Νέα

Ομήρου 35

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 139K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Σωστά τα λες φίλε mano. Απλά για την αντριάννα αναρωτιέμαι το εξής. Αφού το αντίτιμο για πλήρη συνεδρία είναι 100, το μπουρμπουαρ του κάθε πελάτη θα ήταν 10 ή 20€. Γιατί λοιπόν δε τα έβαζε στη τσέπη και να κάνει το κορόιδο. Επρεπε να πει στη λένα τί έξτρα εκανε με τον πελάτη? Δεν αμφισβητώ αυτά που λες απλά εκφράζω την απορία μου. Όσο για τη Λένα είναι γνωστό πόσο φραγκοφονιάς είναι.  
 

compra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
9
Like
205
Πόντοι
291
παιδια καλημερα η μαιρα μηπως γυρισε?ξερει κανενας που βρισκεται?ευχαριστω!!!!!!!


 

manos 1810

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
456
Κριτικές
18
Like
1.087
Πόντοι
4.520
Σωστά τα λες φίλε mano. Απλά για την αντριάννα αναρωτιέμαι το εξής. Αφού το αντίτιμο για πλήρη συνεδρία είναι 100, το μπουρμπουαρ του κάθε πελάτη θα ήταν 10 ή 20€. Γιατί λοιπόν δε τα έβαζε στη τσέπη και να κάνει το κορόιδο. Επρεπε να πει στη λένα τί έξτρα εκανε με τον πελάτη? Δεν αμφισβητώ αυτά που λες απλά εκφράζω την απορία μου. Όσο για τη Λένα είναι γνωστό πόσο φραγκοφονιάς είναι.  
Να σου πω φίλε μου,
πρώτον,αν δεις τα ρούχα που φοράνε οι τύπισσες,θα καταλάβεις πως δεν μπορούν να κρύψουν ούτε καρφίτσα (σκόπιμο αυτό)
και δεύτερον ακόμα κι αν μπορούσαν,μην ξεχνάς πως τον φραγκοφονιά τον φοβάσαι πιο πολύ κι απ'τον φονιά!
Οι κοπέλες φοβούνται και τα μεγάλα στόματα μερικών από εμάς που μπορεί να είναι ή αφελής ή ΒΑΛΤΟΙ!
 

compra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
9
Like
205
Πόντοι
291
μαιρα?γνωριζει κανεις? :think: :helpplea:που βρισκεται?
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Να σου πω φίλε μου,
πρώτον,αν δεις τα ρούχα που φοράνε οι τύπισσες,θα καταλάβεις πως δεν μπορούν να κρύψουν ούτε καρφίτσα (σκόπιμο αυτό)
και δεύτερον ακόμα κι αν μπορούσαν,μην ξεχνάς πως τον φραγκοφονιά τον φοβάσαι πιο πολύ κι απ'τον φονιά!
Οι κοπέλες φοβούνται και τα μεγάλα στόματα μερικών από εμάς που μπορεί να είναι ή αφελής ή ΒΑΛΤΟΙ!

Σωστό  ;)
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.943
Like
30.263
Πόντοι
5.006
Να σου πω φίλε μου,
πρώτον,αν δεις τα ρούχα που φοράνε οι τύπισσες,θα καταλάβεις πως δεν μπορούν να κρύψουν ούτε καρφίτσα (σκόπιμο αυτό)
και δεύτερον ακόμα κι αν μπορούσαν,μην ξεχνάς πως τον φραγκοφονιά τον φοβάσαι πιο πολύ κι απ'τον φονιά!
Οι κοπέλες φοβούνται και τα μεγάλα στόματα μερικών από εμάς που μπορεί να είναι ή αφελής ή ΒΑΛΤΟΙ!
Μάνο καλά τα λές και σε κόβω για γυρισμένο και περπατημένο αλλά μην ξεχνάς που βάζουν όλες τα tips τους ;)
 

anemoss119

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
1
Παιδιά καλημέρα και καλό μήνα!
Επειδή διάβασα αρκετά εδώ μέσα,αισθάνθηκα την ανάγκη να μοιραστώ μαζί σας κάποια πράγματα,πάντα προς αποκατάσταση της αλήθειας,μιας και μόνο αυτήν γράφω πάντα εδώ μέσα.
Όσες φορές έχω επικοινωνήσει στο forum,το κάνω είτε για να ενημερώσω τους συναγωνιστές για τα καλώς και κακώς κείμενα και ουδέποτε έχω προμοτάρει κοπέλα ή ελαιοτριβείο.
Τουναντίον μάλιστα,πολλές φορές τα έχω "χώσει" σε λαδοκόρες ή σερίφισσες για πονηριές και ξεπέτες.
Κατ'αρχήν,κατά τη ταπεινή μου πάντα γνώμη,ο ρατσισμός για διάφορες φυλές στο εν λόγω άθλημα,δεν συμφέρει κανέναν μας.
Το μουνί παιδιά δεν έχει εθνικότητα.
Πρέπει να είμαστε ρατσιστές σε πονηριές,ξεπέτες,άπλυτες κλπ.,ανεξαρτήτου υπηκοότητας.
Έχω διαβάσει εδώ μέσα διάφορα,όπως,
οι Ελληνίδες είναι ελεει....νίδες,
οι Ρουμάνες είναι ξεπέτες,
οι Ρωσίδες είναι κρυόκολες,
οι Κινέζες είναι μιξόκλαφτες,
άσε για τις Αλβανίδες που έχουν την μεγαλύτερη γκάμα,
βρωμιάρες,υποκρίτριες,συμφεροντολόγες και άλλα.
"Της στραβής ψωλής,της φταίνε οι τρίχες!"
Βρείτε κοπέλες που να τις γουστάρετε και να τιμούν τα χρήματα που δίνετε και μην δίνετε σημασία σε εθνικότητες.
Και όσον αφορά τις Αλβανίδες που κρύβουν ότι είναι Αλβανίδες,το κάνουν από φόβο που εμείς τους έχουμε δημιουργήσει και κάπου είναι δικαιολογημένες.
Η εθνικότητα κρύβεται,
οι καλές ή κακές υπηρεσίες όμως όχι.
Αυτά πάντα αποτελούν γνώμη μου και συγνώμη αν σας ζάλισα ή είμαι αντίθετος σε κάποιες άλλες απόψεις
αλλά τεκμηριώνω,πιστεύω,την θέση μου,όπως κάνω πάντα.
Τώρα όσον αφορά το ίδρυμα της κυρίας Ελένης θα πρέπει να ξέρετε,
όχι γι κανένα άλλο λόγο απλά για να ξέρετε τι συμβαίνει εκεί και φεύγουν οι κοπέλες ανεξάρτητα από εθνικότητα.
Ο λόγος που θα σας πω δεν είναι υποθετικός αλλά 100% τσεκαρισμένος και από έγκυρη πηγή.
Πρώτον,υπάρχουν περισσότερες Ελληνίδες τώρα,όχι γιατί η Ελένη έπαθε εθνικό αμόκ αλλά γιατί λόγω κρίσης,έχει βγει αρκετό νέο "Ελληνικό αίμα" στην πιάτσα.
Δεύτερον,η Ελένη,καμία κοπέλα δεν έδιωξε γιατί απλά δεν την συμφέρει να χάνει προσωπικό και μάλιστα με αρκετή πελατεία,μιας και η κάθε μιά είχε τους "fun"της.
Οι κοπέλες φεύγουν από μόνες τους.
Πάρτε για παράδειγμα την Αντριάννα που είχε αρκετούς fun,λόγω του καλού πρωκτικού που έκανε,
άσχετα αν ήταν ή όχι ΑΛΒΑΝΊΔΑ ή αν δήλωνε Τσέχα ή οτιδήποτε άλλο.
Η Αντριάννα δεν πήρε τον "πούλο",όπως κάποιος έγραψε εδώ.
Η Αντριάννα έφυγε από μόνη της απλά γιατί η Ελένη της κρατούσε όλα τα extra που της έδιναν οι πελάτες.
Έκανε δηλαδή,πρωκτικό,ξεσκούφωτο ή ό,τι άλλο ή ο πελάτης έδινε κάποιο μπουρμπουάρ και η Ελένη της έδινε μόνο το ποσοστό από το απλό μασάζ και έβαζε στην τσέπη της τα παραπάνω χρήματα.
Κι επειδή θέλω να λέω μόνο την αλήθεια και να μιλάω μόνο για ότι είμαι σίγουρος,
για την Αντριάννα ξέρω πως αυτό γινόταν 100%.
Για τις άλλες,απλά το υποθέτω,μιας και βλέπω μαζική αποχώριση.
Πάντως το ότι η Ελένη είναι "εβραίος",αυτό είναι σίγουρο.
Ό,τι έγραψα,το έγραψα με καλή πρόθεση απλά για δική σας ενημέρωση και όχι για να κατηγορήσω την όποια Ελένη ή να δικαιολογήσω την όποια Αντριάννα.
Εγω είμαι με το συμφέρον μου και το πορτοφόλι μου και νομίζω όλοι μας.
Γι'αυτό καλό είναι να λέγεται η αλήθεια για οτιδήποτε μαθαίνουμε στον χώρο ώστε ο καθ'ένας να βγάζει τα δικά του συμπεράσματα.
λοιπον αυτα τα οποια γραφεις εχουν μια σκετικη αλήθεια. το θεμα με την αντριαννα ομως ειναι διαφορετικο ισως η πηγη να ειναι η ιδια οποτε θα σε παραπεμψω σε αυτα που εγραψες για τισ αλβανιδες . πιστευω να καταλαβαινεις τι λεω . ναι εκανε τα παντα !!! και καλα !!! αλλα τα τιπσ δεν ηταν 10 ή 20 αλλα πολυ παραπανω και δεντα επερνε η ελενη . αλλου υπηρχε το προβλημα . το σιγουρο ειναι οτι εκει που εχει παει τωρα για αυτην θα ειναι καλητερα . οσο για την ελενη ειναι μαζοχτρα και εμενα προσωπικα αυτο το οποιο κανει ιδιατερα στο λ10 ειναι τελειως κοροιδια ... για εμασ του σιτε !!! ειναι δυνατον να στελνει κοριτσια απο το ομηρου στο λυκαβιτου και τουμπα παλι ,, ελεος !!! διαλεξε τι θεσ να εχεισ πια !!!. απο παντου θελει να τα παιρνει . οπου μιασ πιασει δηλαδη !!! και απο ολες τισ γκαμες . και σιγα μην οι μικρεσ στην ρεσεψιον δεν βγαινουν και ειναι μονο βιτρινα !! απλως βγαινουν εκει που θελει αυτη με το αντιστοιχο ποσο !!!!!
 

leon25

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2011
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
proton den eimai Alvanide oute kati alo eimai apla roumana kai distihos apo ti vlepo edo benun mono afti pou den ehoun ali kaliteri douleia ektos na girnane ta masatzidika kai na grafoune malakies gia kathe copela pou ehi ananghi se afti tin zoi kai doulevi apla me kapio tropo.Deftero opion exei perasi mazi mou kseri polo kala mehri pou ftano arage esi kirie mou afta pou grafeis einai fantasia sou kai malon afto tha eitheles na mou kanis.Afto eiha na po.ADRIANA
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.074
Πόντοι
4.365
Προσέξτε τι λέτε συναγωνιστές! Θας σας γαμήσει όλους η αλβανοτσεχορουμάνα αντριάνα!  :2funny: :2funny:
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Φτάσαμε στο σημείο να ανοίγουμε διάλογο με πουτάνες του κερατά....ωραίοι είμαστε....ρε σεις,τι σας νοιάζει ποιός παίρνει τα τιπ,τι σας νοιάζει γιατί έφυγε η μία και γιατί ήρθε η άλλη....εμεις πάμε στα μαγαζιά αυτά για να περάσουμε καλά και πληρώνουμε γι' αυτό....ολα τα αλλα δεν εχουν καμμια θεση εδω πέρα...τι σχεση εχει η εθνικότητα της κοπέλλας,η αν εργάζεται απο ανάγκη και άλλες τετοιες μπούρδες.Σημασία εχει αν παρεχει καλές υπηρεσίες για τα λεφτά που παίρνει.Εκεί ας μεινουμε.Ολα τ'αλλα ειναι εκ του περισσού.
 

anemoss119

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
1
[quote author=soare constantin  link=topic=67497.msg2538297#msg2538297 date=1296649546]
proton den eimai Alvanide oute kati alo eimai apla roumana kai distihos apo ti vlepo edo benun mono afti pou den ehoun ali kaliteri douleia ektos na girnane ta masatzidika kai na grafoune malakies gia kathe copela pou ehi ananghi se afti tin zoi kai doulevi apla me kapio tropo.Deftero opion exei perasi mazi mou kseri polo kala mehri pou ftano arage esi kirie mou afta pou grafeis einai fantasia sou kai malon afto tha eitheles na mou kanis.Afto eiha na po.ADRIANA
[/quote]μαλλον εχεις μπερδευτει δεν ξερεις για πια αντριννα μιλαμε !!! απο οτι ξερω υπαρχουν 2 μια ρουμανα και μια αλβανιδα στα μαγαζια της ελενης . η αλβανιδα εχει εμφανιστει παλιοτερα στο σιτε με αλλο ονομα τωρα και εμφανιστικεσ και εσυ . αντε να δουμε τι θα βγουνε ολεσ σε λιγο .
 

anemoss119

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
1
Φτάσαμε στο σημείο να ανοίγουμε διάλογο με πουτάνες του κερατά....ωραίοι είμαστε....ρε σεις,τι σας νοιάζει ποιός παίρνει τα τιπ,τι σας νοιάζει γιατί έφυγε η μία και γιατί ήρθε η άλλη....εμεις πάμε στα μαγαζιά αυτά για να περάσουμε καλά και πληρώνουμε γι' αυτό....ολα τα αλλα δεν εχουν καμμια θεση εδω πέρα...τι σχεση εχει η εθνικότητα της κοπέλλας,η αν εργάζεται απο ανάγκη και άλλες τετοιες μπούρδες.Σημασία εχει αν παρεχει καλές υπηρεσίες για τα λεφτά που παίρνει.Εκεί ας μεινουμε.Ολα τ'αλλα ειναι εκ του περισσού.
δεν εχεισ αδικο !! συμφωνω μαζι σου . αλλα γιατι να μην κερδισουμε κατι απο αυτο . ισως να παρουν μπροστα και καταλαβουν οτι με τα λεφτα που ζητανε την σημερον εποχη οι υποηρεσιεσ του θα πρεπει να ειναι πολυ καλητερες
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
δεν εχεισ αδικο !! συμφωνω μαζι σου . αλλα γιατι να μην κερδισουμε κατι απο αυτο . ισως να παρουν μπροστα και καταλαβουν οτι με τα λεφτα που ζητανε την σημερον εποχη οι υποηρεσιεσ του θα πρεπει να ειναι πολυ καλητερες

Φίλε μου να σου πώ κάτι? προφανως απευθύνεσαι στα αφεντικά των μαγαζιών με αυτό που λές,διοτι η μασατζού η τις εχει τις καλές υπηρεσίες και την καλή εμφάνιση η δεν τα εχει...δεν νομίζω οτι υπάρχει αμεση σχεση χρημάτων-υπηρεσιών.Αντίθετα,υπάρχει σχεση υπηρεσιών - χημείας πελάτη με μασατζού.
 

anemoss119

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
1
εγω πιστευω οτι ειναι και το πως συμπεριφερεσαι στην κοπελα μεσα στο δωματιο . μπορει να μην σε γουσταρει να εισαι χοντροσ κοιλαρασ 'η κανα κοντοσ ' να εισαι 70 χρονων , αλλα αν συμπεριφερεσαι ομορφα και οχι σαν ειναι η τελευτεα πουτανα που πληρωνεις και πρεπει να σου κανει οτι θεσ εσυ .. εχω ακουσει διαφορες κριτικες εδω μεσα για πολλες κοπελες οι οποιεσ διαφερουν . εγω στην δουλεια μου συνεργαζομαι με πολλυς αν8ρωπουσ καθε ειδουσ ο καθενασ θελει τον τροπο του ετσι μπορω και επιβιωνω αυτεσ τις μερες. ετσι λοιπον οταν παω σε τεοια μαγαζια προσπαθω να φερομαι ομορφα χωρις να τισ μειωνω . το μονο που θελω ειναι να περναω καλα και πιστευω αν περναν και αυτες σιγουρα θα το ανταποδωσουν . στο κατω κατω ανθρωποι ειναι και αυτεσ και ολοι θελουν να μασ φερονται καλα ασχετα με την δουλεια μας !!!
 

UFO

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2008
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Η Ελενη απο Ιλιαδα καθεται  :zfuck:  :knockinb:  :pipa3:  :fuck2:

Διακαης ποθος from day one
s&m_1 s&m_1 s&m_1 s&m_1 s&m_1
Τελη '80 εκανε βιζιτες με την πρωην σεριφ Συγγρου 12 στα νοτια προαστια!
 

UFO

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2008
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
κ.λενα απο μικρι στο χωρο .. :knockinb:
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Πάτε καλά ρε παιδιά? Μη μου πείτε ότι λιγουρεύεστε τη λένα γιατί θα  :headbang: :headbang: :headbang:
 

UFO

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2008
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
και δεν ελεγε τιποτα, σαν προβατο ητανε πολι κρυοκολη.και τωρα εχει την ανιψια να κληρονομησει τα μπουρδελα της
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom