Νέα

Παλιά σχέση και τώρα παντρεμένη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PA_2007
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 183
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Giannis.mt

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
259
Κριτικές
2
Like
683
Πόντοι
81
Γνώμη μου είναι να την πηδήξεις ανελέητα και να την ξαναχωρίσεις.
Η απορία μου είναι η εξής,πως νταραβερίζεστε με μηνύματα? Το κινητό δεν το παίρνει η γυναίκα σου? Χρησιμοποιείται καμιά περίεργη εφαρμογή ή κανά τρόπου που να μην φαίνονται τα μηνύματα...πχ στο viber απόκρυψη συνομιλίας
Γιατί να παιρνει το κινητό η γυναίκα του ???
 

statusorama

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
252
Κριτικές
15
Like
1.555
Πόντοι
6.240
Να σε ρωτησω κατι ασχετο ?
Οικονομικα σε τι κατασταση εισαι ?
Μην σε βαλει σε κανενα λουκι και μετα σε εκβιαζει....
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.740
Κριτικές
10
Like
2.098
Πόντοι
3.187
Tι περιμένεις να σου δώσει μια τέτοια γυναίκα? Εδώ την είχες στα καλύτερα της χρόνια, την ξεζούμισες. από εδώ και πέρα υπάρχει μόνο κάθοδος. Καμιά φορά σκέφτομαι και για μένα πόσο καμμένες μπορεί να είναι κάποιες που γυρίζουν στις παλιές τους σχέσεις!! Προσωπικά δεν βρίσκω κανένα ενδιαφέρον στο να προσπαθήσω να ξανακάνω κάτι με κάποια που ήμουν στο παρελθόν αν μάλιστα αναλογιστώ και τους λόγους για τους οποίους χώρισα. Πόσο μάλλον αν εκείνη έχει πάρει τον δικό της δρόμο με παιδιά και υποχρεώσεις. Πάντα στο καινούργιο βρίσκω το ενδιαφέρον που θέλω.
 

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
1.580
Πόντοι
3.145
Τις γνώμες των φίλων προφανώς και τις έχω λάβει πολύ σοβαρά υπόψη και στο ίδιο ποσοστό που έγραψες,είμαι πλέον αρνητικός. Εχω ήδη καβάντζα (χωρισμένη οπότε δεν έχω θέματα χρόνου κλπ),αλλά ποτέ δεν λέμε όχι σε ένα καλό μιλφ......αρκεί να ξέρει τι του γίνεται και να στέκει και καλά στα λογικά του.
στα 2 χρόνια σχέσης ...που είχατε
κώλο σου έδινε;
** μην γελάς ..εχει την σημασία του
 
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
530
Κριτικές
11
Like
2.317
Πόντοι
496
Φίλε και μόνο που γίνεται αυτή η συζήτηση τόσες μέρες, σε έχει επηρεάσει. Προσπάθησε να μην της δίνεις αξία, επειδή το όπλο που υπάρχει στο συρτάρι κάποια στιγμή θα πυροβολήσει.
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.921
Κριτικές
14
Like
3.703
Πόντοι
2.777
θα μπορούσες να σκεφτείς τη γυναίκα σου στην ίδια φάση με σένα και να βλέπει έναν πρώην που πιθανόν να το πάει κι ένα βήμα παρακάτω;

αν αισθάνεσαι άνετα με την παραπάνω εικόνα, προχώρα με την ευθύνη εξ ολοκλήρου της επιλογής και των κινδύνων της.
 

Christos_1984

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2022
Μηνύματα
145
Like
392
Πόντοι
21
Φιλε μου μακριά και αγαπημένοι!
1) λέμε όχι στο ξαναζεσταμένο φαϊ
2) εσένα βρήκε να θυμηθεί; (άσε μας κουκλίτσα μου)
3) Αν έχει τόσο θράσος, αν προχωρήσεις αργότερα θα έχει παραπάνω με δυσάρεστες συνέπειες.Ήδη στέλνετε μηνύματα σε ακυρες ώρες.
4) Αν θέλεις να ξενοπηδήξεις καλύτερα πλερουά και τέλος
5) Μην ξανασχοληθείς και ευγενικά κόψτην.
6) Δεν βαριέσαι να κάθεσαι να την επιβεβαιώνεις;
 
OP
OP
PA_2007

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.637
Πόντοι
456
Να ευχαριστήσω όλα τα μέλη που έγραψαν την γνώμη τους. Ενημερώνω για την εξέλιξη μιας και είπα τι ακριβώς θέλω,για να μην χάνω τον καιρό μου αυτή τον δικό της. Η απάντηση ήταν ότι θέλει ακριβώς το ίδιο,συνάντηση για σεξ όποτε μπορούμε και μόνο αυτό. Ο λόγος που δεν είχε γίνει τίποτα μέχρι τώρα ήταν ότι δεν υπήρχε επαρκής χρόνος και δεν μπορούσε με το καλημέρα να πηδηχτεί. Επόμενη συνάντηση, σε σπίτι φίλης της, που γνωρίζει τι συμβαίνει.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.505
Like
65.440
Πόντοι
11.956
Έχω διαβάσει πολλά στα ποίο πάνω σχόλια....ίσως ο παίχτης μύστης να είναι φοβερός στο κρεβάτι και τον θέλει!!!!!!!
 
OP
OP
PA_2007

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.637
Πόντοι
456
Δε νομίζω ότι έχει να κάνει με αυτό,δεν μπορούμε να ξέρουμε τι ακριβώς συμβαίνει στο μυαλό μιας γυναίκας.Θα δείξει ότνα γίνει η πρώτη ουσιαστική συνάντηση και με ότι ακολουθήσει φυσικά. Το ζητούμενο (και ο λόγος που ξεκίνησε το θέμα),αν ξέρει τι θέλει ή αν απλά χαζολογάει ή είναι παλαβή,νομίζω ξεκαθάρισε. Ελπίζω και άλλα μέλη να βοηθηθούν από το θέμα μελλοντικά.
 

BisexualWannabe

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2023
Μηνύματα
830
Like
2.729
Πόντοι
446
Τύπε αν ήθελες/αν ισχύει το 50% από οσα έγραψες τότε θα είχες γαμήσει ήδη. Οπότε ή μας δουλέβεις "ψιλό γαζί" και καβλαντίζεις εδώ "Κυριακάτικα" ή έχεις μπλέξει και δεν το ξέρεις.....
 

mourganarxis

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2023
Μηνύματα
136
Like
124
Πόντοι
1
Έχω βρεθεί στην ίδια θέση με πρώην που είχα από πιτσιρικάς, πριν από 30 χρόνια, παντρεμένοι και οι δύο , αυτή με ένα παιδί εγώ με δύο, μου έστειλε στο φεις , και μου είπε ότι με είχε ξαναψαξει παλιότερα αλλά δεν με έβρισκε, τέλος πάντων βρεθήκαμε για καφέ τα είπαμε και μιλάγαμε στο τηλ και με μυνήματα για κανά δυο μήνες, με διακριτικότητα πάντα χωρίς να το έχουμε συνεννοηθεί, απλώς έδειχνε ότι καταλάβαινε όπως και εγώ, μετά από κάνα δυο μήνες βρεθήκαμε άλλες δύο φορές, μέχρι που της έκανα την ξήγα...της είπα ότι δεν έχει νόημα αυτό που κάνουμε, ότι αν θέλει να το πάμε παραπέρα χωρίς όμως δεσμεύσεις και αγάπες, έχει καλώς, αλλιώς θα πρέπει να σταματήσουμε, αυτή το δέχτηκε και το επόμενο ραντεβού ήταν σε ξενοδοχείο, από τότε κρατάμε επαφή εδώ και ενάμιση χρόνο κοντά, και αραιά και που μετά από συνεννόηση βρισκόμαστε, μόνο σε ξενοδοχείο.
Το καλό βέβαια με την δική μου φάση είναι ότι τα συμφωνήσαμε, οτι δεν ζητάει κανένας τίποτα από τον άλλο, και δείχνει λογικός άνθρωπος που το κατάλαβε, τώρα τι θα γίνει στο μέλλον δεν ξέρω...
Εγώ αυτό θα σου πρότεινα...μια καλή ξήγα από την αρχή και από τις αντιδράσεις της και την κουβέντα μαζί της βγάζεις τα συμπεράσματα σου και περνεις τις αποφάσεις σου, τώρα το αν αντέχεις να χάσεις την οικογένεια σου που σου λένε, νομίζω ότι αν ήσουν εντάξει στο σπίτι σου δεν θα της μιλαγες καν αυτής.
Αρχηγός!
 
OP
OP
PA_2007

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.637
Πόντοι
456
Τύπε αν ήθελες/αν ισχύει το 50% από οσα έγραψες τότε θα είχες γαμήσει ήδη. Οπότε ή μας δουλέβεις "ψιλό γαζί" και καβλαντίζεις εδώ "Κυριακάτικα" ή έχεις μπλέξει και δεν το ξέρεις.....
Πίστεψε με έχω πολύ πιο ενδιαφέροντα πράγματα να κάνω.Ζήτησα απλά την γνώμη ανθρώπων που για να βρίσκονται σε αυτη την ιστοσελίδα,τους αρέσει το πήδημα και οι σχετικές περιπέτειες. Απλά για όποιον δεν τον ενδιαφέρει ή πιστεύει ότι όλοι εδώ μέσα είναι φιδέμπορες,μπορεί να ασχοληθεί με άλλες ιστοσελίδες. Εγω διάβασα με ενδιαφέρον τις απόψεις των μελών ,ευχαρίστησα ευγενικά για την βοήθεια ,ενημέρωσα για την εξέλιξη όπως ήταν το σωστό και η ζωή συνεχίζεται.
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.391
Κριτικές
10
Like
2.805
Πόντοι
3.385
Πίστεψε με έχω πολύ πιο ενδιαφέροντα πράγματα να κάνω.Ζήτησα απλά την γνώμη ανθρώπων που για να βρίσκονται σε αυτη την ιστοσελίδα,τους αρέσει το πήδημα και οι σχετικές περιπέτειες. Απλά για όποιον δεν τον ενδιαφέρει ή πιστεύει ότι όλοι εδώ μέσα είναι φιδέμπορες,μπορεί να ασχοληθεί με άλλες ιστοσελίδες.
Είσαι ενήλικας, έκανες την επιλογή σου (ειλικρινά δεν την κρίνω), εύχομαι όλα να πάνε καλά.
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.072
Κριτικές
10
Like
5.374
Πόντοι
2.816
Μπράβο τύπε! Πολύ καλό το αποτέλεσμα! Διάβασα ολόκληρο το νήμα!
Και αυτό θα σε συμβούλευα.. να κάνεις κίνηση εκθέτοντας τους σκοπούς σου..
Να πω την αλήθεια μου δεν περίμενα χάπι εντ..

Μια ερώτηση στους τύπους που έλεγαν μακριά και σκέψου την οικογένεια σου.. ρε τύποι εσείς πόσο συχνά βλέπετε τα παιδιά σας δλδ; Αλλά ξέχασα είστε όλοι πετυχημένοι και δουλευτε λίγο.. εξού και ο ελεύθερος χρόνος..
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
740
Κριτικές
5
Like
2.803
Πόντοι
726
Ωραίος φίλε εφόσον είχε happy end χωρίς κινδύνους ,,,, όμως υπάρχει κάτι στο μέλλον ,που 'η θα σε βάλει σε κινδύνους 'η θα κάνεις τα γαμήσια της ζωής σου . Έγραψες '' ,,,Επόμενη συνάντηση, σε σπίτι φίλης της, που γνωρίζει τι συμβαίνει.'' . Νομίζω καταλαβαίνεις τι εννοώ γιατί πέραν των δύο το μυστικό παύει να'ναι μυστικό ,έτσι μου λέει η εμπειρία της ζωής μου .
 

BestNotGeorge

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2023
Μηνύματα
779
Like
1.123
Πόντοι
206
Να ευχαριστήσω όλα τα μέλη που έγραψαν την γνώμη τους. Ενημερώνω για την εξέλιξη μιας και είπα τι ακριβώς θέλω,για να μην χάνω τον καιρό μου αυτή τον δικό της. Η απάντηση ήταν ότι θέλει ακριβώς το ίδιο,συνάντηση για σεξ όποτε μπορούμε και μόνο αυτό. Ο λόγος που δεν είχε γίνει τίποτα μέχρι τώρα ήταν ότι δεν υπήρχε επαρκής χρόνος και δεν μπορούσε με το καλημέρα να πηδηχτεί. Επόμενη συνάντηση, σε σπίτι φίλης της, που γνωρίζει τι συμβαίνει.
Oπα
Βλέπεται η φ'ιλη της ?

Επεκτείνεσαι βλέπω ..

ΥΓ
Κι επειδή σε βλέπω καλό παιδί
Να πας καμιά μέρα να βοηθήσεις την φίλη στο πλύσιμο/σιδέρωμα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom