Νέα

Πάτρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lado
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 640K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

Επισκέπτης
ναι λαντακια!!!καθως ανεβαινεις,στο δεξι σου χερι!!
 

PROFONDO

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2006
Μηνύματα
101
Like
6
Πόντοι
1
...Ισως λίγο κουτή. Εσείς οι Αθηναίοι καλά γα.... μια χαρά με εικοσαράκια απ' ότι διαβάζω. Εμείς που ζούμε στις μικρές επαρχιακές πόλεις που θα γαμή....; Βέβαια με την καταβολή του Δώρου Πάσχα ετοιμάζω μια κατάθεση στην Αθήνα έστω και γρήγορη αλλά μέχρι τότε; Αλήθεια ρε παιδιά Πάτρα υπάρχει τίποτα; Απ' ότι διαβάζω "σχεδόν τίποτα". Αν είναι δυνατόν ολόκληρη Πάτρα!  Πιστεύω ότι υπάρχουν "πολλές κρυφές" αλλοδαπές αλλά πως να μπεις στο κόλπο;
 

iwcg

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
635
Like
15
Πόντοι
6
Κατεβαίνω Πάτρα σύντομα...έχω φίλο με κονέ θα δω αν μπορώ να μεταφέρω πληροφορίες εδώ χωρίς να κάψω πράγματα...πάντως 100% υπάρχει άκρη...
 

guard22

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2007
Μηνύματα
44
Like
2
Πόντοι
0
καλημερα συντροφε...κανε τα κονε σου να δουμε μια ασπρη μερα και εμεις...περιμενουμε το νεο σου μνμα
 

TASOULHSKAL

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
460
Like
1
Πόντοι
1
ρε παιδια delivery cg παιζει στην πατρα??
 

iwcg

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
635
Like
15
Πόντοι
6
Πατρινοί και μη της περιοχής σας έχω νέα. Κατέβηκα Κυριακή απόγευμα του Πάσχα καλεσμένος από φίλο αδερφικό στην πόλη σας και έμεινα μέχρι Δευτέρα μεσημέρι του Πάσχα...Εκτός από τα αρνιά στην περιοχή σας είπα ότι θα σας έχω πληροφορίες για το αν και τι παίζει στην πόλη σας. Ηταν αφύσικο να ΜΗΝ παίζει σε μια πόλη 200+ χιλιάδων με τόσες φοιτήτριες και τόσες ΑΛΛΟΔΑΠΕΣ. Εστιάστε λίγο στο δεύτερο. Ο φίλος μου είναι ΠΟΛΥ ψαγμένος δυστυχώς όμως η πόλη ενώ προσφέρει απίστευτα πράγματα όλοι κρατάνε τα στόματα ΠΟΛΥ κλειστά για δύο λόγους: πρώτον υπάρχει μεγάλο κουτσομπολιό και κυρίως από τις ξεσαλωμένες Πατρινές που το παίζουν πουριτανές και δέυτερον γιατί τα κυκλώματα (3 είναι) προσπαθούν να μείνουν ερμητικά κλειστά. Ο κύκλος ανοίγει πολύ λίγο μόνο κατόπιν σύστασης εμπίστου μέλους.
Σας αναφέρω τι παίζει: φοιτήτριες των ΤΕΙ από το ρόταρυ, ντελιβεράς Αλβανός και Πατρινός νυκτόβιος με αλβανίδες, ρωσίδες και ρουμάνες και μαγαζιά νύχτας πιο προχωρημένα με ποικιλία (ακόμα και ελληνίδες). Παίζει ωριαίο ραντεβού από 150 την ώρα μέχρι ημερίσια και 3ήμερα ραντεβού σε καλύτερότερες τιμές για την τρίτη περίπτωση. Παίζει μηνιαία μίσθωση με 800-1000 ευρώ για το ρόταρυ με ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΦΙΧΤΟ ΚΥΚΛΟ και μόνο εντός. Υπάρχει ένα ακόμα ημιανεξάρτητο κυκλωματάκι με φοιτήτριες 30-40 τον αριθμό από τα ΑΕΙ που ελέγχεται από κάποιους πολύ μπερδεμένο (λένε ότι είναι δικηγόροι, πανεπιστημιακοί και κάποιοι...κληρικοί).
Ο φίλος μου έχει πρόσβαση από νυκτόβιο μαγαζί. Η συννενόηση είναι άψογη και υπάρχουν για κάθε γούστο. Το θέμα όμως είναι πολύ περιορισμένο για να σας δώσω πληροφορίες συγκεκριμένες. Ψάξτε λίγο παραπάνω ΜΟΝΟ από γνωστό. Χρειάζεται κάποιος να σας βάλει μέσα. Περισσότερα ίσως κάψουν πολλά στην περιοχή και δε λέω...Εγώ πάντως παρότι κατέβηκα με την κοπέλα μου εξοικονόμησα ένα 3ωράκι με το φίλο δήθεν για δουλειά στην πόλη ενώ ετοιμάζαν το βράδυ του Πάσχα οι γυναίκες τραπέζια και ιστορίες και κάναμε μια πάρα πολύ καλή ξεπέτα με μια ρουμάνα και μια εσθονή σε εναλλαγή. Αλλωστε μου το χρώσταγε ο δικός μου από φιλοξενία στην Αθήνα πριν μερικές εβδομάδες...Φυσικά με σταύρωσε να μην πω κουβέντα, είναι πολύ δύσκολο αν κάτι σπάσει στην Πάτρα και μαθευτεί από που να σε ξαναβάλουν (ποτέ) σε παρόμοια παιχνίδια...

Για σπίτια κτλ παιδιά με συγχωρείτε δε ξέρω τίποτα απλά γιατί ο δικός μου δεν ασχολείται με δαύτα. Πάντως πολλοί Πατρινοί κατακλύζουν ξενοδοχεία γύρω περιοχών και απέναντι με αιθέριες υπάρξεις ενώ κάποιοι αθεόφοβοι τις κυκλοφορούν και κανονικά σε εξόδους παρότι παντρεμένοι...Φιλιά πολλά ελπίζω να έκανα καλή ανταπόκριση...

Σημ. Μην αρχίσετε να μου ζητάτε σε ΡΜ διάφορα...Δε θα σας φέρω σε επαφή με το φίλο μου και δε ξέρω εγώ προσωπικά τηλέφωνα. Αυτός έκανε την επαφή και όσες πληροφορίες σας είπα τις πήρα με κόπο κατά τη διάρκεια αναμονής των αιθέριων υπάρξεων (η εσθονή παιδιά ήταν πολύ καλό)...
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
πηγα κατα της 12 και στα δυο σπιτια στην Οθωνος Αμαλιας. Στο σπιτι που γραφει "Ελενη" βγηκε μια γυρω στα 40-45 με ξανθα μαλλια μπουκλες που την ελεγαν Κλέρι. μηπως ειναι τρανσεξουαλ; κοστος 30 ευρω.
στο σπιτι λιγο ποιο κατω με την ασπρη πορτα και το πανί απ'εξω βγηκε μια κοπελα με μαυρα μακρια μαλλια αρκετα καλη. κοστος 30 ευρω και εκει.

βλεπω εχουμε αυξησεις, οι τιμες εφτασαν στα 30 ευρω....τις βρισκω υψηλες για τις υπηρεσιες που προσφερουν. εδω στην Φυλης τα περισσοτερα σπιτια περνουν 20 ευρω απο 25 που επερναν.
Αν καταλαβαινω πρεπει να ειναι η κλαιρη απο το στουντιο της βουλιαγμενης 83 στην αθηνα που εχει αναφερθει απο αλλους φιλους σε αλλα threads
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
12
Πόντοι
2.007
Αν καταλαβαινω πρεπει να ειναι η κλαιρη απο το στουντιο της βουλιαγμενης 83 στην αθηνα που εχει αναφερθει απο αλλους φιλους σε αλλα threads

Αρα βρεθηκε μια ακρη...!! Εχουμε ανταλλαγη Κλαιρης-Ελενης?? Αραγε η Ελενη να ειναι τωρα Β 83 το οποιο ανοιξε μολις τις τελευταιες μερες? Παντως, τυχεροι οι Πατρινοι...χαχαχαχαχα
 

iwcg

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
635
Like
15
Πόντοι
6
παιδιά έμαθα χθες βράδυ από φίλο συνεργάτη μου στην πάτρα ότι κάποιο νέο σπίτι πολυτελείας στην πάτρα που άνοιξε βάζει και διαφημίσεις πλέον σε εφημερίδες μεγάλης τοπικής κυκλοφορίας και αναφέρει ότι κλείνει ραντεβού με κορίτσια πολυτελείας και από...σπίτι (κάπως έτσι μου το είπε)...Αν θέλετε το ψάχνετε απλά σας μεταφέρω την πληροφορία πρέπει να είναι αληθινή ο γνωστός μου δεν λέει λαλακίες εξακριβωμένα...
 

Νικος20

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά αυτο το σπίτι δίπλα στα "Αστέρια" που είναι ?
Μπορεί να βοηθήσει κανείς ?
Ευχαριστώ
 

Επισκέπτης
οπως βλεπεις το μαγαζι ΄΄αστερια΄΄ ,ειναι στα αριστερα του,διπλα ακριβως!!
 

Επισκέπτης
ειμαι χωμενος παντου!!αθηνα ,πατρα ,θεσσαλονικη....
 

Vermin

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
παιδιά έμαθα χθες βράδυ από φίλο συνεργάτη μου στην πάτρα ότι κάποιο νέο σπίτι πολυτελείας στην πάτρα που άνοιξε βάζει και διαφημίσεις πλέον σε εφημερίδες μεγάλης τοπικής κυκλοφορίας και αναφέρει ότι κλείνει ραντεβού με κορίτσια πολυτελείας και από...σπίτι (κάπως έτσι μου το είπε)...Αν θέλετε το ψάχνετε απλά σας μεταφέρω την πληροφορία πρέπει να είναι αληθινή ο γνωστός μου δεν λέει λαλακίες εξακριβωμένα...
Υπήρχε μια αγγελία στην εφημερίδα Πελοπόννησος την Πέμπτη και την Παρασκευή. Πριν την Πέμπτη δεν ξέρω, την Κυριακη δεν υπήρχε. Το τηλέφωνο τελείωνε σε ...765. Πήρα τηλ και βκήκε μια Κορίνα. Μου είπε οτι αν έβαζα 60 ευρώ σε έναν λογαριασμο θα μου έδινε 3 τηλέφωνα με τη σειρά από γκόμενες για να βγούμε (Πρώτα το ένα κ.λ.π.). Της το έφερα απ΄έξω μήπως γίνεται και κάτι άλλο για μία βραδυά και τέτοια αλλά αρνήθηκε. Δεν έχω τέτοιες κοπέλες, μου είπε
Αν ξέρει κάτι παραπάνω κάποιος ας γράψει η ας μου στείλει pm.
 

KOTSIS

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2007
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
η ελενα η κυπρια η μουναρα σταματησε? ξερετε τιποτα ?οποιοσ ξερει τιποτα να ενημερωσει.
 

minaras

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
κυριακή του φάσκα αφού φούβλιφα το κασικάκι φάτρα με κάτι φίλουφ είπαμε κατά τις 6 αφόγευμα να δούμε τι φαίζει στο ρδελο-μπου στη γλάυκου. Ρε φαιδιά τη μωρό φούβλιφα :2funny:τη λεγανε ΡΑΜΟΝΑ 100% φπανιόλα το 20χρονο φουτανίδιο από βαλένθια μου έίπε. Μελαχρινό καβλιάρικο λεπτο γυμνασμένο με μικρό αλλα αάπαιχτο βυζάκι(για ιφπανικό δεν κάνει όμως). 30 ευρώ το φούβλιφμα τέτοια μωρά κατηγορίας φυλή στα καλά της τα αξίζουν(βέβαια σα μινάρεσ που΄μαστε εκεί θα τα παίρναμε με 20 εδώ μας πιάνουν και τον κώ λέμε και ευχαριστώ).Το φεξ με τη ΡΑΜΟΝΑ(όχι την πίτσα) είναι λίγο σε προφέσιοναλ φάση (δεν αφήνει νουμόχερα δε γλύφει μπάλεσ δε τρελαίνεται κιόλας από τη χαρά της-αφού της λεω γκουντ ήστ και μου κάνει γοουότ με πίπες?-όμως ΄τετοια μωρά είναι εμπειρία να χύνειφ. φοβερό φτήφιμο φτα τέφερα τοπ που όταν έχυνα μού λεγε ιφπανικά βρωμόλογάκια και μου κανε φι φι φι φι(τρανσλειτ ναι ναι ναι ναι)όποιος ξέρει κατι για ραμόνα αφ μιλήφει γιατί δε μένω πάτρα τώρα αν και βέρος μινάραφ..θα την πιτσίλαγα(ακούσ πιτσιλιστή)με την φτώτη ευκαιρία ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ :grin:   
 

zeyo

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2006
Μηνύματα
26
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
Έτσι μιλάει ένας θείος μου που έχει πάθει εγκεφαλικό! Μήπως σου άφησε κανα κουσούρι το πήδημα με την φπανιόλα?
 

iwcg

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
635
Like
15
Πόντοι
6
τελικά εκεί στην Πάτρα εκτός ολίγων πολλές φαφακίες λέτε και κάνετε...για γυρίστε το λίγο....!!!
 

iwcg

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
635
Like
15
Πόντοι
6
Υπήρχε μια αγγελία στην εφημερίδα Πελοπόννησος την Πέμπτη και την Παρασκευή. Πριν την Πέμπτη δεν ξέρω, την Κυριακη δεν υπήρχε. Το τηλέφωνο τελείωνε σε ...765. Πήρα τηλ και βκήκε μια Κορίνα. Μου είπε οτι αν έβαζα 60 ευρώ σε έναν λογαριασμο θα μου έδινε 3 τηλέφωνα με τη σειρά από γκόμενες για να βγούμε (Πρώτα το ένα κ.λ.π.). Της το έφερα απ΄έξω μήπως γίνεται και κάτι άλλο για μία βραδυά και τέτοια αλλά αρνήθηκε. Δεν έχω τέτοιες κοπέλες, μου είπε
Αν ξέρει κάτι παραπάνω κάποιος ας γράψει η ας μου στείλει pm.


ρε φίλε τώρα το ειδα αυτό...πρόσεχε έπαιζε παλιά ΑΘΗΝΑ πολύ με κάτι τύπους-τύπισσες ΑΠΑΤΗ που τσέπωναν χρήμα από καταθέσεις και μετά μην τους είδατε...ΠΡΟΣΕΧΕ...δίνεις μόνο όταν το δεις από κοντά και το πάρεις...
 

starbus

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2006
Μηνύματα
142
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
μπορει καποιος να δψσει αναλυτικες πληροφοριες για πατρα σημερα το βραδυ τι παιζει
ευχαριστω
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom