Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

assfucker7

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
175
Κριτικές
2
Like
1.058
Πόντοι
81
Καθότανε απέναντι από το ορφαια στην γωνία μια κοντουλα με μαύρη φούστα αυτή λες αδερφέ
Καλησπέρα φίλε μου. Αυτή που λέω αρχικά δεν έχει στάνταρ σημείο που πιατσαρει πάει πάνω κάτω από το κριστιανα μέχρι τον Ορφέα όπως επίσης δεν έχει στάνταρ ώρα. Χθες φορούσε ένα print animal Λευκό με μαύρο σαν φούστα και γαλάζιο σορτσάκι από κάτω. Κοντούλα είναι μαυριδερο δέρμα. Δεν ξέρω αν είδες την ίδια. Δεν την πέτυχα στον ορφεα απλος εκεί πήγαμε.
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: f21

assfucker7

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
175
Κριτικές
2
Like
1.058
Πόντοι
81
Θα φοράει μπεμπιλινο απο εδώ και πέρα..
Σιγά στις τσόντες πως παίρνουν 2 πουτσες στον κώλο. Δεν το είχε ξανακάνει και τις άρεσε όλη η φάση αλλά πρέπει να ξέρεις για να το κάνεις και να έχεις και τα κατάλληλα σύνεργα. Ο κώλος ανοίγει αν ξέρεις να το χειριστείς σωστά.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.558
Like
13.625
Πόντοι
3.656
Σιγά στις τσόντες πως παίρνουν 2 πουτσες στον κώλο. Δεν το είχε ξανακάνει και τις άρεσε όλη η φάση αλλά πρέπει να ξέρεις για να το κάνεις και να έχεις και τα κατάλληλα σύνεργα. Ο κώλος ανοίγει αν ξέρεις να το χειριστείς σωστά.
Ναι. Αν βάλεις απότομα και το μικρό σου δαχτυλάκι, θα την πονέσεις. Αν συνεχίσεις σιγά - σιγά με ΚΥ και βάζεις ένα - ένα δάχτυλο θα ανοίξει η σούφρα
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.650
Κριτικές
13
Like
10.186
Πόντοι
2.046
χθες αργά το απόγευμα έξω απ το Christina τρεις κοπέλες , επέλεξα την Μαρία κουντούλα μελαχρινή με σιδεράκια... λες και πήγα με ρομποτ πίπα κομπρεσέρ η πιο μονότονη που μου έχουν κάνει και στα 4 δε στήνεται γιατί πονάει λέει... 20€+5 το δωμάτιο το οποίο ήταν άθλιο βρωμούσε άπειρα, το φως χαλασμένο , το κρεβάτι διαλυμένο ο νιπτήρας ήταν τρύπιος και το σαπούνι ήταν σε πλαστικό μπουκάλι για πετσέτα ούτε λόγος... τραγική εμπειρία
 

assfucker7

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
175
Κριτικές
2
Like
1.058
Πόντοι
81
χθες αργά το απόγευμα έξω απ το Christina τρεις κοπέλες , επέλεξα την Μαρία κουντούλα μελαχρινή με σιδεράκια... λες και πήγα με ρομποτ πίπα κομπρεσέρ η πιο μονότονη που μου έχουν κάνει και στα 4 δε στήνεται γιατί πονάει λέει... 20€+5 το δωμάτιο το οποίο ήταν άθλιο βρωμούσε άπειρα, το φως χαλασμένο , το κρεβάτι διαλυμένο ο νιπτήρας ήταν τρύπιος και το σαπούνι ήταν σε πλαστικό μπουκάλι για πετσέτα ούτε λόγος... τραγική εμπειρία
Καλησπέρα φίλε μου. Αυτή που λες δηλώνει Ελληνίδα από Κρήτη?
Μια κοντή μαυρομαλλα με λευκό δέρμα? Λέει ότι έχει δικό της δωμάτιο στο christiana.
 
Τελευταία τροποποίηση:

assfucker7

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
175
Κριτικές
2
Like
1.058
Πόντοι
81
Μια Ελληνίδα κοκκινομάλλα με γυαλιά έξω από το christiana την έχει πάρει κανένας ξέρουμε τίποτα?
Γενικά βλέπω που και που καινούρια φρούτα και όταν τις ρωτάω ότι δεν τις έχω ξαναδεί μου λένε έρχονται σπάνια και άλλες με τηλεφωνικά ραντεβού, λογικά οπως το βλέπω σκάνε Μύτη όταν έχουν πρόβλημα τα οικονομικά τους.... τι να πεις?
Μάθε τέχνη κι αστηνε και αν πεινάσεις πιαστηνε.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Champ

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
49
Like
178
Πόντοι
0
Καλημέρα φίλος, ευχαριστούμε για τις πληροφορίες!

Τη Μάιρα τι ώρα την πέτυχες?

χθες αργά το απόγευμα έξω απ το Christina τρεις κοπέλες , επέλεξα την Μαρία κουντούλα μελαχρινή με σιδεράκια... λες και πήγα με ρομποτ πίπα κομπρεσέρ η πιο μονότονη που μου έχουν κάνει και στα 4 δε στήνεται γιατί πονάει λέει... 20€+5 το δωμάτιο το οποίο ήταν άθλιο βρωμούσε άπειρα, το φως χαλασμένο , το κρεβάτι διαλυμένο ο νιπτήρας ήταν τρύπιος και το σαπούνι ήταν σε πλαστικό μπουκάλι για πετσέτα ούτε λόγος... τραγική εμπειρία
Πως γίνεται να λειτουργεί αυτό το αχουρι ; Εάν περάσει ( λέμε τώρα) το υγειονομικό θα πρέπει να το κλείσει χθες.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.558
Like
13.625
Πόντοι
3.656
Μια Ελληνίδα κοκκινομάλλα με γυαλιά έξω από το christiana την έχει πάρει κανένας ξέρουμε τίποτα?
Γενικά βλέπω που και που καινούρια φρούτα και όταν τις ρωτάω ότι δεν τις έχω ξαναδεί μου λένε έρχονται σπάνια και άλλες με τηλεφωνικά ραντεβού, λογικά οπως το βλέπω σκάνε Μύτη όταν έχουν πρόβλημα τα οικονομικά τους.... τι να πεις?
Μάθε τέχνη κι αστηνε και αν πεινάσεις πιαστηνε.
Έκανα ρεπορτάζ πριν λίγες μέρες τύπε.
Πλησίασα την κοπέλα με τα γυαλιά, μακριά κόκκινα μαλλιά που πιατσάρει έξω από το Κριστιάνα. Νέλλη από Κρήτη. Δεν την είχα ξαναπάρει επειδή ζήταγε 20€ χωρίς κώλο, κι έβρισκα φθηνότερα και με κώλο. Με πήγε Κριστιάνα, όπου έχει δικό της δωμάτιο το οποίο επιμελείται η ίδια όπως μου δήλωσε, καθαρό με αξιοπρεπείς πετσέτες, καμία σχέση με τα άλλα δωμάτια. Όταν γδύθηκε είδα ότι έχει το πιο θηλυκό σώμα στο τρίγωνο. Έχει λίγα κιλά παραπάνω, αλλά είναι από τις τυχερές που είναι ισομετρικά κατανεμημένα πάνω της, Στήθος λίγο πεσμένο. Πεντακάθαρη, ανέδιδε μυρωδιά καρύδας, πλύθηκε με Betadine όταν τελειώσαμε. Μου ξεκαθάρισε ότι δεν δέχεται πελάτες που ζητάνε ελεύθερο στοματικό, είναι πολύ προσεκτική, την έκρινα από τις ασφαλέστερες στην περιοχή. Αξιοπρεπής στα του αγώνα, μέτρια πίπα, αλλά η συνολική της εικόνα ήταν καλή
 

Mr Lover

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2015
Μηνύματα
12
Like
6
Πόντοι
0
Εχθες Σαββατο περνουσα και πετυχα μια γκομενα σε Σατωβριανου σχεδον γωνια με Σωκρατους.
Ξυρισμενο μαλλι ξανθο, νεα, με τζιν σορτσακι και tshirt που δε φορουσε σουτιεν και φαινοταν μαλλον να χει βυζαρες.
Μιλουσε με εναν τυπο (οχι junkie αυτος μαλλον) που προσπαθουσε να την πεισει να πανε πιο κατω, οπως και πηγαν.
Μου φανηκε πολυ του γουστου μου, αλλα την εχασα.
Ξερεις κανεις αν πηδιεται, πού ποσο, τι κανει, και γενικα τι ρολο παιζει
και ποτε-που τη βρισκουμε.
Ευχαριστωωωω
:drooling-face::drooling-face::drooling-face:
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.558
Like
13.625
Πόντοι
3.656
Χτεσινή καταδρομική Τρίγωνο. Η παράξενη νεαρή Μαυρούλα με το θλιμμένο πρόσωπο και τα σκεπασμένα μαλλιά πιατσάριζε απέναντι από το Κριστιάνα. Την ξαναπλησίασα, τη ρώτησα αν δουλεύει, αρνήθηκε, προσποιήθηκε ότι είναι περαστική και γύρισε να φύγει. Την ρώτησα στα ίσια, αν με φοβάται, όχι μου είπε και το έβαλε στα πόδια. Τι στο διάολο να νομίζει για μένα, η ίδια ξέρει. Το μόνο λογικό που μπορώ να σκεφτώ είναι ότι με περνάει για Ασφαλίτη, οκ υπάρχουν κι αλλού πορτοκαλιές που κάνουν πορτοκάλια, το πορτοφόλι μου να είναι καλά
 

assfucker7

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
175
Κριτικές
2
Like
1.058
Πόντοι
81
Χτεσινή καταδρομική Τρίγωνο. Η παράξενη νεαρή Μαυρούλα με το θλιμμένο πρόσωπο και τα σκεπασμένα μαλλιά πιατσάριζε απέναντι από το Κριστιάνα. Την ξαναπλησίασα, τη ρώτησα αν δουλεύει, αρνήθηκε, προσποιήθηκε ότι είναι περαστική και γύρισε να φύγει. Την ρώτησα στα ίσια, αν με φοβάται, όχι μου είπε και το έβαλε στα πόδια. Τι στο διάολο να νομίζει για μένα, η ίδια ξέρει. Το μόνο λογικό που μπορώ να εφτώ είναι ότι με περνάει για Ασφαλίτη, οκ υπάρχουν κι αλλού πορτοκαλιές που κάνουν πορτοκάλια, το πορτοφόλι μου να είναι καλά
Λοιπόν για να το ξεκαθαρίσουμε με την μαυρουλα την συγκεκριμένη,
Είναι στον κόσμο της αρχικά δεν καταλαβαίνει και καλά Ελληνικα γενικά συνεννόηση δεν μπορεί να γίνει.
Τι να σε φοβάται ούτε η ίδια δεν ξέρει τι θέλει.
Την ρώτησα για sex και μου είπε 100 euro της λέω 20 euro για να δω τι θα μου πει και με κοίταζε σαν χαζή, την έχω πετύχει και εκεί που μένει περπατάει κοιτάει πίσω συνέχεια λες και την παρακολουθουν πάει μπρος πίσω, έχει πρόβλημα φαίνεται εξάλλου δεν είναι normal.
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.165
Κριτικές
4
Like
1.624
Πόντοι
266
Λοιπόν για να το ξεκαθαρίσουμε με την μαυρουλα την συγκεκριμένη,
Είναι στον κόσμο της αρχικά δεν καταλαβαίνει και καλά Ελληνικα γενικά συνεννόηση δεν μπορεί να γίνει.
Τι να σε φοβάται ούτε η ίδια δεν ξέρει τι θέλει.
Την ρώτησα για sex και μου είπε 100 euro της λέω 20 euro για να δω τι θα μου πει και με κοίταζε σαν χαζή, την έχω πετύχει και εκεί που μένει περπατάει κοιτάει πίσω συνέχεια λες και την παρακολουθουν πάει μπρος πίσω, έχει πρόβλημα φαίνεται εξάλλου δεν είναι normal.
Δε φαινεται να στεκει στα καλα της, καλυτερα μακρια μη βρειτε κ κανενα μπελα.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.756
Like
14.237
Πόντοι
2.256
Έκανα ρεπορτάζ πριν λίγες μέρες τύπε.
Πλησίασα την κοπέλα με τα γυαλιά, μακριά κόκκινα μαλλιά που πιατσάρει έξω από το Κριστιάνα. Νέλλη από Κρήτη. Δεν την είχα ξαναπάρει επειδή ζήταγε 20€ χωρίς κώλο, κι έβρισκα φθηνότερα και με κώλο. Με πήγε Κριστιάνα, όπου έχει δικό της δωμάτιο το οποίο επιμελείται η ίδια όπως μου δήλωσε, καθαρό με αξιοπρεπείς πετσέτες, καμία σχέση με τα άλλα δωμάτια. Όταν γδύθηκε είδα ότι έχει το πιο θηλυκό σώμα στο τρίγωνο. Έχει λίγα κιλά παραπάνω, αλλά είναι από τις τυχερές που είναι ισομετρικά κατανεμημένα πάνω της, Στήθος λίγο πεσμένο. Πεντακάθαρη, ανέδιδε μυρωδιά καρύδας, πλύθηκε με Betadine όταν τελειώσαμε. Μου ξεκαθάρισε ότι δεν δέχεται πελάτες που ζητάνε ελεύθερο στοματικό, είναι πολύ προσεκτική, την έκρινα από τις ασφαλέστερες στην περιοχή. Αξιοπρεπής στα του αγώνα, μέτρια πίπα, αλλά η συνολική της εικόνα ήταν καλή
Ξέρουμε περίπου ώρες που πιατσάρει;;;;
 

assfucker7

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
175
Κριτικές
2
Like
1.058
Πόντοι
81
Ξέρουμε περίπου ώρες που πιατσάρει;;;;
Το καλο με αυτην ειναι οτι είναι και περιποιημένει βαμμένα νυχια χέρια πόδια οχι σαν μερικές που τα έχουν μισό βαμμένα και είναι ντεκαβλε , Απο αργα το απόγευμα μεχρι βράδυ αράζει εξω απο κριστιανα , δεν φοράει πάντα τα γυαλιά , ισιο μακρυ κόκκινο μαλλί εχει και αράζει πανω στο κολονάκι του πεζοδρομίου και έχει δικό της δωμάτιο, Το αναφέρω γιατί είναι άλλες 2 με κόκκινο μαλλί και η μια με το κοντο αγορε μαλλί φοράει και αυτή γυαλιά. ολες αυτές κάνουν normal πρόγραμμα . Επίσης εκεί αράζει και άλλη μια κοντή αδύνατη Ελληνίδα μαυρομαλλα και αυτή με normal πρόγραμμα δεν την έχω πάρει και λέει ότι έχει δικό της δωμάτιο ξέρουμε τίποτα ;
 
Τελευταία τροποποίηση:

999r

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2019
Μηνύματα
71
Like
150
Πόντοι
0
Ενημέρωση από Χαλκοκονδύλη και πέριξ.: Εθεάθη, αλλά δεν τιμηθει η Τανια , η Ουκρανεζα με τα κόκκινα καρέ μαλλιά. Μετά από μακρά απουσία ,ξανά στις επάλξεις η κυρία. Όσοι πιστοί προσέλθετε.!!
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.558
Like
13.625
Πόντοι
3.656
Χτεσινή βραδινή επίσκεψη στο τρίγωνο. Με πλησίασε η τύπισα με το κοντό ξανθό μαλλί και το έντονο βλέμμα που αποδείχτηκε από τις μεγαλύτερες φόλες που έχω πάρει και με ρώτησε το κλασικό ..πάμε;.. Την απαξίωσα γυρίζοντάς της την πλάτη και πήρα κάποιο στανταράκι μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom