Νέα

Πιστεύετε ότι στις σχολές χορού λάτιν γαμιούνται μεταξύ τους οι μαθητές;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikos.thessaloniki
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 426
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Heartbreaker83

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.814
Like
12
Πόντοι
16
εσενα τι ονομα θελαν να σου δωσουν τυπε;

Εγω ημουν περαστικος, ηταν παρτι της σχολης σε μαγαζι και πηγα στο μαγαζι χωρις να ξερω τι παιζει

εγώ θα είμαι ο χοσέ αρμάντο ντε λα βέγκα  :2funny:

Με τετοιο ονομα θα γαμουσες ανετα τυπε μου :cheesy:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Οι επαγγελματίες χορευτές γαμάνε πολύ και χωρίς κόπο.
πραγματι ειναι δυνατοι κωλομπαραδες......γαμανε μοδιστρους,κομμωτες,στυλιστες και αλλα συναφη επαγγελματα με παθητικες αδελφαρες
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.156
Κριτικές
5
Like
58.760
Πόντοι
12.056
Ασυστολα  :rockon:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
7.305
Αναρωτιέμαι αν πρέπει να αρχίσω λάτιν για να χώσω κανένα πουτανάκι..παίζει η θα πληρώνω άδικα???
ξέρετε αν το δίνουν τα κοριτσάκια εκεί....έχει πιασίματα και τέτοια αλλά χώνει κανείς?
ξέρω ότι γίνονται και πάρτι και βρίσκονται μεταξύ τους....μιλάω για λάτιν..τάγκο και τέτοιες παπαριές...
μια παλια μου φιλη κ συμφοιτητρια ,που ασχολιοτανε με λατιν χορους κ τα λεγαμε συχνα οταν καναμε μαζι πτυχιακη μου ειχε πει οτι οι περισσοτεροι της γκομενοι ηταν απο την σχολη χορου που πηγαινε...αλλαξο-κωλιες κανανε αβερτα μεταξυ τους.... :zfuck: :zfuck:
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Πρέπει να είσαι λεπτός και ευλύγιστος για να χορεύεις καλά λάτιν. Σκεύτομαι και εγώ να γραφτώ , μετά τα 45 όμως, που δεν θα έχω τόση μυική μάζα. Θα το παίζω γοητευτικός γκριζομάλλης εραστής σε μοναχικές φοιτήτριες από την επαρχία.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
7.305
Πρέπει να είσαι λεπτός και ευλύγιστος για να χορεύεις καλά λάτιν. Σκεύτομαι και εγώ να γραφτώ , μετά τα 45 όμως, που δεν θα έχω τόση μυική μάζα. Θα το παίζω γοητευτικός γκριζομάλλης εραστής σε μοναχικές φοιτήτριες από την επαρχία.
:rockon: :rockon:
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Πρέπει να είσαι λεπτός και ευλύγιστος για να χορεύεις καλά λάτιν. Σκεύτομαι και εγώ να γραφτώ , μετά τα 45 όμως, που δεν θα έχω τόση μυική μάζα. Θα το παίζω γοητευτικός γκριζομάλλης εραστής σε μοναχικές φοιτήτριες από την επαρχία.

:headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2:
 

lagos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
τυπε μηπως ειναι καλυτερα να γραφτει ο τυπος σε καμια σχολη με καλαματιανο και τσαμικα;μπορει να γνωρισει και καμια ψωμομενη νταρντανα πλουσια βλαχα   :rockon: :rockon: :rockon:
θυμαμαι πριν πολλα χρονια ειχα παει για πλακα.. ηταν και δωρεαν σε πανεπιστημιακο συλογο με παραδοσιακους χορους..Ειχε καλα γκομενακια...αλλα ειχαμε μαλακα δασκαλο...εκει πανω στον χωρο που πηγαινες να πιασεις την γκομενα χερακι για να κανεις παιχνιδι ερχοταν ο δασκαλος και σου εβαζε διπλα την γρια  :S για να μην μπορεις να κανεις παιχνιδι..μας την ελεγε ο καριολης κιολας εδω ηρθατε να μαθετε χορους κτλ... :jerking:
 

Aribas

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2013
Μηνύματα
1.165
Like
0
Πόντοι
16
Στις σχολές βρίσκεις μαζεμένα κάθε λογής μουνάκια, πηγαίνεις, γνωρίζεις κόσμο, διχτυώνεσαι και στο τέλος αν είσαι παίκτης θα γαμήσεις με μαθηματική ακρίβεια. Ότι συμβαίνει και στο "έξω" κόσμο δλδ.

Αυτό που γράφτηκε για άτομα με ψυχολογικά είναι μαλακίες, η μισή Ελλάδα με ψυχολογικά είναι σήμερα.

Τα πάρτυ είναι ένας τρόπος να εξασκηθείς στον χορό και να μαζεύουν χρήμα οι σχολές.
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
θυμαμαι πριν πολλα χρονια ειχα παει για πλακα.. ηταν και δωρεαν σε πανεπιστημιακο συλογο με παραδοσιακους χορους..Ειχε καλα γκομενακια...αλλα ειχαμε μαλακα δασκαλο...εκει πανω στον χωρο που πηγαινες να πιασεις την γκομενα χερακι για να κανεις παιχνιδι ερχοταν ο δασκαλος και σου εβαζε διπλα την γρια

Για να σας βάζει στη μέση μια γριά θα πρέπει οι γριές να ήταν σε αριθμό τουλάχιστον οι μισές από τα αγόρια. :think:
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
το πιο αχρηστο πραγμα ειναι οι χοροί !!
 

lagos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
Για να σας βάζει στη μέση μια γριά θα πρέπει οι γριές να ήταν σε αριθμό τουλάχιστον οι μισές από τα αγόρια. :think:
Μπα οχι κανα 2/3 55αρες ειχε οι υπολοιπες ηταν φοιτητριες απλως δεν αφηνε ποτε τα ιδια ατομα να ξαναπιαστουν  χερι χερι... μεγαλο πουστης σε λεω για αυτο και φυγαμε σουμπιτο αρκετοι...
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
Πρέπει να είσαι λεπτός και ευλύγιστος για να χορεύεις καλά λάτιν. Σκεύτομαι και εγώ να γραφτώ , μετά τα 45 όμως, που δεν θα έχω τόση μυική μάζα. Θα το παίζω γοητευτικός γκριζομάλλης εραστής σε μοναχικές φοιτήτριες από την επαρχία.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Μπα οχι κανα 2/3 55αρες ειχε οι υπολοιπες ηταν φοιτητριες απλως δεν αφηνε ποτε τα ιδια ατομα να ξαναπιαστουν  χερι χερι... μεγαλο πουστης σε λεω για αυτο και φυγαμε σουμπιτο αρκετοι...

Tα κορίτσια πως αντέδρασαν; Στο μουνί τους;
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
7.305
Μπα οχι κανα 2/3 55αρες ειχε οι υπολοιπες ηταν φοιτητριες απλως δεν αφηνε ποτε τα ιδια ατομα να ξαναπιαστουν  χερι χερι... μεγαλο πουστης σε λεω για αυτο και φυγαμε σουμπιτο αρκετοι...
ειμαι σιγουρος οτι μετα θα σας εθαψε ο ''δασκαλος''....εριξε πουστριλικι αβερτα.
 

lagos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
Tα κορίτσια πως αντέδρασαν; Στο μουνί τους;
Και αυτες φιλε δειχναν δυσαρεστημενες...εμειναν μονο οι κολημενες-οι οι υπολοιποι τον πουλο..εχω την εκανα μετα το 2ο μαθημα οταν καταλαβα τι παιζει..
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.336
Κριτικές
16
Like
13.427
Πόντοι
5.577
Εχεις τις ιδιες πιθανοτητες οπως και σε οποιαδηποτε αλλη δραστηριοτητα!!!!
Μου θύμισες ενα γερο που ερχοταν στη σχολή που πήγαινα και προσπαθουσαμε ολες να τον αποφύγουμε!!!!
Στο τελος καθε μαθηματος δε προσφεροταν να παει οποια ηθελε σπιτι της, αφου φροντισε πρωτα να διευκρινισει πως εχει μερσεντες!!!  :jerking: :jerking:

δεν τη βρισκω και τοσο κακη ιδεα μια βολτιτσα με μερσεντές. Ποσο περιπου ηταν ο γερος για να δουμε και για ποσους από δω μεσα χτυπάνε καμπανάκια?  :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom