Νέα

Πως την έκανα τσακωτή - Πως με έκανε τσακωτό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα hitman7771
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 755
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.504
Πόντοι
266
Ε ναι ρε συ, ακομη και στον καυγα το θεμα ειναι να το διασκεδαζουμε. Σιγα μην τα κραταμε κιολας.

να σε πω  με την ευκαιρια
μαζεψε τα κουμπουρια σου μερικες σελιδες ποιο πισω για την ροουζ
εγω ειπα δεν εχει διευρο δεν θελω
στον mazo ριξε που θελει παστιτσιο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.125
Κριτικές
1
Like
29.818
Πόντοι
8.006
να σε πω  με την ευκαιρια
μαζεψε τα κουμπουρια σου μερικες σελιδες ποιο πισω για την ροουζ
εγω ειπα δεν εχει διευρο δεν θελω
στον mazo ριξε που θελει παστιτσιο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Δίευρο λεει χααχαχαχαχαχαχαχαχ

Μην ανησυχεις ολα τα παρατηρω
Κι ας νομιζουν οι μνηστηρες οτι μου διαφευγουν  :grin:
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.504
Πόντοι
266
Δίευρο λεει χααχαχαχαχαχαχαχαχ

Μην ανησυχεις ολα τα παρατηρω
Κι ας νομιζουν οι μνηστηρες οτι μου διαφευγουν  :grin:

βασικα θα προτιμουσα 20αρικο αλλα αμφιβαλω αν θα θυμουταν ποσο είναι
χωρια ότι θα με λεγαν δραχμολαγνο :grin: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΓΙΑΝΝΗΣ DR

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2014
Μηνύματα
274
Like
11
Πόντοι
1
Για να λέμε και την αλήθεια, αν έβλεπα και εγώ μια φωτό ενός πχ πορνοστάρ δε θα με ενοχλούσε καθόλου. Αλλά κάποιου που της την έστειλε και τον ξέρει και μιλάνε, εκεί εννοείται πως θα με ενοχλούσε. Και αυτό πιστεύει και εκείνη. Γιατί οι φωτός ήταν ερασιτεχνικές...

Εχουν χιλιάδες με τον Ρουβα. Δεν ειναι πορνοστάρ. Αλλα για αυτες θα ήθελαν να είναι.

 
Εγγρ.
24 Νοε 2014
Μηνύματα
954
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
6
γεια!.. εμενα η πρωην μου ψαχουλεψε το κινητο μου και βρικε ενα σμσ που ειχα στειλει την διευθηνση μου στην Αντζελα007σεξ...γλουγκλαρε τον αριθμο και..... :rockon:! Τι να κανω, ειχα αναγκη βαλβιδι που η πρωην μου εδινε πολυ πολυ δυσκολα!! Καλαα!! πηγες και γαμισες αυτο το ξοανο ηταν τα λογια της :dancing: :2funny: :orchestra:
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.504
Πόντοι
266
γεια!.. εμενα η πρωην μου ψαχουλεψε το κινητο μου και βρικε ενα σμσ που ειχα στειλει την διευθηνση μου στην Αντζελα007σεξ...γλουγκλαρε τον αριθμο και..... :rockon:! Τι να κανω, ειχα αναγκη βαλβιδι που η πρωην μου εδινε πολυ πολυ δυσκολα!! Καλαα!! πηγες και γαμισες αυτο το ξοανο ηταν τα λογια της :dancing: :2funny: :orchestra:
φιλε εμενα μια πρωιν που ειχε κλειδια του σπιτιου
με επιασε με άλλη σε κοουγκερλ φαση για τον ιδιο λογο
η τυπισα πανω μου ειχε παγωσει η δικια μου κοκκαλο
κ όπως ειχε μεινει μαλακο
αταραχος σαν να μην ειχε γινει τιποτα
της ειπα αμα δεχοσουν εσυ δεν 8α γινοταν αυτό οποτε μην αρχισεις να φωνάζεις
απλα με κοιταξε με γουρλωμένα ματια γυρισε κ εφυγε χωρις κουβεντα
κ το καλο δεν ειπε ποτε τον λογο που χωρισαμε
ακομα αναρωτιέμαι που ειχα βρει αυτην την απαθεια και ψυχραιμια τοτε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kkaramich2015

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2015
Μηνύματα
96
Κριτικές
6
Like
3
Πόντοι
0
Νομίζω πως εδώ ταιριάζει η φράση που άκουσα κάποτε και λέει.... " Όταν θα γυρνάς στο σπίτι το πρώτο πράγμα που θα κάνεις είναι να ρίχνεις 2-3 φάπες στη γυναίκα σου , εσύ δεν θα ξέρεις γιατί το έκανες , αυτή όμως θα ξέρει"  :2funny: :2funny: :2funny:
Πλάκα κάνω η βία δεν είναι λύση αλλά καμιά φορά επιβάλλεται.  :wanker: :wanker: :wanker:
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.504
Πόντοι
266
Νομίζω πως εδώ ταιριάζει η φράση που άκουσα κάποτε και λέει.... " Όταν θα γυρνάς στο σπίτι το πρώτο πράγμα που θα κάνεις είναι να ρίχνεις 2-3 φάπες στη γυναίκα σου , εσύ δεν θα ξέρεις γιατί το έκανες , αυτή όμως θα ξέρει"   :2funny: :2funny: :2funny:
Πλάκα κάνω η βία δεν είναι λύση αλλά καμιά φορά επιβάλλεται.  :wanker: :wanker: :wanker:

πλακα πλακα ο χιτμαν είναι χαμενος
λες να εμαθε τιποτα κ από ηρεμος να εγινε σατραπης? :S
 

Mister_T_bourdeliaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
74
Κριτικές
3
Like
566
Πόντοι
300
Ετσι μπραβο.
Με τις γυναικες συμβαινει το εξης ομορφο.
Εισαι ενταξει στα 99 και σε βρισκουν λαμόγιο στο 1. Σου πρηζουν τ' αρχιδια.
Εισαι ενταξει στο 1 και λαμόγιο στα 99. Σου δίνουν μπραβο για το 1 και σε συγχωρουν για τα υπολοιπα.
Ισχυει 110%
 
OP
OP
hitman7771

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
εγω θα την πλακωνα στο ξυλο που τολμησε και κοιταξε τα αρχεια μου

Ξαναλέω ρε καμμένοι και μου φαίνεται δεν προσέχετε. Έχουμε κοινό υπολογιστή σπίτι, και έψαχνε κάτι φωτογραφίες που τις είχαμε χάσει !
 
OP
OP
hitman7771

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Γεια χαρά παιδιά !

Εντάξει όλα καλά. Έγινε η επανασύνδεση. Απλά λόγω δουλειάς και προσοχής πια δυσκολευόμουν να μπω.

Για το θέμα του βίντεο είπαμε μαλακία και για τα άλλα άγνοια.

Υπήρχε μια ψυχράδα στην αρχή, αλλά εντάξει τώρα.

Είναι στιγμές που το σκέφτομαι και εγώ μην την απασχολεί, άρα σίγουρα σκέφτομαι ότι και εκείνης θα της περνά από το μυαλό. Οπότε ναι μεν προχωρήσαμε και δεν το ξανασυζητήσαμε ποτέ (μάλιστα μου έκανε και πλάκα μια μέρα λέγοντας "να πάρω τον υπολογιστή ή θα βρώ και τίποτα άλλο?"), αλλά πιστέυω ότι είναι αρκετά πρόσφατο και ορισμένες φλασιές έρχονται.

Όπως να χει παιδιά προσοχή στα κρυμμένα αρχεία. Δεν είναι και τόσο κρυμμένα αν τα ψάξεις στο search του pc. Ξαναλέω εγώ έκανα hidden folder αι τα πέταγα μέσα. Αλλά αν κάνεις αναζήτηση τα αρχεία στα βγάζει γιατί θα πρέπει να γίνει και ένα ένα hidden file.

 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
Γεια χαρά παιδιά !

Εντάξει όλα καλά. Έγινε η επανασύνδεση. Απλά λόγω δουλειάς και προσοχής πια δυσκολευόμουν να μπω.

Για το θέμα του βίντεο είπαμε μαλακία και για τα άλλα άγνοια.

Υπήρχε μια ψυχράδα στην αρχή, αλλά εντάξει τώρα.

Είναι στιγμές που το σκέφτομαι και εγώ μην την απασχολεί, άρα σίγουρα σκέφτομαι ότι και εκείνης θα της περνά από το μυαλό. Οπότε ναι μεν προχωρήσαμε και δεν το ξανασυζητήσαμε ποτέ (μάλιστα μου έκανε και πλάκα μια μέρα λέγοντας "να πάρω τον υπολογιστή ή θα βρώ και τίποτα άλλο?"), αλλά πιστέυω ότι είναι αρκετά πρόσφατο και ορισμένες φλασιές έρχονται.

Όπως να χει παιδιά προσοχή στα κρυμμένα αρχεία. Δεν είναι και τόσο κρυμμένα αν τα ψάξεις στο search του pc. Ξαναλέω εγώ έκανα hidden folder αι τα πέταγα μέσα. Αλλά αν κάνεις αναζήτηση τα αρχεία στα βγάζει γιατί θα πρέπει να γίνει και ένα ένα hidden file.

πάλι καλά που σου βγήκε σε καλό,γιατί βλέπω σε νοιάζει η κοπέλα..

κανόνισε την επόμενη φορά να ανακαλύψει ότι γράφεις και σε ένα site που λέγετε bourdela.com  :2funny:
 
OP
OP
hitman7771

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
πάλι καλά που σου βγήκε σε καλό,γιατί βλέπω σε νοιάζει η κοπέλα..

κανόνισε την επόμενη φορά να ανακαλύψει ότι γράφεις και σε ένα site που λέγετε bourdela.com  :2funny:

Δεν έχεις άδικο, χώρια ότι πιο πολύ εδώ μέσα μπαίνω για την παρέα και τα αθλητικά στα ανάλογα θρέντς, και το χάζι και όχι τόσο οι τάνες. Αλλά όπως και να χει καμιά φορά η διήγηση μιας ιστορίας μπορεί και να σε προδώσει.


Προσοχή σε όλους εύχομαι και ευχαριστώ για την βοήθεια.
 
OP
OP
hitman7771

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
α και που σαι pgp74???? Μου ήρθε κάποια στιγμή φλασιά για να καπνίσω με όλο αυτό το άγχος και το στρες.

Και λέω μέσα μου, αν το βάλω στο στόμα μου μετά από 9 μήνες διακοπής, πραγματικα θα ταλαιπωρηθώ να το ξανακόψω. Οπότε άστο.. κρατήθηκα και μου πέρασε ευτυχώς.
 

Θεόκλητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2013
Μηνύματα
91
Κριτικές
5
Like
177
Πόντοι
280
εγώ ελπίζω το make-up sex να σε αποζημίωσε για όλη αυτήν την αναστάτωση ....

επίσης, αφού το πρόσωπο σε κόφτει τόσο πολύ, κόψε τα στούντιο, (ή το να ποστάρεις κριτική, καθώς ο διάολος έχει πολλά ποδάρια ) ... θα έχεις χρόνο για αυτά μετά τα 7 χρόνια γάμου ...
 

Mister_T_bourdeliaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
74
Κριτικές
3
Like
566
Πόντοι
300
α και που σαι pgp74???? Μου ήρθε κάποια στιγμή φλασιά για να καπνίσω με όλο αυτό το άγχος και το στρες.

Και λέω μέσα μου, αν το βάλω στο στόμα μου μετά από 9 μήνες διακοπής, πραγματικα θα ταλαιπωρηθώ να το ξανακόψω. Οπότε άστο.. κρατήθηκα και μου πέρασε ευτυχώς.

Η καλυτερη αποφαση!!!
Αν ξαναρχισεις δυσκολοτερα κοβεται
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
66
α και που σαι pgp74???? Μου ήρθε κάποια στιγμή φλασιά για να καπνίσω με όλο αυτό το άγχος και το στρες.

Και λέω μέσα μου, αν το βάλω στο στόμα μου μετά από 9 μήνες διακοπής, πραγματικα θα ταλαιπωρηθώ να το ξανακόψω. Οπότε άστο.. κρατήθηκα και μου πέρασε ευτυχώς.

Καλά έκανες φιλαράκι και το απέφυγες!

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ χαίρομαι που λύθηκε το θέμα φίλε  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom