Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 698K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
γενικα δεν το ευχαριστι8ικα γιατι ειχα παρκαρει τη μηχανη ακριβος απο κατω και ειχα χεστει πανω μου μηπω;ς την πειραξουν./καθε 5 λεπτα εβγαινα στο παραθυρο να τη δω....

Αν ξαναπεράσεις για τον ίδιο λόγο από εκεί, μην έχεις τόσο άγχος για το όχημα που θα έχεις. Τα δύο parking που υπάρχουν στον πεζόδρομο (δίπλα και απέναντι στο ξενοδοχείο) είναι του ξενοδοχείου και υπάρχει διακριτική επίβλεψη του χώρου.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.630
Κριτικές
61
Like
39.836
Πόντοι
21.555
Πριν λίγες ημέρες  που η θερμοκρασία είχε χτυπήσει κόκκινο  πέρασα από το γνωστό πεζόδρομο................
Βρήκα τη μία εκ των δύο αδελφών.......................
Ηταν διαθέσιμη.  :zfuck: :zfuck: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :kissass2: :kissass2:
Ομως το κορμί μου ζητούσε κάτι περισσότερο..... προθυμοποιήθηκε με κάποιο τηλεφώνημα να μεγαλώσει τη συντροφιά.....
Σε λίγο  προστέθηκε και η Ρ.....
Ηλθε στο δωμάτιο που βρισκόμασταν κι εμείς........... ;) ;)

Χρειάζεται να σας πω τι επακολούθησε.....;;;;;
Τα ευκόλως εννοούμενα  παραλείπονται.... σύν κουλούρια ;) ;)

Διπλή η συντροφιά  διπλή η ευχαρίστηση......

Καλά βόλια. :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Πριν λίγες ημέρες  που η θερμοκρασία είχε χτυπήσει κόκκινο  πέρασα από το γνωστό πεζόδρομο................
Σε λίγο  προστέθηκε και η Ρ.....
Η Ρ... αν μιλας για την Ρω...η, εχει σταματησει απο εκει και κανεις δεν ξερει που βρισκεται εδω και κανενα τριμηνο καιρωταω
1) πριν λιγες μερες ειναι το τριμηνο???
2)η θερμοκρασια ειχε κτυπησει κοκκινο μες στον Απριλη (γιατι τοτε ηταν εκει η Ρ...)???
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
η ρωξανη κανει μεροκαματα ΚΑΙ σε μπουρδελο..




ευλό..
 

Peiraiotis

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
100
Like
8
Πόντοι
1
Καλημερεςςςςςςςςςςςς.........τις αδερφουλες τι ώρα τις βρίσκουμε???????Πρωινή η βραδάκι?
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.122
Κριτικές
81
Like
7.131
Πόντοι
6.265
Αγαπητοί συναγωνιστές είναι σύμφωνος ότι εκεί μπορεί να βρούμε ενίοτε πολύ καλά κομμάτια και προσωπικά έχω βρεί πολλά,αλλά το όλο σκηνικό εκεί είναι απαράδεκτο!Μπορεί ανα πάσα στιγμή να σ την πέσουν τπτ πρεζονοζήτουλες που έχουν διαλυθεί απο τη στέρηση και παίζουν και μαχαίρια :zombie: :zombie:.Επίσης εκεί παίζει να σας τσουρνέψει και καμία τάνα τπτ και όταν το πάρετε χαμπάρι να είναι πια πολύ αργά.Μην ξεχνάμε και τους διάφορους ανώμαλους κουκυκλόφορούν εκεί με βελόνες και τα τοιαύτα και μπορεί να σε κολλήσουν και κανένα παράσημο, όπως με είχε τρυπήσει εμένα ένας και είχα κλάσει μαλλί απο το φόβο μου μέχρι να βγούν οι εξετάσεις που έκανα μην με κόλλησε τπτ!!!Τέλος μην ξεχνάτε ότι εκεί πάνε όλοι οι Πακιστανοί που βρωμάνε :zfuck:!!!Καλά τα κομμάτια που μπορεί να βρούμε εκεί,αλλά καλύτερο το τομάρι μας που μπορεί να κινδυνεύει ανα πάσα στιγμή!!!
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Αγαπητοί συναγωνιστές είναι σύμφωνος ότι εκεί μπορεί να βρούμε ενίοτε πολύ καλά κομμάτια και προσωπικά έχω βρεί πολλά,αλλά το όλο σκηνικό εκεί είναι απαράδεκτο!Μπορεί ανα πάσα στιγμή να σ την πέσουν τπτ πρεζονοζήτουλες που έχουν διαλυθεί απο τη στέρηση και παίζουν και μαχαίρια :zombie: :zombie:.Επίσης εκεί παίζει να σας τσουρνέψει και καμία τάνα τπτ και όταν το πάρετε χαμπάρι να είναι πια πολύ αργά.Μην ξεχνάμε και τους διάφορους ανώμαλους κουκυκλόφορούν εκεί με βελόνες και τα τοιαύτα και μπορεί να σε κολλήσουν και κανένα παράσημο, όπως με είχε τρυπήσει εμένα ένας και είχα κλάσει μαλλί απο το φόβο μου μέχρι να βγούν οι εξετάσεις που έκανα μην με κόλλησε τπτ!!!Τέλος μην ξεχνάτε ότι εκεί πάνε όλοι οι Πακιστανοί που βρωμάνε :zfuck:!!!Καλά τα κομμάτια που μπορεί να βρούμε εκεί,αλλά καλύτερο το τομάρι μας που μπορεί να κινδυνεύει ανα πάσα στιγμή!!!


Eπίσης μην ξεχνάμε πως πολλές από αυτές (κυριώς οι πρόσφατα εισαγώμενες εξ Ισπανίας) τα κάνουν όλα και χωρίς προφυλάξεις είτε με τα πρεζόνια είτε με τους διάφορους "οικονομικούς μετανάστες" επομένως Προσοχή!
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.122
Κριτικές
81
Like
7.131
Πόντοι
6.265
Eπίσης μην ξεχνάμε πως πολλές από αυτές (κυριώς οι πρόσφατα εισαγώμενες εξ Ισπανίας) τα κάνουν όλα και χωρίς προφυλάξεις είτε με τα πρεζόνια είτε με τους διάφορους "οικονομικούς μετανάστες" επομένως Προσοχή!
Ισπανίδες από την Τίρανα και απο το Άγκιο Σαράντα!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :zfuck:
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Ρουμάνες Αλβανές Μολδαβές κλπ είναι που έκαναν πιάτσα στους δρόμους της Ισπανίας έμαθαν μερικά γραμμάρια Ισπανικά και το παίζουν Ισπανίδες.
Αυτές που σου ρχονται πάνω σου και σου "πιάνουν κουβέντα" πάνε ακάποτα με πρεζόνια κλπ
Προτίμησε τις "καφε-ουζερο μαντρωμένες" ;)
 

Επισκέπτης
Ρουμάνες Αλβανές Μολδαβές κλπ είναι που έκαναν πιάτσα στους δρόμους της Ισπανίας έμαθαν μερικά γραμμάρια Ισπανικά και το παίζουν Ισπανίδες.
Αυτές που σου ρχονται πάνω σου και σου "πιάνουν κουβέντα" πάνε ακάποτα με πρεζόνια κλπ
Προτίμησε τις "καφε-ουζερο μαντρωμένες" ;)
δικιο εχεις αλλα τετοιο μουνι ειναι κριμα να μην το πηδηξεις ...προσοχη θελει απλα...αυτη η ξανθια ητανε μοντελο και βαλε δε με ενδιαφερει τι ητανε παντως ητανε εκτος περιγραφης
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
δικιο εχεις αλλα τετοιο μουνι ειναι κριμα να μην το πηδηξεις ...προσοχη θελει απλα...αυτη η ξανθια ητανε μοντελο και βαλε δε με ενδιαφερει τι ητανε παντως ητανε εκτος περιγραφης
φιλε ειναι κριμα να μην το πηδηξεις οταν σου καθεται τσαμπα.
οταν τα σκας ειναι διαφορετικα τα πραγματα.
 

Επισκέπτης
φιλε ειναι κριμα να μην το πηδηξεις οταν σου καθεται τσαμπα.
οταν τα σκας ειναι διαφορετικα τα πραγματα.
αφου πιατσα εκανε τι τσαμπα μου λες?παντως οπως και να χει τετοια μουνια σαν αυτην σπανια βρισκεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom