Νέα

Πάτρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lado
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 639K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

alexis82

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
88
Πόντοι
1
δινει καμμια κωλο απο αυτες..?
 

nikos33xr

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2006
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
εμενα το ονειρο μου ειναι μια φοιτητρια, ξερει κανεις κατι σχετικα ?? πμ..
 

rep

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2006
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
οποιοδηποτε pm για cg ειναι καλοδεχομενο. παιδες το χρειαζομαι
 

STIBOSTIN

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
παιδια ξερετε αμα η ελενη δινει κολο η να κανει γυμνο τσιμπουκι? αληθεια ομως ειμαι πελατης της κανα 3αρι χρονια αλλα γουσταρω να τη παρω απο κολο την κυπρια.
 

STIBOSTIN

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
υπαρχουν πληροφοριες απο τον αλβανο το πρωι τσατσα της ελενας το μιχαλη οτι θα σταματησει σε λιγο καιρο.κοιτα τε να παρετε κανα τηλεφωνο της οποιος την ξερει καλα γιατι αυτη θα συνεχισει σιγουρα και μετα να τη κανει τη δουλεια με γνωστους prive και με καλυτερη περιποιηση. αυτο που σας λεω εξακριβωμεν ο μαγκες εραστες της ελενας!!!!
 

STIBOSTIN

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
παιδια η ελενα η κυπρια μετα τα χριστουγεννα σταματαει .παρτετης τηλεφωνο γιατι αυτη θα ξηγιεται και μετα ιδιαιτερα με πελατες δικους της και καλους.
ρωτηστε το μιχαλη τον αλβανο το τσατσα βραδυνη βαρδυα να σας κατατοπισει .ξερει αυτος
 

Επισκέπτης
αν ζητησε κανεις τρανσ παντως υπαρχει λυση, μπορεισ να βρεις καμμια cd
 

PROFONDO

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2006
Μηνύματα
101
Like
6
Πόντοι
1
Παιδιά σήμερα η espresso δημοσιεύει ένα ρεπορτάζ όπου 2 φοιτήτριες από Σέρρες εκδίδονται στην Πάτρα. Πως; Πηγαίνουν σε καφετερίες - club - εστιατόρια και άλλα μαγαζιά και αφήνουν χαρτάκια που γράφουν "αν θέλεις να περάσεις καλά με 2 φοτητρίες πάρε τηλέφωνο κλπ....". Γίνεται χαμός εδώ κα μερικές μερές. Ας στείλει κανένας Πατρινός το τηλέφωνο παρακαλώ. Εγώ είμαι από Μεσολόγγι και μπορώ να πεταχτώ.
 

mortek

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2006
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
παιδιά όποιος ξέρει κάτι παραπάνω για το σπίτι στο Γλάυκο ας πει κατι παρακαλω.Ειναι ένα σπίτι με μεγάλη αυλή? που έχει κάτι παγκάκια έξω και πολλά λουλούδια?



Την προηγούμενη εβδομάδα πήγα στο σπίτι που είναι δίπλα στο "Αστέρια" η κοπέλα μέτρια, το μαλλί 25 ευρώ, η τσατσά πολύ ευγενική και το σπίτι οφείλω να το πω πολύ καθαρό.
 

Επισκέπτης
το σπιτι στο γλαυκο ,ειναι καθως ανεβαινεις τον δρομο,μετα το αχαια τσανελ ,ειναι ενα βουλκανιζατερ στο δεξι σου χερι!!το μαγαζι ειναι ακριβως διπλα απο το βουλκανιζατερ!!!εχει μια μεγαλη αυλη!!
 

mortek

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2006
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά μόλις γυρισα απο μια αποστολή πάλι στο ίδιο σπίτι,αυτό δίπλα στο ''Αστέρια", ήταν μια άλλη κοπέλα, αλβανίδα πολύ γλυκιά,ταρίφα έχω πεί (25), πιασίματα στο νινί δεν έχει,αλλά τ-έ-λ-ε-ι-α πίπα και πολύ καλό γαμίσι.Πιστέυω αξίζει.Το όνομα αυτής Αντριάνα.Περιμένω σχόλια
 

mortek

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2006
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά μπορεί κάποιος να ου κάνει μια περιγραφή της Ελένης?
 

Επισκέπτης
δεν ξερω!!!!αλλα την πατρα την γνωριζω πολυ καλα!!και απο κει εχω περασει!!
 

mortek

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2006
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
μιλάμε για Πάτρα ΄΄ομως τώρα και οχι για την Αθήνα.....
 

Επισκέπτης
Χθες 17-2ου παραμονή καρναβαλιού 7 μμ που ολη η Πάτρα κόχλαζε, πήγα στις Ελένης. Ήταν μία πολή όμορφη 20-23 χρ. Σοφία από Θεσ/νίκη μου συστήθηκε (αλλά μάλλον ανατολικο ευρωπαία ήταν) εντυπωσιακό γλυκό πρόσωπο και λεπτό σώμα, στήθος 2 (με πολλές φακίδες στη πλάτη). Πολύ καλή. Σίγουρα δουλεύει σε κάποιο στριπτιζάδικο της περιοχής γιατί φορούσε χαρακτηριστική χρυσή γόβα και είχε τατού πάνω από το κόλο.
 
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Γειά σου ρε Savalas καρναβαλιστή,Αξιος!! Εκπροσώπησες το Site ΚΑΙ στην Πάτρα βλέπω πανάξια!Αντε και του χρόνου Να'μαστε καλά να το κάψουμε παιδιά...
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

pavlosxxx

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Να προσθέσω και εγώ την εμπειρία μου..
Πρώτη φορά στο καρναβάλι και πραγματικά εντυπωσιάστηκα από τα αμέτρητα κοντοπούτανα της Πάτρας!
Δύσκολα βλέπεις κοπέλα πάνω από 1.65 !
Ως λάτρης των κοντοπούτανων δηλώνω ενθουσιασμένος!

 

TASOULHSKAL

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
460
Like
1
Πόντοι
1
ρε παιδια delivery cg παιζει στην πατρα??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom