Νέα

Παλιά μπουρδέλα που έχουν κλείσει (λίστα)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 438
  • Εμφανίσεις 115K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.953
Κριτικές
490
Like
36.506
Πόντοι
41.447
12)μιχαηλ βοδα μετα την αγιου μελετιου το μαγαζι της συλβιας

Αυτό νομίζω λειτουργεί ακόμα, μονο τα πρωινά
15)αριστοτελους και κοδριγκτωνος το υπογειακι που δουλευε η κατερινα ελληνιδα μιλφ(εκλεισε πριν περιπου 3 χρονια)

Η Κατερίνα ακόμα δέχεται εκέι κόσμο με τηλεφωνικό ραντεβού μόνο
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
537
Πόντοι
7.065
να προσθεσω ακομα το μαγαζι στης αντιοχειας(καθετη της αγιου μελετιου)που δουλευε η τρομερη αλικη.
επισης οικος που γκρεμιστηκε επι της οδου λιοσιων κοντα στο υψος του μετρο και τωρα φτιαχτηκε εκει εμπορικο καταστημα.
αλλα ο καταλογος περιλαμβανει και 2 στουντιο που κλεισαν.το πρωτο αριστοτελους κοντα στη κεφαλληνιας που εκλεισε εδω και καμια 2ε τια.το δευτερο ο θρυλικος''ναρκισος''που ηταν σε μια καθετο οδο κατω απο την πλατεια αττικης,που το κλεισαν γιατι τραβουσαν κρυφα σε ταινια τους συναγωνιστες που γαμουσαν.και για να δειτε ποσο παραξενη ειναι η ζωη στο ιδιο κτιριο στεγαζεται τωρα παιδικος σταθμος με ονομα ''η τρυφερη αγκαλιτσα''
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
τραβουσαν ταινια οσους γαμουσαν εκει??????????
ωχ λετε να ειμαι πορνοσταρ και να μην το ξερω......................
φερτε τα φραγκα που μου αναλογουν απο τα πνευματικα δικαιωματα......
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.953
Κριτικές
490
Like
36.506
Πόντοι
41.447
να προσθεσω ακομα το μαγαζι στης αντιοχειας(καθετη της αγιου μελετιου)που δουλευε η τρομερη αλικη.
επισης οικος που γκρεμιστηκε επι της οδου λιοσιων κοντα στο υψος του μετρο και τωρα φτιαχτηκε εκει εμπορικο καταστημα.
αλλα ο καταλογος περιλαμβανει και 2 στουντιο που κλεισαν.το πρωτο αριστοτελους κοντα στη κεφαλληνιας που εκλεισε εδω και καμια 2ε τια.το δευτερο ο θρυλικος''ναρκισος''που ηταν σε μια καθετο οδο κατω απο την πλατεια αττικης,που το κλεισαν γιατι τραβουσαν κρυφα σε ταινια τους συναγωνιστες που γαμουσαν.και για να δειτε ποσο παραξενη ειναι η ζωη στο ιδιο κτιριο στεγαζεται τωρα παιδικος σταθμος με ονομα ''η τρυφερη αγκαλιτσα''

Η Αλίκη χρόνια στην πιάτσα....

Όσο για τον Νάρκισσο, αν και ήταν απο υπηρεσιες αρπα κολλα στουντιο, έφερνε πού καλές μιλφ ψιλοερασιτέχνιδες ελληνίδες , οι οποιες γαμιοντουσαν παρα πολύ καλά....
 

blizon

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
188
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Η Αλίκη χρόνια στην πιάτσα....

Όσο για τον Νάρκισσο, αν και ήταν απο υπηρεσιες αρπα κολλα στουντιο, έφερνε πού καλές μιλφ ψιλοερασιτέχνιδες ελληνίδες , οι οποιες γαμιοντουσαν παρα πολύ καλά....

Συμφωνω και επαυξανω
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Φυλης 54 πανω,περασα σημερα απο εκει και το θυμηθηκα *P *P
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Αν κανω λαθος διορθωστε με αλλα πρεπει να υπηρχε κι ενα πισω απο το θεατρο Περοκε στο δρομο με τα LEVIS τα μαιμου.
συναγωνιστη θα βαλω τα κλαματα!!!!εκει γαμησα για πρωτη φορα πριν 20 χρονια!!!με 350 η 500 δρχ
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Επισης εχει κλεισει αλλα ετσι κι αλλιως λειτουργησε λιγο το στουντιο στη Σεβαστειας,ειχα τιμησει μια πιτσιρικα ελληνιδα εκει και
Ισαυρων 29 στα Εξαρχεια,εχω κανει το καλυτερο σεξ,επι πληρωμη,ever εκει με τη Μαρινα μελαχρινη ρουμανα πανεμορφη φανταστικη στο κρεβατι δυστυχως :'( :'( :'( :'(αγνοειται!
 
OP
OP
N

nmb

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
336
Like
0
Πόντοι
1
Επισης εχει κλεισει αλλα ετσι κι αλλιως λειτουργησε λιγο το στουντιο στη Σεβαστειας,ειχα τιμησει μια πιτσιρικα ελληνιδα εκει και
αυτο ειχε ανοιξει μετα ξανα και εκλεισε?
για ποια περιοχη λες?
 

alpanala

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
307
Κριτικές
29
Like
30
Πόντοι
2.930
Εγω θα θυμησω την Αντα στο πρώτο παράλληλο της περγαμου (υπόγειο) μέσα 90s
 
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
81
Κριτικές
5
Like
28
Πόντοι
0
Τι μου θύμισες ρε CHRIS1971. Το μαγαζι στην Διγενούς Λαερτίου (κάτω απο το video club νομίζω). Ένα βράδυ, γύρω στο '92-'93, μπαίνω μέσα κατά τις 12 το βράδυ. Σκάει μία ψηλή ξανθιά μουνάρα, κλειδώνει τη πόρτα και μου λέει στα ελληνορώσικα :"Είσι ου τελευταίους μουρό μου. Θα σι κρατήσου μέχρι να χύσου κι' γού". Και έτσι έγινε. Τη πήδηξα (μάλλον με πήδηξε) 3 φορές μέσα σε 40 λεπτά. Τo θυμάμαι και ...δακρύζω... άλλοι καιροί άλλες εποχές. O tempora o mores.

Επίσης να αναφέρω καιένα μπουρδελάκι που υπήρχε σε ένα στενάκι, απέναντι από το παραπάνω ρδέλο. Νομίζω ότι λέγεται Ευτυχίας ή Φλωρίνης (δεν μπορώ να καταλάβω από το Google Earth πιό από τα δύο είναι). Σε αυτό είχε έρθει γύρω στο '97 ένα μωρό Βουλγαράκι 18άρικο μικροκαμωμένο και άβγαλτο, που έδινε κωλαράκι. Το πήδαγα επί δύο μήνες μέρα παρά μέρα. Μετά χάθηκε....

Τι το θέλατε αυτό το thread. Θα μας φάνε οι αναμνήσεις και η μελαγχολία.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.953
Κριτικές
490
Like
36.506
Πόντοι
41.447
ό,τι θυμάμαι χάιρομαι.... :grin:
ποιός θυμάται το ισόγειο μπουρδελάκι της οδού Τύχης (κάθετη στην Φυλής, πηγαίνοντάς προς Πατήσια, μετά την Πιπίνου)....
 
OP
OP
N

nmb

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
336
Like
0
Πόντοι
1
γραφουμε εδω οδους περιοχες κλ απο μπουρδελα που υπηρχαν παλια και εχουν κλεισει η μεταφερθηκαν αλλου οι ιεροδουλες μετα το κλεισιμο τους

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
 

DIMITRIS41

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
549
Κριτικές
13
Like
6
Πόντοι
1.997
γραφουμε εδω οδους περιοχες κλ απο μπουρδελα που υπηρχαν παλια και εχουν κλεισει η μεταφερθηκαν αλλου οι ιεροδουλες μετα το κλεισιμο τους
φιλε μου ειναι απλο ...... κλεισανε γιατι απλα το οικιμα που στεγαζοντουσαν απο το κουνα κουνα παρουσιασανε ρογμεσ και μαρκαριστικαν με κοκκινο Χ
 

thourios

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.424
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
16
Στην Αχιλλέως υπήρχαν πολλά περισσότερα από ότι υπάρχουν τώρα. Τα περισσότερα τα γκρέμισαν. Θυμάμαι ένα Μυλλέρου και Αχιλλέως όπου τσατσά ήταν η μάνα και η κόρη η κοπέλα που δούλευε.

:dancing:
 

dimispagrati7

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.535
Like
14
Πόντοι
16
Στην Αχιλλέως υπήρχαν πολλά περισσότερα από ότι υπάρχουν τώρα. Τα περισσότερα τα γκρέμισαν. Θυμάμαι ένα Μυλλέρου και Αχιλλέως όπου τσατσά ήταν η μάνα και η κόρη η κοπέλα που δούλευε.

:dancing:
οικογενειακη επιχειρηση!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

thourios

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.424
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
16
Ποιός δεν θυμάται την ΄Κύπρια΄ στην Μυλέρου. Αφάνταστη ήταν η τσατσά και οι ουρές ήταν μέχρι έξω. Το κτίριο δεν υπάρχει πια κατεδαφίστηκε απέναντι από το ροζ μπουρδέλο που και αυτό είναι εγκατελειμένο και δεν λειτουργεί. Που να θυμάμαι νούμερα τώρα.

:think: 
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom