Νέα

Πoιές ιερόδουλες είναι πιο επικίνδυνες από άποψη υγείας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 767
  • Εμφανίσεις 108K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

panourgos

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2007
Μηνύματα
759
Like
6
Πόντοι
6
θελει προσοχη φιλοι μου που πηδαμε γιατι οπως λεει και ο σοφος λαος μας :
" οποιος πηδαει πολλα παλουκια καποιο του μπαινει στον ... πισινο" και επειδη πλεον οποιος βρωμιαρης μπορει και παει και πηδαει και ακομη ποιο βρωμιαρες κανουν ακαποτα ..... το ΝΟΥ ΣΑΣ !!! :think: :think: :think: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :idiot: :idiot: :idiot:
 

Επισκέπτης
Ειναι πιο καθαρες αυτες αλλα θες πολυ χρημα και συνηθως δε τις φορτωνεις ευκολα.Γιατι στριπερ,με λιγοτερα παιρνεις cg και θα περασεις σιγουρα καλα
  Μαλακια μου,αλλο καταλαβα συναδελφε,σορυ.παντως η κατασταση με τα στριπτιτζαδικαεχει γινει χειροτερη απο το παρελθον
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Εχουμε και λεμε...μηκυτες καιβλεννοροια 50ευρω συφιλη και ηπατιτιδες 70 AIDS 80 ευρω και ολα μαζι 100!!!! :jerking:
το ακομα πιο τραγικο συναγωνιστη ειναι οτι ο arxidoulis δεν εδωσε τα λεφτα που παραθετεις στις στουντιακες τιμες στην Νταρια για να του κολησει το 'παρασημο'.Της ειχε δωσει  300 ευρω.Μαλιστα καλα διαβασες 300 ευρω.το ειχε γραψει ο ιδιος κι'ολας.μετα ελατε να μου πειτε γιατι κραζω ατομα σαν τον giorgos33 και arxidoulis που χαλανε την πιατσα με τα κατορθωματα τους.
 

Επισκέπτης
θελει προσοχη φιλοι μου που πηδαμε γιατι οπως λεει και ο σοφος λαος μας :
" οποιος πηδαει πολλα παλουκια καποιο του μπαινει στον ... πισινο" και επειδη πλεον οποιος βρωμιαρης μπορει και παει και πηδαει και ακομη ποιο βρωμιαρες κανουν ακαποτα ..... το ΝΟΥ ΣΑΣ !!! :think: :think: :think: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :idiot: :idiot: :idiot:
Σωστος ο συναγωνιστης,παντα καποτα με τις πολυαγαπημενες μας πουτανες και οχι μαλακιες
 

magkos

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.469
Κριτικές
2
Like
199
Πόντοι
16
βασικα όταν ήμουν νέος  δε ν σκεφτόμουν ποτέ τους κινδύνους, τώρα κάθε φορά που θα πάω με επικίνδυνη γυναίκα , αφφου περάσουν 10 μέρες λέω πάλι τη γλυτώσαμε μαγκο . προσοχη προχη παιδες
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
...Θυμηθηκα ενα περιστατικο πριν 2 χρονια που μου ετυχε σε μπουρδελο της Ιουλιανου κοντα στο σταθμο Λαρισης...Ηταν γυρω στις 5 μιση το πρωι και δεν εβρισκα τιποτε προχειρο ουτε Μεταξουργειο ουτε καν στα 'εφημερευοντα' της Φωκαιας...ετσι πηγα στο εν λογω μπουρδελο και κατεθεσα σε μια μαυρη γκομενα...στο τελος της πραξης μου ειπε οτι ειναι φορεας του AIDS...Στην αρχη μου εφυγε το σκατο απο το φοβο,μολις ομως ηλθα στα συγκαλα μου βγαινοντας απο το δωματιο εκανα φασαρια στην τσατσα και ζητησα να δω χαρτια υγειονομικου ελεγχου...απαισια εμπειρια...ευτυχως τα 'ελαστικα' μου δεν με πρωδωσαν... :dancing:
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Για την Ντάρια που γράφεται επειδή έχω και εγώ μία εμπειρία με αυτή δεν με ρώτησε για ακάποτο...μάλλον ο αρχιδούλης της το ζήτησε....αλλά να του ζητάει και περισσότερα χρήματα για γαμήσι χωρίς καπότα....κάτι βρωμάει....και μάλλον έχει 4 γράμματα..... :headbang: :headbang: :headbang:
 

panourgos

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2007
Μηνύματα
759
Like
6
Πόντοι
6
...Θυμηθηκα ενα περιστατικο πριν 2 χρονια που μου ετυχε σε μπουρδελο της Ιουλιανου κοντα στο σταθμο Λαρισης...Ηταν γυρω στις 5 μιση το πρωι και δεν εβρισκα τιποτε προχειρο ουτε Μεταξουργειο ουτε καν στα 'εφημερευοντα' της Φωκαιας...ετσι πηγα στο εν λογω μπουρδελο και κατεθεσα σε μια μαυρη γκομενα...στο τελος της πραξης μου ειπε οτι ειναι φορεας του AIDS...Στην αρχη μου εφυγε το σκατο απο το φοβο,μολις ομως ηλθα στα συγκαλα μου βγαινοντας απο το δωματιο εκανα φασαρια στην τσατσα και ζητησα να δω χαρτια υγειονομικου ελεγχου...απαισια εμπειρια...ευτυχως τα 'ελαστικα' μου δεν με πρωδωσαν... :dancing:
εγω παντως φιλε μου θα την ειχα γδαρει ζωντανη αν μου ελεγε κατι τετοιο ,φανταζομαι πως ενοιωσες ......μακρια απο εμας !!!
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Για την Ντάρια που γράφεται επειδή έχω και εγώ μία εμπειρία με αυτή δεν με ρώτησε για ακάποτο...μάλλον ο αρχιδούλης της το ζήτησε....αλλά να του ζητάει και περισσότερα χρήματα για γαμήσι χωρίς καπότα....κάτι βρωμάει....και μάλλον έχει 4 γράμματα..... :headbang: :headbang: :headbang:
φιλε η Νταρια το ακαπωτο το ειχε στο προγραμμα της σαν στανταρ και το ελεγε μεσα στο δωματιο μαλιστα.διαβασε καλυτερα τα θρεντς που εχουν γραψει τα παιδια κυριως περισυ.τωρα πεσαν οι μετοχες της γιατι την πηραν πρεφα παρα πολλα ατομα.ο αρχιδουλης απλως την σπονσοραρε σαν κλασσικος μαλακας ελληνας πουτανοκαψουρης.και φυσικα και αυτη του το ανταποδωσε αναλογα.
 

Επισκέπτης
βασικα όταν ήμουν νέος  δε ν σκεφτόμουν ποτέ τους κινδύνους, τώρα κάθε φορά που θα πάω με επικίνδυνη γυναίκα , αφφου περάσουν 10 μέρες λέω πάλι τη γλυτώσαμε μαγκο . προσοχη προχη παιδες
Επικινδυνες ειναι ολες φιλε,και με κανονικη κοπελα να πας ποτε δεν ξερεις,ειναι μερικες που το παιζουν αθωες κι εχουν φαει 100 ακαποτα και βαλε
 

panourgos

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2007
Μηνύματα
759
Like
6
Πόντοι
6
Επικινδυνες ειναι ολες φιλε,και με κανονικη κοπελα να πας ποτε δεν ξερεις,ειναι μερικες που το παιζουν αθωες κι εχουν φαει 100 ακαποτα και βαλε
περα απο τις γυναικες μας (για οσους ειναι παντρεμενοι) πηδαμε παντα με σκουφακι .....
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
φιλε η Νταρια το ακαπωτο το ειχε στο προγραμμα της σαν στανταρ και το ελεγε μεσα στο δωματιο μαλιστα.διαβασε καλυτερα τα θρεντς που εχουν γραψει τα παιδια κυριως περισυ.τωρα πεσαν οι μετοχες της γιατι την πηραν πρεφα παρα πολλα ατομα.ο αρχιδουλης απλως την σπονσοραρε σαν κλασσικος μαλακας ελληνας πουτανοκαψουρης.και φυσικα και αυτη του το ανταποδωσε αναλογα.
Κοίτα...δεν χρειάζεται να διαβάσω...έχω ιδίαν εμπειρία....και φυσικά όπως σου είπα δεν μου ανέφερε για κάτι τέτοιο....στην Λέλας ήταν πρίν 1,5(?) χρόνο περίπου αν δεν κάνω λάθος....δεν λέω ότι δεν το έκανε και δεν το έλεγε στο δωμάτιο....απλά εμένα δεν μου είπε τίποτα....
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
περα απο τις γυναικες μας (για οσους ειναι παντρεμενοι) πηδαμε παντα με σκουφακι .....
με τις γυναικες μας το σκουφο τον φοραμε στο κεφαλι...ειδικα αν δεν εχουμε και πολλα μαλλια... :grin: :grin:
 

pilot2005

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
1.393
Κριτικές
21
Like
9
Πόντοι
2.945
Συναδελφοι οι στριπερ κατα ποσο ειναι επικινδυνες σε περιπτωση που φορτωσει κανεις ????
Μάγκες δε θέλω να επεκταθώ για να μην καρφωθώ αλλά ειδικά οι στρίπερ είναι ξέφραγο αμπέλι. Οι περισσότερες στον ελεύθερο χρόνο τους δουλεύουν cg και ξέρω από δική μου εμπειρία πως παίρνουν τα χαρτιά υγειονομικής σημασίας. Και για τον φίλο που άνοιξε το θέμα μπράβο του.
 

bazogamias

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2008
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
Και για το πολυαγαπημένο μου γλύψιμο στις ρώγες? Και εκεί υπάρχει κίνδυνος???

Μα δε μπορώ να λειτουργήσω αν δε γλύψω ρώγα, τι να κάνω? Να σταματήσω να το κάνω? Θα σημαίνει οτι σταματάω τα μπορδέλα.

Θα το ψάξω!
 
OP
OP
F

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
για την συγκεκριμενη ειχαμε μαρτυριες μελων και μαλιστα και μαρτυρια του arxidoulis που εκει που την θεοποιουσε μετα την εβριζε δημοσια στο φορουμ οταν του κολησε το παρασημο και τον εκανε αρχιστρατηγο.οι παλιοτεροι τα θυμομαστε αυτα.εχει φαει και διωξιμο και απο πολλα στουντιο οπως εχουμε δει ολοι.
αλλα να ειμαστε και δικαιοι και σωστοι δεν ειναι ολες οι κοπελες στα στουντιο ετσι.αρκετες περνανε εξετασεις και κρατανε τους κανονες υγιεινης με αψογο επαγγελματισμο.
Σωστος moi, μην μετατρεψουμε την επισκεψη σε στουντιο η μπουρδελο σε εφιαλτη στο δρομο με τις λευκες... ;) ;)υπαρχουν πραγματι κοπελιες αψογοι επαγγελματιες που σεβονται τον πελατη σε ολα τα επιπεδα!!! :rockon:
 

Επισκέπτης
Και για το πολυαγαπημένο μου γλύψιμο στις ρώγες? Και εκεί υπάρχει κίνδυνος???

Μα δε μπορώ να λειτουργήσω αν δε γλύψω ρώγα, τι να κάνω? Να σταματήσω να το κάνω? Θα σημαίνει οτι σταματάω τα μπορδέλα.

Θα το ψάξω!
Πριν απο σενα τα εχουν γλειψει αλλοι 40.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom