Νέα

Οι μαύρες πίσω από Δημαρχείο Αθήνας/Βαρβάκειο Αγορά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ray
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 420K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Αααα ok φιλε μου απλα ειχα ακουσει πως τις κυνηγαει η αστυνομια και τις μαζευει.
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
Oxi μαύρες δεν υπάρχουν εδώ ,ουτε ασπρες δεν βλέπεις . Εχθές το βράδυ 24.00 -1.15 που κινηθηκα μεταξ'υ κεντρου -Λιοσίων δεν υπήρχε ούτε άνθρωπος να περπατά  ;)
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.494
Κριτικές
20
Like
236
Πόντοι
3.275
Oxi μαύρες δεν υπάρχουν εδώ ,ουτε ασπρες δεν βλέπεις . Εχθές το βράδυ 24.00 -1.15 που κινηθηκα μεταξ'υ κεντρου -Λιοσίων δεν υπήρχε ούτε άνθρωπος να περπατά  ;)
Δεν υπάρχει 24:00 :grin:
 

razorcool

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2006
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
ειχα παρα μα παρα πολυ καιρο να κατεβω αθηνα εε μια και βρηκα χρονο κατεβικα για ΠΣΚ εμεινα και σε ενα  σχετικα καλο ξενοδοχειο το κοσμος και ειπα να τραβηξω απο την γνωστη πιατσα που καποτε τα εβλεπα μιλουνια να ερχοντε στο αυτοκινητο σου (και μαλιστα φοβομουν γιατι εμπενα και μπροστα και ελεγες αμα πατησω καμια θα την πληρωνω και ολας ...
η ωρα ηταν 11 με 12 πεδες αδειο και οταν λεμε αδειο δεν κυκλοφορουσε ψυχη ουτε ενας ανθρωπος τιποτα αδειοι δρομοι λες και εγινε πολεμος καμια ιδεα κανεις επι αυτου?? τι στην ευχη τις μαζεψαν ολες?????
 

heya

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
86
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
10
...στα στρατόπεδα προσφύγων.
 

tyras

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2009
Μηνύματα
45
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
αν ηταν τοσο αδειο το μερος ρε μαγκες γιατι δεν κατεβηκατε λιγο με τα ποδια να κανετε μια βολτουλα? Να δειτε για ποτε θα σας την πεσουν 3-4 με μαχαιρι..Το κεντρο της Αθηνας δεν εχει καθαρισει και ουτε προκειται απλα τους μεταφερουν απο το ενα σημειο στο αλλο τους λαθρο
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
610
Κριτικές
4
Like
431
Πόντοι
26
Φίλε razorcool που είναι αυτό το ξενοδοχείο που λες πες μου να ξέρω πληροφορίες αν θες
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.090
Κριτικές
86
Like
3.597
Πόντοι
5.015
αν ηταν τοσο αδειο το μερος ρε μαγκες γιατι δεν κατεβηκατε λιγο με τα ποδια να κανετε μια βολτουλα? Να δειτε για ποτε θα σας την πεσουν 3-4 με μαχαιρι..Το κεντρο της Αθηνας δεν εχει καθαρισει και ουτε προκειται απλα τους μεταφερουν απο το ενα σημειο στο αλλο τους λαθρο

Πού είναι οι εποχές που περπατούσαμε πεζοί τη Σωκράτους για χαβαλέ και γαντζώνονταν πάνω μας οι μαύρες...
 

girl_hunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.497
Κριτικές
9
Like
1.317
Πόντοι
216
Πού είναι οι εποχές που περπατούσαμε πεζοί τη Σωκράτους για χαβαλέ και γαντζώνονταν πάνω μας οι μαύρες...

για χαβαλέ όμως..μέχρι εκεί.πιάναμε βυζακι,μουνακι,κωλαρακι και φεύγαμε..
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.517
Like
13.484
Πόντοι
3.656
Λάτρεις της μαύρης σάρκας,
σήμερα, ώρα 7.30 το πρωί, πηγαίνοτας στη δουλειά μου είδα στη διασταύρωση Σοφοκλέους και Σωκράτους τρεις μαυρούλες, συνοδευόμενες μάλλον από τους νταβάδες τους, ή ίσως τα αγόρια/άντρες τους. Επειδή μάλλον δεν περίμεναν να ψωνίσουν λαχανικά, ίσως δειλά - δειλά αρχίσουν να ξαναεμφανίζονται στά παληά τους στέκια. 
 

χρηστος10

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
5.803
Like
0
Πόντοι
66
Οι χειρότερες στο sex είναι οι μαύρες ανά τον κόσμο.Εγγυημένα.
Να πω την αποψη μου..Για μενα οι καλυτερες στο σεξ ειναι οι τζαμαικανες δηλαδη 100% μαυρες..Παιδια τα παντα ειναι γουστα..Με ρωσιδες που πηγα ηταν σαν να γαμουσα ενα αγαλμα...Τα παντα ειναι θεμα γουστου..Στον στρατο ο αλος γαμουσε αγελαδα και γουσταρε απο την αγαμια...
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
16
Να πω την αποψη μου..Για μενα οι καλυτερες στο σεξ ειναι οι τζαμαικανες δηλαδη 100% μαυρες..Παιδια τα παντα ειναι γουστα..Με ρωσιδες που πηγα ηταν σαν να γαμουσα ενα αγαλμα...Τα παντα ειναι θεμα γουστου..Στον στρατο ο αλος γαμουσε αγελαδα και γουσταρε απο την αγαμια...
:uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi:
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
16
σοβαρα ρε παιδεια ας μου απαντησει καποιος αρμοδιος,τον επομενο μηνα θα επιστρεψω στην αθηνα για λιγες ημερες λογο επαγγελματικων υποχρεωσεων.να μην παω στα στεκια μας με τις μαυρες???? δεν θα βρω τιποτα????? ρωταω γιατι οπως σας ειπα ελειπα απο την πρωτευουσα για αρκετους μηνες και θελω να ξερω τι θα βρω οταν γυρισω
 

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
638
Κριτικές
12
Like
189
Πόντοι
5.765
Εαν εισαι fan του μαυρου ειδους τοτε μπορεις να κανεις την βολτα σου στην πατησιων .
Απο την πλατεια αμερικης μεχρι το παρκο του fix .
Ωρες μετα τις 00:30 εως το πρωι .
Εγω οταν ξεκινω για δουλεια ( 06:15 ) ειναι πολλες ακομα στο δρομο .
Απλα κρυβονται , περνα αργα με το αμαξι και check στα στενα τα καθετα στην πατησιων .
Λογω αναδουλειας εμαθα εγκυρα οτι με ενα 5ε δινεις ανετα πιπα .
Ειπαμε πιπα και μεχι εκει με τις μαυρες ....
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.517
Like
13.484
Πόντοι
3.656
Προς τους εραστές της μαύρης σάρκας. Σήμερα, ώρα 2.45  στη διασταύρωση Σωκράτους με τη Σοφοκλέους ήταν στημένο νεαρό μαυράκι, ίσως αρχίσουν δειλά - δειλά να εμφανίζονται.
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
140
Πόντοι
16
ίσως αρχίσουν δειλά - δειλά να εμφανίζονται.

Μετά τις εκλογές, και εφ' όσον σχηματιστεί κυβέρνηση (και δε πάμε για τρίτες), θεώρησε το βέβαιο.

Ήδη πολύ καιρό έχει διακοπεί η λειτουργία του κυκλώματος (και η κυκλοφορία του χρήματος).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom