Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
752
Κριτικές
5
Like
2.974
Πόντοι
726
Καμία γυναίκα που να είναι εμφάνιση σε βραδινή βάρδια γνωρίζουμε; Αν ναι πείτε όνομα Καη περιοχή ώστε να πάω σήμερα.

Ευχαριστώ πολύ
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.574
Like
13.694
Πόντοι
3.656
Μόλις επέστρεψα από το τρίγωνο. Ευτυχώς βρήκα τη Δέσποινα, είχα να τη δω πολύ καιρό, και με εξυπηρέτησε. Έχει σπάσει πολύ στο πρόσωπο όμως, τέλος πάντων δεν είχα και άλλη επιλογή
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
752
Κριτικές
5
Like
2.974
Πόντοι
726
Μόλις επέστρεψα από το τρίγωνο. Ευτυχώς βρήκα τη Δέσποινα, είχα να τη δω πολύ καιρό, και με εξυπηρέτησε. Έχει σπάσει πολύ στο πρόσωπο όμως, τέλος πάντων δεν είχα και άλλη επιλογή
Τι ηλικία και τι πρόγραμμα κάνει; Σε ευχαριστώ πολύ
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.574
Like
13.694
Πόντοι
3.656
Τι ηλικία και τι πρόγραμμα κάνει; Σε ευχαριστώ πολύ
ξανθιά, τσιμπουκόχειλα, τατουάζ από Ταιλάνδη στα πόδια, αν ξέρεις να τη χειριστείς και σε εμπιστευτεί κάνει Squirting, σίγουρα πρεζού, πολύ λεπτή, εξαιρετική πίπα, δίνει και κώλο, 20€, συνήθως βραδινές ώρες
 

Pitsicoco88

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2019
Μηνύματα
42
Like
330
Πόντοι
20
Γειά σας κύριοι. Περνάω από τη πλατεία Λαυρίου κάθε μέρα τα τελευταία 6 χρονια. Με τα πολλά που βλέπουν τα μάτια μου, βλέπουν και 2 μιλφαρες μελαχρινες κάπως νταρντανολεβέντισες. Διαβάζοντας λίγο το τόπικ διαπίστωσα ότι είναι αυτές οι Ρουμάνες που αναφέρεστε (έπαιρνα όρκο ότι ήταν Ρίτες από Γαλλια).
Επίσης αναφέρεστε με πολύ καλά λόγια για τα κορίτσια.
Το πρόβλημα μου είναι ότι εκεί κοντά δουλεύω και δε θέλω να λένε για μένα τα νέα του ψαροτουφεκου.... καταλαβαίνετε)
Και αυτές με έχουν δει πολλές φορές κάθε πρωί περνάω.
Θα ήθελα τη βοήθειά σας, αν μπορούσα να είχα τους αριθμούς τους. Δε θα πάρω τα κορίτσια τηλ από το σπίτι μου, απέναντι στο φανάρι της σωλονος θα είμαι να με βλέπουν.
Σας ευχαριστώ καλό υπόλοιπο εβδομάδας.
 

apolonas1

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.446
Κριτικές
9
Like
793
Πόντοι
146
ξανθιά, τσιμπουκόχειλα, τατουάζ από Ταιλάνδη στα πόδια, αν ξέρεις να τη χειριστείς και σε εμπιστευτεί κάνει Squirting, σίγουρα πρεζού, πολύ λεπτή, εξαιρετική πίπα, δίνει και κώλο, 20€, συνήθως βραδινές ώρες
Παίζει καμιά φωτό της?Απο κοιλλιτσα τι λέει?Ειναο φλατ??
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.574
Like
13.694
Πόντοι
3.656

apolonas1

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.446
Κριτικές
9
Like
793
Πόντοι
146
Ναι, η κοιλιά της είναι πλάκα, φωτογραφία δεν μπορώ να δημοσιεύσω δεν έχω την έγκρισή τη

Ναι, η κοιλιά της είναι πλάκα, φωτογραφία δεν μπορώ να δημοσιεύσω δεν έχω την έγκρισή της
Πλακα???Κρίμα που δεν είμαι Αθήνα κατ τετοιες δεν τις εχανα παλιότερα!Αν σου δωσει την αδεια ανεβασε μια να ζαζεψουμε και εμεις οι ετεροδημότες
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.793
Like
14.372
Πόντοι
2.256
Μεσημέρι στο τρίγωνο. Όχι πολλές επιλογές!
3ης Σεπτεμβρίου πάνω μεριά κοντά στην τράπεζα Πειραιώς, κοντούλικο Αλβανάκι (Πολωνία λέει αυτή) με μεγάλο κούτελο, Αλεξάνδρα μου είπε, πίπα, μουνάκι 20 ευρώ αλλά το ύφος της πιο ξινό κι από λεμόνι. Στη γωνία Καποδιστρίου, κοντά στο Lito,μία με μαύρο μαλλί με κωλάρα, φορούσε μίνι φούστα, μάλλον φορτώθηκε όσο μιλούσα με την άλλη.
Κατηφορίζω και κάνω αριστερά στην Αριστοτέλους και έξω από τον Τσακιριάν στέκεται γνωστή χοντρούλα που έχει χάσει κιλά αλλά ακόμα χοντρούλα είναι. Αν δεν κάνω λάθος Άντζελα.Απέναντι, στο ΠΡΟΠΟ, η γνωστή Μαριλένα με βαμμένο πιο σκούρο μαλλί, στραβή μύτη και δόντια, φόρτωσε έναν ηλικιωμένο με εγκεφαλικό (μπράβο παππού) με μπαστούνι και στραβωμένο στόμα και τον πήγε στο liberty. Ελπίζω ο παππούς συναγωνιστής να τη χύσει στο στόμα τη βρωμομούνα!!!! Στη Χαλκοκονδύλη 4-5 γκράννι, όλες γνωστές φάτσες αλλά καμία αξιογάμητη. Στο πέρασμα που έκανα από Σατωβριάνδου, στα σκαμπό του Λευτέρη πολλές γυναικείες παρουσίες!!! Πάνε οι ηλίθιες και τρώνε κρεμμύδι και μετά συνεχίζουν την πιάτσα!!! Έξω από Ορφέα τίποτα!!! Απέναντι στο τσαντάδικο η μια Κινέζα μόνο, η γεματούλα.
Τελικά με εξυπηρέτησε η Νατάσσα, Ελληνίδα μιλφ που έχω πάει αρκετές φορές μαζί της και το νέο είναι ότι έβαλε ξανά τον κώλο στο μενού!!! Φεύγοντας, δίπλα από Ορφέα στεκόταν η Φαν φαν, η Κινέζα με τα γυαλιά και τη μάσκα της.
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.057
Κριτικές
37
Like
20.965
Πόντοι
4.646
Μεσημέρι στο τρίγωνο. Όχι πολλές επιλογές!
3ης Σεπτεμβρίου πάνω μεριά κοντά στην τράπεζα Πειραιώς, κοντούλικο Αλβανάκι (Πολωνία λέει αυτή) με μεγάλο κούτελο, Αλεξάνδρα μου είπε, πίπα, μουνάκι 20 ευρώ αλλά το ύφος της πιο ξινό κι από λεμόνι. Στη γωνία Καποδιστρίου, κοντά στο Lito,μία με μαύρο μαλλί με κωλάρα, φορούσε μίνι φούστα, μάλλον φορτώθηκε όσο μιλούσα με την άλλη.
Κατηφορίζω και κάνω αριστερά στην Αριστοτέλους και έξω από τον Τσακιριάν στέκεται γνωστή χοντρούλα που έχει χάσει κιλά αλλά ακόμα χοντρούλα είναι. Αν δεν κάνω λάθος Άντζελα.Απέναντι, στο ΠΡΟΠΟ, η γνωστή Μαριλένα με βαμμένο πιο σκούρο μαλλί, στραβή μύτη και δόντια, φόρτωσε έναν ηλικιωμένο με εγκεφαλικό (μπράβο παππού) με μπαστούνι και στραβωμένο στόμα και τον πήγε στο liberty. Ελπίζω ο παππούς συναγωνιστής να τη χύσει στο στόμα τη βρωμομούνα!!!! Στη Χαλκοκονδύλη 4-5 γκράννι, όλες γνωστές φάτσες αλλά καμία αξιογάμητη. Στο πέρασμα που έκανα από Σατωβριάνδου, στα σκαμπό του Λευτέρη πολλές γυναικείες παρουσίες!!! Πάνε οι ηλίθιες και τρώνε κρεμμύδι και μετά συνεχίζουν την πιάτσα!!! Έξω από Ορφέα τίποτα!!! Απέναντι στο τσαντάδικο η μια Κινέζα μόνο, η γεματούλα.
Τελικά με εξυπηρέτησε η Νατάσσα, Ελληνίδα μιλφ που έχω πάει αρκετές φορές μαζί της και το νέο είναι ότι έβαλε ξανά τον κώλο στο μενού!!! Φεύγοντας, δίπλα από Ορφέα στεκόταν η Φαν φαν, η Κινέζα με τα γυαλιά και τη μάσκα της.
Από Πολωνία ή Αλεξάνδρα.
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.057
Κριτικές
37
Like
20.965
Πόντοι
4.646

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.057
Κριτικές
37
Like
20.965
Πόντοι
4.646
Από πρόγραμμα;;; Τα λέει;;; το ύφος της με χάλασε, διαφορετικά είναι γαμεύσιμη!!!
Για άλλου ξεκίνησε καί στό τρίγωνο κατέληξε, κάποτε πήγαινε σέ, Bill κλπ.... τέλος πάντων. Από παλιά ήταν έτσι με τό ύφος τής.
Έχω να την δω πολύ καιρό, από σώμα κοντουλα αδύνατη καλό στήθος στην θέση του με ωραία ρώγα. Πρόγραμμα απλό όχι κάτι ιδιαίτερο, πίπα με σκούφο,cim, κλπ δεν είχε.
Στα 50€ χωρίς παζάρια κάθονταν μισή ώρα άνετα με δύο καψουλια σύν 10€ τό lito.
Αν έδινες καί κάνα 20αρι επιπλέον έπαιρνες καί πίσω πόρτα αν σέ είχε δεί μία δύο φορές.
 

ILPadrino

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2019
Μηνύματα
41
Like
56
Πόντοι
0
Η κινέζα μέχρι τι ώρα έχει υπηρεσία; Ορφέα αράζει ;
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.261
Κριτικές
112
Like
17.938
Πόντοι
20.686
Για άλλου ξεκίνησε καί στό τρίγωνο κατέληξε, κάποτε πήγαινε σέ, Bill κλπ.... τέλος πάντων. Από παλιά ήταν έτσι με τό ύφος τής.
Έχω να την δω πολύ καιρό, από σώμα κοντουλα αδύνατη καλό στήθος στην θέση του με ωραία ρώγα. Πρόγραμμα απλό όχι κάτι ιδιαίτερο, πίπα με σκούφο,cim, κλπ δεν είχε.
Στα 50€ χωρίς παζάρια κάθονταν μισή ώρα άνετα με δύο καψουλια σύν 10€ τό lito.
Αν έδινες καί κάνα 20αρι επιπλέον έπαιρνες καί πίσω πόρτα αν σέ είχε δεί μία δύο φορές.
Ενημερωμένος σε όλα βλέπω κύριε καθηγητά.:hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom