Νέα

Παλιά μπουρδέλα που έχουν κλείσει (λίστα)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 438
  • Εμφανίσεις 115K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

panourgos

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2007
Μηνύματα
759
Like
6
Πόντοι
6
Θυμηθηκα αλλη μια φαση που αξιζει πιστευω να αναφερω για...ιστορικους λογους.....
Σε ενα μαγαζι που εχει κλεισει τωρα στην οδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (καθετη στην αλκιβιαδου) ειχα παρει μια απο τα ΣΚΟΠΙΑ!!!! ακριβως την ημερα που εγινε η δηλωση ανεξαρτησιας των Σκοπιων απο την πρωην Γιουκοσλαβια !!!!

Σαν γαμησι θυμαμαι δεν ηταν τιποτα ιδιαιετερο αλλα τετοια συμπτωση.......
για την ΕΛΛΑΔΑ ρε γαμωτο  :rockon: :rockon:
 

thourios

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.424
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
16
Θυμήθηκα ένα μπουρδελάκι απέναντι από τον σταθμό Λαρίσσης δεν νομίζω να υπάρχει ακόμα. Εκεί θυμάμαι την Χλόη. Κάπου στο παλιό site κάποιος συναγωνιστής είχε ανεβάσει έναν σημειωμένο με το χέρι χάρτη με τα μπουρδέλα της δεκαετίας του εβδομήντα. Νομίζω ότι ο χάρτης αυτός είναι άξιος μελέτης στο παρόν thread καθώς οι παλιοί θα θυμηθούν πολλά.

:think:
 

mad_max

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
1.004
Κριτικές
96
Like
4.731
Πόντοι
22.915
Χ Τρικούπη, προς τα πάνω, λιγο μετά το ΠΑΣΟΚ. Πρώτη κατάθεση,γύρω στα 1978. Ηταν μια ξανθιά φοβερή. Λίγο πριν την Αλεξάνδρας, υπήρχε και άλλο ένα με μια Χριστίνα. Δούλευε πριν λίγα χρόνια. Επίσης και Μαυρομιχάλη απέναντι απο ένα θερινο σινεμα. Οι πιο παλαιοί ίσως να θυμούνται
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Θυμάμαι το Φυλής 52 & Φερών.Είχε δύο μπουρδέλα,ένα στο υπόγειο κι ένα στο ισόγειο.Έφερνε φοβερά κομμάτια από το 1996 μέχρι το 2000 περίπου που τα έκλεισαν.Το κτήριο αυτό είναι κληροδότημα του Αλέξανδρου Σβώλου του οποίου ήταν η οικία.Επίσης,θυμάμαι στην οδό Φερών αριστερά πριν την Αχαρνών ένα που έφερνε μέτριες.
 

Zac Clouseau

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
985
Like
8
Πόντοι
6
Θυμάμαι πόρνη called Χλόη πάλαι πότε, εποχές τέλη 80...Βικτώρια, δε θυμάμαι το μαγαζί, πηγαίναμε κοπάνα από Λύκειο.
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.225
Like
393
Πόντοι
36
Ρε σεις, θυμήθηκα ένα αρχαίο, Ιπποκράτους όπως μπαίνεις από Αλεξάντρας δεξιά, λίγα τετράγωνα από την Λ. Αλ. Τώρα είναι πάρκινγκ. Χοντρή θείτσα που τα κατάπινε όλα. Πριν ΑΙΩΝΕΣ.......
 

PEOKLHS

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
80
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
0
Chris,η Συλβια(Μ.Βοδα)αν λεμε την ιδια ηταν Ελληνιδα,35+,πολυ καλο γαμησι και περιοδος 85/86?
 

pligomenos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.118
Like
73
Πόντοι
16
επισησ εχουν κλησει τα 278 λιωσιων και 303.
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
537
Πόντοι
7.065
Chris,η Συλβια(Μ.Βοδα)αν λεμε την ιδια ηταν Ελληνιδα,35+,πολυ καλο γαμησι και περιοδος 85/86?
σωστα αν και παρεμεινε στο αθλημα μεχρι το 2006,στο ιδιο σπιτι.μεγαλη δασκαλα του ερωτα η συλβια και καλος ανθρωπος
 

o palios

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2007
Μηνύματα
956
Like
2
Πόντοι
6
το πρωτο μου Ουιλιμ Κινγκ λιγο πριν την Πατησιων.
αθλιο
 

ovelix1

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
16
Εγω απο στουντιο θυμαμαι 2.
Το ενα στην Φερρων 4?αν δεν κανω λαθος και το κουδουνι ειχε το ονομα ενος παλιου δημαρχου Πειραιαως.Μεσα ηταν η Μαρια μια κοκκινομαλλα και η Φιλιω μια ξανθια.96-99,μετα τις ξαναπετυχα στην Βουλιαγμενης σε ενα στενακι το 2000.Μετα τις εχασα,την μια βεβαια την πετυχα στο Αιγαλεω στο δρομο το 2005 αλλα δεν της μιλησα.
Το αλλο ηταν Πεισιστρατου 10? στον σταθμο Αττικη,ευθεια κατω απο το ταχυδρομικο ταμειευτηριο.96-98,μετα εκλεισε και εγινε παιδικος σταθμος.Η τυπισσα που το ειχε περασε καποιο φεγγαρι απο Λιοσιων 278 και μετα στην αρχη της Καβαλας.Διπλα στην αερογεφυρα δεξια,πανω απο ενα γραφειο τελετων.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Υπηρχε αλλο ενα , που μολις θυμηθηκα, στην Ιωαννινων 13.

Δουλευε η Ρενα, περιοδος 1991-1992, μελαχροινη milf (τοτε)βυζαρου (6αρια βυζια) που ειδικευοταν στο "καρεκλατο"

Δεν την εχω ξαναδει απο τοτε.
 

Blue_eyes_13

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
μιλας για εκενη που πεθανε στιν πολυθρονα?? ααααα τιν κακομιρα..... με μια πενταρα τοτε στου κονστανταρα ...... ρε που τιν θυμηθηκες?
ρε μαγκες εκει ομως εφερνε και κατι καλα απ' οτι θυμαμαι...προς το τελος ρημαξε....ηταν θυμαμαι μια ελληνιδα ξανθια 45αρα που εκανε πιπα ανευ και εδινε κολαρακι με 2 χιλιαρικακια, επισης να θυμισω στην ιεροσολυμων ηταν μια ελληνιδα που εδινε και αυτη κολαρακι.  και τωρα κατι για πολυ παλιους Λενορμαν και αργους( εχει τωρα υπεθρια εκθεση αυτο) κολωνος 1985 το πρωτο μου σε μια ελληνιδα μελαχρινη 500δρχ, ειχα παει ενα ξαδερφο που ηταν φανταρος να μαμησει και με κερασε και εμενα .κολοκυνθους μετα απο το ιστορικο ΛΑΟΥ δεξια η σουλα ενα βλαχακι που ηταν φωτια !!!! 
 

o palios

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2007
Μηνύματα
956
Like
2
Πόντοι
6
αυτο μετα το ΛΑΟΥ το θυμαμαι κι εγω
επισης στουντιο που εχει κλεισει στη Στουρναρη πανω απο εκει που ειναι τωρα το ι-σοπ και στον ιδιο οροφο που ειναι τωρα Το Χαμογελο Του Παιδιου.
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
59
Πόντοι
66
Ολη την μερα εσπαγα το κεφαλι μου να θυμηθω και κατι καταφερα :

5. Τζωρτζ και Σολωμου στα Εξαρχεια. εκει πρωτοξεκινησε η Μαρινα που εχει το studio το υπευψωμενο στην Σολωμου.

6. Σολωμου και Κανιγγος. Τωρα εχει γινει παρκινγκ 

Σολωμού υπήρχαν 3, Cheyenne.

Βάζω και το χάρτη εδώ, με σημαδεμένα πάνω του τα 3 σπίτια.  Δεν ξέρω αν κανένα από αυτά υπάρχει ακόμα.
Από τα μη γωνιακά:
Το ένα ήταν ισόγειο (το κοντά στην Πατησίων), το άλλο στον όροφο.
Το γωνιακό (Σολωμού και Σουλτάνη) κατέβαινες 2-3 σκαλάκια, και είχε 2 εισόδους, και στους 2 δρόμους.

Τα θυμάται κανείς?

 

Συνημμένα

  • Eksarxeia.jpg
    Eksarxeia.jpg
    72,1 KB · Εμφανίσεις: 31

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Σολωμού υπήρχαν 3, Cheyenne.

Βάζω και το χάρτη εδώ, με σημαδεμένα πάνω του τα 3 σπίτια.  Δεν ξέρω αν κανένα από αυτά υπάρχει ακόμα.
Από τα μη γωνιακά:
Το ένα ήταν ισόγειο (το κοντά στην Πατησίων), το άλλο στον όροφο.
Το γωνιακό (Σολωμού και Σουλτάνη) κατέβαινες 2-3 σκαλάκια, και είχε 2 εισόδους, και στους 2 δρόμους.

Τα θυμάται κανείς?

Με ευκαιρια το post σου θυμηθηκα 3 μαγαζακια ακομα :

2 ηταν στην Ζωοδοχου πηγης το ενα κοντα στην συμβολη με την Σολωνος, ενα υπογειο τωρα εχει γινει τυπογραφειο, το αλλο λιγο μετα την διασταυρωση με την Αραχωβης αν θυμαμαι καλα.

Υπηρχε κιάλλο ενα στα Εξαρχεια, στην γωνια Εμ. Μπενακη και Δερβενιων νομιζω, που εξω φεμινιστριες ειχαν γραψει με σπρευ "Γυναικες το σωμα μας δεν ειναι εμπορευμα"

Τα θυμαται κανεις???
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.960
Κριτικές
490
Like
36.548
Πόντοι
41.447
Το αλλο ηταν Πεισιστρατου 10? στον σταθμο Αττικη,ευθεια κατω απο το ταχυδρομικο ταμειευτηριο.96-98,μετα εκλεισε και εγινε παιδικος σταθμος.Η τυπισσα που το ειχε περασε καποιο φεγγαρι απο Λιοσιων 278 και μετα στην αρχη της Καβαλας.Διπλα στην αερογεφυρα δεξια,πανω απο ενα γραφειο τελετων.

μάλλον λές το στούντιο "Ναρκισσος" , το οποίο έγραψε ιστορία για το χρονικό διαστημα που λειτούργησε
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.960
Κριτικές
490
Like
36.548
Πόντοι
41.447
Chris,η Συλβια(Μ.Βοδα)αν λεμε την ιδια ηταν Ελληνιδα,35+,πολυ καλο γαμησι και περιοδος 85/86?

αν λέμε την ίδια , τώρα δουλέυει σαν τσατσά σε ένα μπουρδέλο στην Καλύμνου
 

o palios

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2007
Μηνύματα
956
Like
2
Πόντοι
6
το μπουρδελακι στο Αχαρνων 72 το υπερ υψωμενο το ειπε κανεις?
εκει μαλλον δεν αγοραζαν ποτε καποτες.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom