Νέα

Παλιά σχέση και τώρα παντρεμένη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PA_2007
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 183
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Spieler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
319
Κριτικές
19
Like
1.126
Πόντοι
371
Nαι δεν θα διαφωνήσω με το πρώτο σχόλιο,αλλά στο δεύτερο θα μου επιτρέψεις να πω,ότι ολοι οι αυτοί οι ψυχολόγοι,ψυχολόγες κλπ που έχουν ξεφυτρώσει, έχουν περισσότερα προβλήματα, προσωπικά,οικογενειακά κλπ,από αυτα που έχουν, αυτοί που υποτίθεται, ότι θα βοηθήσουν.
Δε σου λέω να πας σε κανέναν απατεώνα life coach αδελφέ που έκανε ένα σεμινάριο και ψάχνει για μαλάκες.
Να βρεις έναν έμπειρο επαγγελματία ψυχολόγο με ειδίκευση στο couple therapy σου προτείνω, ουσιαστικά γιατροί είναι οι άνθρωποι. Εσύ αποφασίζεις αλλά γενικά καλό είναι να ζητάμε γνώμη από expert όταν έχουμε θέματα. My 50 cents.
 

Backpacker

Μέγας
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
728
Κριτικές
15
Like
2.777
Πόντοι
4.115
Nαι δεν θα διαφωνήσω με το πρώτο σχόλιο,αλλά στο δεύτερο θα μου επιτρέψεις να πω,ότι ολοι οι αυτοί οι ψυχολόγοι,ψυχολόγες κλπ που έχουν ξεφυτρώσει, έχουν περισσότερα προβλήματα, προσωπικά,οικογενειακά κλπ,από αυτα που έχουν, αυτοί που υποτίθεται, ότι θα βοηθήσουν.
Φίλε μου τι σχέση έχει αυτό? Και ο ογκολόγος μπορεί να καπνίζει όλη μέρα και να έχει καρκίνο στα αρχίδια του αυτό δεν σημαίνει οτι δεν είναι καλός γιατρός και δεν θα πάμε σε αυτόν αν χτύπα ξύλο τον χρειαστούμε.
 
OP
OP
PA_2007

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.637
Πόντοι
456
Φίλε μου τι σχέση έχει αυτό? Και ο ογκολόγος μπορεί να καπνίζει όλη μέρα και να έχει καρκίνο στα αρχίδια του αυτό δεν σημαίνει οτι δεν είναι καλός γιατρός και δεν θα πάμε σε αυτόν αν χτύπα ξύλο τον χρειαστούμε.
Δεν είναι εύστοχο το παράδειγμα.......σε ψυχολόγο που έχει καρκίνο,αλλά είναι πράγματι καλός θα πήγαινα,το ίδιο και σε ογκολόγο. Αλλά σε ψυχολόγο που έχει ψυχολογικά θέματα,προφανώς και δεν θα πήγαινα. Αλλά μην κολλήσουμε εκεί τώρα,μένω στο πρώτο σχόλιο σου,που έχει λογική βάση και σε ευχαριστώ που το έκανες.
 

Giannis.mt

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
290
Κριτικές
2
Like
730
Πόντοι
81
Απλά τα πράγματα πόσο αγαπάς το παιδί σου ?Δε βάζω τη γυναίκα στην εξίσωση.Αντεχεις στη στραβή να το χάσεις και να το βλέπεις μόνο ΣΚ ? Αν είσαι οκ παμε και όπου βγει.
 

Geppetto33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
251
Κριτικές
5
Like
463
Πόντοι
301
φιλε ριξε ενα διωρο γαμηση σε μια ανεξαρτητη και αν θες ακομα μετα να την δεις τι να πω ριξε ενα γαμησι να σου φθγει το κασαβετι και τερμα.μετα απο 20 χρονια οτι εχει ακομα το τηλεφωνο σου χωρις καμια επικοινωνια οπως λες ειναι ακομα πιο υποπτο .....λεφτα μηπως ? για το ασυλο το πιθανοτερο
 
OP
OP
PA_2007

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.637
Πόντοι
456
Απλά τα πράγματα πόσο αγαπάς το παιδί σου ?Δε βάζω τη γυναίκα στην εξίσωση.Αντεχεις στη στραβή να το χάσεις και να το βλέπεις μόνο ΣΚ ? Αν είσαι οκ παμε και όπου βγει.
Αυτό δεν παίζει εδώ και χρόνια......το 1/3 του μήνα υποχρεωτικά και με λίγο παζάρεμα 50-50. Της σκας και λίγο μεγαλύτερη διατροφή και όλα οκ. Αλλά ναι προφανώς δεν θέλω να βλέπω το παιδί μου τον μισό μήνα και το πιο βασικό να του δημιουργήσω πρόβλημα.
 
OP
OP
PA_2007

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.637
Πόντοι
456
φιλε ριξε ενα διωρο γαμηση σε μια ανεξαρτητη και αν θες ακομα μετα να την δεις τι να πω ριξε ενα γαμησι να σου φθγει το κασαβετι και τερμα.μετα απο 20 χρονια οτι εχει ακομα το τηλεφωνο σου χωρις καμια επικοινωνια οπως λες ειναι ακομα πιο υποπτο .....λεφτα μηπως ? για το ασυλο το πιθανοτερο
Με όποια και αν πας,όσο καλή και αν είναι,όσα και αν σκάσεις,δεν παύει να είναι fake ......για αυτό και το έχω κόψει τελείως πλέον. Το να πηδήξεις μια παντρεμένη που το θέλει και το γουστάρει,δεν έχει καμία σχέση ακόμα και με την πιο πειστική ανεξάρτητη. Αλλά όπως είπα,να το θέλει και όχι απλά να ψάχνει για συναισθηματικό συμπλήρωμα. Αυτό το τελευταίο για το άσυλο,μάλλον το κόβω και το πιο πιθανό τελικά........κάτι δεν μου κολλάει σε όλα.
 

cost2001

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.001
Like
8.864
Πόντοι
2.356
Mου συμβαίνει το εξής εδώ και δύο μήνες περίπου και θα ήθελα την γνώμη σας, όποιος έχει όρεξη να ασχοληθεί και να πει την απόψη του. Ανήμερα Πρωτοχρονιά δέχθηκα ένα τηλεφώνημα από μια παλιά μου σχέση, με την οποία είχα χωρίσει και δεν είχα καμία επαφή ,εδώ και 20 χρόνια!!!!! Να πω ότι είχαμε μεγάλη διαφορά ηλικίας (και έχουμε, αλλά πλέον δεν είναι τόσο χτυπητή),13 χρόνια και η σχέση είχε κρατήσει σχεδόν δυο χρόνια με κάποια σκαμπανεβάσματα. Εγώ τότε 36,αυτή 23 και πολύ όμορφη (όταν χωρίσαμε). Στην αρχή δεν κατάλαβα ποιά ήταν και ομολογώ ότι ξαφνιάστηκα πάρα πολύ . Είμαι παντρεμένος με ένα παιδί και το ίδιο και αυτή. Ειχαμε μια συνομιλία περίπου 10 λεπτών και κλείσαμε με το αόριστο να τα ξαναπούμε. Στην εβδομάδα πάνω μου ζήτησε να πάμε για καφέ. Ειχα μια δουλειά κέντρο και μπόρεσα να ξεκλέψω λίγο χρόνο και να πάω για καφέ μαζί της. Συζητήσαμε για το τι κάναμε όλα αυτά τα χρόνια ,σε προσωπικό και επαγγελματικό επίπεδο κλπ. Οταν περάσαμε στο σήμερα,μου μίλησε για τον γάμο της και την βαρεμάρα που βιώνει,για την ρουτίνα,τον σύζυγο (που προφανώς την έχει και γραμμένη) κλπ κλπ. Μου πέταξε και κάτι περίεργα,ότι και καλά με σκεφτόταν συχνά,ότι μακάρι να μην είχαμε χωρίσει και να είχαμε ζήσει μαζί,αλλά δεν τα πολυπίστεψα να πω την αλήθεια. Από τότε έχουμε συναντηθεί άλλες τρεις φορές με διαστήματα 2-3 εβδομάδων. Να πω ότι στο τέλος της τρίτης συνάντησης,αυθόρμητα φιληθήκαμε για λίγη ώρα (με πάθος ομολογώ),αλλά ως εκεί.Το ίδιο και την τελευταία φορά,αλλά πάλι στο τέλος και για λίγο. Υπάρχει πρόβλημα και απο τους δύο για πιο συχνές συναντήσεις και στο ενδιάμεσο η επικοινωνία περιορίζεται σε κάποια κλεφτά μηνύματα στο τηλέφωνο. Η όλη φάση με έχει προβληματίσει,γιατί μου δίνει την εντύπωση,ότι απλά προσπαθεί να καλύψει το συναισθηματικό κενό που έχει και όχι να πάει παραπέρα (πήδημα κλπ). Εγώ να πω την αλήθεια θα ήθελα να κάνω κάτι μαζί της (προφανώς περιστασιακά και από περιέργεια περισσότερο),αλλά δεν μπορώ να παίρνω και το ρίσκο των συναντήσεων,για να ακούω αερολογίες κλπ......χωρίς ουσία. Να το συνεχίσω για λίγο ακόμα να δω τι σκατά θέλει ή να την γειώσω? Να πω οτι δεν θέλω να κάνω κάποια απότομη κίνηση,πέσιμο στα ίσα κλπ,γιατί δεν είναι αυτός ο τύπος (ή τουλάχιστον αυτό θέλει να βγάλει προς τα έξω). Ευχαριστώ όποιον πει την γνώμη του.
Τύπε όταν πριν 20 χρόνια είχατε δεσμό όπως λες για δύο περίπου χρόνια πώς χωρίσατε, την έστειλες εσύ? Σε έστειλε αυτή? Η σχέση σάς ήταν σοβαρή για κάτι πιο σοβαρό? Πρέπει να ξέρω κάποιο ιστορικό για να μπορέσω να αποφανθω
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
44.556
Like
25.733
Πόντοι
5.006
Τύπε όταν πριν 20 χρόνια είχατε δεσμό όπως λες για δύο περίπου χρόνια πώς χωρίσατε, την έστειλες εσύ? Σε έστειλε αυτή? Η σχέση σάς ήταν σοβαρή για κάτι πιο σοβαρό? Πρέπει να ξέρω κάποιο ιστορικό για να μπορέσω να αποφανθω
Ρε μλκ χα χα :sopase:
 
OP
OP
PA_2007

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.637
Πόντοι
456
Τύπε όταν πριν 20 χρόνια είχατε δεσμό όπως λες για δύο περίπου χρόνια πώς χωρίσατε, την έστειλες εσύ? Σε έστειλε αυτή? Η σχέση σάς ήταν σοβαρή για κάτι πιο σοβαρό? Πρέπει να ξέρω κάποιο ιστορικό για να μπορέσω να αποφανθω
Δεν ξέρω αν το ρωτάς σοβαρά ή όχι,αλλά θα σου απαντήσω. Ημουν 34 και αυτή 21,η σχέση προφανώς δεν είχε προδιαγραφές για γάμο. Χωρίσαμε όταν πλέον κατάλαβα ότι εκτός από τον δικό της χρόνο,χάνω κυρίως τον δικό μου (ήμουν πλέον 36) και της ζήτησα να χωρίσουμε. Για σχεδόν έξι μήνες επέμενε να μην χωρίσουμε και μου ζητούσε να μείνει κάποιο βράδυ σπίτι μου (προφανώς για σεξ) και τίποτα άλλο.Πρέπει να ειχε συμβεί καμια 10 φορές αυτό.....κάθε φορά ήταν η τελευταία.Απλά τότε δεν είχα κάτι άλλο και δεν έλεγα όχι (μαλακία μου το παραδέχομαι) Το θέμα λοιπόν δεν ήταν η ερωτική βαρεμάρα,αλλά ότι αυτό δεν έβγαζ ε πουθενά. Για σκέψου να είχα κάνει γάμο τότε,θα ήμουν τώρα (ίσως και πολλά χρόνια νωρίτερα) στην θέση του άντρα της.
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
659
Κριτικές
4
Like
1.211
Πόντοι
206
Mου συμβαίνει το εξής εδώ και δύο μήνες περίπου και θα ήθελα την γνώμη σας, όποιος έχει όρεξη να ασχοληθεί και να πει την απόψη του. Ανήμερα Πρωτοχρονιά δέχθηκα ένα τηλεφώνημα από μια παλιά μου σχέση, με την οποία είχα χωρίσει και δεν είχα καμία επαφή ,εδώ και 20 χρόνια!!!!! Να πω ότι είχαμε μεγάλη διαφορά ηλικίας (και έχουμε, αλλά πλέον δεν είναι τόσο χτυπητή),13 χρόνια και η σχέση είχε κρατήσει σχεδόν δυο χρόνια με κάποια σκαμπανεβάσματα. Εγώ τότε 36,αυτή 23 και πολύ όμορφη (όταν χωρίσαμε). Στην αρχή δεν κατάλαβα ποιά ήταν και ομολογώ ότι ξαφνιάστηκα πάρα πολύ . Είμαι παντρεμένος με ένα παιδί και το ίδιο και αυτή. Ειχαμε μια συνομιλία περίπου 10 λεπτών και κλείσαμε με το αόριστο να τα ξαναπούμε. Στην εβδομάδα πάνω μου ζήτησε να πάμε για καφέ. Ειχα μια δουλειά κέντρο και μπόρεσα να ξεκλέψω λίγο χρόνο και να πάω για καφέ μαζί της. Συζητήσαμε για το τι κάναμε όλα αυτά τα χρόνια ,σε προσωπικό και επαγγελματικό επίπεδο κλπ. Οταν περάσαμε στο σήμερα,μου μίλησε για τον γάμο της και την βαρεμάρα που βιώνει,για την ρουτίνα,τον σύζυγο (που προφανώς την έχει και γραμμένη) κλπ κλπ. Μου πέταξε και κάτι περίεργα,ότι και καλά με σκεφτόταν συχνά,ότι μακάρι να μην είχαμε χωρίσει και να είχαμε ζήσει μαζί,αλλά δεν τα πολυπίστεψα να πω την αλήθεια. Από τότε έχουμε συναντηθεί άλλες τρεις φορές με διαστήματα 2-3 εβδομάδων. Να πω ότι στο τέλος της τρίτης συνάντησης,αυθόρμητα φιληθήκαμε για λίγη ώρα (με πάθος ομολογώ),αλλά ως εκεί.Το ίδιο και την τελευταία φορά,αλλά πάλι στο τέλος και για λίγο. Υπάρχει πρόβλημα και απο τους δύο για πιο συχνές συναντήσεις και στο ενδιάμεσο η επικοινωνία περιορίζεται σε κάποια κλεφτά μηνύματα στο τηλέφωνο. Η όλη φάση με έχει προβληματίσει,γιατί μου δίνει την εντύπωση,ότι απλά προσπαθεί να καλύψει το συναισθηματικό κενό που έχει και όχι να πάει παραπέρα (πήδημα κλπ). Εγώ να πω την αλήθεια θα ήθελα να κάνω κάτι μαζί της (προφανώς περιστασιακά και από περιέργεια περισσότερο),αλλά δεν μπορώ να παίρνω και το ρίσκο των συναντήσεων,για να ακούω αερολογίες κλπ......χωρίς ουσία. Να το συνεχίσω για λίγο ακόμα να δω τι σκατά θέλει ή να την γειώσω? Να πω οτι δεν θέλω να κάνω κάποια απότομη κίνηση,πέσιμο στα ίσα κλπ,γιατί δεν είναι αυτός ο τύπος (ή τουλάχιστον αυτό θέλει να βγάλει προς τα έξω). Ευχαριστώ όποιον πει την γνώμη του.
χωρίς να έχω διαβάσει τίποτα από ότι έχουν γραφτεί, απορία …..έχεις το ίδιο τηλέφωνο 20χρονια?? και αν ναι…φίλε μου η τυπισα είναι ναυάγιο της ζωής. ΜΑΚΡΙΑ αν είσαι καλά στον γάμο σου ( πέρα από τα μπουρδελιασματα σου ) γιατί σε βλέπω στις ειδήσεις….
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.598
Κριτικές
12
Like
6.510
Πόντοι
2.646
Στα ισα ρε τυπε πες της, σήμερα θα με δεις μόνο αν γαμηθεις. Μόνο μα κερδίσεις έχεις, είτε θα γαμηθει είτε θα ξεκοψει.
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
659
Κριτικές
4
Like
1.211
Πόντοι
206

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.261
Like
10.782
Πόντοι
2.256
Με όποια και αν πας,όσο καλή και αν είναι,όσα και αν σκάσεις,δεν παύει να είναι fake ......για αυτό και το έχω κόψει τελείως πλέον. Το να πηδήξεις μια παντρεμένη που το θέλει και το γουστάρει,δεν έχει καμία σχέση ακόμα και με την πιο πειστική ανεξάρτητη. Αλλά όπως είπα,να το θέλει και όχι απλά να ψάχνει για συναισθηματικό συμπλήρωμα. Αυτό το τελευταίο για το άσυλο,μάλλον το κόβω και το πιο πιθανό τελικά........κάτι δεν μου κολλάει σε όλα.
Αφού τη ξέρεις και είχατε σχέση παλαιότερα, άρα και συναισθηματική οικειότητα, τόσο δύσκολο είναι να ξηγηθείτε στα ίσια και σταράτα για το τί θέλει ο ένας απ΄τον άλλο; Και αν τα βρείτε, προχωράτε. Αν όχι... τί είχατε, τί χάσατε.
 

cost2001

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.001
Like
8.864
Πόντοι
2.356
Δεν ξέρω αν το ρωτάς σοβαρά ή όχι,αλλά θα σου απαντήσω. Ημουν 34 και αυτή 21,η σχέση προφανώς δεν είχε προδιαγραφές για γάμο. Χωρίσαμε όταν πλέον κατάλαβα ότι εκτός από τον δικό της χρόνο,χάνω κυρίως τον δικό μου (ήμουν πλέον 36) και της ζήτησα να χωρίσουμε. Για σχεδόν έξι μήνες επέμενε να μην χωρίσουμε και μου ζητούσε να μείνει κάποιο βράδυ σπίτι μου (προφανώς για σεξ) και τίποτα άλλο.Πρέπει να ειχε συμβε
Δεν ξέρω αν το ρωτάς σοβαρά ή όχι,αλλά θα σου απαντήσω. Ημουν 34 και αυτή 21,η σχέση προφανώς δεν είχε προδιαγραφές για γάμο. Χωρίσαμε όταν πλέον κατάλαβα ότι εκτός από τον δικό της χρόνο,χάνω κυρίως τον δικό μου (ήμουν πλέον 36) και της ζήτησα να χωρίσουμε. Για σχεδόν έξι μήνες επέμενε να μην χωρίσουμε και μου ζητούσε να μείνει κάποιο βράδυ σπίτι μου (προφανώς για σεξ) και τίποτα άλλο.Πρέπει να ειχε συμβεί καμια 10 φορές αυτό.....κάθε φορά ήταν η τελευταία.Απλά τότε δεν είχα κάτι άλλο και δεν έλεγα όχι (μαλακία μου το παραδέχομαι) Το θέμα λοιπόν δεν ήταν η ερωτική βαρεμάρα,αλλά ότι αυτό δεν έβγαζ ε πουθενά. Για σκέψου να είχα κάνει γάμο τότε,θα ήμουν τώρα (ίσως και πολλά χρόνια νωρίτερα) στην θέση του άντρα της.
Αν και μέσα εδώ στο σάιτ κάνω πολύ χαβαλε το ερώτημα μου ήταν σοβαρό, λοιπόν τα πράγματα είναι ζορικα, είπες ότι κατάλαβες ότι έχανες το χρόνο σου αλλά μάλλον αυτή δεν έχανε το χρόνο της και μέσα της το έβλεπε σοβαρά (ενδεχόμενος να μην σου το είχε πει) το γεγονός ότι για έξι μήνες επέμενε να μην χωρίσετε και γινόταν σεξ επιβεβαιώνει αυτό που σου λέω, η γκόμενα πληγώθηκε προσπάθησε με νέα σχέση και τελικά γάμο να το ξεπεράσει αλλά προφανώς έπεσε σε μετριότητα σε ρουτίνα, άρχισε να συγκρίνει τα πάντα άρχισε να θυμάται τής παλιές καλές εποχές, αν δεν είχε παιδί ίσως σου τηλεφωνούσε πιο νωρίς τα χρόνια πέρασαν έφτασε στα όρια της και ένα βράδυ όπου προφανώς τα είχε τσουξι και ακούγοντας Πάριο " Η ζωή περνά και χάνεται" σε πείρε τηλέφωνο ξέροντας ότι η δική τής ζωή έχει γαμηθει να γαμησει και τη δική σου. Για μένα μείνε μακριά αν δεν θες μπελάδες γαμησια θα βρεις πολλά και παντού.
 

geor1ge

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2011
Μηνύματα
3
Like
5
Πόντοι
0
Έχω βρεθεί στην ίδια θέση με πρώην που είχα από πιτσιρικάς, πριν από 30 χρόνια, παντρεμένοι και οι δύο , αυτή με ένα παιδί εγώ με δύο, μου έστειλε στο φεις , και μου είπε ότι με είχε ξαναψαξει παλιότερα αλλά δεν με έβρισκε, τέλος πάντων βρεθήκαμε για καφέ τα είπαμε και μιλάγαμε στο τηλ και με μυνήματα για κανά δυο μήνες, με διακριτικότητα πάντα χωρίς να το έχουμε συνεννοηθεί, απλώς έδειχνε ότι καταλάβαινε όπως και εγώ, μετά από κάνα δυο μήνες βρεθήκαμε άλλες δύο φορές, μέχρι που της έκανα την ξήγα...της είπα ότι δεν έχει νόημα αυτό που κάνουμε, ότι αν θέλει να το πάμε παραπέρα χωρίς όμως δεσμεύσεις και αγάπες, έχει καλώς, αλλιώς θα πρέπει να σταματήσουμε, αυτή το δέχτηκε και το επόμενο ραντεβού ήταν σε ξενοδοχείο, από τότε κρατάμε επαφή εδώ και ενάμιση χρόνο κοντά, και αραιά και που μετά από συνεννόηση βρισκόμαστε, μόνο σε ξενοδοχείο.
Το καλό βέβαια με την δική μου φάση είναι ότι τα συμφωνήσαμε, οτι δεν ζητάει κανένας τίποτα από τον άλλο, και δείχνει λογικός άνθρωπος που το κατάλαβε, τώρα τι θα γίνει στο μέλλον δεν ξέρω...
Εγώ αυτό θα σου πρότεινα...μια καλή ξήγα από την αρχή και από τις αντιδράσεις της και την κουβέντα μαζί της βγάζεις τα συμπεράσματα σου και περνεις τις αποφάσεις σου, τώρα το αν αντέχεις να χάσεις την οικογένεια σου που σου λένε, νομίζω ότι αν ήσουν εντάξει στο σπίτι σου δεν θα της μιλαγες καν αυτής.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.535
Like
66.020
Πόντοι
11.956
Πριν πολυ καιρο μια περιπου ιδια περιπτωση με την οποια ειχα μια καταπληκτικη σχεση με μια κοπελα πολυ ομορφη με την οποια χωρισαμε ειρηνικα και πολυ φιλικα.Πριν καπου 6 μηνες με πηρε τηλεφωνο και βγηκαμε για φαγητο .Μεχρι εκει δεν επαιξε τιποτε αλλο.Απο τοτε κρατησαμε επικοινωνια η με μυνηματα η με τηλεφωνα παροτι απο οτι καταλαβα και μου το επιβεβαιωσε και η ιδια ειχε κανει καινουργια σχεση και ηταν αποτι μου ειπε αργοτερα και νιοπαντρη. Τεσπα. Οταν εβρισκε χρονο επικοινωνουσουμαι τηλεφωνικα. Κατα την διαρκεια και παλι βρισκομασταν για καφε η για φαγητο και σε αυτην την διαρκεια μου ελεγε συνεχως για τα προβληματα που εχουν δημιουργηθει με τον αντρα της και τι διαφορετικα ηταν η σχεση μεταξυ μας.Εντωμεταξυ μια μερα επειδη ηξερε οτι εχω τον αδερφο μου χρυσοχοο να της δειξω καποια σκουλαρικια να αγορασει.Τελοσπαντων ηθελε να τα δει απο κοντα.Της τα πηγα διαλεξε ενα ζευγαρι σκουλαρικια τα οποια της τα χαρησα.Της ειπα αστα .Ειναι δωρο απο εμενα.Αφου με ευχαριστησε με λογια εννοηται ,μου ειπε πως ενδεχεται να περασει απο εκει ο αντρας της.Με απορια την ρωτησα τι ξερει για εμενα.Μου ειπε οτι ξερει οτι ειμαι πρωην συναδελφος και τιποτε αλλο.Με τα πολλα σκαει μυτη και ο τυπος με τον οποιο μιλησαμε αρκετα και μετα ο ιδιος μου προτεινε αν εχω ελευθερο χρονο μπορουμε να βγουμε και για εναν καφε και μονοι μας.Εγω το δεχτηκα και οπως βγηκαμε και μιλαγαμε μαλακιες. Ουτε που πηρε γραμμη οτι εγω ημουν ο πρωην. Εντωμεταξυ εγω ακομα μιλαω με την κοπελα αλλα ουτε εγω εχω χωθει ουτε αυτη.Που θα οδηγησει αυτη η φαση δεν ξερω......
Φίλε μύστη τρίο βλέπω στον ορίζοντα...ειρθε και σε είδε και ο άντρας ...το ψήνουν ... σίγουρα το έχουν κάνει και πάνω στο σεξ λένε για σένα .... ετοιμάσου για την επόμενη κίνηση...όλοι μαζί για φαγητό ποτό
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom