Νέα

Πoιές ιερόδουλες είναι πιο επικίνδυνες από άποψη υγείας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 767
  • Εμφανίσεις 108K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Και για το πολυαγαπημένο μου γλύψιμο στις ρώγες? Και εκεί υπάρχει κίνδυνος???

Μα δε μπορώ να λειτουργήσω αν δε γλύψω ρώγα, τι να κάνω? Να σταματήσω να το κάνω? Θα σημαίνει οτι σταματάω τα μπορδέλα.

Θα το ψάξω!
Pωγα φιλε μου χωρις φοβο...εκτος αν ειναι με γαρνιτουρα... :grin:
 

bazogamias

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2008
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
Δεν ισχύει οτι μετά απο κάθε πελάτη (μιλάω για studio) οι κοπέλες κάνουν κάποιο μπάνιο/ντούζ? Ελπίζω να μη γλύφω μαζί με την ρώγα της και τα σάλια του Κωστάκη/Γιαννάκη/Μιχάλη/Βασίλη κτλ...

Και τι μπορεί να κολλήσει κανείς απο γλύψιμο εκεί? Φαντάζομαι οτι και απο γλύψιμο σε άλλες περιοχές ε?

Μόλις διάβασα ένα άρθρο που έλεγε οτι αφροδίσια μπορούν να μεταδωθούν ακόμα και με προφυλακτικό στις άκρες εκείνες του δέρματος που δεν εφαρμόζει το προφυλακτικό. Δηλαδή να κολήσεις απο τα αρχίδια ίσως?

Ρε παιδιά τρομάζω γαμώτο!
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Παιδιά χωρίς προφυλακτικό σε Π@@@@να είναι σίγουρο συμβόλαιο με τον θάνατο.
 

Επισκέπτης
Δεν ισχύει οτι μετά απο κάθε πελάτη (μιλάω για studio) οι κοπέλες κάνουν κάποιο μπάνιο/ντούζ? Ελπίζω να μη γλύφω μαζί με την ρώγα της και τα σάλια του Κωστάκη/Γιαννάκη/Μιχάλη/Βασίλη κτλ...

Και τι μπορεί να κολλήσει κανείς απο γλύψιμο εκεί? Φαντάζομαι οτι και απο γλύψιμο σε άλλες περιοχές ε?

Μόλις διάβασα ένα άρθρο που έλεγε οτι αφροδίσια μπορούν να μεταδωθούν ακόμα και με προφυλακτικό στις άκρες εκείνες του δέρματος που δεν εφαρμόζει το προφυλακτικό. Δηλαδή να κολήσεις απο τα αρχίδια ίσως?

Ρε παιδιά τρομάζω γαμώτο! :2funny:
Τι ντουζ ρε.ποτε να προλαβει με τοσο κοσμο.μη πανικοβαλλεσαι,και χειραψεια να κανεις με καποιον στο δρομο μικροβια εχει,και τις χειρολαβες στο τραινο πριν απο σενα τις εχουν πιασει 1000 αλλοι.μηπως σε εκανα χειροτερα??! :2funny:
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Δεν ισχύει οτι μετά απο κάθε πελάτη (μιλάω για studio) οι κοπέλες κάνουν κάποιο μπάνιο/ντούζ? Ελπίζω να μη γλύφω μαζί με την ρώγα της και τα σάλια του Κωστάκη/Γιαννάκη/Μιχάλη/Βασίλη κτλ...

Και τι μπορεί να κολλήσει κανείς απο γλύψιμο εκεί? Φαντάζομαι οτι και απο γλύψιμο σε άλλες περιοχές ε?

Μόλις διάβασα ένα άρθρο που έλεγε οτι αφροδίσια μπορούν να μεταδωθούν ακόμα και με προφυλακτικό στις άκρες εκείνες του δέρματος που δεν εφαρμόζει το προφυλακτικό. Δηλαδή να κολήσεις απο τα αρχίδια ίσως?

Ρε παιδιά τρομάζω γαμώτο!
κανενας κινδυνος για ηπατιτιδες και aids...για κονδυλωματα απο επαφη με τα ακαλυπτα μερη ισως αν ειναι μεγαλου μεγεθους...επισης κινδυνευεις απο κοινα μικροβια οπως σταφυλοκοκκοι σαλμονελα χολερα κτλΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΙΣ ΠΛΗΓΕΣ ΜΑΓΚΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Δεν εχω τετοια γουστα σαν τα δικα σου συναγωνιστη
Ελα αμεσως να παρεξηγηθεις...ειχα καθαρα διεθεση για χιουμορ...λοιπον αν δεν εχεις πληγες ειναι οk αλλα μπορει στην τριβη να δημιουργηθουν...οποτε μη βαζεις το δακτυλακη στη φωτια...φιλικα :cheesy: :cheesy:
 

Επισκέπτης
Ελα αμεσως να παρεξηγηθεις...ειχα καθαρα διεθεση για χιουμορ...λοιπον αν δεν εχεις πληγες ειναι οk αλλα μπορει στην τριβη να δημιουργηθουν...οποτε μη βαζεις το δακτυλακη στη φωτια...φιλικα :cheesy: :cheesy:
Σωστος,αντεδρασα υπερβολικα φιλε,ολα οκ. Ρωταω γιατι εχω τρελα να βαζω δαχτυλο στις κοπελες,μερικες καβλωνουν και ειναι σκετη τρελα
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
προσοχη στα 'ταλαιπωρημενα'προφυλακτικα που εχουν 'ξεραθει'απο τη λιπαντικη τους ουσια...ακομη προσοχη να ξεδιπλωνεται το λαστιχο πανω στο πεος και οχι αυτο που κανουν μερικες επειδη μαλλον σιχαινονται:να ξετιλυγουν τηνκαποτα και μετα να τηφορανε στον πουτσο...ακομη μην αφηνετε την κοπελα να σας φορεσει το προφυλακτικο αν εχει μακρια νυχια...στοτελος της πραξης τραβαμε το προφυλακτικο απο τη βαση και χωρις να ακομπαμε την εξωτερικη του επιφανεια...Στο τελος γεμιζουμε με νερο το προφυλακτικο γιανα εξασφαλισουμε οτι 1000% ειναι οκ...
 

Επισκέπτης
Και προσοχη στο πατωμα,ποτε ξυπολητοι και μη πετατε τα ρουχα οπου να ναι.
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Και προσοχη στο πατωμα,ποτε ξυπολητοι και μη πετατε τα ρουχα οπου να ναι.
θυμαμαι Ιασωνος καπου που ειχα παει για να τιμησω τη Βερονικα ενα ξανθο θεομουνο και επειδη μπηκε γρηγορα στο δωματιο δεν ειχα καλα καλα προλαβει να γδυθω...ε λοιπον ταπεταξα ολα καταχαμα και κυλιστηκα στο βουρκο της ακολασιας με την ξανθια θεα... :rolleyes: :rolleyes:
 

oneofus

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
274
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
φιλε η Νταρια το ακαπωτο το ειχε στο προγραμμα της σαν στανταρ και το ελεγε μεσα στο δωματιο μαλιστα.διαβασε καλυτερα τα θρεντς που εχουν γραψει τα παιδια κυριως περισυ.τωρα πεσαν οι μετοχες της γιατι την πηραν πρεφα παρα πολλα ατομα.ο αρχιδουλης απλως την σπονσοραρε σαν κλασσικος μαλακας ελληνας πουτανοκαψουρης.και φυσικα και αυτη του το ανταποδωσε αναλογα.

Για να μην παρεξηγηθώ να δηλώσω πρώτα από όλα ότι πιστεύω ότι όλες οι ιερόδουλες θα έπρεπε να είναι δηλωμένες , να περνάνε από ιατρούς και να κάνουν σεξ με προφύλαξη και όχι ακάποτα (ούτε και πρωκτικό θα έλεγα).Μια επαγγελματίας για να είναι σωστή στη δουλειά της πρέπει να είναι υπέυθυνη και να μην θέτει σε κίνδυνο την υγεία των πελατών της.
Όσον αφορά το θέμα της συγκεκριμένης , κακώς έκανε βέβαια ακάποτα και λοιπές σεξουαλικές πρακτικές αυξημένου κινδύνου.Αλλά για να λέμε τα σύκα  σύκα , επειδή κάποιο nickname έγραψε ότι κόλλησε από αυτήν , δε σημαίνει ντε και καλά ότι κόλλησε από αυτήν.Πού ξέρουμε τι κάνει ο καθένας στο κρεβάτι του και πού το βάζει (στ'αρχίδια μας κιόλας).Αλλά στο Internet είμαστε , ο καθένας ό,τι θέλει γράφει , μπορεί από αλλού να το κέρδισε το "παράσημο".Και τι ήταν αυτό που κόλλησε ; Τα κονδυλώματα μπορείς να τα κολλήσεις από οποιαδήποτε.
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Σωστος,αντεδρασα υπερβολικα φιλε,ολα οκ. Ρωταω γιατι εχω τρελα να βαζω δαχτυλο στις κοπελες,μερικες καβλωνουν και ειναι σκετη τρελα
Ειναι σκετη μαγεια το δακτυλακι σε ενα καυτο καυτο μουνοπιτακι... :rockon:τ ομολογω το εχω κανει!αλλα σε κοπελα που την ηξερα και αλαβωτο!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
Ειναι σκετη μαγεια το δακτυλακι σε ενα καυτο καυτο μουνοπιτακι... :rockon:τ ομολογω το εχω κανει!αλλα σε κοπελα που την ηξερα και αλαβωτο!!!!!!!!
Η μαλακια ειναι οτι πολλες πουτανες δεν αφηνουνε,αλλα τι να κανεις.καληνυχτα παιδες
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Βάλτε ΕΧΤΡΑ3 να δείτε ωραία φάση.
αφορά το θέμα
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Για να μην παρεξηγηθώ να δηλώσω πρώτα από όλα ότι πιστεύω ότι όλες οι ιερόδουλες θα έπρεπε να είναι δηλωμένες , να περνάνε από ιατρούς και να κάνουν σεξ με προφύλαξη και όχι ακάποτα (ούτε και πρωκτικό θα έλεγα).Μια επαγγελματίας για να είναι σωστή στη δουλειά της πρέπει να είναι υπέυθυνη και να μην θέτει σε κίνδυνο την υγεία των πελατών της.
Όσον αφορά το θέμα της συγκεκριμένης , κακώς έκανε βέβαια ακάποτα και λοιπές σεξουαλικές πρακτικές αυξημένου κινδύνου.Αλλά για να λέμε τα σύκα  σύκα , επειδή κάποιο nickname έγραψε ότι κόλλησε από αυτήν , δε σημαίνει ντε και καλά ότι κόλλησε από αυτήν.Πού ξέρουμε τι κάνει ο καθένας στο κρεβάτι του και πού το βάζει (στ'αρχίδια μας κιόλας).Αλλά στο Internet είμαστε , ο καθένας ό,τι θέλει γράφει , μπορεί από αλλού να το κέρδισε το "παράσημο".Και τι ήταν αυτό που κόλλησε ; Τα κονδυλώματα μπορείς να τα κολλήσεις από οποιαδήποτε.
εδω εχεις μεγαλο λαθος γιατι το ατομο αυτο που τον κολλησε την γνωριζε πολύ καλα και ελεγε πολλα προσωπικα της πραγματα εδω.αλλα δεχομαι οτι η μαρτυρια του arxidoulis δεν ειναι 'αξιοπιστη' κατα τα λεγομενα σου.στην λελας καραγιαννη πηγαινω πολλα χρονια σαν πελατης.μπορεις να μου πεις γιατι η Σονια,η Γιουλη και Σασα μιλαγανε τοσο απαξιωτικα για την συγκεκριμενη συναδερφο της?μπορεις να μου πεις γιατι παλια κοπελα απο την λελας καραγιαννη ελεγε συγκεκριμενα για την Νταρια σε πελατες οτι αυτη πρεπει να φυγει με κλωτσιες γιατι ειναι επικινδυνη? μπορεις να μου πεις για αλλη μια συναδερφο της που μου ειπε οτι αν παω με την συγκεκριμενη ενδεχεται να γινω μονιμος ασθενης στο Συγγρου? μπορεις να μου πεις γιατι την εχουν διωξει απο τοσα στουντιο και απουσιαζε για καποια μεγαλα χρονικα διαστηματα? μπορεις να μου πεις για τα προγραμματα τα δικα της τα ακαπωτα που εκανε ενω ηταν φορεας νοσηματων χωρις την εγκριση των μαγαζιων που δουλευε (και φυσικα μολις μαθαινοταν επαιρνε τον πουλο)?
δε νομιζω να ειναι ολα συμπτωσεις η τυχαια γεγονοτα.ουτε ολοι να ειναι τρελλοι για δεσιμο.
εγω εξαλλου εδωσα συγχαρητηρια στις επαγγελματιες ιεροδουλες που περνανε γιατρους και σεβονται τον πελατη και την ανθρωπινη ζωη.τωρα γι'αυτες που εκδιδονται με αφροδισια νοσηματα για να κονομησουνε ενα μονο θα πω οτι ειναι δολοφονοι.εδω περα δεν εχουμε συμπαθειες πουτανων αλλα λεμε τα πραγματα με το ονομα τους.
 

pilot2005

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
1.393
Κριτικές
21
Like
9
Πόντοι
2.945
Ρε μάγκες να πω και κάτι σχετικό αλλά και άσχετο. Θυμάστε πριν ίσως και 10 χρόνια παίκτη του NBA που είχε εξαφανιστεί για 2 χρόνια, είχε βγει βρώμα ότι λόγω aids σταμάτισε, και μετά ξανα έσκασε μύτη στα γήπεδα σα να μην συνέβει τίποτα;
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
...Θυμηθηκα ενα περιστατικο πριν 2 χρονια που μου ετυχε σε μπουρδελο της Ιουλιανου κοντα στο σταθμο Λαρισης...Ηταν γυρω στις 5 μιση το πρωι και δεν εβρισκα τιποτε προχειρο ουτε Μεταξουργειο ουτε καν στα 'εφημερευοντα' της Φωκαιας...ετσι πηγα στο εν λογω μπουρδελο και κατεθεσα σε μια μαυρη γκομενα...στο τελος της πραξης μου ειπε οτι ειναι φορεας του AIDS...Στην αρχη μου εφυγε το σκατο απο το φοβο,μολις ομως ηλθα στα συγκαλα μου βγαινοντας απο το δωματιο εκανα φασαρια στην τσατσα και ζητησα να δω χαρτια υγειονομικου ελεγχου...απαισια εμπειρια...ευτυχως τα 'ελαστικα' μου δεν με πρωδωσαν... :dancing:
καλα εκανες και εβαλες νικ φρεντι κρουγκερ.μπρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom