Νέα

Ομήρου 35

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 139K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

speedy74

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
παιδια τα μαθατε, Ανοιξε καινουργιος χωρος στιν ΙΠΠΟΚΡΑΤΟyΣ 9 και βρυκα παλιες γνωστες¨, Αντζελα,Μαρια,Αντριανα,Γιαννα κ αλλες. Καλος χωρος περιποιμενος με καλο σερβις,και καλη περιποιση.εγω περασα συπερ εφαγα τι μπριζολα μου εκανα και καλο μασαζ χαλαρωσα πραγματικα! και μπροστα ειναι ο μαστερ στο κλαρινο η Ρουλα

φιλε ufo δεν μας λες σε παρακαλω οροφο/κουδουνι/τιμες αν τις ξερεις σε παρακαλω? Δεν εχω βρει σχετικη αγγελια πουθενα ακομα.
 

UFO

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2008
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
:thumbsup: πως εχουνε ηρεμειση τα κοριτσακια. στην ελεναρα ητανε ολες τσιτα
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
ιπποκρατους 9 .. στον 1 ος
και η αγγελιούλα για να μην ξεχνιομαστε...

DREAM_SPA εφαρμογές αρωματοθεραπείας - χρωματοθεραπείας. Εμπειρο προσωπικό σας προτείνει σε ένα χώρο υπέροχο καινούργιο και πολυτελή πλήρη χαλάρωση και ευεξία, καθημερινά 11πμ-9μμ Σάββατο 11πμ-6μμ  210-364****, 6989-93****

τσεκαρισμενο απο αντιστροφη αναζητηση του σταθερου τηλ... βγαζει την ανωτερω διευθυνση και ενα γλαφυροτατο γυναικειο ονομα  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.930
Like
30.201
Πόντοι
5.006
και η αγγελιούλα για να μην ξεχνιομαστε...

DREAM_SPA εφαρμογές αρωματοθεραπείας - χρωματοθεραπείας. Εμπειρο προσωπικό σας προτείνει σε ένα χώρο υπέροχο καινούργιο και πολυτελή πλήρη χαλάρωση και ευεξία, καθημερινά 11πμ-9μμ Σάββατο 11πμ-6μμ   210-364****, 6989-93****

τσεκαρισμενο απο αντιστροφη αναζητηση του σταθερου τηλ... βγαζει την ανωτερω διευθυνση και ενα γλαφυροτατο γυναικειο ονομα  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Ρεεεεεεεεεεε λεφτά μοιράζουμε σε αυτήν την χώρα και ανοίγουνε τόσα πολλά;
-o γαπ ψάχνει επενδύσεις για το μπουρδέλο ορίστε οι επενδύσεις  :tooth:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Ρεεεεεεεεεεε λεφτά μοιράζουμε σε αυτήν την χώρα και ανοίγουνε τόσα πολλά;
  :2funny:  ετσι φαινεται.  κατι ηξερε αυτοs  που  ειπε , οτι υπαρχουν λεφτα.( εννοωνταs τα δικα μαs φυσικα). 
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
πηρα επιτελους αυτη την αντιγονη.... η κοπελα ειναι καυλα..... ισως ο καλυτερος κωλος της αγορας.... μασαζ μετρια πραγματα 5/10 αλλα ποιος νοιαζεται για μασαζ οταν εχει διπλα του αυτον τον κωλο.... μασαζ εκανε κανα 10 λεπτο αλλα δεν μπορουσα να ηρεμησω και της εδωσα τσιμπουκι οπου τα πηρε ολα στο στομα κανα τριλεπτο κρατησε η πιπα.... μετα της λεω να συνεχισει το μασαζ... στο 35΄μου ξανασηκωνεται το τσουτσουνι.... της λεω να μου το ρουφηξει again....και μου απανταει ξερεις ειναι μονο μια εκτονωση και δεν γινεται.... και της λεω ρε ασε τις μαλακιες και ρουφα....μου ξαναλεει ειναι δυσκολο και..... της λεω οκ θα σου δωσω ενα 150 ρι και θα ειναι μεσα στην τιμη και ο κωλος.... και μου απανταει τωρα αλλαζει το ζητημα.... ρουφηγμα ικανοποιητικο και πηδημα κανα δεκαλεπτο κωλο.... συνολο συνεδριας 50 λεπτα οπου αναλυεται ως εξης:
-μασαζ: 30 λεπτα
-πιπα: 3 λεπτα + 4 λεπτα= 7 λεπτα
-μουνι: 0 λεπτα
-κωλος: 8 λεπτα
-κουβεντα-διαπραγματευσεις: 5 λεπτα
συνολο 150 ευρω, 2 χυσιματα με κωλο.... μπορει να με πιασαν κωτσο εν γνωση μου.....
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Ρε xpapad με το χρονόμετρο τη πήδαγες?  :2funny: :2funny:
Από εμφάνιση λέει τίποτα?
Τα 150 καλά μου φαίνονται φίλε αν συνυπολογίσεις extraball + cim + anal
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Ρε xpapad με το χρονόμετρο τη πήδαγες?  :2funny: :2funny:
Από εμφάνιση λέει τίποτα?
Τα 150 καλά μου φαίνονται φίλε αν συνυπολογίσεις extraball + cim + anal
αρκετα καλη στη φατσα 23 χρονων ελληνικης καταγωγης νεα στον χωρο των μασαζ....οποιος προλαβει τωρα στην αρχη θα περασει καλα γιατι σε λιγο θα πουτανεψει και αυτη
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
αρκετα καλη στη φατσα 23 χρονων ελληνικης καταγωγης νεα στον χωρο των μασαζ....οποιος προλαβει τωρα στην αρχη θα περασει καλα γιατι σε λιγο θα πουτανεψει και αυτη

:2funny: :2funny:

Από  :tits2: λέει τίποτα ή πλάκα τα γαλόνια?
 

anemoss119

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
1
εχο μια ερωτηση αλη8εθει οτι η αντιγονη το κανει ακαποτα ???
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
πηρα επιτελους αυτη την αντιγονη....
....
συνολο συνεδριας 50 λεπτα οπου αναλυεται ως εξης:
-μασαζ: 30 λεπτα
-πιπα: 3 λεπτα + 4 λεπτα= 7 λεπτα
-μουνι: 0 λεπτα
-κωλος: 8 λεπτα
-κουβεντα-διαπραγματευσεις: 5 λεπτα
... 2 χυσιματα με κωλο....

:2funny:
:thumbsup: :rockon:
 

k-king

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2009
Μηνύματα
175
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
χρυσπα....τα παντα τ ι π ο τ α......
μασαζ μηδεν...................και 80 στο κεφαλι ζαλιστηκα.....
 

xasodikisgr

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
:thumbsup: πως εχουνε ηρεμειση τα κοριτσακια. στην ελεναρα ητανε ολες τσιτα
Βρε Ρουλιτσα δε λεω να υποστηριξεις το μαγαζι σου αλλα να κατηγορεις εκει που ετρογες τοσα χρονια δεν ειναι και οτι καλυτερο για την εικονα σου. Οποιοι εμαστε παλιοι σε θυμομαστε σαν δεξι χερι της κυραΛενης.Σε εχω για καλο παιδι μη μου τη χαλας. Καλες δουλιες και θα σε επισκευτω με την πρωτη ευκαιρια που θα κατεβω κεντρο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom