Νέα

Πως την έκανα τσακωτή - Πως με έκανε τσακωτό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα hitman7771
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 755
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.115
Κριτικές
1
Like
30.846
Πόντοι
8.006
Hitman, σ' αυτό συμφωνώ με την Έρη. Νομίζω ότι το χειρότερο όλων σ' αυτή την ιστορία είναι ότι στα μάτια της δεν έχεις πλέον καθαρό ποινικό μητρώο.
Kαι τι εγινε ρε τύπε? Ελεος με το ποινικο μητρωο.
Γαμο θα κανουνε, οχι προσληψη στο Δημοσιο.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.115
Κριτικές
1
Like
30.846
Πόντοι
8.006
Ακομη ρε χιτμαν??
Μηπως το παραχεσαμε λιγο?
Λεω γω τωρα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.115
Κριτικές
1
Like
30.846
Πόντοι
8.006
Ρε εσύ δεν έχεις άδικο, αλλά για να κερδίσεις την εμπιστοσύνη του άλλου θα πρέπει και κάπως έμπρακτα να του δείξεις ότι αυτά που του λες ισχύουν. Όταν λοιπόν έχει δεί ένα βίντεο τσόντας και νομίζει πως μου το έστειλε μια γκόμενα, θέλω πχ να της δείξω ότι αυτό πάρχει στο ίντερνετ και δε μου το έστειλε καμία. Να καταλάβει ότι δεν ισχύουν αυτά που έχει στο κεφάλι της.
Καλα, μην τρελαθούμε κιολας.
Χειρότερα ισχύουν, απλως δεν το ξερει.
Εχεις αντιληφθει οτι εχεις θυμωσει επειδη σε τρεχει για κατι ανουσιο σε σχεση με αυτα που κάνεις?
χααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχ
 
OP
OP
hitman7771

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Καλα, μην τρελαθούμε κιολας.
Χειρότερα ισχύουν, απλως δεν το ξερει.
Εχεις αντιληφθει οτι εχεις θυμωσει επειδη σε τρεχει για κατι ανουσιο σε σχεση με αυτα που κάνεις?
χααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχ

Δεν είναι και τόσο χοντρό όμως.

Όπως και να έχει η σημερινή μέρα είναι κρίσιμη πιστεύω..
 

Θεόκλητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2013
Μηνύματα
91
Κριτικές
5
Like
177
Πόντοι
280
ο γαμος θελει ειλικρινεια . Ουσια. Αν θες να λες ψεματα κανε σχεσουλες και πηδηματα. απλα  πραγματακια.

Δυστυχώς, ένα κλασσικό σφάλμα είναι να αντιμετωπίζεται ο ανόητος αυτό θεσμός ως 'ενιαίο όλον', ως μια ενότητα, ενώ είναι απλά μια συρραφή κεφαλαίων ... και κάθε κεφάλαιο απαιτεί διαφορετική στρατηγική, αν και εφ' όσον οι συμβαλλόμενοι θέλουν να συνεχίσουν (για διαφόρους λόγους που σπανίως άπτονται της πραγματικής θελήσεως των)την συμβίωση ...

Στα πλαίσια της διαφορετικής ανά περιόδους στρατηγικής, η ανειλικρίνια όχι μόνον είναι ανεκτή, αλλά επιβάλλεται να υπάρχει ώστε να διατηρείται η ψευδαίσθηση που θα επιτρέπει σε τρίτα μέρη να απολαμβάνουν την ευλογημένη ρουτίνα τους...

Ατυχώς για τον θεσμό αυτό, η περίοδος που ανταλλάσσεται η αφρόκρεμα είναι σύντομη  ενώ αυτή που ανταλλάσσεται κατακάθι ατελείωτη ...

Τύπε Χίτμαν, εξακολουθείς να είσαι κολλημένος με την προσπάθεια χειρισμού των ημερομηνιών των αρχείων, κλπ. κλπ... Η μόνη σου ελπίδα είναι να εμμείνεις στο ''δεν πήδηξα, δεν απάτησα, ούτε και θέλω, ούτε και θα το κάνω στο μέλλον '' ... όλα τα άλλα είναι καραγκιοζιλίκια, ένα ατέρμονο γαϊτανάκι δικαιολογιών, όπου πάντα θα κρατάς μια λάθος κορδέλα ...
 

kkaramich2015

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2015
Μηνύματα
96
Κριτικές
6
Like
3
Πόντοι
0
Μέχρι στιγμής έχω σταθεί τυχερός και όσες φορές έχω ξενοπηδήξει δεν με έχει πάρει χαμπάρι η δικιά μου. Θεωρώ πως την ελέγχω χωρίς να το καταλαβαίνει αλλά επειδή έχω πηδήξει αρκετές  παντρεμένες - δεσμευμένες οι οποίες έδειχναν πολύ καλά με τους δικούς τους , κι έτσι  φοβάμαι μην μου έρθει κανένας νταμπλάς στο κεφάλι καμιά μέρα.
Η πιο επικίνδυνη φάση είναι όταν ήμουν σε ξενοδοχείο με ένα μιλφάκι και πηγαίνοντας στο αυτοκίνητο βλέπω στη θέση του συνοδηγού διπλανού αυτοκινήτου κοινή γνωστή παντρεμένη. Κάναμε πως δεν είδαμε ο ένας τον άλλο. Θέλω όμως πολύ να της μιλήσω ελπίζοντας να είναι κανένα ξεκολλάκι και να το πηδήξω διότι στον κόσμο δείχνει Κυρία.
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
66
Kαι τι εγινε ρε τύπε? Ελεος με το ποινικο μητρωο.
Γαμο θα κανουνε, οχι προσληψη στο Δημοσιο.

Ρε μαν, εννοώ ότι δεν θα του έχει πλέον την εμπιστοσύνη που του είχε πριν.
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
66
H εμπιστοσυνη τύπε αν θελεις τη γνωμη μου, ειναι κατι υπερεκτιμημενο.

Συμφωνώ αλλά αλλιώς είναι να μην έχεις δώσει κανένα δικαίωμα απ' το να έχει βρει έστω και κάτι μικρό. Τις ξέρεις τις γυναίκες ρε, σκέφτονται αλλιώς.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.115
Κριτικές
1
Like
30.846
Πόντοι
8.006
Πού ειναι ο χιτμαν??
Γιατι δεν μας εχει ενημερωσει για τις εξελιξεις??
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
Πού ειναι ο χιτμαν??
Γιατι δεν μας εχει ενημερωσει για τις εξελιξεις??
η θα είναι σε  :knockinb: επανένωσης η θα διαβασουμε καινουρια ιστορια




σε προτιμουσα όταν πηγενεσ κοντρα και βριζομασταν ειχεσ περισοτερο γελειο :tickedoff:
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
166
Προσοχή σε όσους νιώθουν ήσυχοι ότι με τους κρυφούς φακέλους στο pc (hidden folders), δε θα τους τσακώσει η γυναίκα τους. Δυστυχώς τα είχα όλα σε κρυφούς φακέλους, αλλά έψαχνε κάτι να βρεί από βιντεάκια και αν πατήσεις δεξιά πάνω (Win 7), search video πχ στα βγάζει όλααα !!!

Τα περισσότερα που είδε ήταν τσόντες οπότε οκ. Αυτό που με έκαψε ήταν γιατί μέσα είχα κάνει μια μέρα τη μαλακία και είχα τραβήξει με το κινητό ένα βίντεο κάτω από γραφείο τα πόδια μας πωλήτριας που με εξυπηρετούσε σε μια δουλειά. Φόραγε φούστα και είχα το κινητό από κάτω.

Έγινε σόου και έφυγε. Ούτε να εξηγήσω δεν πρόλαβα.

Καμιά ιδέα? Σκέφτομαι να πω ότι πατήθηκε καταλάθος. Το βίντεο ήταν 2-3 λεπτά. Υπήρξαν και φωτό. Το κινητό μου μπορεί να τραβήξει φωτό την ώρα που τραβάει βίντεο.

Και να πω πως ήταν και κανα μουνί η πωλήτρια. Έτσι το έκανα για την πλάκα γαμώτο !
εγω θα την πλακωνα στο ξυλο που τολμησε και κοιταξε τα αρχεια μου
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.115
Κριτικές
1
Like
30.846
Πόντοι
8.006
ναι..
αν είσαι εντάξει δεν σε εμπιστεύεται καμία και αν είσαι λαμόγιο χαίρεις άκρας εμπιστοσύνης  :2funny:
Ετσι μπραβο.
Με τις γυναικες συμβαινει το εξης ομορφο.
Εισαι ενταξει στα 99 και σε βρισκουν λαμόγιο στο 1. Σου πρηζουν τ' αρχιδια.
Εισαι ενταξει στο 1 και λαμόγιο στα 99. Σου δίνουν μπραβο για το 1 και σε συγχωρουν για τα υπολοιπα.

 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.115
Κριτικές
1
Like
30.846
Πόντοι
8.006
η θα είναι σε  :knockinb: επανένωσης η θα διαβασουμε καινουρια ιστορια




σε προτιμουσα όταν πηγενεσ κοντρα και βριζομασταν ειχεσ περισοτερο γελειο :tickedoff:
Πότε βριζομασταν εμεις ρε τύπε? Δεν θυμαμαι. Στα πολιτικα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom