Νέα

Ομήρου 35

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 139K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pamela

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΙΤΟ ΔΙΚΙΟ ΣΥΝΦΟΝΟ Κ ΕΓΟ ΜΑΖΙ ΣΥ ΕΧΟ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΑΚΟΥ Κ ΝΑ ΜΑΦΟ ΑΠΟ ΣΑΣ.
 

pamela

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Ε ΦΑ ΜΕ ΒΟΙΦΑΤΕ Κ ΕΣΙΣ ΕΤΣΙ ΦΑ ΜΕ ΑΦΙΝΕΤΕ.
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
Φορα κοντη φουστιτσα και ανοιχτο πουκαμισο και θα δουμε τι θα γινει...
Μια φορα για σκονακι θα σε ψαξω.
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
τι να κανω φιλε λιο ειχα ρεπο το πρωι και τι να εκανα!!!να κοιμομουν???εκανα βολτα στα του κολονακιου να δω τι παιζει γιατι βαριομουν!!να ριξω και κανα ψιλο το πρωι οχι μονο απογευμα!!χαχαχχαχα
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
ειχα να περασω καιρο απο το μαγαζι.... θελω να ρωτησω μια αννα ξανθουλα που μπανισα τι ρολο παιζει???
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
δεν την εχω δει ρε φιλε να σε βοηθησω!!!την αντιγονη εχω δει και την θυμαμαι!!!ηταν εκει????
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
οχι φιλε η αντιγονη εχει κοκκινο μαλλι μπουκλα!!!
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
δεν την εχω τιμησει ακομα και δεν εκφαιρω γνωμη!!!αλλα γιανα το λεσ κατι θα ξερεισ φιλε μου!!τουλαχιστον ειναι γευστικο??γενικωσ τι λεει το κοριτσι???αξιζει το τιμημα??
 

patos1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Οκτ 2008
Μηνύματα
769
Κριτικές
13
Like
1.156
Πόντοι
3.135
δεν την εχω τιμησει ακομα και δεν εκφαιρω γνωμη!!!αλλα γιανα το λεσ κατι θα ξερεισ φιλε μου!!τουλαχιστον ειναι γευστικο??γενικωσ τι λεει το κοριτσι???αξιζει το τιμημα??
ρωσίδι πεινασμενο για πεος...............την παιρνεις απο πίσω και βαραει...πλατς πλατς το μ....νίτης :fuck2: :fuck2: :s&m_1: :fuck2: :s&m_1: :s&m_2: :s&m_1: :s&m_1:,χύσιμο  :2on1: :pipa1:, τσόντα σκετη σου λέω.... :zfuck: :zfuck: :fuck1: :fuck1:είναι λίγο με πιασιματάκια, :tits: έχει βυζαρες  :tits2:κτλ κτλ
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
κουλουρακι δινει το καυλακι??ποσο το χρεωνει??ακαποτο??
 

UFO

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2008
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
παιδια τα μαθατε, Ανοιξε καινουργιοσ χωρος στιν ΙΠΠΟΚΡΑΤΟΘΣ 9 και βρυκα παλιες γνωστες¨, Αντζελα,Μαρια,Αντριανα,Γιαννα κ αλλες. Καλος χωρος περιποιμενος με καλο σερβις,και καλη περιποιση.εγω περασα συπερ εφαγα τι μπριζολα μου εκανα και καλο μασαζ χαλαρωσα πραγματικα! και μπροστα ειναι ο μαστερ στο κλαρινο η Ροθλα !
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
παιδια τα μαθατε..
καλες δουλειες μανδαμ

παιδια τα μαθατε, Ανοιξε καινουργιοσ χωρος στιν ΙΠΠΟΚΡΑΤΟΘΣ 9 και βρυκα παλιες γνωστες¨, Αντζελα,Μαρια,Αντριανα,Γιαννα κ αλλες. Καλος χωρος περιποιμενος με καλο σερβις,και καλη περιποιση.εγω περασα συπερ εφαγα τι μπριζολα μου εκανα και καλο μασαζ χαλαρωσα πραγματικα! και μπροστα ειναι ο μαστερ στο κλαρινο η Ροθλα !
μηπως εχετε πελατη το geiasou??  :think: :think: :think:
 

UFO

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2008
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
παιδια τα μαθατε, Ανοιξε καινουργιος χωρος στιν ΙΠΠΟΚΡΑΤΟyΣ 9 και βρυκα παλιες γνωστες¨, Αντζελα,Μαρια,Αντριανα,Γιαννα κ αλλες. Καλος χωρος περιποιμενος με καλο σερβις,και καλη περιποιση.εγω περασα συπερ εφαγα τι μπριζολα μου εκανα και καλο μασαζ χαλαρωσα πραγματικα! και μπροστα ειναι ο μαστερ στο κλαρινο η Ρουλα
 

UFO

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2008
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
για μενα ειναι πολυ καλος ο χωρος. και εννοιτε θα μεταφερθω εκει.
τιν ελενη  :kissass:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom