Νέα

Οι μαύρες πίσω από Δημαρχείο Αθήνας/Βαρβάκειο Αγορά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ray
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 421K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

sigmund

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2006
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
50 ευρο για 2 εκτωνοσεις χωρις περιορισμο ωρας??????  :think:

ναι μινιμουμ 2 εκτωνοσεις....δηλαδη ριχνεις και τριτο κλπ κλπ. Προσοχη ομως,αυτο με τα στανταρακια μου. Εχει τυχει και με μαυρακι πρωτη φορα, να μου ζητησει η ιδια τριτο γυρο ενω εχουμε συμφωνησει 2. τη συγκεκριμενη την ειχα φερει ¨130-200 και ειχε φυγει 5 30-6 00. Βεβαια με τις καινουργιες δεν συμβαινει συχνα. Τα στανταρακια μου .....τις διωχνω εγω. Απλα το καλο ειναι αναμεσα στο σεξ μπορεις να χαλαρωσεις χωρις περιορισμο χρονου.
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
16
ναι μινιμουμ 2 εκτωνοσεις....δηλαδη ριχνεις και τριτο κλπ κλπ. Προσοχη ομως,αυτο με τα στανταρακια μου. Εχει τυχει και με μαυρακι πρωτη φορα, να μου ζητησει η ιδια τριτο γυρο ενω εχουμε συμφωνησει 2. τη συγκεκριμενη την ειχα φερει ¨130-200 και ειχε φυγει 5 30-6 00. Βεβαια με τις καινουργιες δεν συμβαινει συχνα. Τα στανταρακια μου .....τις διωχνω εγω. Απλα το καλο ειναι αναμεσα στο σεξ μπορεις να χαλαρωσεις χωρις περιορισμο χρονου.
δηλαδη αυτη σου εκατσε καπου 4 ωρες και σου πηρε μονο 50 ευρω??????  :think:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.571
Like
13.684
Πόντοι
3.656
...καλα δε φοβασαι που τις βαζεις σπιτι σου? πως τις εμπιστευεσαι?
Το ότι προσπαθώ να φέρομαι σωστά σε όλους, αλλά και στις πόρνες, δεν σημαίνει ότι είμαι ηλίθιος. Στην κρεβατοκάμαρα έχω μόνο τα προφυλακτικά και τα εσώρουχά μου. Και να θέλει, δεν μπορεί να με κλέψει γιατί το πορτοφόλι το έχω σε ένα σημείο που πρέπει να το ψάχνει 10 λεπτά για να το βρει. Κάνω ντους (φυσικά με betadine) με ανοιχτή την πόρτα. Όλα αυτά τα χρόνια μόνο μια ελλεεινίδα κατάφερε να μου κλέψει 10 €, από την τσέπη του παντελονιού μου.
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
16
Το ότι προσπαθώ να φέρομαι σωστά σε όλους, αλλά και στις πόρνες, δεν σημαίνει ότι είμαι ηλίθιος. Στην κρεβατοκάμαρα έχω μόνο τα προφυλακτικά και τα εσώρουχά μου. Και να θέλει, δεν μπορεί να με κλέψει γιατί το πορτοφόλι το έχω σε ένα σημείο που πρέπει να το ψάχνει 10 λεπτά για να το βρει. Κάνω ντους (φυσικά με betadine) με ανοιχτή την πόρτα. Όλα αυτά τα χρόνια μόνο μια ελλεεινίδα κατάφερε να μου κλέψει 10 €, από την τσέπη του παντελονιού μου.
πορνη ή γκομενα σου εκλεψε το 10αρικο ????  :think:
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
16
Το ότι προσπαθώ να φέρομαι σωστά σε όλους, αλλά και στις πόρνες, δεν σημαίνει ότι είμαι ηλίθιος. Στην κρεβατοκάμαρα έχω μόνο τα προφυλακτικά και τα εσώρουχά μου. Και να θέλει, δεν μπορεί να με κλέψει γιατί το πορτοφόλι το έχω σε ένα σημείο που πρέπει να το ψάχνει 10 λεπτά για να το βρει. Κάνω ντους (φυσικά με betadine) με ανοιχτή την πόρτα. Όλα αυτά τα χρόνια μόνο μια ελλεεινίδα κατάφερε να μου κλέψει 10 €, από την τσέπη του παντελονιού μου.
δεν ξερω ομως ρε φυλε δεν ειναι και το καλητερο και το πιο υγειηνο να βαζεις μεσα στην κρεβατοκαμαρα σου την καθε πουτανα........
δεν ειναι θεμα μην σε κλεψει μονο.τις βαζεις να κανουν μπανιο στο σπιτι σου οταν ερθουν??ειναι και θεμα υγιηνης αλλα ειναι και θεμα οτι ενταξει εκει που κοιμασε ο αλλος δεν θελει να γαμαει την καθε πουτανα.....
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.571
Like
13.684
Πόντοι
3.656
Κάποια γεγονότα φαίνονται παράξενα, άμα δεν τα έχεις ζήσει. Για όλα αυτά υπάρχει μια λογική εξήγηση. Αν η συγκεκριμένη μαύρη (η και οποιασδήποτε άλλης εθνικότητας) αντιμετωπίζει κάθε μέρα 50 τύπους από τους οποίους οι 40 κάνουν χαβαλέ ή την βρίζουν ή την ξεφτιλίζουν και από τους 10 που την πηδάνε οι μισοί είναι βρωμιάρηδες, την κοιτάνε και της φέρονται σαν σκουπίδι και κινδυνεύει κάθε φορά να φάει ξύλο ή και κάτι χειρότερο, τότε ο ένας που θα της φερθεί ανθρώπινα, θα την βάλει σε ένα καθαρό σπίτι και θα την κάνει να νοιώσει ασφαλής, θα τον δει σαν θεό. Το αντίθετο θα ήταν παράξενο. Και ίσως του το δώσει κάποια στιγμή τσάμπα και ίσως κάτσει ένα σαββατοκύριακο μαζί του και ίσως κοιμηθεί ένα βράδυ μαζί του, γιατί είναι κι αυτή άνθρωπος. Αυτό μπορεί να συμβεί στις νεαρές, οι οποίες δεν έχουν ακόμα αποκτηνωθεί. Επειδή ακούγομαι σαν μελό κινηματογράφος, αν το παρακάνεις μπορεί να θελήσει να σε εκμεταλλευτεί. Δεν μου συνέβη με μαύρη, αλλά με Ελλεεινίδα πόρνη.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.571
Like
13.684
Πόντοι
3.656
δεν ξερω ομως ρε φυλε δεν ειναι και το καλητερο και το πιο υγειηνο να βαζεις μεσα στην κρεβατοκαμαρα σου την καθε πουτανα........
δεν ειναι θεμα μην σε κλεψει μονο.τις βαζεις να κανουν μπανιο στο σπιτι σου οταν ερθουν??ειναι και θεμα υγιηνης αλλα ειναι και θεμα οτι ενταξει εκει που κοιμασε ο αλλος δεν θελει να γαμαει την καθε πουτανα.....
Φίλτατε τα ξενοδοχεία είναι βρώμικα και τα σεντόνια δεν ξέρω από πότε έχουν να αλλαχτούν. Φοβάμαι να ξαπλώσω. Εννοείται ότι στρώνω ειδικό σεντόνι πάνω από το κρεβάτι μου και η πουτάνα σκουπίζεται με ειδική πετσέτα.
 

kostas2012

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2012
Μηνύματα
82
Like
1
Πόντοι
0
Φίλτατε τα ξενοδοχεία είναι βρώμικα και τα σεντόνια δεν ξέρω από πότε έχουν να αλλαχτούν. Φοβάμαι να ξαπλώσω. Εννοείται ότι στρώνω ειδικό σεντόνι πάνω από το κρεβάτι μου και η πουτάνα σκουπίζεται με ειδική πετσέτα.

αν ξερεις κανα κομματι που να παιζει τωρα μου στελνεις ενα π.μ.
λατρης μαυρης σαρκας
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
16
Φίλτατε τα ξενοδοχεία είναι βρώμικα και τα σεντόνια δεν ξέρω από πότε έχουν να αλλαχτούν. Φοβάμαι να ξαπλώσω. Εννοείται ότι στρώνω ειδικό σεντόνι πάνω από το κρεβάτι μου και η πουτάνα σκουπίζεται με ειδική πετσέτα.

αν ξερεις κανα κομματι που να παιζει τωρα μου στελνεις ενα π.μ.
λατρης μαυρης σαρκας
βασικα και εγω θα ηθελα γιατι θα βρισκομαι στην αθηνα τελος του μηνα για 4-5 ημερες....πολλες μαυρες που ειχα το τηλεφωνο τους δεν λειτουργει...τι εγινε???? με ολα αυτα που εγιναν,πολλες σταματησαν και ισως να εξαφανιστηκαν για παντα......
 

perry n

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2012
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Φίλτατε,οι μαύρες είναι κι αυτές ανθρώπινα πλάσματα ... Έχω πάρει πάρα πολλές και επειδή μου αρέσει να το κάνω με ανθρώπινο τρόπο, αλλά και για να σπάσω τον πάγο, πάντα μίλαγα μαζί τους όταν τις πήγαινα και τις έφερνα. Δυστυχώς το μόνιμο παράπονο από αυτές τις κοπέλες είναι ότι δεν έχουν συνηθίσει να τους φέρονται σαν σε ανθρώπους, Εντάξει,το ξέρω ότι τις πληρώνουμε, αλλά τι συμπεριφορά περιμένεις όταν η μαύρη που σου έπαιρνε πίπα έχει συνηθίσει να την βλέπουν μόνο σαν προσωρινή ανακουφίστρα που μετά της δίνουνε μια κλωτσιά? .... Όποτε τους έχω φερθεί σωστά, δεν το έχω μετανιώσει ποτέ. Φέρνομαι σ΄ όλες τις πόρνες σαν να βγήκαμε ραντεβού, είναι πολύ πιο τίμιες από τις τάχα τίμιες Ελεεινίδες που προσπαθούν να σου αποσπάσουν όσα περισσότερα μπορούν ... Δεν πάω ποτέ σε μπουρδέλο γιατί εκεί προσπαθούν να σε ξεπετάξουν στο 5λεπτο αν είναι δυνατόν. Κάτσε λίγη ώρα μαζί τους, φέρσου τους ανθρώπινα και ίσως αλλάξεις γνώμη για τον τρόπο που γαμιούνται οι μαύρες.
ΙΩΑΝΝΗ συγχαρητήρια! Παρακολουθώ το site πάνω από 2 χρόνια και πρώτη φορά βλέπω να γράφονται αυτές οι απλές αλήθειες που
γράφεις στα τελευταία σου post.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Φίλτατε τα ξενοδοχεία είναι βρώμικα και τα σεντόνια δεν ξέρω από πότε έχουν να αλλαχτούν. Φοβάμαι να ξαπλώσω. Εννοείται ότι στρώνω ειδικό σεντόνι πάνω από το κρεβάτι μου και η πουτάνα σκουπίζεται με ειδική πετσέτα.
ρατσισμος στην πετσετα ρε τυπε?
δηλαδη τι εννοεις ειδικη πετσετα? :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom