Νέα

Πάτρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lado
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 647K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

veos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
φιλε alexis82 ποσες δουλευουν στο μερος εκει ?αξιζει να το επισκευτεις ?απο που ξεκινα η ταριφα?


Συναγωνιστές μεχρι τη ωρα ειναι ανοιχτα τα σπιτακια στη πατρα????
Είμαι ξενύχτης τι να κάνουμε!!!!! :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

Επισκέπτης
Ρε σεις,

καλώς σας βρήκα καταρχάς! Ως νέος συνάδελφος, έχω και εγώ τις απορίες μου!!
Μπορεί κανείς να με ενημερώσει για το που βρίσκονται Μπουρδέλα στη Πάτρα(και γενικά τετοιού είδους υπηρεσίες ;))???
Πρέπει να υπάρχει ποικιλία ώστε κανείς να μπορεί να τα συναλάζει!!!

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!

ο δικός σας
Αρχάριος
 

proto

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
844
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
6

Γεια χαρα φιλε.Σπουδαζα Πατρα και τα μονα μπουρδελα που θυμαμαι ηταν 2 στο λιμανι τα οποια δουλευουν ακομα και κανα 2 ακομα στην Τσαμαδου τα οποια εχουν κλεισει τωρα.Στο ενα μαλιστα στο λιμανι τοτε ηταν μια Κυπρια που δουλευε εκει η οποια ηταν πολυ καλη στις υπηρεσιες της.
 

Pleasure

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες καλησπέρα. Ψάχνω κανά καλό σπίτι στην Πάτρα. Να είναι ωραίο μουνί και πρόθυμο γιατί εδώσ την επαρχία τα πράγματα δεν είναι και πολύ καλά ...

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
 

KAVLIARIS33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
132
Κριτικές
6
Like
1.266
Πόντοι
201
:headbang: ρε παιδια τι γινεται με τα ρδελα στην πατρα?
εχει αλλαξει κατι?ας γινει μια αναφορα ποια λετουργουν ?που?
πια ειναι τα μουνια?
αξιζουν τα χρηματα που δινεισ?η να φυγουμε να αναζητησουμε τρυπουλες στην αθηνα?
 

and_patra

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
6
Like
8
Πόντοι
1
καλησπερα. μονο του γλαυκου αξιζει τωρα στην πατρα. τα 3 τελευταια μωρα ειναι καταπληκτικα. αυτο που ειναι τωρα ειναι τελειο. μεχρι τις 1 ειναι ανοιχτα καθε βραδυ αλλα κ 1 παρα να πας ειναι γεματο απο κοσμο. με τις πιτσιρικες που φερνει τωρα τελευταια η δουλεια εχει ανεβει παρα πολυ. εγω παντως θα ξαναπαω συντομα. αυτο το πιτσιρικι με ξετρελανε...
 

vasilis_patra

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2007
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα,

Στο δρόμο γίνονται κάτι έργα, στο ρεύμα ανόδου μόνο νομίζω, δηλαδή από θάλασσα προς περιμετρική...
Το σπίτι είναι στο ρεύμα ανόδου ή στην άλλη μεριά του ρέματος, από περιμετρική προς θάλασσα?

Ευχαριστώ
 

vasilis_patra

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2007
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα,

Στο δρόμο γίνονται κάτι έργα, στο ρεύμα ανόδου μόνο νομίζω, δηλαδή από θάλασσα προς περιμετρική...
Το σπίτι είναι στο ρεύμα ανόδου ή στην άλλη μεριά του ρέματος, από περιμετρική προς θάλασσα?

Ευχαριστώ

Άκυρο! Το σπίτι το βρήκα εύκολα τελικά... Απλά με μπέρδεψαν λίγο τα έργα... Επίσης, δεν υπάρχουν δύο δρόμοι! Σε κάποια φάση γίνονται ένας....  :2funny:

Τέσπα, έφτασα εκεί κατά τις 3 αλλά είδα δύο αυτοκίνητα και μια μηχανή και κόλωσα να μπω... Πρωτάρης βλέπετε... Τι ώρα γενικά έχει λίγο κόσμο? Ή μάλλον πρέπει να πω καθόλου κόσμο!  :grin:
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
12
Πόντοι
2.007
Τέσπα, έφτασα εκεί κατά τις 3 αλλά είδα δύο αυτοκίνητα και μια μηχανή και κόλωσα να μπω... Πρωτάρης βλέπετε... Τι ώρα γενικά έχει λίγο κόσμο? Ή μάλλον πρέπει να πω καθόλου κόσμο!  :grin:

Μπουκαρε μεσα ρε και ασε τις ντροπες!!!Σε μπουρδελο πας, οχι στο ΙΚΑ.
Παντως αν επιμενεις να μην εχει καθολου κοσμο να πας καμια Κυριακη οπου θα παιζουν ταυτοχρονα Ολυμπιακος, ΠΑΟ, ΑΕΚ, Παναχαικη, θα χιονιζει και θα γιορταζει κανας Αγιος Ιωννης…
 

condoras35

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας συνοδιπόροι.Είμαι καινούργιος στην παρέα αν και διαβάζω το site κανα 3μηνο τώρα.Εκτός του γλαύκου παίζει τίποτα αλλο τώρα και όχι απαραίτητα μπουρδέλο.Κάποτε παλαιότερα είχε και callgirls τώρα τίποτα...Πληροφορίες γενικότερα για οτιδήποτε γιατί έχω την αίσθηση ότι η πάτρα δεν έχει και πολλές ε΄πιλογές...
 

mrbig69

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2007
Μηνύματα
153
Like
0
Πόντοι
1
Τεχνικό θέμα : Απο την περιμετρική (Εθνική Οδό απο Πύργο για Αθήνα) υπάρχει κάποιο σημείο που να βγάζει κατ ευθειαν στη Γλαύκου (και το ρδέλο εννοείται) γιατι δεν ξέρω αλλο σημείο εκτος απο το σημειο που εμπαινε ο παλίος δρόμος και έπιανε παραλία...
Επίσης τα σπίτια Όθωνος-Αμαλίας (παραλιακή) απέναντι από την Ιχθυόσκαλα (φάρο) προς τον Αγ. Ανδρέα παίζουν ακόμα? Και αν μπορει κανεις συνάδελφος να δώσει πιο λεπτομερεις οδηγίες  πως να τα
βρούμε...Ευχαριστώ :grin: :grin:
 

mrbig69

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2007
Μηνύματα
153
Like
0
Πόντοι
1
Τεχνικό θέμα : Απο την περιμετρική (Εθνική Οδό απο Πύργο για Αθήνα) υπάρχει κάποιο σημείο που να βγάζει κατ ευθειαν στη Γλαύκου (και το ρδέλο εννοείται) γιατι δεν ξέρω αλλο σημείο εκτος απο το σημειο που εμπαινε ο παλίος δρόμος και έπιανε παραλία...
Επίσης τα σπίτια Όθωνος-Αμαλίας (παραλιακή) απέναντι από την Ιχθυόσκαλα (φάρο) προς τον Αγ. Ανδρέα παίζουν ακόμα? Και αν μπορει κανεις συνάδελφος να δώσει πιο λεπτομερεις οδηγίες  πως να τα
βρούμε...Ευχαριστώ :grin: :grin:
  Καμμιά απάντηση ,ρε παιδια,,,...Κανεις Πατρινος ,δεν διαβάζει  εδω...??? :think: :think: :think:
 

vasilis_patra

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2007
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Τεχνικό θέμα : Απο την περιμετρική (Εθνική Οδό απο Πύργο για Αθήνα) υπάρχει κάποιο σημείο που να βγάζει κατ ευθειαν στη Γλαύκου (και το ρδέλο εννοείται) γιατι δεν ξέρω αλλο σημείο εκτος απο το σημειο που εμπαινε ο παλίος δρόμος και έπιανε παραλία...

Χωρίς να είμαι 100% σίγουρος (είμαι 85%  :grin:):
Από περιμετρική βγαίνεις στην έξοδο της Οβρυάς (4η έξοδος) και συνεχίζεις μέχρι να βρεις στην παραλία... Δηλαδή στην ουσία πάλι από το δρόμο που είναι κοντά στη Nissan-Κάνιστρας θα πας (και περιγράφουν άλλα μέλη παραπάνω). Απλά για να μη φας όλη τη κίνηση της Πάτρας φτάνεις στη Nissan από την περιμετρική...
Τώρα, από ότι είδα στο DriveMe της Forthnet, φαίνεται να υπάρχει και δρόμος που βγάζει από την 3η έξοδο (Γλαύκος-Carrefour) στο σπίτι αλλά πολύ μπέρδεμα φαίνεται...

Για το δεύτερο κομμάτι της ερώτησής σου δεν ξέρω κάτι :)
 

mrbig69

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2007
Μηνύματα
153
Like
0
Πόντοι
1
Χωρίς να είμαι 100% σίγουρος (είμαι 85%  :grin:):
Από περιμετρική βγαίνεις στην έξοδο της Οβρυάς (4η έξοδος) και συνεχίζεις μέχρι να βρεις στην παραλία... Δηλαδή στην ουσία πάλι από το δρόμο που είναι κοντά στη Nissan-Κάνιστρας θα πας (και περιγράφουν άλλα μέλη παραπάνω). Απλά για να μη φας όλη τη κίνηση της Πάτρας φτάνεις στη Nissan από την περιμετρική...
Τώρα, από ότι είδα στο DriveMe της Forthnet, φαίνεται να υπάρχει και δρόμος που βγάζει από την 3η έξοδο (Γλαύκος-Carrefour) στο σπίτι αλλά πολύ μπέρδεμα φαίνεται...

Για το δεύτερο κομμάτι της ερώτησής σου δεν ξέρω κάτι :)
Οπως και να'χει ευχαριστω για την απάντηση.... :thumbsup:
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.516
Κριτικές
4
Like
1.765
Πόντοι
266
Φίλε αν ντρέπεσαι να ρωτήσεις κάποιον περαστικό για το που είναι το μπουρδέλο στο Γλαυκο, τότε ρώτα που είναι το γήπεδο της Θύελλας Π. 300-400 μέτρα πριν το γήπεδο είναι στο δεξι σου χέρι στο αριστερό είναι το ποτάμι.
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.516
Κριτικές
4
Like
1.765
Πόντοι
266
Το Αχαία chanel έφυγε από εκεί, γκρεμίστηκε το κτίριο.
 

mrbig69

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2007
Μηνύματα
153
Like
0
Πόντοι
1
Φίλε αν ντρέπεσαι να ρωτήσεις κάποιον περαστικό για το που είναι το μπουρδέλο στο Γλαυκο, τότε ρώτα που είναι το γήπεδο της Θύελλας Π. 300-400 μέτρα πριν το γήπεδο είναι στο δεξι σου χέρι στο αριστερό είναι το ποτάμι.
Συνάσελφε, δεν ντρεπομαι καιεχω ξαναπαει (απο παραλια). Αφου εχω βάλει και χάρτη με διορθωμενη τη θέση του σπιτιου σε σχεση με αλλο χάρτη, οπως και φωτο του σπιτιου,  αν κοιτάξεις σελ. 5. Απλα επειδη δεν ξέρω απο Πατρα και ερχομαι αραια και που ,ρωτάω για καινούργια διαδρομη...
 

mrbig69

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2007
Μηνύματα
153
Like
0
Πόντοι
1
Tελικα , απο περιφεριακο ,βγαινουμε στην εξοδο Γλαυκου και κατεβαινουμε προς παραλια.Στην πρωτη διασταυρωση κανουμε αριστερα  και πριν το γηπεδο δεξια (νομιζω γραφει προς Κουνη ή κατι τετοιο) Αυτη ειναι η (παροδος Κρηνη αν θυμαμαι καλα) οδος που περναει μπροστα απο τα αναψυκτικα LUX
και στη συνεχεια πιανει το ποταμι ,οπου και βλεπουμε το γνωστο  ρδρλο στο αριστερο μας χερι και το επισης γνωστο Βουλκανιζατερ. Επισκεψη  στιε  18/11 πρωι Κυριακη, 11+30, μονος πελατης  εκεινη την ωρα , βαρδια  η jane απο Ρουμανια, 160 αδυνατη αλλα ωραιο σωματακι ,μαυρο ισιο μαλλι,γλυκο προσωπο . 30 το απλο και κατι παραπανω ,για περισσοτερη ωρα. Κουλουρι οχι...Λιγο βιαστικη στην πιπα ,αλλα της ειπα να συνεχισει ...κατα τα αλλα καλη ,με ωραιο ελαστικο μουνακι
ΕΧΩ ΣΧΕΔΙΑΣΕΙ ΚΑΙ ΤΗ ΔΙΑΔΟΜΗ ΣΤΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ...
 

Συνημμένα

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    136 KB · Εμφανίσεις: 69

vasilis_patra

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2007
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα,

Τελικά άφησα τις ντροπές και πήγα αυτή τη φορά από το δρόμο που είπε ο mrbig69  :)

Ως πρωτάρης μπαίνω μέσα λίγο "χεσμένος" και αγχωμένος για το τι θα συναντήσω... Ευτυχώς αυτή τη φορά είμαι ο μόνος πελάτης. Βγαίνει το παλικάρι(?) και με καλησπερίζει... Φωνάζει και την κοπελιά, όνομα δεν ξέρω, από Τσεχία μου είπε είναι, στα @@ μου σκέφτηκα από μέσα μου  :P

Μέτριο ανάστημα, ξανθιά, ωραίο μουτράκι, με αρκετά μικρό βυζί... Ωραίο και σφιχτό κωλαράκι/σώμα όπως διαπίστωσα αργότερα ;)
Του λέω και τώρα? Του έδωσα να καταλάβει, αν δεν το κατάλαβε ήδη ότι "πρώτη φορά γιορτάζω!" :grin:

Μου λέει ταυτότητα και υπογραφή εδώ παρακαλώ... Πλάκα κάνω προφανώς!
Μου είπε πέρασε μέσα, γδύσου και σε λίγο «έρχεται το κοριτσάκι»... Επίσης μου ζήτησε και τα χρήματα προκαταβολικά, 30Ε... "Γιατί δεν φαίνομαι άτομο εμπιστοσύνης" του λέω, μαλακία για να σπάσει ο πάγος  :2funny:

Το δωμάτιο καθαρό (από όσα μπορούσα να διακρίνω, χαμηλός φωτισμός και blacklight ίσως για να διακρίνει και τα πλαστά Ευρώ!!! :P Ξέρετε πως φαίνονται στο BlackLight...) και τσοντούλα στο βίντεο. Νιπτήρας και χαρτί που ξετυλίγει αυτόματα.

Μετά από λίγο έρχεται η κοπελιά και έπαθα το πρώτο ψιλοσόκ... Ο Μήτσος είναι ακόμη down!? Σπίτι με το που θα παίξει τσόντα σε 30 sec είναι έτοιμος, κορδωτός! Εδώ είχα γυναίκα γυμνή και ακόμη down?
Προφανώς παίζει ρόλο ότι ήμουν από το πρωί στη δουλειά αλλά πάνω από όλα το άγχος και η ψυχολογία... Λες και ήμουν στον οδοντίατρο για σφράγισμα αισθανόμουν...

Μου λέει ξάπλωσε, πέφτει από πάνω μου, χαδεύει το Μήτσο και σκίζει με τα δόντια τη συσκευασία του προφυλακτικού... Ε, σε 1 λεπτό ήμουν έτοιμος... Μου έκανε λίγο πίπα για τα τυπικά μάλλον, μιας και δεν την χρειαζόμουν και μετά ρωτάει πάνω ή κάτω? Όπως είχα βολευτεί στο κρεβάτι της λέω έλα από πάνω και άρχισε το πάρτι...

Στο τέλος, αφού είχαμε σηκωθεί, της λέω στα Αγγλικά "ήμουν ο καλύτερος??" με ύφος χαβαλετζίδικο!  :2funny: Για να ξανασπάσει ο πάγος....  :P
Μου κλείνει το μάτι, μου ρίχνει μία ελαφριά τσιμπιά στον κώλο (είναι ωραίος είναι η αλήθεια, το γυμναστήριο να είναι καλά) και μου λέει στα Ελληνικά "μια χαρά ήσουν"...
Στα @@ και πάλι όμως γιατί όπως διάβασα εδώ πολλές φορές εδώ μέσα "η πουτάνα δεν είναι γκόμενά σου!"  :grin:

Την ευχαριστώ για το μαμήσι, ντύνομαι καληνυχτίζω και αυτή και το παλικάρι (?) και φεύγω...

Αυτά τα πολλά από εμένα! Κάπου έπρεπε να τα πω  :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom