Νέα

Παλιά μπουρδέλα που έχουν κλείσει (λίστα)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 438
  • Εμφανίσεις 115K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

makis254

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2010
Μηνύματα
165
Κριτικές
7
Like
436
Πόντοι
301
Αλλο παλιο ιστορικο μπουρδελο που τωρα ειναι κλειστο ηταν αυτο στην Οδο Ξανθιπης και Λιοσιων.Ειμαι σιγουρος οτι απο εκει θα εχουν περασει πολυ συναδελφοι..Ποσο μαθηματα πηρα εκει μεσα..Τα κοριστια πηγαιναν και ερχονταν..Σπανια συναντουσες το ιδιο κοριτσι..αλβανεζιτσες ρωσιδακια ,που και που καμια ελληνιδα,εως και τουρκαλα ειχα πετυχει εκει μεσα!..Fast food, δε λεω!..Αλλα συνηθως επεφταν καλα γαμησια χωρις πολλες ιδιοτροπιες!Ωραιες εποχες.. 'Επεσε' και αυτο στην κριση..
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Λουκά Νίκα δεν κλείνει ποτέ. Ανοίγει ακαθόριστες ώρες.
Η «κοπέλα» δεν βγαίνει στο σαλόνι. Υπάρχουν πάντα εκπλήξεις με λουκάνικα σχάρας.
:zombie: :shit: :zombie: :shit:

 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
880
Κριτικές
184
Like
4.045
Πόντοι
14.175
Πρεπει να εχει κλεισει και το Αλκαμενους 117
 

sirodoht

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2019
Μηνύματα
369
Κριτικές
1
Like
596
Πόντοι
81
Εδώ υπήρχε κάτι σε στούντιο φάση στον όροφο και είσοδο απο το πλάι πριν 15 χρονιά περίπου
Ανεβαίνοντας για την γέφυρα του praktiker Αργυρούπολη
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.320
Πόντοι
2.356
Στη Ρηγιλλης σ' ενα νεοκλασσικο ηταν παλια ενα καλο με φοβερες πουτανες,νομιζω πηγε πρωτα Συγγρου να φορτωσει και τραβελια και απο περσι ξανανοιξε Πειραιως καπου στο Μοσχατο!
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.964
Κριτικές
1
Like
4.693
Πόντοι
456
Εδώ υπήρχε κάτι σε στούντιο φάση στον όροφο και είσοδο απο το πλάι πριν 15 χρονιά περίπου
Ανεβαίνοντας για την γέφυρα του praktiker Αργυρούπολη

Εκεί , μέχρι το 2003 παίζαν τρανςφόρμερς.

ΞΕΦΤΙλάκη γουστάρεις τρανσφορμερς ???

:2funny::2funny:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.705
Πόντοι
3.936
Εδώ υπήρχε κάτι σε στούντιο φάση στον όροφο και είσοδο απο το πλάι πριν 15 χρονιά περίπου
Ανεβαίνοντας για την γέφυρα του praktiker Αργυρούπολη

Εκεί , μέχρι το 2003 παίζαν τρανςφόρμερς.

Αποκαλύφθηκες μωρή πισωκούνα...:grin::grin::grin:
 

markosp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.070
Κριτικές
5
Like
1.259
Πόντοι
216
Εδώ υπήρχε κάτι σε στούντιο φάση στον όροφο και είσοδο απο το πλάι πριν 15 χρονιά περίπου
Ανεβαίνοντας για την γέφυρα του praktiker Αργυρούπολη

Εκεί , μέχρι το 2003 παίζαν τρανςφόρμερς.
Τι αδερφάρα θεε μου!
Για αυτο εγινες φιλη με Ζαν Κλοντ!
Γουσταρετε και οι 2 travel agents!
 

Συνημμένα

  • lak zan.jpeg
    lak zan.jpeg
    101 KB · Εμφανίσεις: 142
  • agk.jpeg
    agk.jpeg
    145,2 KB · Εμφανίσεις: 148
  • agk2.jpeg
    agk2.jpeg
    118,4 KB · Εμφανίσεις: 135

sirodoht

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2019
Μηνύματα
369
Κριτικές
1
Like
596
Πόντοι
81
Εδώ υπήρχε κάτι σε στούντιο φάση στον όροφο και είσοδο απο το πλάι πριν 15 χρονιά περίπου
Ανεβαίνοντας για την γέφυρα του praktiker Αργυρούπολη

Εκεί , μέχρι το 2003 παίζαν τρανςφόρμερς.
Τότε που έκανα επίσκεψη να δώ,δεν έπαιζε τράβελος και συγκεκριμένα θυμάμαι πέτυχα μια τύπισσα ξανθιά με σπαστό μαλλί που την είχα πάρει παλιότερα στην Βουλιαγμένης και φίλωνος στον Άγιο Δημήτριο σε οίκο που και αυτός αποτελεί πλέον παρελθόν τώρα πρέπει να είναι εκει κατάστημα με πόρτες ασφαλείας
 

markosp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.070
Κριτικές
5
Like
1.259
Πόντοι
216
Εδώ υπήρχε κάτι σε στούντιο φάση στον όροφο και είσοδο απο το πλάι πριν 15 χρονιά περίπου
Ανεβαίνοντας για την γέφυρα του praktiker Αργυρούπολη

Εκεί , μέχρι το 2003 παίζαν τρανςφόρμερς.
Τότε που έκανα επίσκεψη να δώ,δεν έπαιζε τράβελος και συγκεκριμένα θυμάμαι πέτυχα μια τύπισσα ξανθιά με σπαστό μαλλί που την είχα πάρει παλιότερα στην Βουλιαγμένης και φίλωνος στον Άγιο Δημήτριο σε οίκο που και αυτός αποτελεί πλέον παρελθόν τώρα πρέπει να είναι εκει κατάστημα με πόρτες ασφαλείας
Ο λάκης μέχρι το 2003 το επισκεπτόταν για travelling!
Μετά χάλασε το μαγαζί, μονο γυναικες δούλευαν!
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.421
Πόντοι
3.296
για να δω αν με βοηθαει η μνημη μου(γεραματα βλεπετε)
πρωτα απο ολα 4 σπιτια που εχουν γκρεμιστει.στην οδο ικονιου που επεσε με το σεισμο,στην οδο φερων κοντα στην αχαρνων που κτιζεται τωρα(εκει δουλευε η πολυ σεξυ τζουλια απο θεσ/κη που καποτε δουλευε και διδυμου 24)στην οδο καλυμνου ενα με μπλε πορτα που κτιζεται,και στην οδο λιοσιων ενα που εχει γινει υπαιθριος χωρος.
τωρα εκτος απο αυτα θυμαμαι
5)διγενους λαερτιου,την υπογα που φερνε κατι διμετρες ρωσιδες γυρω στο 1994-5
6)αλκαμενους και παρασιου,το εγκατελειμενο νεοκλασικο.εκει παιδες υπηρχε η αντζελα η ρουμανα και η μαριαννα που ηταν πιο καβλα απο τις καβλες1994-5.εκλεισε οριστικα το 1998
7)φυλης λιγο μετα το 214 ενα με γκρι πορτα
8)ρεμουνδου εκει που ειναι τωρα ενα ςπαιδικος σταθμος.φανταστικα μωρα το 1998
9)πιπινου κοντα στην αλκαμενους ενα εγκατελειμενο λευκο κτιριο
10)παρασιου χαμηλα κοντα στο βενζιναδικο.εφερνε κατι φανταστικες ρουμανες το 1995
11)λιοσιων ενα κοντα στην συμβολη με παρασιου
12)μιχαηλ βοδα μετα την αγιου μελετιου το μαγαζι της συλβιας
13)μαγνησιας πολυ πριν το τωρινο ενα με λευκη πορτα
14)διδυμου το απεναντι του 24
15)αριστοτελους και κοδριγκτωνος το υπογειακι που δουλευε η κατερινα ελληνιδα μιλφ(εκλεισε πριν περιπου 3 χρονια)
16)φυλης ενα απεναντι απο το 40
17)στην οδο σαμου στον αγιο παυλο 2 η 3 μαγαζια
18)ιουλιανου ενα μετα την μιχαηλ βοδα που μετα εγινε ταβερνα και τωρα ειναι εγκατελειμενο
19)αγ πετρου απεναντι απο το τωρινο,εγκατελειμενο(εκει επαιζε η θεικη ελληνιδα μιλφ ερρικα που ηταν ολα τα λεφτα)
20)ενα στην αλκιδιαβου μετα την ιουλιανου
21)ενα στην οδο μακεδονιας και αλκιβιαδου(εκει θυμαμαι την ελληνιδα θεα σισυ)
22)ενα στην οδο ιεροσολυμων που το κλεισαν πριν 2 χρονια γιατι απεναντι εγινε σχολειο
23)ενα σουρμελη και λιοσιων γωνια
αυτα απο μενα
Γαμώ τα θέματα παίχτη!

Ποιός θυμαται ένα μπουρδέλο επί της Λιοσίων απένατι από το σταθμος Αττικής του ΗΣΑΠ που ήταν σε υπευψωμένο όροφο και ανέβαινες πολλά σκαλιά για να φτάσεις εκεί?

Κι ήταν σε ένα ετοιμόρροπο με κεραμίδια κτίσμα?

Μιλάω για περίοδο 1999 με 2000.

Τώρα όποτε περνάω από εκεί δεν υπάρχει τίποτα που να θυμίζει το παλιό αυτό κτίσμα.

Ποιός το θυμάται?
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.222
Like
376
Πόντοι
36
Εννοείς αυτό που είναι απέναντι από το Διδυμου 27 και κατέστει ετοιμόροπο μετά το σεισμό του '99;;; Εκεί το καλοκαίρι του 1986 πέτυχα μια milf ελληνίδα, ξανθιά με κατσαρό μαλλί. Στο πήδημα μου ζήταγε να της το βάλω στον κ@λο αλλά δεν συμμορφώθηκα. Μετά που έχυσα μου έκανε παράπονα "γιατί δεν μου το έβαλες" και τέτοια. Οπότε της λέω "άμα ψήνεσαι εγώ έχω όλη την καλή διαθεση". Τότε μου έπιασε τον πούτσο, που είχε ακόμα την περικαυλίδα, τον εξέτασε τον ζύγισε δεν ξέρω τι έκανε, αλλά μου είπε να φύγω και να ξαναπεράσω μετά τις 7, που θα είχε κλείσει. Και χωρίς λεφτά. Κριμα που είχα προπόνηση και δεν μπόρεσα να πάω. Και δυστυχώς, τότε δεν υπήρχε σάιτ και τέτοια, κι εγώ δεν ρωτούσα ονόματα. Μετά ξαναπέρασα άλλες δυο φορές, αλλά δεν την ξαναείδα.
Έλενα νομίζω, με αυτή την συμπεριφορα (κώλος και ραντεβού μετά), βαμμένη ξανθιά, ψιλοχοντροαλλοίθωρη και γεματοχοντρή, μάλλον "έχανε" κιόλας. Καλό σέρβις πάντως. Πέρασα κάποιες φορές.

Όταν ξαναπέρασα αργότερα κάποια φορά και δεν την βρήκα, η τσατσα μου είπε πως ήταν "άρρωστη και δε θα ξαναδούλευε". Να είναι και να περνάει καλά! :sunglasses:
 
Τελευταία τροποποίηση:

UpSideDown69

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
7
Κριτικές
4
Like
52
Πόντοι
0
Ιερα οδος 21 ηταν στουντιο και εγινε coffee island μεγαλου αλεξανδρου 133 ηταν επισης στουντιο και εγινε κατι που δεν εχω καταλαβει μεγαλου αλεξανδρου 20 εχει κλεισει πολλα χρονια δεν νομιζω να ξαναανοιξει
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
923
Like
2.930
Πόντοι
446
τύποι θυμάστε ένα υπόγειο στην λεωφόρο Ιωνίας με αγίου μελετίου (απέναντι απο την πίσω ώψη του νεου λιντλ που άνοιξε στην λιοσιων πριν κάτι μήνες)? Ήταν το πρώτο μπουρδέλο που είχα παει πριν καμια 15ρια χρονια, οταν ημουν και εγω καπου στα 13-14, και θυμάμαι μια γρια ξανθια με φωνη νταλικιερη, αλλα καλο γκιλφ...την θυμαται κανεις?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom