Νέα

Πως παντρεύομαι Ρωσίδα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bordelman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 121
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Μαγκες αμα η γυναικα ειναι πουτανα και οταν λεω πουτανα εννοω στη ψυχη, οτι ρατσα και να ειναι θα σου γαμησει τη ζωη. Για αυτο μην κοιτατε εθνικοτητες αλλα χαρακτηρες. Δεν υπαρχει κανενας νομος, στατιστικη ή ερευνα που να δειχνει οτι οι Ελληνιδες ή οι Ρωσιδες ειναι καλυτερες απο τις Τουρκαλες, τις Βραζιλιανες ή τις Γερμανιδες κτλ.κτλ. Τωρα στο θεμα της εμφανισης ναι οι βορειες ειναι κλασεις ανωτερες απο τις ντοπιες, αλλα σε μια σχεση και πολυ περισοτερο στο γαμο δεν μετραει μονο η ομορφια. Ειχα σχεση και με Πολωνεζα και με Ρωσιδα απο τη Μολδαβια. Για τη Πολωνεζα δεν δεν γραφω τιποτα, ημουν και πιτσιρικας τοτε, αλλα για τη Ρωσομολδαβη θα πω τα εξεις. Γαμω τα ατομα, πανεμορφη, πολυ καλος χαρακτηρας, τρελιαρα οπως γουσταρω να ειναι η γκομενα, μεσα σε ολα, πιωματα μαστουρες, συναυλιες free camping, αλλα διαδυκτιακοι μου φιλοι με στεγνωσε οικονομικα. 2 χρονια σχεδον τα παντα τα πληρωνα εγω. Ακομα και οταν ειχε λεφτα, δεν χαλαγε φραγκο τα εστελνε στην πατριδα της. Ε καπου με χαλασε η φαση και την εστειλα. Εχουμε μεινει φιλοι τα λεμε ποτε-ποτε αλλα ως εδω. Ας βρει αλλο σπονσορα.
Αλλα και συ ρε μεγαλε γιατι φαγωθηκες να παντρευτεις δεν περνας καλα μονος σου ?
 

Επισκέπτης
όχι φίλε μου ο κάθε άνθρωπος τον γάμο η την συμβίωση την βλέπει μέσα από το δικό του πρίσμα και δεν υπάρχουν ούτε πρότυπα αλλά και ούτε καλούπια...

Εντάξει αλλά για εμένα είναι μεγάλη μαλακία για τον άνδρα να παντρευτεί μια γυναίκα που δεν αγαπάει!!! Γιατί να το κάνει άλλωστε? τόσα μπουρδέλα,studio,μασάζ,cg,ct υπάρχουν!!! :rockon: :rockon: :rockon:  :2funny: :2funny: :2funny:
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
537
Πόντοι
7.065
θα πω καποια πραματα που μπορει να μην αρεσουν σε καποιους αλλα αυτη ειναι η γνωμη μου.αυτο που ονομαζουμε αισθηματα,ειναι μια κατηγορια απο τροπους αντιδρασης με θετικη η αρνητικη μορφη,σε καποιες αξιες που μεγαλωσαμε.υπαρχει μονο μια διαφορα.στις δυτικες χωρες οι αξιες αυτες προερχονταν κυριως απο ιδεες του αρχαιουελληνικου πνευματος και της αναγεννησης.ολοι για παραδειγμα διδαχθηκαμε οτι η ελευθερια ειναι το μεγαλυτερο αγαθο.οτι οι ανθρωποι πρεπει να αλληλοβοηθιουνται.οτι σε μια κοινωνια πρεπει να υπαρχει η αλληλεγγυη.οι αξιες αυτες ηταν η βαση που γαλουχηθηκαμε σαν προσωπικοτητες.αληθεια ποιες ηταν αραγε οι αξιες των ανθρωπων αυτης της χωρας?οι ανθρωποι αυτοι μας ηρθαν απο μια χωρα που η αξια ηταν μια.η λεξη επιβιωση.εκει δεν υπηρχαν οχι μονο καταναλωτικα αγαθα,αλλα η παραμικρη ιδεα δημοκρατιας.ο καθενας ρουφιανευε τον αλλο,και ολοι μαζι το συνολο.δειτε την ταινια ''οι ζωες των αλλων''παροτι το εργο αναφερεται στην ανατολικη γερμανια εντουτοις η κοινωνικη κατασταση ηταν ιδια.
ρωτω λοιπον.ειναι ποτε δυνατον ατομα που εχουν μεγαλωσει με γνωμονα τη δυναμη,την επιβιωση και το ρουφιανεμα του γειτονα να αγαπησουν?η αγαπη διδασκεται.απο τα πρωτα σταδια της ζωης.αυτοι οι ανθρωποι το μονο που διδαχθηκαν ειναι την πληρη πιστη στο τοτε κατεστημενο και την πληρη υποταγη σε αυτο.η ζωη τους και η ολη τους ιδεολογια ειναι ενος ατομου που ζει σε ενα στρατοπεδο.το γεγονος οτι ντυθηκαν τα δυτικα ρουχα η οτι εχουν την οικονομικη δυνατοτητα να αγορασουν τωρα ενα δυτικο αμαξι δε σημανει οτι εχουν ενστερνιστει αξιες και οραματα που εμεις διδαχθηκαμε απο παιδια.εκει ειναι και θα παραμεινει η διαφορα μας απο αυτους,και αυτο θα ειναι παντα το χασμα που θα μας χωριζει
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
θα πω καποια πραματα που μπορει να μην αρεσουν σε καποιους αλλα αυτη ειναι η γνωμη μου.αυτο που ονομαζουμε αισθηματα,ειναι μια κατηγορια απο τροπους αντιδρασης με θετικη η αρνητικη μορφη,σε καποιες αξιες που μεγαλωσαμε.υπαρχει μονο μια διαφορα.στις δυτικες χωρες οι αξιες αυτες προερχονταν κυριως απο ιδεες του αρχαιουελληνικου πνευματος και της αναγεννησης.ολοι για παραδειγμα διδαχθηκαμε οτι η ελευθερια ειναι το μεγαλυτερο αγαθο.οτι οι ανθρωποι πρεπει να αλληλοβοηθιουνται.οτι σε μια κοινωνια πρεπει να υπαρχει η αλληλεγγυη.οι αξιες αυτες ηταν η βαση που γαλουχηθηκαμε σαν προσωπικοτητες.αληθεια ποιες ηταν αραγε οι αξιες των ανθρωπων αυτης της χωρας?οι ανθρωποι αυτοι μας ηρθαν απο μια χωρα που η αξια ηταν μια.η λεξη επιβιωση.εκει δεν υπηρχαν οχι μονο καταναλωτικα αγαθα,αλλα η παραμικρη ιδεα δημοκρατιας.ο καθενας ρουφιανευε τον αλλο,και ολοι μαζι το συνολο.δειτε την ταινια ''οι ζωες των αλλων''παροτι το εργο αναφερεται στην ανατολικη γερμανια εντουτοις η κοινωνικη κατασταση ηταν ιδια.
ρωτω λοιπον.ειναι ποτε δυνατον ατομα που εχουν μεγαλωσει με γνωμονα τη δυναμη,την επιβιωση και το ρουφιανεμα του γειτονα να αγαπησουν?η αγαπη διδασκεται.απο τα πρωτα σταδια της ζωης.αυτοι οι ανθρωποι το μονο που διδαχθηκαν ειναι την πληρη πιστη στο τοτε κατεστημενο και την πληρη υποταγη σε αυτο.η ζωη τους και η ολη τους ιδεολογια ειναι ενος ατομου που ζει σε ενα στρατοπεδο.το γεγονος οτι ντυθηκαν τα δυτικα ρουχα η οτι εχουν την οικονομικη δυνατοτητα να αγορασουν τωρα ενα δυτικο αμαξι δε σημανει οτι εχουν ενστερνιστει αξιες και οραματα που εμεις διδαχθηκαμε απο παιδια.εκει ειναι και θα παραμεινει η διαφορα μας απο αυτους,και αυτο θα ειναι παντα το χασμα που θα μας χωριζει
RESPECT :rockon: :rockon: :rockon:
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
θα πω καποια πραματα που μπορει να μην αρεσουν σε καποιους αλλα αυτη ειναι η γνωμη μου.αυτο που ονομαζουμε αισθηματα,ειναι μια κατηγορια απο τροπους αντιδρασης με θετικη η αρνητικη μορφη,σε καποιες αξιες που μεγαλωσαμε.υπαρχει μονο μια διαφορα.στις δυτικες χωρες οι αξιες αυτες προερχονταν κυριως απο ιδεες του αρχαιουελληνικου πνευματος και της αναγεννησης.ολοι για παραδειγμα διδαχθηκαμε οτι η ελευθερια ειναι το μεγαλυτερο αγαθο.οτι οι ανθρωποι πρεπει να αλληλοβοηθιουνται.οτι σε μια κοινωνια πρεπει να υπαρχει η αλληλεγγυη.οι αξιες αυτες ηταν η βαση που γαλουχηθηκαμε σαν προσωπικοτητες.αληθεια ποιες ηταν αραγε οι αξιες των ανθρωπων αυτης της χωρας?οι ανθρωποι αυτοι μας ηρθαν απο μια χωρα που η αξια ηταν μια.η λεξη επιβιωση.εκει δεν υπηρχαν οχι μονο καταναλωτικα αγαθα,αλλα η παραμικρη ιδεα δημοκρατιας.ο καθενας ρουφιανευε τον αλλο,και ολοι μαζι το συνολο.δειτε την ταινια ''οι ζωες των αλλων''παροτι το εργο αναφερεται στην ανατολικη γερμανια εντουτοις η κοινωνικη κατασταση ηταν ιδια.
ρωτω λοιπον.ειναι ποτε δυνατον ατομα που εχουν μεγαλωσει με γνωμονα τη δυναμη,την επιβιωση και το ρουφιανεμα του γειτονα να αγαπησουν?η αγαπη διδασκεται.απο τα πρωτα σταδια της ζωης.αυτοι οι ανθρωποι το μονο που διδαχθηκαν ειναι την πληρη πιστη στο τοτε κατεστημενο και την πληρη υποταγη σε αυτο.η ζωη τους και η ολη τους ιδεολογια ειναι ενος ατομου που ζει σε ενα στρατοπεδο.το γεγονος οτι ντυθηκαν τα δυτικα ρουχα η οτι εχουν την οικονομικη δυνατοτητα να αγορασουν τωρα ενα δυτικο αμαξι δε σημανει οτι εχουν ενστερνιστει αξιες και οραματα που εμεις διδαχθηκαμε απο παιδια.εκει ειναι και θα παραμεινει η διαφορα μας απο αυτους,και αυτο θα ειναι παντα το χασμα που θα μας χωριζει
Ρε Κρις , τι σου εκανε πια αυτη η ρωσιδα ;
Αν καταλαβα καλα , απο αυτα που γραφεις , οι σημερινοι νεοελληνες ειναι γαλουχημενοι με τις αξιες του αρχαιου ελληνικου κοσμου ; Συγγνωμη , αλλα εγω μονο μισανθρωπους , μουνακηδες  και φιγουρατζηδες βλεπω. Τις αρχαιοελληνικς αξιες δεν τις βλεπω  :-
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
18
Πόντοι
16
boidopoutsa απο περιεργεια ρωτω,επειδη υποστηριζεις στα αθλητικα τους ρωσους,εχεις σχεση με ρωσια?αν θες απαντας βεβαια..

στο θεμα τωρα: ΜΕ ΤΥΦΛΑ ΜΑΤΙΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΟΜΑΙ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΟΥ ΑΡΙΩΝΑ..εχει τοσα χρονια εμπειρια με ανατολικο μπλοκ,κατι παραπανω θα ξερει απο εμας..
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
537
Πόντοι
7.065
Ρε Κρις , τι σου εκανε πια αυτη η ρωσιδα ;
Αν καταλαβα καλα , απο αυτα που γραφεις , οι σημερινοι νεοελληνες ειναι γαλουχημενοι με τις αξιες του αρχαιου ελληνικου κοσμου ; Συγγνωμη , αλλα εγω μονο μισανθρωπους , μουνακηδες  και φιγουρατζηδες βλεπω. Τις αρχαιοελληνικς αξιες δεν τις βλεπω  :-
μιλησα για δυτικη ευρωπη και οχι μεμονωμενα για ελλαδα.και να θυμαστε οτι οσο και να βριζουμε τη δυτικη ευρωπη οι αξιες που θεμελιωθηκε προερχονται απο υψηλα ιδεωδη.αντιθετα οι αξιες ενος παιδιου στη ρωσσια ηταν οι ρησεις του πολυ μεγαλου ''ανθρωπιστη'' και'' πατερα '' των λαων σταλιν που η αγαπημενη του ρηση ηταν''η δολοφονια ενος ατομου ειναι εγκλημα,ενω η δολοφονια ενος εκατομμυριου ειναι απλα ενας αριθμος''
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
Πηγαινε λοιπον στη δυτικη ευρωπη να μεγαλωσεις τα παιδια σου τοτε. Προσεξε ομως , να τους δωσεις καλυτερο περιστροφο απο αυτα των συμμαθητων τους. Μη ζηλευει, κριμα ειναι
Ακομα πιστευετε στη δυτικη ευρωπη ;
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.952
Κριτικές
490
Like
36.496
Πόντοι
41.447
παιδιά μην γενικέυουμε...
η αλήθεια είναι κάπου στην μέση.
Ούτε αρπακτικά είναι όλες οι ρώσίδες , αλλά ούτε και οι πιο αγνές γυναικες του πλανήτη...
το έχω γράψει και παλιοτερα: έτυχε να έχω σχέση σχεδόν 3 χρονια με ρωσίδα 15 χρόνια μεγαλύτερη απο εμένα. Δεν μου ζήτησε ποτέ τίποτα και μου φέρθηκε αψογα.
Ηταν πολύ αξιοπρεπής γυναικά με παιδεία και καλο χαρακτήρα. Δεν μου έφαγε ουτε φράγκο.
Οταν χωρίσαμε, μετά απο λίγο καιρό εκανε κατάσταση με εναν άλλο ελληνα της ηλικίας της (45+) μεροκαματιαρή.Ακόμα με αυτόν ειναι.
Σε ερώτηση μου γιατι δεν βρίσκει κανα 60αρη να του τα μασήσει, μου απάντησε οτι θέλει να αγαπά πρωτα τον ανδρά και δεν την ενδιαφέρουν τα λεφτά. Η ιδια δε τα φέρνει δύσκολα βολτα και στέλνει και λεφτά καθε μηνα στους αρρωστους γονεις της στην Αγ. Πετρούπολη...

Εδώ και 1,5 χρόνο βγαίνω με άλλη ρωσίδα στην ηλικιά μου (30+).
Σπουδαγμενη, εκλεπτυσμένη , πολύ εμφανίσημη.
Μου έχει ρουφήξει το αίμα με το καλαμακι...
Απο ολες τις απόψεις και πρωτίστως οικονομικά.
Δεν εχει βάλει το χερι στην τσεπη ΠΟΤΕ και τα περιμένει ολα απο εμενα....

Για αυτό σας λέω...ειναι που θα πέσεις με δάυτες...
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
537
Πόντοι
7.065
Πηγαινε λοιπον στη δυτικη ευρωπη να μεγαλωσεις τα παιδια σου τοτε. Προσεξε ομως , να τους δωσεις καλυτερο περιστροφο απο αυτα των συμμαθητων τους. Μη ζηλευει, κριμα ειναι
Ακομα πιστευετε στη δυτικη ευρωπη ;
το συνθημα ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΙΣΟΤΗΤΑ-ΑΔΕΡΦΟΣΥΝΗ ειπωθηκε στην δυτικη ευρωπη και για αυτο παλεψαν και παλευουν οι πολιτισμενοι ανθρωποι με αξιες.η ρωσσια ποιο συνθημα ειχε?το''προσκυνουμε τον τσαρο?''η το''προσκυνουμε τον σταλιν?''
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
το συνθημα ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΙΣΟΤΗΤΑ-ΑΔΕΡΦΟΣΥΝΗ ειπωθηκε στην δυτικη ευρωπη και για αυτο παλεψαν και παλευουν οι πολιτισμενοι ανθρωποι με αξιες.η ρωσσια ποιο συνθημα ειχε?το''προσκυνουμε τον τσαρο?''η το''προσκυνουμε τον σταλιν?''
Kriς νομιζω οτι κρινεις εξιδιων τα αλλοτρια. Επαθες κατι κακο εσυ απο μια και γενικευεις. Το Ελευθερια και αδελφοσυνη που λες ειπωθηκε πριν κατι αιωνες. Τα παιδια της σημερινης δυτικης ευρωπης νομιζεις οτι εμφορουνται απο τετοιες ιδεες ; Επιλεγουν συντροφο με βαση τη γαλλικη επανασταση ; Και οταν σε πλησιαζει μια ρωσιδα εσυ φανταζεσαι οτι σε πλησιαζει η χαμενη απογονος του τσαρου Ραμανοβ ή μια κοπελα σταλινικια ; Σε λιγο θα μας πεις οτι οι ρωσιδες αφηνουν τριχες στο μουνι τους για να μοιαζει στο μουστακι του Σταλιν  . Ελεος .
Και να σου ξαναπω . Ιδιες ειναι οι γυναικες πανω κατω. Εξαταται απο το τι ψαχνεις εσυ. Και εγω σου ειπα οτι στις ρωσιδες ΙΣΩΣ βρεις μια γυναικα προσγειωμενη να ανοιξεις ενα σπιτι. Και στην Ελλαδα ΙΣΩΣ , αλλα με πιο λιγες πιθανοτητες,
Σπακοινι νοτσε ---> Καληνυχτα (ηρεμη νυχτα για την ακριβεια)
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.259
Πόντοι
7.195
το συνθημα ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΙΣΟΤΗΤΑ-ΑΔΕΡΦΟΣΥΝΗ ειπωθηκε στην δυτικη ευρωπη και για αυτο παλεψαν και παλευουν οι πολιτισμενοι ανθρωποι με αξιες.η ρωσσια ποιο συνθημα ειχε?το''προσκυνουμε τον τσαρο?''η το''προσκυνουμε τον σταλιν?''
Πες μας που πουλαν αξιες ρε φιλε,να αγορασουμε και εμεις.Οι τζαμπα αξιες πεθαναν,τωρα ολα πουλιουνται κι αγοραζονται...
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
τα λεω αυτα γιατι χτες πηγα σε στριπτιτζαδικο και εβλεπα καλα σωματα και ειπα δεν μπορει ο Θεος πρεπει να με καταραστηκε για να γεννηθω σε αυτη τη κολοχωρα.

Εγω το διορθωσα αυτο.
Ευτυχως!  :grin:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
This.Is.Sparta_GN.to.film.jpg

 

Συνημμένα

  • This.Is.Bourdela_GN.JPG
    This.Is.Bourdela_GN.JPG
    93,1 KB · Εμφανίσεις: 12

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Μια συμφωνια ειναι ρε Κρις. Θα με κοιταξεις στα γεραματα μου, θα σουθ γραψω τη συνταξη μου να την παρεις αφου πεθανω. ΕΙναι γυναικες χωρις μοιρα στον ηλιο. Δεν το θεωρω τοσο κακο. Κανεις δεν ειπε οτι ερωτευτηκαν σαν πιτσουνακια τον συνταξιουχο.
Παντως να ξαναποω οτι κατα βαθος λιγο πολυ ιδιες ειναι ολες οι γυναικες

+++++88888888
Και αυτοι που βγαινουν και φωναζουν μετα για τις....."κακες και πονηρες Ρωσσιδες".......στην πλειοψηφεια τους ειναι αυτοι που πετανε και αφηνουν τους ιδιους τους, τους γονεις σε αυτην την κατασταση.
Ενταξι. Στην τελικη αυτες τους ξεσκατιζουν, τους μαγειρευουν, τους πλενουν, τους, τους, τους.
Ας τους τα φανε. Το αξιζουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom