Νέα

Πιστεύετε ότι στις σχολές χορού λάτιν γαμιούνται μεταξύ τους οι μαθητές;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikos.thessaloniki
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 426
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Αναρωτιέμαι αν πρέπει να αρχίσω λάτιν για να χώσω κανένα πουτανάκι..παίζει η θα πληρώνω άδικα???
ξέρετε αν το δίνουν τα κοριτσάκια εκεί....έχει πιασίματα και τέτοια αλλά χώνει κανείς?
ξέρω ότι γίνονται και πάρτι και βρίσκονται μεταξύ τους....μιλάω για λάτιν..τάγκο και τέτοιες παπαριές...
συνηθως σε αυτες τις σχολες πανε οι αγαμητες μαν,μακρια......
 
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
1.365
Like
1
Πόντοι
16
Πολλή ταλαιπωρία για το τίποτα. Ψάξε άλλους τρόπους να γνωρίσεις γκόμενες. Δεν αξίζει το χρόνο  και το χρήμα σου.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656
Φιλε εκει είναι ολο λεσβιες και γκέυ!!!Κινδινευεις!!!!!

Δεν το ψαχνεις σε κλασσικο χορο ή μπαλετο;;;Ξερεις τωρα,Λιμνη των Κυκνων κλπ!!


τυπε μηπως ειναι καλυτερα να γραφτει ο τυπος σε καμια σχολη με καλαματιανο και τσαμικα;μπορει να γνωρισει και καμια ψωμομενη νταρντανα πλουσια βλαχα   :rockon: :rockon: :rockon:
 

Heartbreaker83

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.814
Like
12
Πόντοι
16
Οχι σε σχολες ουτε στα παρτυ που κανουν.Αστο καλυτερα φιλε μπορει να κανεις γνωριμιες παρεες οκ κτλ...Αλλα οι γκομενες συνηθως εκει ειναι αλλου για αλλου..Μαζευει την αφροκρεμα των Ελλεινιδων με ολα τους τα χαρακτηριστικα  :grin: .Θα δεις μεν μουρλια σωματακια ωραια ποδαρακια αλλα... Ειναι καμενες οι περισσοτερες κατα την προσωπικη μου αποψη.Συνηθως εχουν το μυαλο τους μονο στον χορο...  :S και εχουν αρκετα υψηλα κριτηρια αν εχεις σωματακι κ προσωπο καλο και χορευεις καλα..ισως εχεις καποιες ελπιδες.Μεγαλυτερες πιθανοτητες εχεις να στην πεσει κανας γκεουλας :2funny: Και κυριως αμα πας μην φανεις λιγουρης...γιατι θα πεσει συρμα...και θα σε μαθουν οχι μονο στην σχολη αυτη...ο κοσμος του λατιν ειναι ειναι λιγος κ ειναι συγκοινωνουντα δοχεια.

Tυπε προσφατα που ειχα βρεθει κατα λαθος σε ενα τετοιο ειδα τα εξης

Οι γκομενες ηταν οκ για πουτσο, μουναρα ομως δεν ειδα. Ωραια κορμια παντως, θα συμφωνησω. Οι αντρες που ηταν στην σχολη ηταν μαλλον ντροπαλοι και δεν φαινοταν να κανουν παιχνιδι, εστω και αν ηθελαν κατα βαθος, θα ελεγα φλωρακια η νερντς. Χορευαν παντως (οι αντρες) πολυ καλα οποτε ειχαν προβαδισμα σε γνωριμια, αφου αν παω να χορεψω εγω θα πρεπει να βγει και γυφτος με ντεφι. Παραυτα ξαναλεω ηταν μαλλον πυρφοροι καληνυχτακηδες. Σε γενικες γραμμες καμμενοι ολοι, πηρα και το τηλ της δασκαλας (πολυ ευκολα) αλλα δεν καλεσα ποτε γιατι οταν το σκεφτηκα καλυτερα δεν γουσταρα, που να μπλεκω τωρα με την φευγατη?

 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906

afenths71

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
670
Like
6.122
Πόντοι
1.046
Αναρωτιέμαι αν πρέπει να αρχίσω λάτιν για να χώσω κανένα πουτανάκι..παίζει η θα πληρώνω άδικα???
ξέρετε αν το δίνουν τα κοριτσάκια εκεί....έχει πιασίματα και τέτοια αλλά χώνει κανείς?
ξέρω ότι γίνονται και πάρτι και βρίσκονται μεταξύ τους....μιλάω για λάτιν..τάγκο και τέτοιες παπαριές...
να μας πει κανενας παντρεμενος που παει η γυναικα του χορο  :2funny:
περα απο την πλακα τωρα πιστευω πως ναι παιζουν γαμισια και εχουν ελλειψη απο αντρες οποτε καρντασι βουρ στο πατσα  :grin:
 
OP
OP
N

nikos.thessaloniki

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2009
Μηνύματα
98
Like
165
Πόντοι
0
ας περιγράψει ο καθένας τις εμπειρίες του ή ότι έχει ακούσει σχετικό..
 

paixnidinaginete

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.371
Like
1
Πόντοι
16
Tυπε προσφατα που ειχα βρεθει κατα λαθος σε ενα τετοιο ειδα τα εξης

Οι γκομενες ηταν οκ για πουτσο, μουναρα ομως δεν ειδα. Ωραια κορμια παντως, θα συμφωνησω. Οι αντρες που ηταν στην σχολη ηταν μαλλον ντροπαλοι και δεν φαινοταν να κανουν παιχνιδι, εστω και αν ηθελαν κατα βαθος, θα ελεγα φλωρακια η νερντς. Χορευαν παντως (οι αντρες) πολυ καλα οποτε ειχαν προβαδισμα σε γνωριμια, αφου αν παω να χορεψω εγω θα πρεπει να βγει και γυφτος με ντεφι. Παραυτα ξαναλεω ηταν μαλλον πυρφοροι καληνυχτακηδες. Σε γενικες γραμμες καμμενοι ολοι, πηρα και το τηλ της δασκαλας (πολυ ευκολα) αλλα δεν καλεσα ποτε γιατι οταν το σκεφτηκα καλυτερα δεν γουσταρα, που να μπλεκω τωρα με την φευγατη?

Η τελευταία σου λέξη ήταν όλο το ζουμί .

Το 99% εκεί μέσα κάνει ψυχοθεραπεία και είναι σχετικά αντίκοινωνικο η έστω δεν έχουν κύκλο.

Γιαυτό και ειναι όλοι γνωστοί μεταξύ τους κλπ κλπ

 

Heartbreaker83

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.814
Like
12
Πόντοι
16
Η τελευταία σου λέξη ήταν όλο το ζουμί .

Το 99% εκεί μέσα κάνει ψυχοθεραπεία και είναι σχετικά αντίκοινωνικο η έστω δεν έχουν κύκλο.

Γιαυτό και ειναι όλοι γνωστοί μεταξύ τους κλπ κλπ
Σωστο

Ξεχασα να πω οτι ειχαν εκλατινοποιησει τα ονοματα τους, την μια την ελεγαν χουανιτα, την αλλη λουσια, υπηρχε και ενας ενας πεντρο και παει λεγοντας :jerking:
 

Επισκέπτης
Αναρωτιέμαι αν πρέπει να αρχίσω λάτιν για να χώσω κανένα πουτανάκι..παίζει η θα πληρώνω άδικα???
ξέρετε αν το δίνουν τα κοριτσάκια εκεί....έχει πιασίματα και τέτοια αλλά χώνει κανείς?
ξέρω ότι γίνονται και πάρτι και βρίσκονται μεταξύ τους....μιλάω για λάτιν..τάγκο και τέτοιες παπαριές...

για μια σχολη τετοια καπου στα λαδαδικα ακουσα οτι μετα τον χορο γαμιουντε παρτουζονοντε και τετοια :sunglasses:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Σωστο

Ξεχασα να πω οτι ειχαν εκλατινοποιησει τα ονοματα τους, την μια την ελεγαν χουανιτα, την αλλη λουσια, υπηρχε και ενας ενας πεντρο και παει λεγοντας :jerking:
εσενα τι ονομα θελαν να σου δωσουν τυπε;
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
Σωστο

Ξεχασα να πω οτι ειχαν εκλατινοποιησει τα ονοματα τους, την μια την ελεγαν χουανιτα, την αλλη λουσια, υπηρχε και ενας ενας πεντρο και παει λεγοντας :jerking:

εγώ θα είμαι ο χοσέ αρμάντο ντε λα βέγκα  :2funny:
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Αναρωτιέμαι αν πρέπει να αρχίσω λάτιν για να χώσω κανένα πουτανάκι..παίζει η θα πληρώνω άδικα???
ξέρετε αν το δίνουν τα κοριτσάκια εκεί....έχει πιασίματα και τέτοια αλλά χώνει κανείς?
ξέρω ότι γίνονται και πάρτι και βρίσκονται μεταξύ τους....μιλάω για λάτιν..τάγκο και τέτοιες παπαριές...

Οι επαγγελματίες χορευτές γαμάνε πολύ και χωρίς κόπο. Τώρα κάποιος που δεν θα ασχοληθεί πολύ θα φάει άκυρο γιατί θα δει τις γκόμενες να μαζεύονται σαν κοπάδι γύρω απ' τον επαγγελματία. Γενικά σε αυτούς τους χώρους πρέπει να μπορείς να πουλήσεις μούρη.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906

paixnidinaginete

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.371
Like
1
Πόντοι
16
Εγώ προσωπικά βρέθηκα σε ένα τέτοιο χώρο πριν πολλά χρόνια πριν τις εκπομπές κλπ.

Προσωπικά αυτό που είδα ήταν κόσμος με τεράστια ψυχολογικά προβλήματα

Αν γαμοντουσαν? Αβερτα

Αλλά μεταξύ τους.  

Μην υποτιμάτε τον Καληνύχτακια εκεί μέσα

δεν είναι club είναι κάτι σαν γκετο και μόλις τα γκομενακια νιώσουν ασφάλεια και εμπιστοσύνη θα φάει ....όχι κάνα πύραυλο αλλά θα φάει.

Εγώ δεν ασχολήθηκα πότε με αυτά γιατί αν και κάτι έπαιξε ήταν για τα σίδερα. ... και παρακαλετο μουνι ξινό γάμησι που λενε.

Σιγά μην έτρεχα σαν το μαλακα σε κάθε μαλακόπάρτυ που με καλούσε μέχρι να αποφασίσει να μου κάτσει. ..
 

The Panther

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2014
Μηνύματα
253
Like
36
Πόντοι
1
Nα τι πιστευω εγω οτι κανουν οι μαθητες μεταξυ τους στις σχολες χορου λάτιν...  :grin:

[xhamster]
]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom