχνεισ ποσο την αγαπας αλλα να εχεεις κ λιγο σκληραδα μην σε βαλει κατω και σε πατησει
 

Απολλύων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
5.707
Like
3.815
Πόντοι
506
Τα βρήκαμε ρε. Το έχω ήδη γράψει. Τόση βοήθεια και μηνύματα πήρα από εδώ, εννοείται πως θα ενημέρωνα.
Τυπε οι γυναικες οταν κανουν κατι περιμενουν και ανταποδοση...
π.χ Οταν λεω στην δικια μου θα βγω εξω το βραδυ και με στραβοκοιταει,οταν γυρισω κραταω και μια κρεπα με μερεντα (ή Μπουενο)....
και τσουπ.. νατο το χαμογελο.. ή της λεω "παω για κανενα ποτακι με τα παιδια,αυριο θα παμε για μπανακι ε???" και νατο παλι το χαμογελο...
Τωρα σε συγχωρεσε..αλλα δεν το εκανε τσαμπα..(τσαμπα ουτε η μαμα στον μπαμπα δεν το δινει)......
Βρες κατι να ανταποδωσεις,θα το εκτιμησει...
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Ο Volcano έχει μια ωραία υπογραφή:

"Τίποτα δεν θα είναι όπως παλιά".
 

billgl

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2015
Μηνύματα
113
Like
63
Πόντοι
1
αλλά επειδή έχω πηδήξει αρκετές  παντρεμένες - δεσμευμένες οι οποίες έδειχναν πολύ καλά με τους δικούς τους , κι έτσι  φοβάμαι μην μου έρθει κανένας νταμπλάς στο κεφάλι καμιά μέρα.
μαντης εισαι τυπε; :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom