Νέα

Πoιές ιερόδουλες είναι πιο επικίνδυνες από άποψη υγείας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 767
  • Εμφανίσεις 109K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Ρε μάγκες να πω και κάτι σχετικό αλλά και άσχετο. Θυμάστε πριν ίσως και 10 χρόνια παίκτη του NBA που είχε εξαφανιστεί για 2 χρόνια, είχε βγει βρώμα ότι λόγω aids σταμάτισε, και μετά ξανα έσκασε μύτη στα γήπεδα σα να μην συνέβει τίποτα;

Ο Magic Johnson.
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
Επικινδυνες ειναι ολες φιλε,και με κανονικη κοπελα να πας ποτε δεν ξερεις,ειναι μερικες που το παιζουν αθωες κι εχουν φαει 100 ακαποτα και βαλε
100?σε μια μερα εννοεις ετσι?
 

ais8hsh

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
865
Like
6
Πόντοι
6
Ναι ρε φίλε(αν και δεν είπα όνομα και καλα...τέλος πάντων). Αυτός ρε μάγκες μιλάμε για πλήρη ίαση. Αλλιώς δεν επέστρεφε. Άρα;

Ο Magic Johnson φίλε, έχει δεκάδες εκατομμύρια ευρώ στην πάντα και να είσαι σίγουρος οτι τουλάχιστον 50 γιατροί ασχολήθηκαν με την περίπτωσή του. Δεν ξέρω καν αν θεραπεύτηκε. Νομίζω είναι απλά φορέας και δεν έχει νοσήσει.
Προσοχή παιδιά... Εμείς δεν έχουμε ούτε τα φράγκα του, ούτε τους γιατρούς του και τέλος τέλος, ούτε την διάθεση για τέτοιες περιπέτειες... Προσοχή...
 

pilot2005

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
1.393
Κριτικές
21
Like
9
Πόντοι
2.945
Ο Magic Johnson φίλε, έχει δεκάδες εκατομμύρια ευρώ στην πάντα και να είσαι σίγουρος οτι τουλάχιστον 50 γιατροί ασχολήθηκαν με την περίπτωσή του. Δεν ξέρω καν αν θεραπεύτηκε. Νομίζω είναι απλά φορέας και δεν έχει νοσήσει.
Προσοχή παιδιά... Εμείς δεν έχουμε ούτε τα φράγκα του, ούτε τους γιατρούς του και τέλος τέλος, ούτε την διάθεση για τέτοιες περιπέτειες... Προσοχή...
Ναι δε λέω να πηδάμε όπως να'ναι.Άλλο σκέφτομαι :think:. Μαζί με τη βρώμα που υπήρξε για το λόγο που εξαφανίστικε, ίδια βρώμα βγήκε και για το ότι θεραπεύτικε. Εκεί είναι το ζουμί. Γιατί και φορέας να είναι, που δεν είναι ούτε φορέας, δεν υπήρχε περίπτωση να δεχτεί κανείς να παίξει μπάσκετ μαζί του. Μία στραβή και θα κόλαγε και άλλον σε κάνα ατύχημα. Άρα μήπως υπάρχει η σωτηρία και απλά είναι για λίγους;
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
σίγουρα κάτι θα υπάρχει αλλά....
φράγκααααααα υπάρχουν;;;;;

γιατί όλα γύρω από αυτά κινούνται ;)
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Ο Magic Johnson φίλε, έχει δεκάδες εκατομμύρια ευρώ στην πάντα και να είσαι σίγουρος οτι τουλάχιστον 50 γιατροί ασχολήθηκαν με την περίπτωσή του. Δεν ξέρω καν αν θεραπεύτηκε. Νομίζω είναι απλά φορέας και δεν έχει νοσήσει.
Προσοχή παιδιά... Εμείς δεν έχουμε ούτε τα φράγκα του, ούτε τους γιατρούς του και τέλος τέλος, ούτε την διάθεση για τέτοιες περιπέτειες... Προσοχή...
Υπαρχουν πολυ σπανιες περιπτωσεις που καποιος με aids αυτοιαθηκε!!οπως επισης να προσθεσω οτι οι συγχρονες θεραπειες εχουν προχωρησει παρα πολυ!Καινουρια φαρμακα που καταστελλουν τον πολλαπλασιασμο του ιου,οπως και σκευασματα με ιο που καταστρεφει τον ιο του aids εχουν βγει!το aids συγκαταλεγεται στα χρονια νοσηματα και καποιος μπορει να ζησει μεχρι και 15 με 20 χρονια!
 

pilot2005

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
1.393
Κριτικές
21
Like
9
Πόντοι
2.945
Μάγκες να σας το πω απλά. Η θεραπεία υπάρχει. Η πλήρης. Απλά δε συμφέρει οικονομικά την χ φαρμακοβιομηχανία διότι άλλο να σου πουλήσει ένα φάρμακο μια φορά και να γίνεις καλά, και άλλο μέχρι να πεθάνεις να σε έχει να καταθέτεις για τα πανάκριβα πειραματικά τους και για άλλες αρρώστιες κουφέτα. Ας μην ξεχνάμε πως και ο ιός είναι ανθρώπινο κατασκεύασμα....
 

ais8hsh

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
865
Like
6
Πόντοι
6
Ναι δε λέω να πηδάμε όπως να'ναι.Άλλο σκέφτομαι :think:. Μαζί με τη βρώμα που υπήρξε για το λόγο που εξαφανίστικε, ίδια βρώμα βγήκε και για το ότι θεραπεύτικε. Εκεί είναι το ζουμί. Γιατί και φορέας να είναι, που δεν είναι ούτε φορέας, δεν υπήρχε περίπτωση να δεχτεί κανείς να παίξει μπάσκετ μαζί του. Μία στραβή και θα κόλαγε και άλλον σε κάνα ατύχημα. Άρα μήπως υπάρχει η σωτηρία και απλά είναι για λίγους;

ο προβληματισμός σου είναι λογικός. Αν ισχύει αυτό, πίστεψέ με, εμείς οι κοινοί θνητοί δεν θα το μάθουμε ποτέ... Η πληροφορία θα μείνει στους "λίγους"...
Αντε, για να σε ιντριγκάρω και λίγο, θα σου πω πως υπάρχει φήμη οτι πολύ γνωστός μεγιστάνας έχει καρκίνο. Λείπει συχνά στις ΗΠΑ όπου λέγεται οτι υποβάλλεται σε θεραπείες που του παρατείνουν την ζωή. Δεν ξέρω αν είναι αλήθεια, αλλά ακόμα και να είναι, ο κόσμος μας έτσι είναι πλασμένος...

Στον κόσμο μας συναντάς αυτόν:
http://tbn0.google.com/images?q=tbn:-ptPOPgRnm7S3M:[URL unfurl="true"]http://images.indymedia.org/imc/twincities/image/8/17340_04%2520Barney%2520Billionaire.jpg[/img[/URL]]

αυτά:
[img]http://tbn0.google.com/images?q=tbn:a6WWqmJGufQnvM:[URL unfurl="true"]http://images.businessweek.com/ss/05/03/updown20050330/image/collage.jpg[/img[/URL]]

και αυτήν την καημένη ψυχούλα:
[img]http://tbn0.google.com/images?q=tbn:g1baN7bwvxBRgM:[URL unfurl="true"]http://www.sfgate.com/c/pictures/2006/03/30/mn_africa26_032_mac.jpg[/img[/URL]]
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Ναι δε λέω να πηδάμε όπως να'ναι.Άλλο σκέφτομαι :think:. Μαζί με τη βρώμα που υπήρξε για το λόγο που εξαφανίστικε, ίδια βρώμα βγήκε και για το ότι θεραπεύτικε. Εκεί είναι το ζουμί. Γιατί και φορέας να είναι, που δεν είναι ούτε φορέας, δεν υπήρχε περίπτωση να δεχτεί κανείς να παίξει μπάσκετ μαζί του. Μία στραβή και θα κόλαγε και άλλον σε κάνα ατύχημα. Άρα μήπως υπάρχει η σωτηρία και απλά είναι για λίγους;
Αναλογισου μονο φιλε pilot ποσοι παιχτες του μπασκετ και μαλιστα του Αμερικανικου μπορει να ειναι φορεις...απλα ο Magic το δημοσιοποιησε!Εκει που θελω νε καταληξω ειναι πως ποιο πιθανο ειναι για εναν επαγγελματια του μπασκετ να πεθανει απο δυνατο κτυπημα στο κεφαλι παρα απο aids!!!!!
 

pilot2005

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
1.393
Κριτικές
21
Like
9
Πόντοι
2.945
Όλα αυτά που λέτε είναι απολύτως σωστά. Αλλά γιατί η πραγματικότητα θα μείνει μεταξύ των ολίγων; Γιατί πολύ απλά οι περισσότεροι δεν ξέρουν ότι υπάρχει η σωτηρία παρά μόνο ότι τους πλασάρουν οι χ γιατροί. Εάν ήξερε ο πολύς κόσμος αντί να φωνάζει για κάνα ευρώ αύξηση δε θα ζήταγε και το μαγικό έστω ας πούμε πως είναι χάπι;
 

ais8hsh

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
865
Like
6
Πόντοι
6
Όλα αυτά που λέτε είναι απολύτως σωστά. Αλλά γιατί η πραγματικότητα θα μείνει μεταξύ των ολίγων; Γιατί πολύ απλά οι περισσότεροι δεν ξέρουν ότι υπάρχει η σωτηρία παρά μόνο ότι τους πλασάρουν οι χ γιατροί. Εάν ήξερε ο πολύς κόσμος αντί να φωνάζει για κάνα ευρώ αύξηση δε θα ζήταγε και το μαγικό έστω ας πούμε πως είναι χάπι;

Λυπάμαι που θα το πω, αλλά έχουμε αποχαυνωθεί όλοι...  :coffee:
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Όλα αυτά που λέτε είναι απολύτως σωστά. Αλλά γιατί η πραγματικότητα θα μείνει μεταξύ των ολίγων; Γιατί πολύ απλά οι περισσότεροι δεν ξέρουν ότι υπάρχει η σωτηρία παρά μόνο ότι τους πλασάρουν οι χ γιατροί. Εάν ήξερε ο πολύς κόσμος αντί να φωνάζει για κάνα ευρώ αύξηση δε θα ζήταγε και το μαγικό έστω ας πούμε πως είναι χάπι;
το φαρμακο για το aids ειναι ενα΄:πολλα ζεστα΄, ντεπονακι και σουπερ μαντολινο! :2funny: :2funny:
 

pilot2005

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
1.393
Κριτικές
21
Like
9
Πόντοι
2.945
Λυπάμαι που θα το πω, αλλά έχουμε αποχαυνωθεί όλοι...  :coffee:
το φαρμακο για το aids ειναι ενα΄:πολλα ζεστα΄, ντεπονακι και σουπερ μαντολινο! :2funny: :2funny:
Έδωσα μία υποτιθέμενη μορφή του φαρμάκου για να μπορώ να γράψω αυτό που έχω στο μυαλό μου. εκεί κολάτε εσείς; :uglystupid: :uglystupid:
 

ais8hsh

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
865
Like
6
Πόντοι
6
Έδωσα μία υποτιθέμενη μορφή του φαρμάκου για να μπορώ να γράψω αυτό που έχω στο μυαλό μου. εκεί κολάτε εσείς; :uglystupid: :uglystupid:

Εγώ απάντησα σε αυτό που είπες, "γιατί ο κόσμος δεν κάνει τίποτα" και λέω οτι "έχουμε αποχαυνωθεί όλοι"... δεν με κατάλαβες, δεν έκανα χιούμορ για το "χάπι" που είπες...
 

pilot2005

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
1.393
Κριτικές
21
Like
9
Πόντοι
2.945
Εγώ απάντησα σε αυτό που είπες, "γιατί ο κόσμος δεν κάνει τίποτα" και λέω οτι "έχουμε αποχαυνωθεί όλοι"... δεν με κατάλαβες, δεν έκανα χιούμορ για το "χάπι" που είπες...
οκ. Ζητώ συγνώμη για την παρεξήγηση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom