Νέα

Ομήρου 35

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 139K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
μαλλον εχεις μπερδευτει δεν ξερεις για πια αντριννα μιλαμε !!! απο οτι ξερω υπαρχουν 2 μια ρουμανα και μια αλβανιδα στα μαγαζια της ελενης . η αλβανιδα εχει εμφανιστει παλιοτερα στο σιτε με αλλο ονομα τωρα και εμφανιστικεσ και εσυ . αντε να δουμε τι θα βγουνε ολεσ σε λιγο .
εισαι σαφέστατος .....
 

compra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
9
Like
205
Πόντοι
291
μαγκες συγνωμη που σας πρειζω αλλα μηπως ξερει κανενας που βοσκει η μαιρα?ευχαριστω!!!!!!!
 

pamela

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
ΦΙΛΕ ΜΟΥ Ι ΜΑΙΡΑ ΣΙΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΡΕΠΟ ΤΟ ΚΟΡΗΤΣΙ ΕΧΕΙ ΓΕΝΕΦΙΑΛΙΑ ΣΙΜΕΡΑ
 

compra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
9
Like
205
Πόντοι
291
οκ ευχαριστω γτ νομιζα οτι εφυγε
 

anemoss119

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
1
τι εστι μαιρα ρε παιδια δεν μασ λετε και μας να μαθουμε ????
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
Αραγες αφήνει κάποιον να γλύψει τις μπότες της?


Καλημερα....γραφω αυτο κειμενο για να γλυτωσω καποιους απο 80 ευρω που θα δωσουν στην συγκεκριμενη κοπελα....επισκεψη πριν 2 μερες στο συγκεκριμενο μαγαζι...κοπελες που υπηρχαν,Μαιρα,Σοφια(καινουργια),και αλεξανδρα αν δεν κανω λαθος...επελεξα Σοφια(βαριονουν να φυγω και να παω αλλου), αναγκαστικά γιατι οι αλλες 2 θα εμπαιναν σε ραντεβου...η κοπελα γυρω στα 35,γλυκο προσωπο,καλο σωματακι...περασα απο scanning,με κοιτουσε απο πανω εως κατω χωρις να σκασει ουτε ενα χαμογελο...μπαινω στο δωματιο,ετοιμαζομαι και μετα απο 5 λεπτα ερχεται και η κοπελα...ντυμενη με μαυρο κολαν,μποτεσ και μαυρο ζιβαγκο(αν εβαζε και μαυρα γαντια,δεν θα εβλεπες καθολου δερμα)...για να μην σας ταλαιπωρω και βαρεθειτε...μου εριξε 1 κιλο λαδι,εκανε μονο εκτονωση,σου επαιζε μονο το κεφαλακι για να χυσεις γρηγορα,δεν γδυθηκε,το βυζι που το εβλεπες τουμπανο,μολις το ακουμπουσες επιανες σουτιεν με ενισχυση,βυζι ανυπαρκτο...και στο τελος με τον τροπο της σου ζητουσε και δωρακι περα των 80 ευρω...Τα συμπερασματα δικα σας
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
προμοτορακο το πιασαμε το υπονοουμενο για το καινουριο μαγαζι της ρουλας αλλα  κανεις  λαθος.... η ρουλα ποτε δεν μιλαγε.... με το που εμπαινε στο δωματιο εβαζε την ψωλη στο στομα και την εβγαζε μολις εβγαινε.... καθολη την διαρκεια της συνεδρειας ηταν μπουκωμενη.... δεν μπορουσε να μιλησει με την πουτσα στο στομα....
δεν μπορώ να καταλάβω γιατί έχεις τέτοιο μένος με την Ρούλα ....δεν μας εχεις συνηθήσει να γράφεις με αυτό τον τρόπο !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
δεν μπορώ να καταλάβω γιατί έχεις τέτοιο μένος με την Ρούλα ....δεν μας εχεις συνηθήσει να γράφεις με αυτό τον τρόπο !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
δεν εχω μενος με την ρουλα.... με τους προμοτορες εχω......
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Καλημερα....γραφω αυτο κειμενο για να γλυτωσω καποιους απο 80 ευρω που θα δωσουν στην συγκεκριμενη κοπελα....επισκεψη πριν 2 μερες στο συγκεκριμενο μαγαζι...κοπελες που υπηρχαν,Μαιρα,Σοφια(καινουργια),και αλεξανδρα αν δεν κανω λαθος...επελεξα Σοφια(βαριονουν να φυγω και να παω αλλου), αναγκαστικά γιατι οι αλλες 2 θα εμπαιναν σε ραντεβου...η κοπελα γυρω στα 35,γλυκο προσωπο,καλο σωματακι...περασα απο scanning,με κοιτουσε απο πανω εως κατω χωρις να σκασει ουτε ενα χαμογελο...μπαινω στο δωματιο,ετοιμαζομαι και μετα απο 5 λεπτα ερχεται και η κοπελα...ντυμενη με μαυρο κολαν,μποτεσ και μαυρο ζιβαγκο(αν εβαζε και μαυρα γαντια,δεν θα εβλεπες καθολου δερμα)...για να μην σας ταλαιπωρω και βαρεθειτε...μου εριξε 1 κιλο λαδι,εκανε μονο εκτονωση,σου επαιζε μονο το κεφαλακι για να χυσεις γρηγορα,δεν γδυθηκε,το βυζι που το εβλεπες τουμπανο,μολις το ακουμπουσες επιανες σουτιεν με ενισχυση,βυζι ανυπαρκτο...και στο τελος με τον τροπο της σου ζητουσε και δωρακι περα των 80 ευρω...Τα συμπερασματα δικα σας
...τα συμπεράσματα..και πριν το κίνημα "δεν πληρώνω" επεκταθεί και στον τομέα των θεραπειών...τέρμα στα σουτιέν με "προφυλακτήρες" δεν πρέπει να μας μεταχειρίζονται σαν "αδαείς" ...και είπαμε τέρμα στα 100, 150, 200 €.έως 60 € max...διαφορετικά μαύρο...
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
Καλημερα....γραφω αυτο κειμενο για να γλυτωσω καποιους απο 80 ευρω που θα δωσουν στην συγκεκριμενη κοπελα....επισκεψη πριν 2 μερες στο συγκεκριμενο μαγαζι...κοπελες που υπηρχαν,Μαιρα,Σοφια(καινουργια),και αλεξανδρα αν δεν κανω λαθος...επελεξα Σοφια(βαριονουν να φυγω και να παω αλλου), αναγκαστικά γιατι οι αλλες 2 θα εμπαιναν σε ραντεβου...η κοπελα γυρω στα 35,γλυκο προσωπο,καλο σωματακι...περασα απο scanning,με κοιτουσε απο πανω εως κατω χωρις να σκασει ουτε ενα χαμογελο...μπαινω στο δωματιο,ετοιμαζομαι και μετα απο 5 λεπτα ερχεται και η κοπελα...ντυμενη με μαυρο κολαν,μποτεσ και μαυρο ζιβαγκο(αν εβαζε και μαυρα γαντια,δεν θα εβλεπες καθολου δερμα)...για να μην σας ταλαιπωρω και βαρεθειτε...μου εριξε 1 κιλο λαδι,εκανε μονο εκτονωση,σου επαιζε μονο το κεφαλακι για να χυσεις γρηγορα,δεν γδυθηκε,το βυζι που το εβλεπες τουμπανο,μολις το ακουμπουσες επιανες σουτιεν με ενισχυση,βυζι ανυπαρκτο...και στο τελος με τον τροπο της σου ζητουσε και δωρακι περα των 80 ευρω...Τα συμπερασματα δικα σας
Αν ειχε ξανθο σπαστο μαλλι, την εχω φαει και 'γω τη φολα μαζι της αρκετο καιρο πριν...
Οταν δε σηκωσε μπλουζα και κατεβασε κολαν γεμισε "πατσες" το μαγαζακι και απο μασατζιδικο, εγινε πατσατζιδικο...
Οσο για δωρακι... βρε ουστ!!
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Αν ειχε ξανθο σπαστο μαλλι, την εχω φαει και 'γω τη φολα μαζι της αρκετο καιρο πριν...
Οταν δε σηκωσε μπλουζα και κατεβασε κολαν γεμισε "πατσες" το μαγαζακι και απο μασατζιδικο, εγινε πατσατζιδικο...
Οσο για δωρακι... βρε ουστ!!
:2funny: :2funny: :2funny:
 

kostasm2005

Μέγας
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.356
Κριτικές
32
Like
1.389
Πόντοι
4.407
Η  Αλεξάνδρα  ένα  ωραίο  παιδί,  δουλεύει  ακόμη  εκεί ???
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Αραγες αφήνει κάποιον να γλύψει τις μπότες της?

όυαν υπάρχει τέτοια συμπεριφορά...μαύρο...ακούς και δωράκι..και φόραγε "προφυλακτήρα"...μαύρο...και να ήξεραν να σου κάνουν μασάζ....
 

aggelakas80

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2011
Μηνύματα
70
Like
0
Πόντοι
0
ψαχνω μια θεραυπευτρια ονοματι αντιγονη. περασα χθες μου ειπαν εχει πειστρεχει στο χωριο της. ξερει κανεις? την ειχα πετυχει πριν περιπου 2 μηνες.
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
ψαχνω μια θεραυπευτρια ονοματι αντιγονη. περασα χθες μου ειπαν εχει πειστρεχει στο χωριο της. ξερει κανεις? την ειχα πετυχει πριν περιπου 2 μηνες.
εχει σταματησει και εχει επιστρεψει στις σπουδες της....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom