Νέα

Πως μπορώ να σώσω την παρτίδα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΓΙΑΝΝΗΣ DR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 74
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.604
Πόντοι
2.606
Τα κορίτσια του φόρουμ τι λένε?? (εκτός απο μπινελίκια, και αυτά ευπροσδεκτα :))

Τυπε στο site η γυναικεια συμμετοχη ειναι ελαχιστη αλλα περναει απαρατηρητη γιατι ουτως ή αλλως ολοι εχουνε γκομενα.

14725153-volunteer-group-raising-hands-against-blue-sky-background-Stock-Photo.jpg

 

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
Από αυτά που διαβάζω η γκομενα είναι βαρεμένη, σίγουρα έμπειρη από σχέσεις, σίγουρα περνούσε την ώρα της μαζί σου και το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν θα σου ξανα απαντήσει γιατί έχει 10 σαν εσένα στην γωνία. Μην κουράζεις το μυαλό σου γιατί δεν βγάζεις άκρη με τις μαλακισμένες! Είναι ο τύπος γυναίκας που δεν θα παντρευτεί ποτέ και μια μέρα θα εξαφανιστεί που στην περίπτωση σου ευτυχώς έγινε γρήγορα και γλίτωσες!  :hi:
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
166
Από αυτά που διαβάζω η γκομενα είναι βαρεμένη, σίγουρα έμπειρη από σχέσεις, σίγουρα περνούσε την ώρα της μαζί σου και το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν θα σου ξανα απαντήσει γιατί έχει 10 σαν εσένα στην γωνία. Μην κουράζεις το μυαλό σου γιατί δεν βγάζεις άκρη με τις μαλακισμένες! Είναι ο τύπος γυναίκας που δεν θα παντρευτεί ποτέ και μια μέρα θα εξαφανιστεί που στην περίπτωση σου ευτυχώς έγινε γρήγορα και γλίτωσες!  :hi:
τυπε που χαθηκες εσυ?με τον καφε τι παιχτηκε?εχουμε καιρο να διαβασουμε κανενα εξτραδακι σου :think:
 

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
τυπε που χαθηκες εσυ?με τον καφε τι παιχτηκε?εχουμε καιρο να διαβασουμε κανενα εξτραδακι σου :think:
Έχω καιρό να ασχοληθώ με το σπορ τύπε μου...Βασικά είμαι σε φάση που δεν ξέρω τι θέλω και δεν ξέρω που πατάω και βρίσκομαι...Με έχει φάει η ρουτίνα και οι πουτανες τον τελευταίο καιρό ένιωθα ότι ήταν μέρος της ρουτίνας γιατί έπεφτα σε απανωτές φόλες, βιαστικές και χωρίς όρεξη στο δωμάτιο...Τον καφέ τον έστειλα πίσω γιατί ζητούσαν περισσότερο για εκτελωνισμό απ' ότι ήταν η αξία του καφέ...
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
166
Έχω καιρό να ασχοληθώ με το σπορ τύπε μου...Βασικά είμαι σε φάση που δεν ξέρω τι θέλω και δεν ξέρω που πατάω και βρίσκομαι...Με έχει φάει η ρουτίνα και οι πουτανες τον τελευταίο καιρό ένιωθα ότι ήταν μέρος της ρουτίνας γιατί έπεφτα σε απανωτές φόλες, βιαστικές και χωρίς όρεξη στο δωμάτιο...Τον καφέ τον έστειλα πίσω γιατί ζητούσαν περισσότερο για εκτελωνισμό απ' ότι ήταν η αξία του καφέ...
καλο κουραγιο ευχομαι τυπε,δεν εισαι ο μονος :hi:
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.656
Κριτικές
1
Like
1.980
Πόντοι
366
δε διαβασα ολο το σεντονι,αλλα απο εμπειρια επιασα τη κεντρικη ιδεα :gay:
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
κ εγω διαβασα πως θα σωσω την πατριδα κ ημουν ετοιμος να πω σκηνικο με τσακωμο στο κψμ του κεντρου καταταξης
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.222
Κριτικές
46
Like
3.624
Πόντοι
4.365
Με 'μηνυματα'... σιγουρα δεν σωνεται η κατασταση...
Πηγαινε απο την δουλεια της... ή περιμενε την να σχολασει... και πες της ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ δυό λογακια...
 
OP
OP
Γ

ΓΙΑΝΝΗΣ DR

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2014
Μηνύματα
274
Like
11
Πόντοι
1
Πρώτ' απ' όλα ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Καλές και κακές.

Το αν είμαι μαλάκας ή φέρθηκα σα μαλάκας, το ξέρω εγω αυτο. Δε ζήτησα να μου πείτε κάτι τέτοιο. Το που θα φτάσω στο κυνήγι με την κάθε γκόμενα σίγουρα είναι δικό μου θέμα και βάζω πάντα τα όριά μου ανάλογα την περίπτωση.

Απο δω μέσα διαβάζω απόψεις, τα ζυγίζω και αναλόγως πράττω.Τα μηνύματα που της έστειλα για το σκηνικό ήταν δύο και φυσικά δεν της έστειλα άλλο. Σα συμπεριφορά, πέραν της πράξης μου, της φέρθηκα σαν κύριος και στα δύο ραντεβού. Όχι όμως σα γλύφτης και σαλιάρης. Νορμάλ πραματάκια.

Κάποιος έγραψε ότι η τύπισσα είναι βαρεμένη. Πάντως και σα χαρακτήρα δε δείχνει καλό που με ακύρωσε έτσι και δεν απάντησε καθόλου. Οι άνθρωποι δεν είναι ζώα πιστεύω, Κάθονται συζητάνε ότι και αν είναι αυτο και στο τέλος αν δεν τους κάνει αποχωρουν.

Γενικώς πριν γίνει το σκηνικό δεν πρόλαβα να κόψω χαρακτήρα. Και λογικο κιόλας μεσα σε δυο ραντεβου.
Σίγουρα για να έβγαλε τέτοια συμπεριφορα έχει φάει και άλλα στραπάτσα. Αλλα ότι και αν είναι, η κάθε περίπτωση είναι διαφορετική.

Τώρα στο ψητο. Είμαι της άποψης και γω όχι άλλο μηνυμα, αλλα ίσως κάποιο τηλέφωνο (αν το σηκώσει, και φυσικα όχι με απόκρυψη) ή από κοντα.
Βέβαια το τι θα της πω είναι το δευτερο σκέλος της υπόθεσης.Όχι πάντως κάτι τελείως διαφορετικο απο κάποια προαναφερθέντα κάποιων συναδελφων. Φυσικα το καλύτερο είναι να προτείνω έξοδο για κάτι χαλαρο και όχι ίσως μετα απο δουλεια κλπ. Αλλα λίγο δυσκολο το κόβω. Δεν είχαμε και καμια σχέση ετών. Όλα αυτα αν μου μιλήσει. Λίγο δυσκολο πάντως να μπει στη διαδικασία.

Λουλούδια και τέτοια πιστεύω όχι. Ακούγεται ωραίο αλλα δεν είχαμε και κάποια μόνιμη σχέση, συν του ότι το θεωρω και ξεπεσμό. Δε θέλω να φτάσω μεχρι εκεί. Πιο πολυ πιστεύω είναι κόλλημα μετά απο ένα χωρισμό που είχα.
Είναι και λίγο θέμα εγωισμού το κυνηγι. Αλλα με μέτρο.

Όσο για να της ζητήσω να μείνουμε φίλοι, επισης το θέωρω κάπως παιδιάστικο και ανούσιο. Σκέφτομαι να αφήσω μερικές μέρες να περάσουν. Λίγο να ξελαμπηκάρω από τη σχέση και να δω τα πράγματα πιο καθαρά. Σε 4-5 μέρες φεύγω μια βδομαδούλα για φέτος το καλοκαίρι διότι δεν πήγα πουθενά. Και μετά βλέπουμε. Δε θέλω απανωτές κινήσεις.








 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.783
Κριτικές
4
Like
1.809
Πόντοι
216
Αδερφε......φερθηκες σαν μμμμμμ και τη προσβαλες....
Στειλε της μια ανθοδεσμη λουλουδια-τριανταφυλλα με ενα μηνυμα του στυλ.....οτι τη σκεφτεσαι και οτι θελεις να την δεις να της μιλησεις.....
Ισως χρειαστει να επιμεινεις να στειλεις αρκετες ανθοδεσμες με εξυπνα μηνυματακια ......
οι γυναικες απο τα λουλουδια συγκινουνται......Μηνυματα και τηλεφωνα ειναι για τους πιτσιρικαδες.....
Αμα σου πω ποσες γκομενες εχω ριξει με λουλουδια δε θα το πιστεψεις.....(ενταξει ειμαι και ωραιος..χιχι)



:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 
OP
OP
Γ

ΓΙΑΝΝΗΣ DR

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2014
Μηνύματα
274
Like
11
Πόντοι
1
σιγα μν της κανει κ κανταδα

Έλα ντε :idiot:.

Εχω σκεφτεί τι θα της πω. Στα ισα, είχα σκεφτεί να πηγαινα κατω από το σπίτι της και να την έστηνα εκεί. Αλλα δε μ' αρέσει σα σκέψη.

Λέω μετα τη δουλεια της. Να φαίνεται ότι έφυγα και γώ από τη δική μου.

Την ακολουθώ από πίσω και πριν φθάσει μετρό ή λεωφορείο (δεν ξέρω τι παίρνει), την αρπάζω και της μιλώ στα ίσα με ηρεμία.

Ρίξτε καμια ιδέα αν γουστάρετε. Πως να γίνει η εκκινηση???? :)

Είμαι με την πλάτη στον τοίχο.
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.493
Κριτικές
20
Like
233
Πόντοι
3.275
Τα έχετε ισοπεδώσει όλα. Πάνε οι Κυριακές με τέτοια θέματα :grin:
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.783
Κριτικές
4
Like
1.809
Πόντοι
216
Έλα ντε :idiot:.

Εχω σκεφτεί τι θα της πω. Στα ισα, είχα σκεφτεί να πηγαινα κατω από το σπίτι της και να την έστηνα εκεί. Αλλα δε μ' αρέσει σα σκέψη.

Λέω μετα τη δουλεια της. Να φαίνεται ότι έφυγα και γώ από τη δική μου.

Την ακολουθώ από πίσω και πριν φθάσει μετρό ή λεωφορείο (δεν ξέρω τι παίρνει), την αρπάζω και της μιλώ στα ίσα με ηρεμία.

Ρίξτε καμια ιδέα αν γουστάρετε. Πως να γίνει η εκκινηση???? :)

Είμαι με την πλάτη στον τοίχο.



ο κεθενας λεει τη μαλακια του, θα πω κι εγω τη δικη μου

εγω θα προσπαθουσα να την τρακαρω καπου κ καλα τυχαια οπως λες, κ με οσο το δυνατον λιγοτερες λεξεις θα της εξηγουσα οτι αυτη ηταν η πρωην κ τελειωσε (οπως ειπε κ ενας συναδελφος πριν, ειμασταν στα διαδικαστικα κ τετοιες παπαριες)

κ θα της ελεγα σε γουσταρω, μ αρεσεις

αυτα, τπτ περισσοτερο τπτ λιγοτερο...

στο χυλο παντως παιρνεις τον κολλητο και γινεσαι ζαντα, ουτε μνμ ουτε λουλουδια ουτε πουτσες blue

καλη τυχη μαν σε οτι κ αν κανεις...
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.604
Πόντοι
2.606
Αδερφε......φερθηκες σαν μμμμμμ και τη προσβαλες....
Στειλε της μια ανθοδεσμη λουλουδια-τριανταφυλλα με ενα μηνυμα του στυλ.....οτι τη σκεφτεσαι και οτι θελεις να την δεις να της μιλησεις.....
Ισως χρειαστει να επιμεινεις να στειλεις αρκετες ανθοδεσμες με εξυπνα μηνυματακια ......
οι γυναικες απο τα λουλουδια συγκινουνται......Μηνυματα και τηλεφωνα ειναι για τους πιτσιρικαδες.....
Αμα σου πω ποσες γκομενες εχω ριξει με λουλουδια δε θα το πιστεψεις.....(ενταξει ειμαι και ωραιος..χιχι)

Τυπε απο Πατρα εισαι? :think: :S :S :S

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom