Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 698K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
το αιμα φτανει και στο επανω η μονο στο κατω?
επειδη ειμαι και ψιλολιωμα δεν καταλαβα τι ειπες...παντως αμα φορας προφυλακτικο δεν υπαρχει κινδυνος...τωρα εσυ νομιζω πας σε μπουρδελα και σου περνουνε πιπες ακαποτα κατι μιλφ πορνιδια-διορθωσε με αν κανω λαθος-ελεος ρε φιλε
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
επειδη ειμαι και ψιλολιωμα δεν καταλαβα τι ειπες...παντως αμα φορας προφυλακτικο δεν υπαρχει κινδυνος...τωρα εσυ νομιζω πας σε μπουρδελα και σου περνουνε πιπες ακαποτα κατι μιλφ πορνιδια-διορθωσε με αν κανω λαθος-ελεος ρε φιλε
μου αρκει να τα εχεις καλα με τον εαυτο σου
απο εκει και μετα ποιος ειμαι εγω και ποια εισαι εσυ
ειναι αλλο θεμα
 

Επισκέπτης
μου αρκει να τα εχεις καλα με τον εαυτο σου
απο εκει και μετα ποιος ειμαι εγω και ποια εισαι εσυ
ειναι αλλο θεμα
αυτο που κολλαει με το να εχω καλα με τον εαυτο μου?οσο για το ποια ειμαι εγω ε ενταξει τι να πω το πηδας τωρα εντελως
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.122
Κριτικές
81
Like
7.131
Πόντοι
6.265
Ξεκολλάτε ρε που καθεστε και τσακώνεστε για πουτάνες!!!Έλεος πια... Και ο Iblis έχει μεγάλο δίκιο που λέει ότι άλλο να σου κάτσει τσάμπα και άλλο να τα ακουμπάς και πόσο μάλλον εκεί που κυκλοφορούν όλα τα πρεζόνια. Μην ξεχνάμε και το σκηνικό που είχανε πεί και στις ειδήσεις ότι πήρε κάποιος ένα τεμάχιο που δεν φαινόταν πρεζού και πέθανε στο δωμάτιο!!!Όσο καλή και να φαίνεται η γκόμενα αδερφέ δεν ξέρεις ποιά είναι και τι έχει κάνει!!Και εκεί γίνεται που γίνεται ο χαμός, οπότε αμαρτία είναι να κολλήσεις τπτ μόνο και μόνο για ένα  :fuck1:, γιατί μπορεί να αποδημήσεις εις Κύριον μακροπρόθεσμα!!!Δεν είναι να εμπιστευόμαστε τέτοια άτομα!!!ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!!
 

dragonflame

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
140
Κριτικές
7
Like
99
Πόντοι
1
Αν ξαναπεράσεις για τον ίδιο λόγο από εκεί, μην έχεις τόσο άγχος για το όχημα που θα έχεις. Τα δύο parking που υπάρχουν στον πεζόδρομο (δίπλα και απέναντι στο ξενοδοχείο) είναι του ξενοδοχείου και υπάρχει διακριτική επίβλεψη του χώρου.
για ποιο ξενοδοχειο λετε?
 

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
την τεταρτη το πρωι πηγα για μια δουλιτσα κεντρο.τιγκα ηλιοσ εψηνε λεω να περασω απο βαθησ παιρνω το στενο κατω και βλεπω μπροστα μου μια καβλιτσα γυρω στα 22 23 με σορτσακι τζην κολητο κωλαρα και ωραιεσ βυζαρεσ.μεσα στην ζεστη τυφλωνομαι μολισ βλεπω :tits: τησ και πηγαινω κολαω πισω τησ και τησ λεω ποσα θελει μου απανταει με απορια 35 40.παμε μου λεει στο  χοτελ.ενω δε γουσταρα να παω στο χοτελ ελεω βρωμασ σκεφτομουνα να τησ πω να παμε με το αμαξι.κολημενοσ τησ λεω παω σε μια δουλειτσα και γυρναω.μου λει θα ειμαι γεια λιγο.μετα που περασα δε την βρηκα.ειδα παντωσ μεσα πολυ ζαπρε γιατι εκανα κανα 2 βολτεσ περιμετρικα τησ πλατειασ.αν εχει εντοπισει το καυλακιτο μελαχροινο με το τζην σορτσ να ενημερωσει
 

I love brunettes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
389
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ρουμάνες Αλβανές Μολδαβές κλπ είναι που έκαναν πιάτσα στους δρόμους της Ισπανίας έμαθαν μερικά γραμμάρια Ισπανικά και το παίζουν Ισπανίδες.
Αυτές που σου ρχονται πάνω σου και σου "πιάνουν κουβέντα" πάνε ακάποτα με πρεζόνια κλπ
Προτίμησε τις "καφε-ουζερο μαντρωμένες" ;)
παιζουν ακόμα καφέ-ουζερί στην βάθης?
νομίζω αυτό κάτω από το χ-ντριμ το ξενοδοχείο έκλεισε.
 

epivitoras300

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
554
Like
0
Πόντοι
6
Αποψη μου μακρια απο εκει κυκλοφορει η σαρα και η μαρα.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
βρεθηκα σ'αυτην την περιοχη προχθες στα πλαισια μεγαλης μπουρδελοτσαρκας και παρολο που ειχε διακριτικη αστυνομευση , γινοταν της ιεροδουλης το καγκελο ,τελειωμενοι πρεζακηδες ,κατι μαφιοζοφατσες, αλλοδαποι ολων των ασιατικων φυλων και πρωην κομμουνιστων και κυριολεκτικα βρωμα απο σκουπιδια που εχουν να τα μαζεψουν πριν κανα μηνα.
Τραγικη περιοχη γιατι ρε παιδια να μη γινει μια γερη "σκουπα" να καθαρισει ο τοπος να μπορουμε να γαμαμε με την ησυχια μας ?  :idiot:
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
..γιατι ρε παιδια να μη γινει μια γερη "σκουπα" να καθαρισει ο τοπος να μπορουμε να γαμαμε με την ησυχια μας ? 

Γιατί αν γίνει "σκούπα" όπως το λες, θα φύγουν ΚΑΙ τα πουτανάκια, και τότε μόνο να την παίξεις θα μπορείς με την ησυχία σου...
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.633
Κριτικές
61
Like
39.849
Πόντοι
21.555
Γιατί αν γίνει "σκούπα" όπως το λες, θα φύγουν ΚΑΙ τα πουτανάκια, και τότε μόνο να την παίξεις θα μπορείς με την ησυχία σου...

εχει και στην παλια τροχαια απεναντι πολλα ρουμανακια
στον πεζοδρομο..........
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
εχει και στην παλια τροχαια απεναντι πολλα ρουμανακια
στον πεζοδρομο..........

Εχει πεζόδρομο εκεί? Νομίζω ο κοντινότερος πεζόδρομος απέναντι, είναι στο ύψος της εκκλησίας λίγο παραπάνω.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Τραγικη περιοχη [size=10pt]γιατι ρε παιδια να μη γινει μια γερη "σκουπα" να καθαρισει ο τοπος να μπορουμε να γαμαμε με την ησυχια μας ?[/size]  :idiot:
να μας φτιαξουν και ενα δημοσιο fuckotel μετα, με κουπονια και σειρα προτεραιοτητας που θα την δινει ενα 5ψήφιο δωρεαν νουμερο του οτε (σαν αυτο που εχει το Ε.Σ.Υ. οταν παιρνεις για να κλεισεις ραντεβου στον ορυλά), να δημιουργηθει και μια υπηρεσια εκπαιδευσης των τεμαχιων που θα δουλευουν στην πιατσα που θα τις μαθαινει τεχνικες deep throat και στησιματος για anal, καθως και μια υπηρεσια εκμαθησης της ελληνικης γλωσσας στα τεμαχια, διοτι δεν ειναι δυνατον να πρεπει να ξερεις αγγλικα για να γαμησεις στην αθηνα του 2009 ?? που βρισκομαστε ????
 

c35

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
272
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
21
περναγα χθες απο τον πεζοδρομο της βαθης ,πρεζα και κακο παντου ελα ομως  που τα ματια του c35 διεκριναν μια ωραια υπαρξη σε παραδοσιακο καφενε να πινει τον καφε της, αφου κανονισαμε την τιμη (50 +23) ανεβηκαμε στο ξεενοδοχειο, το ονομα της Αννα περιπου 24 χρ με ενα τατου στο πισω μερος απο ρουμανια. συμμετοχη καλη πιπα αρκετα καλη συστηνεται... το μονο ασχημο η περιοχη ρε παιδια ΧΑΛΙΑ ΛΕΜΕ...
 

aris49

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2009
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια ψαχνω την Ιωαννα η αλλιως Αννα απο την Πολωνια. Πολυ αδυνατη αλλα φανταστικη πιπα και οχι μονο.... Την εχω χασει τελευταια. Ξερει κανεις κατι??? Δουλευε παλια στο Δωδωνη και τελευταια (αρχες καλοκαιριου) με τηλεφωνο και σπανιως εκανε πιατσα στη Βαθης κυριως πρωινες ώρες. Αν καποιος ξερει κατι.....
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.591
Πόντοι
5.015
Ρε παιδιά εσείς που ξέρετε Ρουμάνες που παίζουν στην πλατεία Βάθης; Διάβαζα για ένα μπαρ παλιότερα τίγκα στη Ρουμάνα το οποίο όμως απ' ό,τι διάβασα έκλεισε... Τώρα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom