Νέα

Ομήρου 35

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 139K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
κατι ακομα, υπαρχει εχεμυθια στο εν λογω μαγαζι, ή συναντας και αλλα ατομα οταν το επισκεφτεσαι...
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
κατι ακομα, υπαρχει εχεμυθια στο εν λογω μαγαζι, ή συναντας και αλλα ατομα οταν το επισκεφτεσαι...
ειναι εχεμυθα, αλλα και να μην ηταν μιση ντροπη δικη σου και μιση δικη του..... :2funny: :2funny:
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
με αλεξανδρα εχει κανει κανεις??? ας γραψει καποιος κατι για την εν λογω.... τριαντακατι μαυρομαλουσα με ωραιο κορμι....
 

LAXXX

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
230
Like
0
Πόντοι
1
αντριαννα η αντιγονη?ιδου η απορια :sunglasses:
τι λετε?διπλο??
 

k-king

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2009
Μηνύματα
175
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
η ανριαννα εχει παρει τον πουλο........
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
Κυριακές είναι ανοιχτά παιδιά?
 

compra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
9
Like
205
Πόντοι
291
συναδελφοι και συναγωνιστες καλησπερα ακουσα κατι και θελω αν ξερει καποιος να το επιβεβαιωσει
αληθευει οτι στην ιλιαδα δεν κυκλοφορει πλεον ξενο αιμα παρα μονο ελληνικο?ολες οι ξενες τελος?ολγα,μαιρα κλπ?γνωριζει κανενας που παιζουν μπαλα αν αυτο αληθευει?
 

DSK_ 4.7.2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
245
Κριτικές
26
Like
670
Πόντοι
991
συναδελφοι και συναγωνιστες καλησπερα ακουσα κατι και θελω αν ξερει καποιος να το επιβεβαιωσει
αληθευει οτι στην ιλιαδα δεν κυκλοφορει πλεον ξενο αιμα παρα μονο ελληνικο?ολες οι ξενες τελος?ολγα,μαιρα κλπ?γνωριζει κανενας που παιζουν μπαλα αν αυτο αληθευει?

Έφυγαν όλες πράγματι. Τις πήρε το αλεπουδών....

Οσονούπω θα πάρουν πούλο και οι Ελληνίδες
 

UFO

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2008
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
εγω πε φιλε που την γνωριζω καλα τη Ρουλα δεν ακουσα να κατηγορει κανεναν! αντιθετως η κ.Λενα ειπε σε κοπελες οτι η Ρουλα δεν προσεχε πως μιλαγε στους πελατες,δεν τους προσεχε και οτι την εκλεβε! θα πρεπε να ντρεπεται να κατηγορει κοπελες που την στηριζαν χρονια.Την μαθαμε απο καιρο, μονο τα λεφτα μας την ενοιαζαν να παορωει και μας εβαζε με το καθε μπαζο.
Ξυπνησαμε επιτελους
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
εγω πε φιλε που την γνωριζω καλα τη Ρουλα δεν ακουσα να κατηγορει κανεναν! αντιθετως η κ.Λενα ειπε σε κοπελες οτι[glow=red,2,300] η Ρουλα δεν προσεχε πως μιλαγε στους πελατες,[/glow]δεν τους προσεχε και οτι την εκλεβε! θα πρεπε να ντρεπεται να κατηγορει κοπελες που την στηριζαν χρονια.Την μαθαμε απο καιρο, μονο τα λεφτα μας την ενοιαζαν να παορωει και μας εβαζε με το καθε μπαζο.
Ξυπνησαμε επιτελους
προμοτορακο το πιασαμε το υπονοουμενο για το καινουριο μαγαζι της ρουλας αλλα  κανεις  λαθος.... η ρουλα ποτε δεν μιλαγε.... με το που εμπαινε στο δωματιο εβαζε την ψωλη στο στομα και την εβγαζε μολις εβγαινε.... καθολη την διαρκεια της συνεδρειας ηταν μπουκωμενη.... δεν μπορουσε να μιλησει με την πουτσα στο στομα....
 

dimgan26

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2010
Μηνύματα
15
Κριτικές
5
Like
3
Πόντοι
0
Καλημερα....γραφω αυτο κειμενο για να γλυτωσω καποιους απο 80 ευρω που θα δωσουν στην συγκεκριμενη κοπελα....επισκεψη πριν 2 μερες στο συγκεκριμενο μαγαζι...κοπελες που υπηρχαν,Μαιρα,Σοφια(καινουργια),και αλεξανδρα αν δεν κανω λαθος...επελεξα Σοφια(βαριονουν να φυγω και να παω αλλου), αναγκαστικά γιατι οι αλλες 2 θα εμπαιναν σε ραντεβου...η κοπελα γυρω στα 35,γλυκο προσωπο,καλο σωματακι...περασα απο scanning,με κοιτουσε απο πανω εως κατω χωρις να σκασει ουτε ενα χαμογελο...μπαινω στο δωματιο,ετοιμαζομαι και μετα απο 5 λεπτα ερχεται και η κοπελα...ντυμενη με μαυρο κολαν,μποτεσ και μαυρο ζιβαγκο(αν εβαζε και μαυρα γαντια,δεν θα εβλεπες καθολου δερμα)...για να μην σας ταλαιπωρω και βαρεθειτε...μου εριξε 1 κιλο λαδι,εκανε μονο εκτονωση,σου επαιζε μονο το κεφαλακι για να χυσεις γρηγορα,δεν γδυθηκε,το βυζι που το εβλεπες τουμπανο,μολις το ακουμπουσες επιανες σουτιεν με ενισχυση,βυζι ανυπαρκτο...και στο τελος με τον τροπο της σου ζητουσε και δωρακι περα των 80 ευρω...Τα συμπερασματα δικα σας
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
Καλημερα....γραφω αυτο κειμενο για να γλυτωσω καποιους απο 80 ευρω που θα δωσουν στην συγκεκριμενη κοπελα....επισκεψη πριν 2 μερες στο συγκεκριμενο μαγαζι...κοπελες που υπηρχαν,Μαιρα,Σοφια(καινουργια),και αλεξανδρα αν δεν κανω λαθος...επελεξα Σοφια(βαριονουν να φυγω και να παω αλλου), αναγκαστικά γιατι οι αλλες 2 θα εμπαιναν σε ραντεβου...η κοπελα γυρω στα 35,γλυκο προσωπο,καλο σωματακι...περασα απο scanning,με κοιτουσε απο πανω εως κατω χωρις να σκασει ουτε ενα χαμογελο...μπαινω στο δωματιο,ετοιμαζομαι και μετα απο 5 λεπτα ερχεται και η κοπελα...ντυμενη με μαυρο κολαν,μποτεσ και μαυρο ζιβαγκο(αν εβαζε και μαυρα γαντια,δεν θα εβλεπες καθολου δερμα)...για να μην σας ταλαιπωρω και βαρεθειτε...μου εριξε 1 κιλο λαδι,εκανε μονο εκτονωση,σου επαιζε μονο το κεφαλακι για να χυσεις γρηγορα,δεν γδυθηκε,το βυζι που το εβλεπες τουμπανο,μολις το ακουμπουσες επιανες σουτιεν με ενισχυση,βυζι ανυπαρκτο...και στο τελος με τον τροπο της σου ζητουσε και δωρακι περα των 80 ευρω...Τα συμπερασματα δικα σας
:o :o
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
ελενη ακουςςςςςςςςς!!!!!

τα μαγαζια σου περνανε κριση βαλε ταξη για σε βλεπω να λαδοτριβεις παλι οχι στην κελσου αλλα στο μεταξι για 10 ευρω!!!!!!!!!!
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Καλημερα....γραφω αυτο κειμενο για να γλυτωσω καποιους απο 80 ευρω που θα δωσουν στην συγκεκριμενη κοπελα....επισκεψη πριν 2 μερες στο συγκεκριμενο μαγαζι...κοπελες που υπηρχαν,Μαιρα,Σοφια(καινουργια),και αλεξανδρα αν δεν κανω λαθος...επελεξα Σοφια(βαριονουν να φυγω και να παω αλλου), αναγκαστικά γιατι οι αλλες 2 θα εμπαιναν σε ραντεβου...η κοπελα γυρω στα 35,γλυκο προσωπο,καλο σωματακι...περασα απο scanning,με κοιτουσε απο πανω εως κατω χωρις να σκασει ουτε ενα χαμογελο...μπαινω στο δωματιο,ετοιμαζομαι και μετα απο 5 λεπτα ερχεται και η κοπελα...ντυμενη με μαυρο κολαν,μποτεσ και μαυρο ζιβαγκο(αν εβαζε και μαυρα γαντια,δεν θα εβλεπες καθολου δερμα)...για να μην σας ταλαιπωρω και βαρεθειτε...μου εριξε 1 κιλο λαδι,εκανε μονο εκτονωση,σου επαιζε μονο το κεφαλακι για να χυσεις γρηγορα,δεν γδυθηκε,το βυζι που το εβλεπες τουμπανο,μολις το ακουμπουσες επιανες σουτιεν με ενισχυση,βυζι ανυπαρκτο...και στο τελος με τον τροπο της σου ζητουσε και δωρακι περα των 80 ευρω...Τα συμπερασματα δικα σας

women in black  :)
Μαύροοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο...........
 

manos 1810

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
456
Κριτικές
18
Like
1.087
Πόντοι
4.520
Παιδιά καλημέρα και καλό μήνα!
Επειδή διάβασα αρκετά εδώ μέσα,αισθάνθηκα την ανάγκη να μοιραστώ μαζί σας κάποια πράγματα,πάντα προς αποκατάσταση της αλήθειας,μιας και μόνο αυτήν γράφω πάντα εδώ μέσα.
Όσες φορές έχω επικοινωνήσει στο forum,το κάνω είτε για να ενημερώσω τους συναγωνιστές για τα καλώς και κακώς κείμενα και ουδέποτε έχω προμοτάρει κοπέλα ή ελαιοτριβείο.
Τουναντίον μάλιστα,πολλές φορές τα έχω "χώσει" σε λαδοκόρες ή σερίφισσες για πονηριές και ξεπέτες.
Κατ'αρχήν,κατά τη ταπεινή μου πάντα γνώμη,ο ρατσισμός για διάφορες φυλές στο εν λόγω άθλημα,δεν συμφέρει κανέναν μας.
Το μουνί παιδιά δεν έχει εθνικότητα.
Πρέπει να είμαστε ρατσιστές σε πονηριές,ξεπέτες,άπλυτες κλπ.,ανεξαρτήτου υπηκοότητας.
Έχω διαβάσει εδώ μέσα διάφορα,όπως,
οι Ελληνίδες είναι ελεει....νίδες,
οι Ρουμάνες είναι ξεπέτες,
οι Ρωσίδες είναι κρυόκολες,
οι Κινέζες είναι μιξόκλαφτες,
άσε για τις Αλβανίδες που έχουν την μεγαλύτερη γκάμα,
βρωμιάρες,υποκρίτριες,συμφεροντολόγες και άλλα.
"Της στραβής ψωλής,της φταίνε οι τρίχες!"
Βρείτε κοπέλες που να τις γουστάρετε και να τιμούν τα χρήματα που δίνετε και μην δίνετε σημασία σε εθνικότητες.
Και όσον αφορά τις Αλβανίδες που κρύβουν ότι είναι Αλβανίδες,το κάνουν από φόβο που εμείς τους έχουμε δημιουργήσει και κάπου είναι δικαιολογημένες.
Η εθνικότητα κρύβεται,
οι καλές ή κακές υπηρεσίες όμως όχι.
Αυτά πάντα αποτελούν γνώμη μου και συγνώμη αν σας ζάλισα ή είμαι αντίθετος σε κάποιες άλλες απόψεις
αλλά τεκμηριώνω,πιστεύω,την θέση μου,όπως κάνω πάντα.
Τώρα όσον αφορά το ίδρυμα της κυρίας Ελένης θα πρέπει να ξέρετε,
όχι γι κανένα άλλο λόγο απλά για να ξέρετε τι συμβαίνει εκεί και φεύγουν οι κοπέλες ανεξάρτητα από εθνικότητα.
Ο λόγος που θα σας πω δεν είναι υποθετικός αλλά 100% τσεκαρισμένος και από έγκυρη πηγή.
Πρώτον,υπάρχουν περισσότερες Ελληνίδες τώρα,όχι γιατί η Ελένη έπαθε εθνικό αμόκ αλλά γιατί λόγω κρίσης,έχει βγει αρκετό νέο "Ελληνικό αίμα" στην πιάτσα.
Δεύτερον,η Ελένη,καμία κοπέλα δεν έδιωξε γιατί απλά δεν την συμφέρει να χάνει προσωπικό και μάλιστα με αρκετή πελατεία,μιας και η κάθε μιά είχε τους "fun"της.
Οι κοπέλες φεύγουν από μόνες τους.
Πάρτε για παράδειγμα την Αντριάννα που είχε αρκετούς fun,λόγω του καλού πρωκτικού που έκανε,
άσχετα αν ήταν ή όχι ΑΛΒΑΝΊΔΑ ή αν δήλωνε Τσέχα ή οτιδήποτε άλλο.
Η Αντριάννα δεν πήρε τον "πούλο",όπως κάποιος έγραψε εδώ.
Η Αντριάννα έφυγε από μόνη της απλά γιατί η Ελένη της κρατούσε όλα τα extra που της έδιναν οι πελάτες.
Έκανε δηλαδή,πρωκτικό,ξεσκούφωτο ή ό,τι άλλο ή ο πελάτης έδινε κάποιο μπουρμπουάρ και η Ελένη της έδινε μόνο το ποσοστό από το απλό μασάζ και έβαζε στην τσέπη της τα παραπάνω χρήματα.
Κι επειδή θέλω να λέω μόνο την αλήθεια και να μιλάω μόνο για ότι είμαι σίγουρος,
για την Αντριάννα ξέρω πως αυτό γινόταν 100%.
Για τις άλλες,απλά το υποθέτω,μιας και βλέπω μαζική αποχώριση.
Πάντως το ότι η Ελένη είναι "εβραίος",αυτό είναι σίγουρο.
Ό,τι έγραψα,το έγραψα με καλή πρόθεση απλά για δική σας ενημέρωση και όχι για να κατηγορήσω την όποια Ελένη ή να δικαιολογήσω την όποια Αντριάννα.
Εγω είμαι με το συμφέρον μου και το πορτοφόλι μου και νομίζω όλοι μας.
Γι'αυτό καλό είναι να λέγεται η αλήθεια για οτιδήποτε μαθαίνουμε στον χώρο ώστε ο καθ'ένας να βγάζει τα δικά του συμπεράσματα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom