Νέα

Πιστεύετε ότι στις σχολές χορού λάτιν γαμιούνται μεταξύ τους οι μαθητές;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikos.thessaloniki
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 426
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sakis_11

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
799
Κριτικές
14
Like
597
Πόντοι
2.077
Το νόημα είναι να πεις " θα κάνω μαθήματα λάτιν επειδή μου αρέσει ο χορός. Άμα τύχει και κάτι με κάποια κοπέλα ας έρθει με το καλό".
Πολύ σωστά. Επίσης αν κάποιος το γουστάρει και είναι καλός στα λάτιν , τότε έχει ένα επιπλέον λόγο για να τον προσέξει κάποια...
 

sakis_11

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
799
Κριτικές
14
Like
597
Πόντοι
2.077
Όλο κάτι μαυριδεροί, ημίαιμοι μούλοι με κοτσίδα ή/και ράστα διδάσκουν εκεί, οι γκόμενες καυλώνουν με τέτοιους άπλυτους βρωμιάρηδες αλήτες.
Πάρα πολλοί μαυριδεροί, ημίαιμοι μούλοι με κοτσίδα ή/και ράστα άπλυτοι βρωμιάρηδες κυκλοφορούσαν (και έκαναν φιγούρα στις χαζογκόμενες που τους θαύμαζαν) στο Enzo de Cuba (στο Μπουρνάζι) που έκλεισε... όπως και αρκετές σχολές χορού μετά την καραντίνα...
 

sakis_11

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
799
Κριτικές
14
Like
597
Πόντοι
2.077
Πόσα κόμπλεξ κ ψυχολογικά βγάζει αυτό το νήμα!!!!!!
Κάποιου του γάμησαν τη γκόμενα στη σχολή χορού,γτ ο Καβαλιέρος τον είχε μεγαλύτερο ξέρω γω κ άμεσως βγάλατε τη σχολή χορού μπουρδέλο! Σχολές που αύριο θα πάνε οι κόρες σας κ τα παιδιά σας..
Περαστικά στον νηματοθετη
Πρέπει να έχει κανείς χρόνια εμπειρίας στις σχολές για να εκφέρει γνώμη. Από μακριά ο καθένας νομίζει ό,τι θέλει. Γενικά μιλώντας , οι Σχολές που αύριο θα πάνε οι κόρες σας κ τα παιδιά σας, είναι ασφαλείς και κάνουν σοβαρή δουλειά. Κανείς δεν προσέβαλε τους ανθρώπους που αληθινά σπουδάζουν χορό με όλο τους το είναι, και προσφέρουν πραγματικά. Δεν υπάρχει καμία ψυχολογική εμπάθεια αλλά έγινε περιγραφή αληθινών γεγονότων που έχουν συμβεί. Όμως όπως συμβαίνει με τις σχολές χορού αλλά και με άλλες παρόμοιες δραστηρι΄οτητες : οι γκόμενες και τα καυλάκια που ψάχνονται... "και στο μπουκάλι να την κλείσουν οι γονείς της"... θα πηδηχτούν...
 

northviking87

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2022
Μηνύματα
60
Like
95
Πόντοι
0
Πάρα πολλοί μαυριδεροί, ημίαιμοι μούλοι με κοτσίδα ή/και ράστα άπλυτοι βρωμιάρηδες κυκλοφορούσαν (και έκαναν φιγούρα στις χαζογκόμενες που τους θαύμαζαν) στο Enzo de Cuba (στο Μπουρνάζι) που έκλεισε... όπως και αρκετές σχολές χορού μετά την καραντίνα...
Αδερφεεεεε! τι μου θυμισες! αυτο ξαναπεστο! ειχα μπλεξει επι εποχες προ καραντινας με μια τετοια τυπισσα και πραγματικα ειχα ξενερωσει την ζωη μου με τους μαυριδερους , και διαφορους αλλους βραζιλιανους και καλα κουλτουριαδηδες μαγκες με ραστα κτλ να κανουν φιγουρα και να τους βλεπει σαν role model καλλιτεχνες!Ενα απο τα καλα που ειχαν οι καραντινες ειναι οτι μειωθηκαν αυτες οι γελοιες σχολες
 

sakis_11

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
799
Κριτικές
14
Like
597
Πόντοι
2.077
Αδερφεεεεε! τι μου θυμισες! αυτο ξαναπεστο! ειχα μπλεξει επι εποχες προ καραντινας με μια τετοια τυπισσα και πραγματικα ειχα ξενερωσει την ζωη μου με τους μαυριδερους , και διαφορους αλλους βραζιλιανους και καλα κουλτουριαδηδες μαγκες με ραστα κτλ να κανουν φιγουρα και να τους βλεπει σαν role model καλλιτεχνες!Ενα απο τα καλα που ειχαν οι καραντινες ειναι οτι μειωθηκαν αυτες οι γελοιες σχολες
Το Enzo de Cuba είχε μαζέψει αρκετούς γλοιώδεις τύπους...Αλλά μην ξεχνάμε οτι ακριβώς στη διπλανή πόρτα ήταν το Ελληνάδικο Enzo όπου γινόταν της κακομοίρας από καυλάντα και οι γκόμενες είχαν πάρει όλες τουπέ ύφος που τις κερνάγανε ποτά κάποιοι λιγούρηδες....άρα τι να περιμένουμε και στο δίπλα μαγαζί...άλλου χαρακτήρα γκόμενες ?
Ευτυχώς υπάρχουν άλλες ποιοτικές σχολές χορού όπου δεν δίνουν οφίτσια και προβολή σε φιγουρατζήδες ...

Όσον αφορά τις τύπισσες που συνοδεύω... δεν τους αφήνω την ευκαιρία να θαυμάσουν σαν role model καλλιτεχνες τους γλοιώδεις τύπους, με το να προσπαθώ ακόμα περισσότερο να γίνομαι συνέχεια καλύτερος στο χορό από αυτούς...
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.276
Κριτικές
69
Like
12.293
Πόντοι
25.036
Πόσα κόμπλεξ κ ψυχολογικά βγάζει αυτό το νήμα!!!!!!
Κάποιου του γάμησαν τη γκόμενα στη σχολή χορού,γτ ο Καβαλιέρος τον είχε μεγαλύτερο ξέρω γω κ άμεσως βγάλατε τη σχολή χορού μπουρδέλο! Σχολές που αύριο θα πάνε οι κόρες σας κ τα παιδιά σας..
Περαστικά στον νηματοθετη
Μπουρδέλο είναι όλη η χώρα φίλε μου. Όσο για τα παιδιά μας μέχρι να αποφασίσουν ότι θέλουν να πάνε σε σχολή χορού θα έχουν ήδη μεγάλη προϋπηρεσία στα μπουρδέλα της εκπαίδευσης. Δυστυχώς έτσι όπως στρώσαμε εμείς, θα κοιμηθούν τα παιδιά μας...
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.684
Κριτικές
18
Like
15.278
Πόντοι
4.546
Εν κατακλεδί, να απαντήσω στο μέγα ερώτημα,
"Πιστεύετε ότι στις σχολές χορού λάτιν γαμιούνται μεταξύ τους οι μαθητές;"

Ναι, πιστεύω ότι μετά το πέρας του μαθήματος, ο Δάσκαλος τραβάει τις κουρτίνες, κλειδώνει τις πόρτες και δίνει το σύνθημα για μια μεγάλη και χορταστική παρτούζα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom