Νέα

Πως μπορώ να σώσω την παρτίδα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΓΙΑΝΝΗΣ DR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 74
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
Γ

ΓΙΑΝΝΗΣ DR

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2014
Μηνύματα
274
Like
11
Πόντοι
1
ο κεθενας λεει τη μαλακια του, θα πω κι εγω τη δικη μου

εγω θα προσπαθουσα να την τρακαρω καπου κ καλα τυχαια οπως λες, κ με οσο το δυνατον λιγοτερες λεξεις θα της εξηγουσα οτι αυτη ηταν η πρωην κ τελειωσε (οπως ειπε κ ενας συναδελφος πριν, ειμασταν στα διαδικαστικα κ τετοιες παπαριες)

κ θα της ελεγα σε γουσταρω, μ αρεσεις

αυτα, τπτ περισσοτερο τπτ λιγοτερο...

στο χυλο παντως παιρνεις τον κολλητο και γινεσαι ζαντα, ουτε μνμ ουτε λουλουδια ουτε πουτσες blue

καλη τυχη μαν σε οτι κ αν κανεις...

Σωστότατος. Κοίτα το τυχαία είναι λίγο μαλακία. Δε γίνεται να βρεθώ "τυχαία" στη δουλειά μου. "Τυχαία" όμως μπορεί φευγω και γω από τη δουλειά μου.

Θα τη στήσω στη γωνία και θα πάω απο πίσω.

Θα τη φωνάξω λίγα μέτρα πριν φτασω κοντά της (ελπίζω να σταματήσει και να μην αρχίσω να περπατάω από πισω της) είμαι λίγο εγωιστής.

Θα τη ρωτήσω "γιατί δε μας μιλάει"???? Εκει πολυ πιθανον να πει <<μετα τη μαλακία που έκανες θες και να σου μιλάω???>>

Και εκει ακόμα το μελετάω ακόμα λιγάκι....

Δεν ξέρω. Θα ρίξω μια από τις πιο πιθανες απαντήσεις και τα υπόλοιπα θα κυλισουν μόνα τους.

Όλα αυτα μετα την βδομαδιάτικη άδεια. Σε καμια δεκαρια μερες δηλαδή. Ξέρω ότι είναι λίγο αργοπορημένη η κίνηση μου, αλλά πρωτα διακοπές και μετα αυτή.

Απλά πραγματάκια ζητάω παλικάρια. Και ευχαριστώ!!!!!!!!





 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.604
Πόντοι
2.606
Σωστότατος. Κοίτα το τυχαία είναι λίγο μαλακία. Δε γίνεται να βρεθώ "τυχαία" στη δουλειά μου. "Τυχαία" όμως μπορεί φευγω και γω από τη δουλειά μου.

Θα τη στήσω στη γωνία και θα πάω απο πίσω.

Θα τη φωνάξω λίγα μέτρα πριν φτασω κοντά της (ελπίζω να σταματήσει και να μην αρχίσω να περπατάω από πισω της) είμαι λίγο εγωιστής.

Θα τη ρωτήσω "γιατί δε μας μιλάει"???? Εκει πολυ πιθανον να πει <<μετα τη μαλακία που έκανες θες και να σου μιλάω???>>

Και εκει ακόμα το μελετάω ακόμα λιγάκι....

Δεν ξέρω. Θα ρίξω μια από τις πιο πιθανες απαντήσεις και τα υπόλοιπα θα κυλισουν μόνα τους.

Όλα αυτα μετα την βδομαδιάτικη άδεια. Σε καμια δεκαρια μερες δηλαδή. Ξέρω ότι είναι λίγο αργοπορημένη η κίνηση μου, αλλά πρωτα διακοπές και μετα αυτή.

Απλά πραγματάκια ζητάω παλικάρια. Και ευχαριστώ!!!!!!!!

Το plan B το εχεις σκεφτει τυπε?  :think: :S :S :S

URL]]
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Ρε μαγκα,μονο ο Περιστερόπουλος κι ο Ακάλυπτος τα κανανε αυτα...όπως και να'χει,να μας ενημερωσεις τι εγινε.
ά και κατι ακόμα...μηπως να της το πεις πριν φυγεις;που ξερεις,μπορει να σου 'ρθει στις διακοπές.Εντωμεταξύ αν σου ειχε αχτι και σε μισουσε τοσο θα σου ειχε κανει ζημια όσο ησουνα με την πρώην.Προσωπική εκτίμηση...αν παιξεις σωστα τα χαρτια σου,το πραγμα σωζετε.
 

Απολλύων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
5.712
Like
3.822
Πόντοι
506
Προλογος τυπε... Αρχισε τα... "Ειμαι καιρο με την κοπελα αλλα χωριζουμε,απλα θελω λιγο χρονο να χωρισω αξιοπρεπως και να μην φυγω σαν μαλακας... μπλα μπλα μπλα... εσενα γουσταρω...μπλα μπλα..θελω να τα αφησω ολα πισω και να κανω μια καινουρια αρχη στην ζωη μου...μπλα μπλα..."
:blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1:

και αλλα τετοια διαφορα...
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
4
Like
799
Πόντοι
96
Το μυστικο ειναι χρονια τωρα ενα γραφτην στ αρχιδια σου να εχεις μια καλη δουλεια και τα μουνια να ξερεις θελουν πολυ κλασιμο!
 

tsilibourditsas

Μέγας
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
836
Κριτικές
17
Like
97
Πόντοι
4.165
Με τις γυναίκες αν στραβώσει από την αρχή δύσκολα σώζεται η κατάσταση, επιπλέον ξέρει τώρα τι να περιμένει από εσένα πλέον (όποιος κάνει κάτι μια φορά είναι εύκολο να το ξανακάνει) και δεν έχει δεθεί μαζί σου για να νοιαστεί περαιτέρω. Μόνο να ρισκάρεις άγρια μπορείς για να έχεις κάποια ελπίδα αλλά και πάλι μπορεί να μείνεις με το πουλί στο χέρι και δεν ξέρω αν αξίζει. Χώρισε π.χ. την νυν μπροστά στο μαγαζί της γκόμενας λέγοντας ότι δεν την θες άλλο και ότι υπάρχει άλλη κοπέλα στην ζωή σου με την ελπίδα ότι θα το πάρει πρέφα η άλλη. Πολλές κολακεύονται όταν βλέπουν να φτύνεις άλλες για πάρτη τους μπροστά τους, είναι η μόνη απειροελάχιστη ελπίδα κατά την γνώμη μου αν κολακευτεί από κάτι τέτοιο. Όπως είπα όμως μπορεί να μείνεις με το πουλί στο χέρι πάλι και να νιώσεις μαλάκας.
 

gbeyyt11

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.516
Like
143
Πόντοι
16
Φιλε μην το παιρνεις τοσο βαρια κι εσυ παντως οτι εκανες τη τεραστια μαλακια.

Παρατειται ποτε κανεις απο τη δουλεια του πριν πρωτα βρει την επομενη? Οχι. Ετσι κι εσυ πρωτα θα εκανες το επομενο deal κ μετα θα αφηνες τη δικια σου. Ασε που οπως λες ο χωρισμος ηταν θεμα χρονου οποτε εσυ αρχισες να ψηνεσαι για κατασταση με την αλλη τυπισσα απλα δε το χες διαλυσει επισημα με τη δικια σου. Οπως ειπες, δεν ειχατε καμια σχεση η κατι τετοιο, βγαινατε απλα (απ οτι καταλαβα δε την ειχες αρχισει σε τιποτα ακραια ερωτολογα, υποσχεσεις κλπ) οποτε δεν εισαι τοσο φαουλ οσο νομιζεις.

Τωρα αν το πηρε τοσο κατακαρδα κι αυτη, θα ειναι καμια κλασικη σχεσογκομενα που παει καρφωτη για αυτο το πραγμα απ το πρωτο ραντεβου, μη σου πω πριν καν κι απ αυτο. Σε καθε περιπτωση, εξαρταται πολυ απ το χαρακτηρα της κ τη σταση της σε αυτα τα θεματα το αν θα μασησει σε αυτα που θα της πεις. Βρες εναν τροπο κ χωσου εσυ, βαλε τα δυνατα σου κ οτι γινει  ;)
 
OP
OP
Γ

ΓΙΑΝΝΗΣ DR

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2014
Μηνύματα
274
Like
11
Πόντοι
1
Προλογος τυπε... Αρχισε τα... "Ειμαι καιρο με την κοπελα αλλα χωριζουμε,απλα θελω λιγο χρονο να χωρισω αξιοπρεπως και να μην φυγω σαν μαλακας... μπλα μπλα μπλα... εσενα γουσταρω...μπλα μπλα..θελω να τα αφησω ολα πισω και να κανω μια καινουρια αρχη στην ζωη μου...μπλα μπλα..."
:blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1:

και αλλα τετοια διαφορα...

Ωραίος φίλε. Απλά θα της πω ότι ήδη χώρισα (οπότε ο πρόλογος θα ξεκινήσει με το ήμουν με την κοπέλα....)και θα αναφερθω στα υπόλοιπα που είπες. Ωραία λόγια και σταρατα.

Με τις γυναίκες αν στραβώσει από την αρχή δύσκολα σώζεται η κατάσταση, επιπλέον ξέρει τώρα τι να περιμένει από εσένα πλέον (όποιος κάνει κάτι μια φορά είναι εύκολο να το ξανακάνει) και δεν έχει δεθεί μαζί σου για να νοιαστεί περαιτέρω. Μόνο να ρισκάρεις άγρια μπορείς για να έχεις κάποια ελπίδα αλλά και πάλι μπορεί να μείνεις με το πουλί στο χέρι και δεν ξέρω αν αξίζει. Χώρισε π.χ. την νυν μπροστά στο μαγαζί της γκόμενας λέγοντας ότι δεν την θες άλλο και ότι υπάρχει άλλη κοπέλα στην ζωή σου με την ελπίδα ότι θα το πάρει πρέφα η άλλη. Πολλές κολακεύονται όταν βλέπουν να φτύνεις άλλες για πάρτη τους μπροστά τους, είναι η μόνη απειροελάχιστη ελπίδα κατά την γνώμη μου αν κολακευτεί από κάτι τέτοιο. Όπως είπα όμως μπορεί να μείνεις με το πουλί στο χέρι πάλι και να νιώσεις μαλάκας.

Σε αυτό που κοκκίνησα, έχω ξαναγράψει σε προηγούμενο μηνυμά μου πως η κάθε περίπτωση είναι διαφορετική. Κάθε "κέρατο" είναι διαφορετικό λοιπόν για να το θέσω διαφορετικά. Αντε όμως να τα εξηγήσεις αυτα σε γυναίκα. Δε θα πω τέτοια πράγματα.

Σε καμία περίπτωση δε θα πάω απ' έξω από το μαγάζι της και θα κάνω τέτοιο σκηνικό. Τι λες ρε φίλε???
Δε θα ξέρω που να κρυφτώ μετα απο όλη τη γειτονιά.

Φιλε μην το παιρνεις τοσο βαρια κι εσυ παντως οτι εκανες τη τεραστια μαλακια.

Παρατειται ποτε κανεις απο τη δουλεια του πριν πρωτα βρει την επομενη? Οχι. Ετσι κι εσυ πρωτα θα εκανες το επομενο deal κ μετα θα αφηνες τη δικια σου. Ασε που οπως λες ο χωρισμος ηταν θεμα χρονου οποτε εσυ αρχισες να ψηνεσαι για κατασταση με την αλλη τυπισσα απλα δε το χες διαλυσει επισημα με τη δικια σου. Οπως ειπες, δεν ειχατε καμια σχεση η κατι τετοιο, βγαινατε απλα (απ οτι καταλαβα δε την ειχες αρχισει σε τιποτα ακραια ερωτολογα, υποσχεσεις κλπ) οποτε δεν εισαι τοσο φαουλ οσο νομιζεις.

Τωρα αν το πηρε τοσο κατακαρδα κι αυτη, θα ειναι καμια κλασικη σχεσογκομενα που παει καρφωτη για αυτο το πραγμα απ το πρωτο ραντεβου, μη σου πω πριν καν κι απ αυτο. Σε καθε περιπτωση, εξαρταται πολυ απ το χαρακτηρα της κ τη σταση της σε αυτα τα θεματα το αν θα μασησει σε αυτα που θα της πεις. Βρες εναν τροπο κ χωσου εσυ, βαλε τα δυνατα σου κ οτι γινει  ;)

Το πιο ωραίο ποστ πιστεύω φίλε. Επιασες το νόημα. Το πιο ωραίο είναι αυτο για τη δουλειά που γράφεις. Μην ανησυχεις και η κοπελια που χωρίσαμε είχε πολλεεεεεες ανοιχτες προτάσεις. Τώρα για το αν είχε κάνει κάτι δεν το νομίζω αλλα δε βάζω και το χέρι μου στη φωτιά.

Όσο για το αν υπήρξε σχέση αναμεσά μας, δυο ραντεβουδάκια βγήκαμε. "Δεν είχαμε κάνει κάποιο συμβόλαιο ακόμα" Το δευτερο μάλιστα ήταν βραδυνό μπανιο αλλα έθετε πάντα όρια...
Και φυσικά κανένα ερωτόλογο. Ακόμα βολιδοσκοπούσα.

Ενα απο αυτά που παίζει όπως είπα σε άλλο ποστ αλλά και άλλος συνάδελφος είναι ότι έχει φάει στραπάτσα και τώρα είπε "ε αϊ στο διάολο και συ μαλάκα". Οπότε δυσκολέυει το πράμα απο μεριά μου. Επίσης είναι και άλλα που έπιασα στον αέρα για το χαρακτήρα της, απλά είναι "μικρά" και δε μπορώ να βγάλω συμπέρασμα. Η τύπισσα δεν είναι 18. Είναι 31. Όποτε λογικα ξέρει πως να στείνει και παιχνίδι....

Τα τελευταία λόγια είναι και τα πιο σωστα. Όλα θα εξαρτηθουν απο το χαρακτήρα της ( ο οποίος όπως ξαναέγραψα στο να μην απαντήσει τίποτα στα μηνύματά μου δε δείχνει καθόλου μα καθόλου ωραίο)και τη στάση της σε αυτά τα θέματα. Α! και φυσικά αν θα περιμένει περίοδο, αν ο ερμής θα είναι ανάδρομος κλπ κλπ κλπ :grin:

Θα κόψω κινηση και θα περιμένω την κατάλληλη στιγμη να χωθω όταν στρίβει σε κάποιο πιο σκοτεινό στενο στο σχόλασμά της.

Τώρα δε μπορώ να κάνω κάτι άλλωστε γιατί σήμερα έμαθα ότι έχει αδεια. Δεν ξέρω πόσες μέρες αλλα φαντάζομαι 7-10.

Φυσικά και θα ενημερώνω γιατι αξίζει για το χρόνο που δώσατε.

Ευχαριστω!
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Ωραίος φίλε. Απλά θα της πω ότι ήδη χώρισα (οπότε ο πρόλογος θα ξεκινήσει με το ήμουν με την κοπέλα....)και θα αναφερθω στα υπόλοιπα που είπες. Ωραία λόγια και σταρατα.

Σε αυτό που κοκκίνησα, έχω ξαναγράψει σε προηγούμενο μηνυμά μου πως η κάθε περίπτωση είναι διαφορετική. Κάθε "κέρατο" είναι διαφορετικό λοιπόν για να το θέσω διαφορετικά. Αντε όμως να τα εξηγήσεις αυτα σε γυναίκα. Δε θα πω τέτοια πράγματα.

Σε καμία περίπτωση δε θα πάω απ' έξω από το μαγάζι της και θα κάνω τέτοιο σκηνικό. Τι λες ρε φίλε???
Δε θα ξέρω που να κρυφτώ μετα απο όλη τη γειτονιά.

Το πιο ωραίο ποστ πιστεύω φίλε. [size=10pt]Επιασες το νόημα. Το πιο ωραίο είναι αυτο για τη δουλειά που γράφεις. Μην ανησυχεις και η κοπελια που χωρίσαμε είχε πολλεεεεεες ανοιχτες προτάσεις. Τώρα για το αν είχε κάνει κάτι δεν το νομίζω αλλα δε βάζω και το χέρι μου στη φωτιά.[/size]

Όσο για το αν υπήρξε σχέση αναμεσά μας, δυο ραντεβουδάκια βγήκαμε. "Δεν είχαμε κάνει κάποιο συμβόλαιο ακόμα" Το δευτερο μάλιστα ήταν βραδυνό μπανιο αλλα έθετε πάντα όρια...
Και φυσικά κανένα ερωτόλογο. Ακόμα βολιδοσκοπούσα.

Ενα απο αυτά που παίζει όπως είπα σε άλλο ποστ αλλά και άλλος συνάδελφος είναι ότι έχει φάει στραπάτσα και τώρα είπε "ε αϊ στο διάολο και συ μαλάκα". Οπότε δυσκολέυει το πράμα απο μεριά μου. Επίσης είναι και άλλα που έπιασα στον αέρα για το χαρακτήρα της, απλά είναι "μικρά" και δε μπορώ να βγάλω συμπέρασμα. Η τύπισσα δεν είναι 18. Είναι 31. Όποτε λογικα ξέρει πως να στείνει και παιχνίδι....

Τα τελευταία λόγια είναι και τα πιο σωστα. Όλα θα εξαρτηθουν απο το χαρακτήρα της ( ο οποίος όπως ξαναέγραψα στο να μην απαντήσει τίποτα στα μηνύματά μου δε δείχνει καθόλου μα καθόλου ωραίο)και τη στάση της σε αυτά τα θέματα. Α! και φυσικά αν θα περιμένει περίοδο, αν ο ερμής θα είναι ανάδρομος κλπ κλπ κλπ :grin:

Θα κόψω κινηση και θα περιμένω την κατάλληλη στιγμη να χωθω όταν στρίβει σε κάποιο πιο σκοτεινό στενο στο σχόλασμά της.

Τώρα δε μπορώ να κάνω κάτι άλλωστε γιατί σήμερα έμαθα ότι έχει αδεια. Δεν ξέρω πόσες μέρες αλλα φαντάζομαι 7-10.

Φυσικά και θα ενημερώνω γιατι αξίζει για το χρόνο που δώσατε.

Ευχαριστω!
Η γνωστη στις γυναίκες και ως μέθοδος της μαϊμούς.Όπως η μαϊμου μετακινείται απο δεντρο σε δέντρο,ετσι και οι(περισσοτερες) γυναίκες απο άνδρα σε ανδρα.Πρίν πιαστουν απο το επόμενο κλαρί,δεν αφήνουν το προηγούμενο.Που ξερεις,ίσως και η καινουρια να εχει καποιους "ανοιχτους" λογαριασμους.31 χρονών ειναι,πωλήτρια σε μαγαζί,αρα και δουλευει και ειναι και σιγουρα εμφανίσιμη κοπελα.Το περίεργο θα ήταν,να μην έχει.Οπότε δωσε λιγο χρονο ακομα...
 
OP
OP
Γ

ΓΙΑΝΝΗΣ DR

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2014
Μηνύματα
274
Like
11
Πόντοι
1
Η γνωστη στις γυναίκες και ως μέθοδος της μαϊμούς.Όπως η μαϊμου μετακινείται απο δεντρο σε δέντρο,ετσι και οι(περισσοτερες) γυναίκες απο άνδρα σε ανδρα.Πρίν πιαστουν απο το επόμενο κλαρί,δεν αφήνουν το προηγούμενο.Που ξερεις,ίσως και η καινουρια να εχει καποιους "ανοιχτους" λογαριασμους.31 χρονών ειναι,πωλήτρια σε μαγαζί,αρα και δουλευει και ειναι και σιγουρα εμφανίσιμη κοπελα.Το περίεργο θα ήταν,να μην έχει.Οπότε δωσε λιγο χρονο ακομα...

Ναι το σκέφτηκα και γώ αυτο. Μπορεί να έχει ανοιχτούς λογαριασμούς. Πάντως ήταν πάντα διακριτική όταν ερχόταν στο μαγαζι, δεν έχει πει τίποτα πιστεύω απο δω και απο κει. Τώρα στα κορίτσια της δουλειάς της μπορει να έχει πει κατι. Δεν τις ξέρω καιρο. Είμαι καινουριος εκει. Θα δώσω και άλλο χρόνο. Αλλά πιστεύω όλα είναι θέμα kai σωστου timing.
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Άσχετη ερώτηση!Τώρα που σαι χωρίς γκόμενα πας σε καμιά πουτάνα ή βαράς μαλακία;  :wanker:

Αν έχεις εμπειρία με γυναίκες (που δεν νομίζω,αλλιώς σιγά μην το γραφες στους πουτανιάρηδες)
θα σου κάτσει το γκομενάκι χωρίς πολλά πολλά,απλά θα σου πρήξει τ αρχίδια για γάμους,γι αυτό
και σου ψήνει το ψάρι για να μην την περάσεις για πουτάνα=θου κύριε και θαυμαστά τα έργα σου.

Αν δεν είσαι έμπειρος θα σε φάει η πρώτη παράγραφος που έγραψα.
 

SnakeSpir

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2005
Μηνύματα
338
Κριτικές
4
Like
61
Πόντοι
1
Τυπε, εκανες μαλακια. Αφησες ανοιχτη την παραμανα στο ταβλι και η αλλη εφερε εξαρες. (κακος χειρισμος+ατυχια). Αστο, και τερμα τα λογια.  Μετα απο πολυ καιρο εαν ειναι να γινει τπτ θα γινει, οταν της περασει, ειναι σε διπλανο μαγαζι οποτε καπου θα συναντηθητε. Ειναι η μοναδικη σου ευκαιρια αυτη, ολα τα αλλα ειδικα τωρα ειναι χασιμο χρονου. Και που εισαι, εαν σε χαρακτησει στο κεφαλι της διπροσωπο θα χρειαστεις απειρα χρονια για να φυγει και παλι θα εχει αμφιβολιες. Οποτε ακυρο, μην κανεις τπτ και δενεσε και συναισθηματικα.
 

tsilibourditsas

Μέγας
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
836
Κριτικές
17
Like
97
Πόντοι
4.165
Τυπε, εκανες μαλακια. Αφησες ανοιχτη την παραμανα στο ταβλι και η αλλη εφερε εξαρες. (κακος χειρισμος+ατυχια). Αστο, και τερμα τα λογια.  Μετα απο πολυ καιρο εαν ειναι να γινει τπτ θα γινει, οταν της περασει, ειναι σε διπλανο μαγαζι οποτε καπου θα συναντηθητε. Ειναι η μοναδικη σου ευκαιρια αυτη, ολα τα αλλα ειδικα τωρα ειναι χασιμο χρονου. Και που εισαι, εαν σε χαρακτησει στο κεφαλι της διπροσωπο θα χρειαστεις απειρα χρονια για να φυγει και παλι θα εχει αμφιβολιες. Οποτε ακυρο, μην κανεις τπτ και δενεσε και συναισθηματικα.

Συμφωνώ απολύτως με τον συναγωνιστή  :hi:. Στο κεφάλι της αποδείχτηκες διπρόσωπος εξαρχής και αμφιβάλω αν σε έκανε πέρα γιατί έχει κάτι η ίδια που λένε άλλοι, το timing είναι συγκεκριμένο που χάλασε η φάση μαζί της. Άστο και προχώρα παρακάτω δεν έχεις ιδιαίτερες ελπίδες μαζί της. Ακόμη και ότι πήρε άδεια άμεσα είναι κακό σημάδι, μπορεί και να θέλει να σε αποφύγει για ένα διάστημα ελπίζοντας να την αφήσεις ήσυχη.
 
OP
OP
Γ

ΓΙΑΝΝΗΣ DR

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2014
Μηνύματα
274
Like
11
Πόντοι
1
Άσχετη ερώτηση!Τώρα που σαι χωρίς γκόμενα πας σε καμιά πουτάνα ή βαράς μαλακία;  :wanker:

Αν έχεις εμπειρία με γυναίκες (που δεν νομίζω,αλλιώς σιγά μην το γραφες στους πουτανιάρηδες)
θα σου κάτσει το γκομενάκι χωρίς πολλά πολλά,απλά θα σου πρήξει τ αρχίδια για γάμους,γι αυτό
και σου ψήνει το ψάρι για να μην την περάσεις για πουτάνα=θου κύριε και θαυμαστά τα έργα σου.

Αν δεν είσαι έμπειρος θα σε φάει η πρώτη παράγραφος που έγραψα.

Ναι παω. Δεν ειμαι τοσο αυτου του σπορ ομως. Και δε μπορω να καταλαβω ακριβως το νοημα της ερωτησης αυτης.

Εμπειρια υπαρχει. Δεν εκανα ποτε σχεσεις με μικροτερες. Μα ποτε. Ακριβως για το λογο του οτι ηθελα να βλεπω πως σκεφτοντα οι γυναικες πιο μεγαλες. Και να παιζω θε δυσκολη εδρα μπαλα. Ουτε καν ασχολιομουν με μικροτερες. Για γαμους ναι μπορει να μου τα πρηξει. Ειναι απο τα πρωτα που σκεφτηκα οταν ανοιξα το θεματακι εδω μεσα.

Οσο για το θεματακι που το ανοιξα στους πουτανιαρηδες, δεν ειναι και τυχαιο. Πολλα μελη, βλεπω οτι εχουν τεκμηριωμενες αποψεις και εμπειριες. Υπαρχουν πολλα μελη που συμβουλευουν σωστα και σου ξεθολωνουν καπως το τοπιο.

Μ'αρεσει αλλωστε που το συζηταω. Δεν εχω ανοιξει και πολλα θεματα αλλωστε.
 
OP
OP
Γ

ΓΙΑΝΝΗΣ DR

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2014
Μηνύματα
274
Like
11
Πόντοι
1
Τυπε, εκανες μαλακια. Αφησες ανοιχτη την παραμανα στο ταβλι και η αλλη εφερε εξαρες. (κακος χειρισμος+ατυχια). Αστο, και τερμα τα λογια.  Μετα απο πολυ καιρο εαν ειναι να γινει τπτ θα γινει, οταν της περασει, ειναι σε διπλανο μαγαζι οποτε καπου θα συναντηθητε. Ειναι η μοναδικη σου ευκαιρια αυτη, ολα τα αλλα ειδικα τωρα ειναι χασιμο χρονου. Και που εισαι, εαν σε χαρακτησει στο κεφαλι της διπροσωπο θα χρειαστεις απειρα χρονια για να φυγει και παλι θα εχει αμφιβολιες. Οποτε ακυρο, μην κανεις τπτ και δενεσε και συναισθηματικα.
Κοιτα μετα απο πολυ καιρο οπως λες........ Μπορει να ειναι θετικο αλλα και αρνητικο. Βασικα αρνητικο κλεινω πιο πολυ. Στη βραση κολλαει το σιδερο. Αφηνω λιγο λασκα να περασουν οι μερες,μετα ρισκαρω και οτι βγει.

Αν θελει μονιμες σχεσεις και γαμους, τοτε ναι, ειμαι ξοφλημενος απο την αρχη. Γι'αυτο και με ακυρωσε με αυτον τον τροπο. Με εχει χαραξει στο μυαλο της οπως λες σα διπροσωπο. Που βεβαια ξαναειπα πως η καθε περιπτωση ειναι διαφορετικη.
 
OP
OP
Γ

ΓΙΑΝΝΗΣ DR

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2014
Μηνύματα
274
Like
11
Πόντοι
1
Συμφωνώ απολύτως με τον συναγωνιστή  :hi:. Στο κεφάλι της αποδείχτηκες διπρόσωπος εξαρχής και αμφιβάλω αν σε έκανε πέρα γιατί έχει κάτι η ίδια που λένε άλλοι, το timing είναι συγκεκριμένο που χάλασε η φάση μαζί της. Άστο και προχώρα παρακάτω δεν έχεις ιδιαίτερες ελπίδες μαζί της. Ακόμη και ότι πήρε άδεια άμεσα είναι κακό σημάδι, μπορεί και να θέλει να σε αποφύγει για ένα διάστημα ελπίζοντας να την αφήσεις ήσυχη.

Δεν καταλαβαινω οταν λες οτι αμφιβαλεις οτι με εκανε περα......... μεχρι εκει που γραφεις για το timing που χαλασε η φαση μαζι της.

Τι θελεις ακριβως να πεις???

Οσο για την αδεια θυμηθηκα οτι μου το ειχε πει οτι θα επαιρνε κοντα αρχες Σεπτεμβρη. Οποτε δεν την πηρε για μενα, αλλα ουτε και για να την αφησω ησυχη.
Ησυχη την εχω αφησει. Τουλαχιστον μεχρι στιγμης. Της εχω στειλει μονο τα δυο αρχικα μηνυματα.

Εγω μια αποπειρα θα κανω. Και αυτο αν βγει, βγηκε.

Μετα ΤΕΛΟΣ.
 
OP
OP
Γ

ΓΙΑΝΝΗΣ DR

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2014
Μηνύματα
274
Like
11
Πόντοι
1
Λοιπόν για να κρατάω και λίγο ενήμερο το κοινό...

Την πέτυχα πάλι σήμερα στη δουλειά. Ήμουν μόνος μου στο μαγαζι και καθόμουν έξω. Με είδε η συναδελφος της και λογικα και αυτη. Παρατήρησα ότι δεν έφυγε μόνη της αλλα μαζι με την συναδελφό της και μαλιστα από την αλλα μερια του δρόμου κατι που μου έκανε εντύπωση τόσο καιρό αφου το μετρο που λογικα παίρνει, είναι απο εκείνη τη μερια του δρόμου και όχι μπροστά απο το μαγαζι μου που πέρναγε. Τεσπα λεπτομέριες. Δεν ξέρω αν έχει πει και τίποτα σε καμιά συναδελφό της, αλλα δε νομίζω να το κάνει επιτηδες και να φευγουν μαζι. Δε με ενδιαφέρει κιολας.

Θα την ξαναστήσω κανα δυο φορες όταν θα μπορω να την κοπανήσω απο το μαγαζι και έτσι και την πετύχω μονη της....

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom