Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 699K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ziziaek

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
ΜΑΓΚΕΣ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ . τωρα τελευταια εξω απο τον γερμανο πλ βαθησ κανει πιατσα κατα τισ 12 το βραδτ ενα πολυ ωραιο κοντοπουτανο υ.γ δεν ειναι ζακι
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Γεια σας μάγκες. Τελευταία επίσκεψη στο εν λόγω ίδρυμα, δε θυμάμαι πώς το λένε, το μπαράκι που είναι δίπλα στο ξενοδοχείο, την περασμένη βδομάδα. Πήρα ένα τσιγγανάκι καινούργιο, τη Μανταλίνα, φιλότιμη θα έλεγα, είχα πιει και 5 ποτά προηγουμένως. Η Μαρία η Αλβανίδα είναι καλή αλλά βγάζει έναν "επαγγελματισμό". Δοκιμάστε τη Μικαέλα, μουνάρα με βυζάρες και καλή στο δωμάτιο. Τελευταίως γουστάρω όλο και πιο πολύ να πηγαίνω εκεί, πίνεις τα ποτάκια σου, δεν στα πρήζουν, άμα θέλεις παίρνεις και καμία. Η γειτονιά είναι αίσχος βέβαια αλλά δεν με πείραξε ποτέ κανείς - θα μου πεις μια φορά συμβαίνουν αυτά...
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Γεια σας μάγκες. Τελευταία επίσκεψη στο εν λόγω ίδρυμα, δε θυμάμαι πώς το λένε, το μπαράκι που είναι δίπλα στο ξενοδοχείο, την περασμένη βδομάδα. Πήρα ένα τσιγγανάκι καινούργιο, τη Μανταλίνα, φιλότιμη θα έλεγα, είχα πιει και 5 ποτά προηγουμένως. Η Μαρία η Αλβανίδα είναι καλή αλλά βγάζει έναν "επαγγελματισμό". Δοκιμάστε τη Μικαέλα, μουνάρα με βυζάρες και καλή στο δωμάτιο. Τελευταίως γουστάρω όλο και πιο πολύ να πηγαίνω εκεί, πίνεις τα ποτάκια σου, δεν στα πρήζουν, άμα θέλεις παίρνεις και καμία. Η γειτονιά είναι αίσχος βέβαια αλλά δεν με πείραξε ποτέ κανείς - θα μου πεις μια φορά συμβαίνουν αυτά...
Στο ΚΙΣΣΟΣ εννοεις???????
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Γεια σου σχεδόν συνονόματε. Όχι, στο άλλο απέναντι, στο κυριλέ. Το μπαρ για το οποίο μιλάω είναι αυτό που λένε άλλοι συναγωνιστές παραπάνω που κάποια στιγμή έγινε γκέι μπαρ...
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Γεια σου σχεδόν συνονόματε. Όχι, στο άλλο απέναντι, στο κυριλέ. Το μπαρ για το οποίο μιλάω είναι αυτό που λένε άλλοι συναγωνιστές παραπάνω που κάποια στιγμή έγινε γκέι μπαρ...
Καλως, να το εχω υποψη μου...αν τυχει και παω απο εκει κανενα βραδυ για ποτακι! :rockon:
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Έχε μόνο υπόψη σου ότι άμα πας 11 η ώρα θα βρεις κάνα δυο μόνο. Κατά τις 8 πηγαίνω εγώ, τα πίνω μέχρι τις 10 και μετά ξέρεις...
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
. Η Μαρία η Αλβανίδα είναι καλή αλλά βγάζει έναν "επαγγελματισμό".
   δεν εχειs και αδικο.       παντωs me τα  2 χρονια στο επαγγελμα που ειναι    νομιζει οτι τα εμαθε ολα,  το παιζει και λιγο   μαγκακι.   αλλα ομωs ειναι η πιο ομορφη εκει μεσα.   το ξερει  βεβαια ,και τηs αρεσει να το δειχνει οτι ειναι ξεχωριστη.      
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Γούστα είναι αυτά. Η Μικαέλα και η Αντριάνα μου αρέσουν περισσότερο. Την Αντριάνα μάλιστα δεν την έχω πάρει - ούτε την Εσμεράλντα το τσιγγανάκι. Ξέρεις τίποτις;
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Γούστα είναι αυτά. Η Μικαέλα και η Αντριάνα μου αρέσουν περισσότερο. Την Αντριάνα μάλιστα δεν την έχω πάρει - ούτε την Εσμεράλντα το τσιγγανάκι. Ξέρεις τίποτις;
δεν τιs ξερω και ολεs με τα ονοματα τουs.  η εσμεραλντα ειναι μια κοντουλα χαμογελαστη και φιλικη?
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
παντωs χρειαζεται προσοχη, γιατι πολλεs εκει μεσα ειναι φτιαγμενεs.
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Δεν την έχω δει την Εσμεράλντα. Ένας φίλος μόνιμος εκεί μου έχει πει γι' αυτήν. Τσιγγανάκι, λέει, με μεγάλα βυζιά. Φτιαγμένες; Δηλαδή; Έχουνε πιει κάνα ρο; Γιατί εγώ έχω πάει καμιά 15αριά φορές και δεν έχω δει τίποτα ύποπτο... Παρεμπιπτόντως, ορισμένες δέχονται και παζάρι. Εκεί που θέλουνε 50 στο μισάωρο και 100 στην ώρα, παζαρεύεις για 75-80 για μια ώρα...

 

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
Δεν εχει περασει ομορφοτερο μωρο απο την Μαρια την αλβανιδα απο εκει μέσα, αλλά η μύτη της τρακάρει στο ταβανι. Παρολα αυτα εχω ακουσει οτι καποιοι εχουν μεινει ικανοποιημενοι. Απο τεχνική κατάρτιση ομως η σταθερη αξια ειναι η Ιωαννα αν και υπολειπεται σε ομορφια στο προσωπο. Τι κανει αυτή η ψυχή ομως, εχω παρα πολυ καιρο να παω, μαλλον ακομη εκει θα είναι, αφού ειναι και η αδελφουλα της
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Δεν την έχω δει την Εσμεράλντα. Ένας φίλος μόνιμος εκεί μου έχει πει γι' αυτήν. Τσιγγανάκι, λέει, με μεγάλα βυζιά. Φτιαγμένες; Δηλαδή; Έχουνε πιει κάνα ρο; Γιατί εγώ έχω πάει καμιά 15αριά φορές και δεν έχω δει τίποτα ύποπτο... Παρεμπιπτόντως, ορισμένες δέχονται και παζάρι. Εκεί που θέλουνε 50 στο μισάωρο και 100 στην ώρα, παζαρεύεις για 75-80 για μια ώρα...
 παζαρι κανουν αυτεs που δεν εχουν και πολλη δουλεια, λογω εμφανισηs.  που να δεχτει πχ. η μαρια η αλβανιδουλα για παζαρι.     τα μπαζα εκει μεσα ειναι λιγοστα.  και οσεs ειναι μπαζακια , αυτο καλυπτεται ανετα  απο το νεαρο τηs ηλικιαs τουs και την φρεσκαδα που εχουν.   παντωs  η πλειοψηφια  τουs ειναι πολυ ωραια μωρα.   με τα μινι τουs, ta σορτσακια , τα στρινγκ τουs, ta σουτιεν εξω απο τα μπλουζακια, νυχια βαμμενα, μαλι περιποιημενο κλπ.  οπωs ντυνονται σημερα τα γκομενακια που βλεπουμε στουs δρομουs.   λεs οτι δεν εχειs δει τιποτα υποπτο.  και ουτε θα δειs.  δεν γινονται αυτα μπροστα μαs.  μερικεs εχουν και φαση.   θυμαμαι που ειχα παει μια φορα με εναν φιλο και βρηκαμε μια ρουμανα( 20-22 χρονων),  που μετα απο λιγο μαs εδειχνε τα βυζια τηs kai λιγο απο το μουνακι τηs για να μαs δελεασει  :2funny:    τα δωματια απο πανω εχει τυχει και εχουν χωρεσει και 6-7 ατομα μαζι. :grin:  το γλεντανε τα κοριτσια.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Η γειτονιά είναι αίσχος βέβαια αλλά δεν με πείραξε ποτέ κανείς - θα μου πεις μια φορά συμβαίνουν αυτά...

Όσες φορές έχω πάει, δεν με έχει πειράξει κανείς. Βέβαια, έξω από το μπαράκι μυρίζει μπαρούτι συνήθως και ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να γίνει.

Απο τεχνική κατάρτιση ομως η σταθερη αξια ειναι η Ιωαννα αν και υπολειπεται σε ομορφια στο προσωπο.

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Η Ιωάννα δουλεύει ακόμα, με την αδερφή της τη Μικαέλα. Αλλά δεν την έχω πάρει (Ιωάννα). Σε καμιά βδομάδα θα ξαναπάω και θα πάρω την Αντριάνα τον Θεό και θα σας πω εντυπώσεις. Ρε φίλε LIO, εντάξει, ωραία γκομενάκια είναι αλλά δεν ντύνονται και σαν τα κορίτσια που βλέπεις στους δρόμους. Περισσότερο σε κονσομασιόν ρουμάνικου σκυλάδικου φέρνουνε - αλλά δε με χαλάει..

 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
. Ρε φίλε LIO, εντάξει, ωραία γκομενάκια είναι αλλά δεν ντύνονται και σαν τα κορίτσια που βλέπεις στους δρόμους. Περισσότερο σε κονσομασιόν ρουμάνικου σκυλάδικου φέρνουνε - αλλά δε με χαλάει..
εγω που παιζω σχεδον αποκλειστικα στα μασαζ, αυτεs μου φαινονται και γαμω τα μουνια. :2funny:
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Ωραία γκομενάκια, και γαμώ, για το ντύσιμο σχολίασα παραπάνω... Πάντως, την έχω καταβρει εκεί. Μ'ένα 100άρικο γαμάς με το πάσο σου, πίνεις και τις μπιρίτσες σου. Από το να φέρεις καμιά στο σπίτι που δεν την ξέρεις και σου βγει φόλα...

 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
Παίδες χαίρομαι που υπάρχει ακόμα αυτό το μαγαζάκι στη θέση του, όλο λέω ότι θα πάω & όλο το αναβάλλω. Για ξαναδιευκρινίστε πού ακριβώς είναι γιατί μια φορά που είχα περάσει απ' έξω είχα μπερδευτεί... Ξαναπείτε & τις ώρες που έχει πολλή κίνηση από κοπέλες. Όσα τσακάλια πηγαίνετε εκεί συχνά κυρίως ενδιαφέρομαι για ώρες που συχνάζουν Μαρία - Μικαέλα αλλά κι αυτό το καινούριο τσιγγανάκι που είπατε με τις βυζάρες, Εσμεράλδα νομίζω; Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom