Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.794
Like
14.376
Πόντοι
2.256

φερμάρω = αυτό που κάνει το κυνηγετικό σκυλί όταν μυρίζεται θήραμα και καθώς το εντοπίζει, στηλώνεται

Γνωρίζω ακριβώς τι είναι η φέρμα και πώς χρησιμοποιούμε τη λέξη και μεταφορικά. Δεν καταλαβαίνω τι θέλει να πει ο συναγωνιστής όμως. Μήπως ο κορέκτορας επενέβη;;;
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.794
Like
14.376
Πόντοι
2.256

Peter_FHL

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2018
Μηνύματα
84
Like
190
Πόντοι
0
Δεν έχω και μεγάλη τριβή με Ασιάτισσες αλλά δεν τις έχω για τέτοιες ρε αδερφέ!!! Αντίθετα, φοβάμαι πολύ τις Ρουμάνες!!!!
Όχι δεν σχολίασα ότι οι Ασιάτισσες το κάνουν. Αντιθέτως ότι στις γυφτισσες ναι μεν υπάρχει μια έφεση αλλά όλες μπορούν να βάλουν χέρι. Έχω εμπειρία από κοπέλα που δεν της φαινόταν και την έπιασα στην ζούλα
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.575
Like
13.696
Πόντοι
3.656
Γνωρίζω ακριβώς τι είναι η φέρμα και πώς χρησιμοποιούμε τη λέξη και μεταφορικά. Δεν καταλαβαίνω τι θέλει να πει ο συναγωνιστής όμως. Μήπως ο κορέκτορας επενέβη;;;
οτι το θήραμα για μια σεξεργάτρια είναι το πορτοφόλι σου. Θα προσπαθήσει να ανακαλύψει που το έχεις, ώστε να το αφαιρέσει με επιδέξιο τρόπο
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Καλησπέρα μάγκες! Έκανα 3-4 βόλτες στην πιάτσα, τα κορίτσια στα οποία θα αναφερθώ μέχρι και πριν από μία εβδομάδα ήταν στα πόστα τους :glasses:

Πρώτα απ' όλα, με τα πόδια γίνεται η φάση, εμφανίζονται κάθε τόσο διάφορα φρούτα :sunglasses:

Την Κασσάνδρα θα την ξέρετε οι πιο πολλοί. Μαυρούλα αλλά όχι πολύ μαύρη, όμορφη. 25+5 μου είπε, πίπα και σεξ. Πάω να φύγω, τι άλλο θες, μου λέει, ρωτάω για πρωκτικό, οκ απαντάει. Έξω από τον Ορφέα είναι, 6 απόγευμα μέχρι αργά, ωραίο βυζάκι, στητό κωλαράκι, ωραίο άτομο, όλα καλά εκτός από κάνα δυο σημάδια στα κωλομάγουλα, ίσως ξαναπάω :confused:

Μάιρα, έξω από το Κριστιάνα, τζάνκι, είχα χρόνια να πάω με φανερό τζάνκι, για ιδεολογικούς λόγους, όμως λόγω κάβλας το πίσω μέρος του μυαλού μου με έπεισε ότι όλες οι κοπέλες εκδίδονται από ανάγκη και όχι μόνο τα τζάνκια, κάτι που με τον έναν ή τον άλλον τρόπο δεν απέχει και πολύ από την αλήθεια, και τεσπά πήγαμε πάνω. Γύρω στα 25 είναι, όμορφη για τα γούστα μου, μελαχρινή με πολύ κοντά μαλλιά και μικροκαμωμένη. Έχει και αξύριστο μουνάκι αλλά με τα 20 δεν με άφησε να το γλύψω - δεν έκανα προσφορά. Δεν μου σηκωνόταν για σεξ, ίσως οι έννοιες που λέω από πάνω, έσκυψε για ακά πίπα, παίχτηκε μάουθ φάκινγκ έτσι όπως ντάγκλαρε λίγο, μη λέω πολλές λεπτομέρειες, με τα πρώτα σηκώθηκε να πάει τουαλέτα, μετά αποχαιρετιστήκαμε και γεια σας :boobies:
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.115
Like
4.042
Πόντοι
456
1ον. Οι πιο καθαρές / προσεκτικές σεξεργάτριες, είναι οι Κινέζες. Για να καταλάβεις για τι σημείο μιλάμε, εννοώ ότι την εποχή του Κόβιντ, η επονομαζόμενη Σίσσυ είχε θερμόμετρο μαζί της και με μέτραγε πριν πάμε στο ξενοδοχείο, με ακτίνα στο κούτελο
2ον. Οποιοδήποτε ΣΜΝ κι αν έχει κάποια σεξεργάτρια, δεν θα το κολλήσεις αν δεν της δώσει φιλιά στο στόμα, αν δεν κάνει ακάποτο τσιμπούκι, και δεν σπάσει το προφυλακτικό. Εγώ προσωπικά είχα πηδήξει μισή ντουζίνα από τις οροθετικές που είχαν κρεμαστεί στα μανταλάκια το 2012. Δεν κόλλησα
3ον. Δεν κλέβουν. Ξέρουν πολύ καλά ότι διατρέχουν μεγάλο κίνδυνο. Οι πιο επίφοβες είναι οι Γύφτισσες, γι αυτό και να έχεις το πορτοφόλι σου, στην άλλη άκρη το δωματίου, /ωστε να μην το φτάνει
Real κασκαντέρ
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
738
Πόντοι
6.135
Πριν λίγο στο πόστο τους Σάρα στη γωνία στο φανάρι και Σαμοέλα στον Ορφέα απ έξω με 15ποντα παπούτσια που την έκαναν όρθιο χιλιόμετρο
Όπως έγραψε άλλος: «Ο» Σαμοέλα ΔΕΝ είναι κοπέλα.
Μου την σπάει που ενώ έχουν δική τους πιάτσα, έρχονται στο 3γωνο που είναι για κοπέλες.
Θα μου πεις τι σε πειράζει; Δύο πράγματα:
1) ΜΙΣΩ να με δουλεύουν. Να διαλέγω γυναίκα στον δρόμο και να βγει «κάτι άλλο» στο δωμάτιο.
2) ΜΙΣΩ την υποκρισία. ΑΝ μπορούνε και οι «δικές μας κοπέλες» να πιατσάρουνε σε πιάτσες τραβεστί (π.χ. Συγγρού) ΚΑΝΕΝΑ πρόβλημα. Έχω όμως την εντύπωση ότι ΔΕΝ μπορούνε και τα ίδια τα τραβέλια που σκίζουνε τις κιλότες τους για ισότητες, σεξισμούς και μαλακίες, είναι ΚΑΡΓΑ μισογύνηδες όσο δυστυχώς και μερικοί μαλάκες εδώ μέσα.
 

Champ

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
51
Like
194
Πόντοι
0
Καλησπέρα μάγκες! Έκανα 3-4 βόλτες στην πιάτσα, τα κορίτσια στα οποία θα αναφερθώ μέχρι και πριν από μία εβδομάδα ήταν στα πόστα τους :glasses:

Πρώτα απ' όλα, με τα πόδια γίνεται η φάση, εμφανίζονται κάθε τόσο διάφορα φρούτα :sunglasses:

Την Κασσάνδρα θα την ξέρετε οι πιο πολλοί. Μαυρούλα αλλά όχι πολύ μαύρη, όμορφη. 25+5 μου είπε, πίπα και σεξ. Πάω να φύγω, τι άλλο θες, μου λέει, ρωτάω για πρωκτικό, οκ απαντάει. Έξω από τον Ορφέα είναι, 6 απόγευμα μέχρι αργά, ωραίο βυζάκι, στητό κωλαράκι, ωραίο άτομο, όλα καλά εκτός από κάνα δυο σημάδια στα κωλομάγουλα, ίσως ξαναπάω :confused:

Μάιρα, έξω από το Κριστιάνα, τζάνκι, είχα χρόνια να πάω με φανερό τζάνκι, για ιδεολογικούς λόγους, όμως λόγω κάβλας το πίσω μέρος του μυαλού μου με έπεισε ότι όλες οι κοπέλες εκδίδονται από ανάγκη και όχι μόνο τα τζάνκια, κάτι που με τον έναν ή τον άλλον τρόπο δεν απέχει και πολύ από την αλήθεια, και τεσπά πήγαμε πάνω. Γύρω στα 25 είναι, όμορφη για τα γούστα μου, μελαχρινή με πολύ κοντά μαλλιά και μικροκαμωμένη. Έχει και αξύριστο μουνάκι αλλά με τα 20 δεν με άφησε να το γλύψω - δεν έκανα προσφορά. Δεν μου σηκωνόταν για σεξ, ίσως οι έννοιες που λέω από πάνω, έσκυψε για ακά πίπα, παίχτηκε μάουθ φάκινγκ έτσι όπως ντάγκλαρε λίγο, μη λέω πολλές λεπτομέρειες, με τα πρώτα σηκώθηκε να πάει τουαλέτα, μετά αποχαιρετιστήκαμε και γεια σας :boobies:
Μία από τα ίδια χθες το απόγευμα όπως εσύ ακριβώς με την ιδια παρεμπιπτόντως σε αυτό το δωμάτιο δεν μπαίνει ούτε σκύλος.
 

kostas9595

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2023
Μηνύματα
11
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα μάγκες! Έκανα 3-4 βόλτες στην πιάτσα, τα κορίτσια στα οποία θα αναφερθώ μέχρι και πριν από μία εβδομάδα ήταν στα πόστα τους :glasses:

Πρώτα απ' όλα, με τα πόδια γίνεται η φάση, εμφανίζονται κάθε τόσο διάφορα φρούτα :sunglasses:

Την Κασσάνδρα θα την ξέρετε οι πιο πολλοί. Μαυρούλα αλλά όχι πολύ μαύρη, όμορφη. 25+5 μου είπε, πίπα και σεξ. Πάω να φύγω, τι άλλο θες, μου λέει, ρωτάω για πρωκτικό, οκ απαντάει. Έξω από τον Ορφέα είναι, 6 απόγευμα μέχρι αργά, ωραίο βυζάκι, στητό κωλαράκι, ωραίο άτομο, όλα καλά εκτός από κάνα δυο σημάδια στα κωλομάγουλα, ίσως ξαναπάω :confused:

Μάιρα, έξω από το Κριστιάνα, τζάνκι, είχα χρόνια να πάω με φανερό τζάνκι, για ιδεολογικούς λόγους, όμως λόγω κάβλας το πίσω μέρος του μυαλού μου με έπεισε ότι όλες οι κοπέλες εκδίδονται από ανάγκη και όχι μόνο τα τζάνκια, κάτι που με τον έναν ή τον άλλον τρόπο δεν απέχει και πολύ από την αλήθεια, και τεσπά πήγαμε πάνω. Γύρω στα 25 είναι, όμορφη για τα γούστα μου, μελαχρινή με πολύ κοντά μαλλιά και μικροκαμωμένη. Έχει και αξύριστο μουνάκι αλλά με τα 20 δεν με άφησε να το γλύψω - δεν έκανα προσφορά. Δεν μου σηκωνόταν για σεξ, ίσως οι έννοιες που λέω από πάνω, έσκυψε για ακά πίπα, παίχτηκε μάουθ φάκινγκ έτσι όπως ντάγκλαρε λίγο, μη λέω πολλές λεπτομέρειες, με τα πρώτα σηκώθηκε να πάει τουαλέτα, μετά αποχαιρετιστήκαμε και γεια σας :boobies:
Ο Ορφέας που είναι;
 

epikerdis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2020
Μηνύματα
89
Κριτικές
3
Like
312
Πόντοι
20
Μάιρα, έξω από το Κριστιάνα, τζάνκι, είχα χρόνια να πάω με φανερό τζάνκι, για ιδεολογικούς λόγους, όμως λόγω κάβλας το πίσω μέρος του μυαλού μου με έπεισε ότι όλες οι κοπέλες εκδίδονται από ανάγκη και όχι μόνο τα τζάνκια, κάτι που με τον έναν ή τον άλλον τρόπο δεν απέχει και πολύ από την αλήθεια, και τεσπά πήγαμε πάνω. Γύρω στα 25 είναι, όμορφη για τα γούστα μου, μελαχρινή με πολύ κοντά μαλλιά και μικροκαμωμένη. Έχει και αξύριστο μουνάκι αλλά με τα 20 δεν με άφησε να το γλύψω - δεν έκανα προσφορά. Δεν μου σηκωνόταν για σεξ, ίσως οι έννοιες που λέω από πάνω, έσκυψε για ακά πίπα, παίχτηκε μάουθ φάκινγκ έτσι όπως ντάγκλαρε λίγο, μη λέω πολλές λεπτομέρειες, με τα πρώτα σηκώθηκε να πάει τουαλέτα, μετά αποχαιρετιστήκαμε και γεια σας :boobies:

Καλημέρα φίλος, ευχαριστούμε για τις πληροφορίες!

Τη Μάιρα τι ώρα την πέτυχες??
 

xxppaadd

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2015
Μηνύματα
20
Like
73
Πόντοι
0
Μάγκες θελω6να σας επισυνάψω την προσοχή... Το τελευταίο 5 μηνό φόρτωσα για πιπα στο αυτοκίνητο πουτανακι που πιατσαρει μετα6τα ΚΤΕΛ στον Κηφισό.. Η μία φορά ήταν χθες και η άλλη νομίζω τέλη Απριλίου... Και τις δύο φορές όταν άφησα την πουτανα στην θέση της με πήρε στο κυνήγι με το αυτοκίνητο της τραβελι.. Προφανώς τις έχουν κάνει ζημιά στην δουλειά και κυνηγάει τους πελάτες.. Και τις δύο φορές οδηγούσε επικίνδυνα με έκλεινε στον δρόμο και να σας πω την αλήθεια τα χρειάστηκα... Με έβριζε με το παράθυρο της ανοιχτό και οδηγούσε... Μάλιστα την μια φόρα σταμάτησε μπροστά στην Δίας αλλά δεν μάσησε και έβρισε και τους μπάτσους.. Με απείλησε ότι θα με ακολουθήσει και θα έρθει στο σπίτι μου και θα ξυπνήσει όλη την γειτονιά να της πει ότι γαμαω πουτανες γυφτισες... Εχει τύχει σε κανέναν κάτι ανάλογο?? Εμένα μου έτυχε δύο στα δύο... Γλίτωσα με ελιγμούς στρίβωντας σε στενό εκεί που δεν το περίμενε
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
738
Πόντοι
6.135
... Το τελευταίο 5 μηνό φόρτωσα για πιπα στο αυτοκίνητο πουτανακι που πιατσαρει μετα6τα ΚΤΕΛ στον Κηφισό.. Η μία φορά ήταν χθες και η άλλη νομίζω τέλη Απριλίου...
Με απείλησε ότι θα με ακολουθήσει και θα έρθει στο σπίτι μου και θα ξυπνήσει όλη την γειτονιά να της πει ότι γαμαω πουτανες γυφτισες...
Τι ώρα την βρήκες; Όνομα; Τιμή; Υπηρεσίες; Εμφάνιση;

... Και τις δύο φορές όταν άφησα την πουτανα στην θέση της με πήρε στο κυνήγι με το αυτοκίνητο της τραβελι..
Τα έχω πει δυο-τρια ποστ πιο πριν.
Οι ομοφυλόφιλοι εδώ μέσα ΚΑΚΩΣ παίρνουνε κάποιοι τραβέλια εκτός των παραδοσιακών «στεκιών».
Τι διάολο ΤΟΣΕΣ πιάτσες έχουνε ΜΟΝΟ δικές τους! ΤΙ ΣΚΑΤΑ έρχονται στις πιάτσες που είναι για κοπέλες;
Και το χειρότερο είναι ότι διώχνουν άμεσα ή έμμεσα και τα «εργαζόμενα κορίτσια» μας!
Στο τέλος θα γίνει Συγγρού το 3γωνο.
 

assfucker7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
179
Κριτικές
3
Like
1.163
Πόντοι
201
Καλησπέρα παιδιά. Είπα σήμερα να πάρω λίγο κωλο. 41 ετών το κορίτσι αποτι μου είπε , η συνεδρίαση έγινε στον Ορφέα πριν λίγο.
Με σάλιο και υπομονή ο κώλος γίνεται μουνι.
20230927_002856.jpg
 
Τελευταία τροποποίηση:

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
738
Πόντοι
6.135
Καλησπέρα παιδιά. Είπα σήμερα να πάρω λίγο κωλο. 41 ετών το κορίτσι αποτι μου είπε , η συνεδρίαση έγινε στον Ορφέα πριν λίγο.
Με σάλιο και υπομονή ο κώλος γίνεται μουνι.
20230927_002856.jpg
Όνομα; Περιγραφή; Τιμή;
Της έβαλες και τίποτε άλλο παράλληλα με τον πούτσο στον κώλο; Η φωτογραφία τα δείχνει λίγο περίεργα...
 

assfucker7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
179
Κριτικές
3
Like
1.163
Πόντοι
201
Όνομα; Περιγραφή; Τιμή;
Της έβαλες και τίποτε άλλο παράλληλα με τον πούτσο στον κώλο; Η φωτογραφία τα δείχνει λίγο περίεργα...
Ναι στην αρχή πουτσα στο μουνι και το durex το λιπαντικό στον κωλο με προφυλακτικό το λιπαντικό και μετά και τα δύο μαζί στον κωλο. Τιμή 15 και 5 το hotel Μαρία την λένε την κοπέλα με μαύρο μαλλι και μερικές λευκές τούφες.
Κοντουλα με κανονικό σώμα. Δεν έχει κάποια στάνταρ ώρα στην πιάτσα.
 

Συνημμένα

  • 20230927_002324.jpg
    20230927_002324.jpg
    1,5 MB · Εμφανίσεις: 114

f21

Μέγας
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.437
Κριτικές
23
Like
3.479
Πόντοι
4.060
Ναι στην αρχή πουτσα στο μουνι και το durex το λιπαντικό στον κωλο με προφυλακτικό το λιπαντικό και μετά και τα δύο μαζί στον κωλο. Τιμή 15 και 5 το hotel Μαρία την λένε την κοπέλα με μαύρο μαλλι και μερικές λευκές τούφες.
Κοντουλα με κανονικό σώμα. Δεν έχει κάποια στάνταρ ώρα στην πιάτσα.
Καθότανε απέναντι από το ορφαια στην γωνία μια κοντουλα με μαύρη φούστα αυτή λες αδερφέ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom