Νέα

Πως παντρεύομαι Ρωσίδα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bordelman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 121
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Zeus67

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2007
Μηνύματα
208
Like
0
Πόντοι
1
Μαζί σου και εγώ. Και σιγά μην πεθάνουμε...
This.Is.Sparta_GN.to.film.jpg
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
Μην τα λες αυτά εδώ μέσα, γιατί θα σε φάνε οι λύκοι....
Oι αρκουδες θα τον φανε
Κρις1971 καταρχην ΟΛΕΣ οι γυναικες ειναι λιγο πολυ ιδιες.
Απλα στις ανατολικες γυναικες θα βρεις μια μικρη διαφορα. Οταν μια γυναικα εχει περασει δυσκολα παιδικα χρονια οπως σε αυτες τις χωρες εχει μαθει να εκτιμα καποια πραματα που οι αλλες δεν το κανουν. Δεν εχουν κακο DNA οι ελληνιδες. Κακομαθημενες ειναι απο παιδια. Και οταν ενας ανθρωπος κακομαθει απο παιδι, δεν αλλαζει χαρακτηρα στα 30. Δε σου λεω οτι οι ρωσιδες ειναι καλες. Ειπα και πιο πανω , λιγο πολυ ιδιες ειναι ολες οι γυναικες . Αυτο πιστευω εχουν στα συν οι ανατολικες. Οτι μπορεις να βρεις καποια να ανοιξεις ενα σπιτι. Βεβαια απο οτι εχω καταλαβει τοσο καιρο στο σαιτ , για αλλο λογο βριζετε τις γυναικες  της ελλαδας. Οποτε ισως να εχω εγω λαθος επειδη ψαχνω κατι αλλο. Παντως αν θες να βρεις μια γυναικα να κατασταλλαξεις και να ανοξεις ενα σπιτικο , ΙΣΩΣ βρεις μια ανατολικη. Οι ελληνιδες για πανω απο 2-3 χρονια δεν κανουν
  Για το φιλο  που ανοιξε το τοπικ και ρωταει πως να παντρευτει μια ρωσιδα  , ευκολα ρε ...κλεινεις την εκκλησια, ενα κουστουμακι γαμπριατικο και ολα τα αλλα γινονται κατα τα γνωστα  :rockon:  :grin:
 

Arion1955®

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.186
Like
0
Πόντοι
16
Mολις χορτασει την πεινα της θα παει στον αμεσως πλουσιοτερο,βεβαια θα την εχεις χορτασει κι εσυ,
οποτε δε τρεχει μια.
Αμα ομως την καψουρευτεις και της γραψεις και τιποτα,την εκανες απο κουπες.

Βλεπω κατι συνταξιουχες ρωσιδες 40αρες που πηραν παπουδες και τους εστειλαν στα θυμαρακια
και μου αναβουν τα λαμπακια που εγω θα δουλευω μεχρι το απειρο για να παρω μια κολοσυνταξη. :headbang:
φίλε έχεις μεγάλο άδικο με αυτό που γράφεις για το αν χορτάσει την πείνα της θα σου την κάνει....
μια γυναίκα από την Ρωσία που έχει έρθει εδώ για να φτιάξει την ζωή της και παντρευτεί με Έλληνα δεν θα τον πουλήσει ποτέ.......
τώρα για τον φίλο που θέλει να παντρευτεί Ρωσίδα καλύτερα να την αναζητήσει εδώ στην Ελλάδα... υπάρχουν πολλοί τρόποι για να βρει αυτό που θέλει εδώ..
 
OP
OP
bordelman

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
τροποι? που ειναι? α ρε πουστη εχω προβλημα πραγματικο εγω
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
537
Πόντοι
7.065
φίλε έχεις μεγάλο άδικο με αυτό που γράφεις για το αν χορτάσει την πείνα της θα σου την κάνει....
μια γυναίκα από την Ρωσία που έχει έρθει εδώ για να φτιάξει την ζωή της και παντρευτεί με Έλληνα δεν θα τον πουλήσει ποτέ.......
τώρα για τον φίλο που θέλει να παντρευτεί Ρωσίδα καλύτερα να την αναζητήσει εδώ στην Ελλάδα... υπάρχουν πολλοί τρόποι για να βρει αυτό που θέλει εδώ..
φιλε αριωνα οταν καποιος δε χωνευει τα αντερα του υπαρχει περιπτωση να αγαπησει?για να αγαπησεις πρεπει πρωτα σαν ανθρωπος,σαν οντοτητα να σε διακρινει καποια τρυφεροτητα,καποιο αισθημα αμοιβαιοτητας,καποιο αισθημα αλληλεγγυης.εσυ πιστευεις οτι αυτες οι συγκεκριμενες γυναικες της συγκεκριμενης χωρας εχουν αυτα τα γνωρισματα?οχι 1000 φορες.επειδη εχω μιλησει με παρα πολλες αντιλαμβανονται την ευγενεια σαν αδυναμια και τον νταη σαν πραγματικο αντρα,ας αφησουμε λοιπον τα παραμυθια και τους δρακους των παραμυθιων.κατι ακομα.γιατι αυτες οι τοσο ευγενικες ψυχες''τυχαινει''να παντρευονται παντα κατι συνταξιουχους ΔΕΚΟ,κατι πρωην στρατηγους,κατι πρωην μεγαλοσυνταξιουχους του δημοσιου?γιατι αραγε δεν εχει''τυχει'',μια που ολα γινονται τοσο ''αθωα'' απο αυτες τις υπαρξεις να παντρευτουν και κανα καημενο συνταξιουχο του ΙΚΑ?μηπως οι συνταξιουχοι του ΙΚΑ ειναι ρατσιστες και δεν θελουν αλλοδαπες?
 

Arion1955®

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.186
Like
0
Πόντοι
16
φιλε αριωνα οταν καποιος δε χωνευει τα αντερα του υπαρχει περιπτωση να αγαπησει?για να αγαπησεις πρεπει πρωτα σαν ανθρωπος,σαν οντοτητα να σε διακρινει καποια τρυφεροτητα,καποιο αισθημα αμοιβαιοτητας,καποιο αισθημα αλληλεγγυης.εσυ πιστευεις οτι αυτες οι συγκεκριμενες γυναικες της συγκεκριμενης χωρας εχουν αυτα τα γνωρισματα?οχι 1000 φορες.επειδη εχω μιλησει με παρα πολλες αντιλαμβανονται την ευγενεια σαν αδυναμια και τον νταη σαν πραγματικο αντρα,ας αφησουμε λοιπον τα παραμυθια και τους δρακους των παραμυθιων.κατι ακομα.γιατι αυτες οι τοσο ευγενικες ψυχες''τυχαινει''να παντρευονται παντα κατι συνταξιουχους ΔΕΚΟ,κατι πρωην στρατηγους,κατι πρωην μεγαλοσυνταξιουχους του δημοσιου?γιατι αραγε δεν εχει''τυχει'',μια που ολα γινονται τοσο ''αθωα'' απο αυτες τις υπαρξεις να παντρευτουν και κανα καημενο συνταξιουχο του ΙΚΑ?μηπως οι συνταξιουχοι του ΙΚΑ ειναι ρατσιστες και δεν θελουν αλλοδαπες?
δεν είναι θέμα να αγαπήσεις στο αν επιλέξεις να ζήσεις με μια Ρωσίδα η να την παντρευτείς απλά αυτές οι γυναίκες έχουν ποιο ανεπτυγμένο το αίσθημα της συμβίωσης με έναν άντρα και είναι ικανές να τον αγαπούν και να τον σέβονται άσχετα αν αυτός που συμβιώνουν δεν της αγαπάει......
το μόνο αρνητικό είναι να μην τον πάρουν χαμπάρι ότι της κερατώνει...
 
OP
OP
bordelman

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
εσυ πως καηκες? ασχημα?
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
537
Πόντοι
7.065
δεν είναι θέμα να αγαπήσεις στο αν επιλέξεις να ζήσεις με μια Ρωσίδα η να την παντρευτείς απλά αυτές οι γυναίκες έχουν ποιο ανεπτυγμένο το αίσθημα της συμβίωσης με έναν άντρα και είναι ικανές να τον αγαπούν και να τον σέβονται άσχετα αν αυτός που συμβιώνουν δεν της αγαπάει......
το μόνο αρνητικό είναι να μην τον πάρουν χαμπάρι ότι της κερατώνει...
μπα το αρνητικο ειναι να παρουν χαμπαρι οτι ο τραπεζικος του λογαριασμος ειναι μηδενικος,γιατι τα αισθηματα τους ειναι λεφτα,συγνωμη σαρδαμ λεπτα.
 

Arion1955®

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.186
Like
0
Πόντοι
16
μπα το αρνητικο ειναι να παρουν χαμπαρι οτι ο τραπεζικος του λογαριασμος ειναι μηδενικος,γιατι τα αισθηματα τους ειναι λεφτα,συγνωμη σαρδαμ λεπτα.
έχεις μεγάλο λάθος για αυτά που γράφεις...
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
Φιλε Κρις και εγω πιστευω οτι σε γενικες γραμμες εχεις λαθος. Και οταν λες οτι οι ρωσιδες παιρνουν τον νταη , τι ακριβως εννοεις ; Να σου πω οτι οσο ξερω απο Ρωσια, αυτο το ειδος του νταη βλαχογκομενου που υπαρχει στην ελλαδα εκει δεν υπαρχει. 
 

Επισκέπτης
δεν είναι θέμα να αγαπήσεις στο αν επιλέξεις να ζήσεις με μια Ρωσίδα η να την παντρευτείς απλά αυτές οι γυναίκες έχουν ποιο ανεπτυγμένο το αίσθημα της συμβίωσης με έναν άντρα και είναι ικανές να τον αγαπούν και να τον σέβονται άσχετα αν αυτός που συμβιώνουν δεν της αγαπάει......
το μόνο αρνητικό είναι να μην τον πάρουν χαμπάρι ότι της κερατώνει...

και αν δεν την αγαπάει ποιός ο λόγος να την παντρευτεί τη Ρωσίδα?
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
537
Πόντοι
7.065
έχεις μεγάλο λάθος για αυτά που γράφεις...
το λαθος μου πιο ειναι?οτι δε μου αρεσει να γινομαι χειροκροτητης και τιμητης ατομων που η ψυχη τους ειναι χειροτερη απο τον πειρατη λαφιτ?οτι οι διαπιστωσεις μου ειναι εσφαλμενες?για πες μου αγαπητε ποιο ειναι το λαθος μου?και μια που ειμαι λαθος οπως λες ,θα σε παρακαλουσα να μου λυσεις και εκεινη τη μικρη απορια.πως ολες αυτες οι ''καθως πρεπει κυριες''με τα''ευγενεστατα ιδεωδη και ιδανικα''τυχαινει να παντρευονται κατι μεγαλοσυνταξιουχους?και αυτη η δια πιστωση ειναι λαθος η η αληθεια ποναει?
 

Arion1955®

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.186
Like
0
Πόντοι
16
και αν δεν την αγαπάει ποιός ο λόγος να την παντρευτεί τη Ρωσίδα?
αυτό για αυτόν που το έθεσε το θέμα της αγάπης.....

δεν παντρεύεται όλος ο κόσμος επειδή αγαπάει αλλά και όποιος έχει παντρευτεί δεν σημαίνει ότι αγαπάει την γυναίκα του... 
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
Μια συμφωνια ειναι ρε Κρις. Θα με κοιταξεις στα γεραματα μου, θα σουθ γραψω τη συνταξη μου να την παρεις αφου πεθανω. ΕΙναι γυναικες χωρις μοιρα στον ηλιο. Δεν το θεωρω τοσο κακο. Κανεις δεν ειπε οτι ερωτευτηκαν σαν πιτσουνακια τον συνταξιουχο.
Παντως να ξαναποω οτι κατα βαθος λιγο πολυ ιδιες ειναι ολες οι γυναικες
 

Arion1955®

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.186
Like
0
Πόντοι
16
το λαθος μου πιο ειναι?οτι δε μου αρεσει να γινομαι χειροκροτητης και τιμητης ατομων που η ψυχη τους ειναι χειροτερη απο τον πειρατη λαφιτ?οτι οι διαπιστωσεις μου ειναι εσφαλμενες?για πες μου αγαπητε ποιο ειναι το λαθος μου?και μια που ειμαι λαθος οπως λες ,θα σε παρακαλουσα να μου λυσεις και εκεινη τη μικρη απορια.πως ολες αυτες οι ''καθως πρεπει κυριες''με τα''ευγενεστατα ιδεωδη και ιδανικα''τυχαινει να παντρευονται κατι μεγαλοσυνταξιουχους?και αυτη η δια πιστωση ειναι λαθος η η αληθεια ποναει?
λάθος σου είναι αυτό που πιστεύεις ότι αυτές οι γυναίκες θέλουν τον Έλληνα για το πορτοφόλι του αλλά και δεν έγιναν πουτάνες για να οικονομήσουν αλλά γιατί στην ουσία της εξανάγκασαν οι εδώ τα ντόπιοι α και μη  κτήνη που τους αποκαλούν νταβατζήδες...
 

Επισκέπτης
αυτό για αυτόν που το έθεσε το θέμα της αγάπης.....

δεν παντρεύεται όλος ο κόσμος επειδή αγαπάει αλλά και όποιος έχει παντρευτεί δεν σημαίνει ότι αγαπάει την γυναίκα του... 

Επομένως γιατί την παντρεύτηκε? μαλακία δεν είναι?
 

Επισκέπτης
Φιλε Κρις και εγω πιστευω οτι σε γενικες γραμμες εχεις λαθος. Και οταν λες οτι οι ρωσιδες παιρνουν τον νταη , τι ακριβως εννοεις ; Να σου πω οτι οσο ξερω απο Ρωσια, αυτο το ειδος του νταη βλαχογκομενου που υπαρχει στην ελλαδα εκει δεν υπαρχει. 

Υπάρχει όμως το είδος του νταή αλκοολικού φυλακόβιου!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
το λαθος μου πιο ειναι?οτι δε μου αρεσει να γινομαι χειροκροτητης και τιμητης ατομων που η ψυχη τους ειναι χειροτερη απο τον πειρατη λαφιτ?οτι οι διαπιστωσεις μου ειναι εσφαλμενες?για πες μου αγαπητε ποιο ειναι το λαθος μου?και μια που ειμαι λαθος οπως λες ,θα σε παρακαλουσα να μου λυσεις και εκεινη τη μικρη απορια.πως ολες αυτες οι ''καθως πρεπει κυριες''με τα''ευγενεστατα ιδεωδη και ιδανικα''τυχαινει να παντρευονται κατι μεγαλοσυνταξιουχους?και αυτη η δια πιστωση ειναι λαθος η η αληθεια ποναει?
+10000000 και για τα προηγουμενα ποστ.παντως δεν ειναι ολες οι ρωσιδες τα ιδια σκατα θελω να πιστευω οτι υπαρχουν και εξαιρεσεις
 

Arion1955®

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.186
Like
0
Πόντοι
16
Επομένως γιατί την παντρεύτηκε? μαλακία δεν είναι?
όχι φίλε μου ο κάθε άνθρωπος τον γάμο η την συμβίωση την βλέπει μέσα από το δικό του πρίσμα και δεν υπάρχουν ούτε πρότυπα αλλά και ούτε καλούπια...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom