Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 698K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.496
Like
65.266
Πόντοι
11.956
Μουναραααα και κορμάρα και η μεγάλη σχολή της Ρουμανία σε πίπα ....ειμασταν τότε και κοντά σε ηλικία ....την δεύτερη φορά που πήγα μαζί της κάτσαμε 1 ώρα παραπάνω
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.620
Πόντοι
216
Συμφωνω απολυτα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.959
Κριτικές
1
Like
29.688
Πόντοι
8.006
Και για αμνεζια έχεις άποψη τρομάρα σου?
Αν εχει αποψη ο πιεξ για το αμνιζια?
Μερικες φορες αναρωτιεμαι για μερικους απο εσας, αν γραφτηκατε χθες στο σαιτ.
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Μην ξεχνάμε και τον κύριο Λάγαρο, τον οποίο δεν είχα γνωρίσει από κοντά αλλά αλλάζαμε απόψεις από εδώ, ήταν θαμώνας στο Αμνέζια κι έχει συγχωρεθεί εδώ και λίγα χρόνια
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Γεια σας μάγκες. Τελευταία επίσκεψη στο εν λόγω ίδρυμα, δε θυμάμαι πώς το λένε, το μπαράκι που είναι δίπλα στο ξενοδοχείο, την περασμένη βδομάδα. Πήρα ένα τσιγγανάκι καινούργιο, τη Μανταλίνα, φιλότιμη θα έλεγα, είχα πιει και 5 ποτά προηγουμένως. Η Μαρία η Αλβανίδα είναι καλή αλλά βγάζει έναν "επαγγελματισμό". Δοκιμάστε τη Μικαέλα, μουνάρα με βυζάρες και καλή στο δωμάτιο. Τελευταίως γουστάρω όλο και πιο πολύ να πηγαίνω εκεί, πίνεις τα ποτάκια σου, δεν στα πρήζουν, άμα θέλεις παίρνεις και καμία. Η γειτονιά είναι αίσχος βέβαια αλλά δεν με πείραξε ποτέ κανείς - θα μου πεις μια φορά συμβαίνουν αυτά...
Το πρώτο μου ποστ για το Αμνέζια, Ιούλιος 2010.. υπήρχαν ακόμα λίγα λεφτά για φάγωμα.. ααααχχχχ
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.964
Κριτικές
1
Like
4.693
Πόντοι
456
Μας έφτιαχνε άσχημα ο Νικολάκης τότε ...
Ολο το φρεσκο αιμα δοκιμάζαμε...
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Είναι αξιοσημείωτο πάντως πως πέρασαν δώδεκα χρόνια και η Μιχαέλα όχι μόνο δεν "αποκαταστάθηκε" όπως τα υπόλοιπα κορίτσια του Αμνέζια αλλά συνεχίζει να είναι μούναρος και να προσφέρει υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. Ο ορισμός του επαγγελματία αυτή η κοπέλα.
Σωστός. Μικαέλα και Ιωάννα μακράν οι καλύτερες συνολικά εκεί μέσα. Μάλλον ήταν οικογενειακό τους.:P:P
 

The Panther

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2014
Μηνύματα
253
Like
36
Πόντοι
1
Σιγά τη θέα ρε. Σα λεσβία ήταν με το κοντό μαλλί και το πλάκα στήθος.
Παρόλο που τότε ήταν η χρονιά του 2011, εμένα η Μάγδα μου θύμιζε θύλεο του 1931 από συνουσιαστήριο της παλαιάς Τρούμπας του Πειραιά. Για το ... Λεσβία που αναφέρεις δεν έχεις καθόλου άδικο, καθότι έκανε τα καλύτερα γλυφομούνια σε λεσβιακά που την έπαιρνα στα άνωθεν δωμάτια των συνουσιών. Ειδικά μαζί με Χριστίνα, Ντενίσα και την καυλιάρα τη Νικόλ που την έκανε να χύνει ασταμάτητα !!!
 

The Panther

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2014
Μηνύματα
253
Like
36
Πόντοι
1
Να'σαι καλα Αρχηγε μου τι μου θυμησες με Ρεμπεκα ρε φιλε
Αγαπητέ φίλε, αν η Ρεβέκα σε συμπαθούσε θα ζούσες τις καλύτερες στιγμές και εμπειρίες που είχες περάσει ποτέ στο Amnezia. Πολύ αγαπησιάρα και το πραγματικό της όνομα ήταν Αντέλα. Την έλεγαν Άντη τα κορίτσια στο μπαρ.
 

The Panther

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2014
Μηνύματα
253
Like
36
Πόντοι
1
Η Κλαούντια είχε πιο μακρί ξανθό μαλί μέχρι τους ώμους, και μια απο τις πιο ωραίες αισθήσεις βυζόμπαλου που έχω χουφτώσει.
Βυζόμπαλου δεν θα έλεγα σε καμιά περίπτωση την Κλαούντια, καθότι είχε μικρό στήθος με μικρές ροζ ρόγες...
 

The Panther

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2014
Μηνύματα
253
Like
36
Πόντοι
1
Μην ξεχνάμε και τον κύριο Λάγαρο, τον οποίο δεν είχα γνωρίσει από κοντά αλλά αλλάζαμε απόψεις από εδώ, ήταν θαμώνας στο Αμνέζια κι έχει συγχωρεθεί εδώ και λίγα χρόνια
Τιμή και δόξα στον Αρχηγό ΛΑΓΑΡΟ !!!
 

The Panther

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2014
Μηνύματα
253
Like
36
Πόντοι
1
Σωστός. Μικαέλα και Ιωάννα μακράν οι καλύτερες συνολικά εκεί μέσα. Μάλλον ήταν οικογενειακό τους.:P:P
Αγαπητέ φίλε Μιχαέλα και Ιωάννα ήταν γέννημα θρέμα από το Μπασόβ. Δεν χρειάζεται να πούμε τίποτα άλλο....
 

akis georgiou

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
165
Like
273
Πόντοι
21
Ειναι ανοιχτο ακομη το AMNEZIA ρε συναγωνιστες?πυ γινονται τα εξτραδακια?το ξενοδοχειο διπλα εχει κλεισει εδω και χρονια
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.589
Πόντοι
5.015
Αγαπητέ φίλε Μιχαέλα και Ιωάννα ήταν γέννημα θρέμα από το Μπασόβ. Δεν χρειάζεται να πούμε τίποτα άλλο....
Γιατί οι γυναίκες που μεγαλώνουν σ' αυτήν την πόλη έχουν κανένα μάστερ στην πουτανιά; Τί θέλεις να πεις;
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.496
Like
65.266
Πόντοι
11.956
Είναι αξιοσημείωτο πάντως πως πέρασαν δώδεκα χρόνια και η Μιχαέλα όχι μόνο δεν "αποκαταστάθηκε" όπως τα υπόλοιπα κορίτσια του Αμνέζια αλλά συνεχίζει να είναι μούναρος και να προσφέρει υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. Ο ορισμός του επαγγελματία αυτή η κοπέλα.
Ναι υπάρχει ακόμα η μεχαελα που ....????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom