Νέα

Οι μαύρες πίσω από Δημαρχείο Αθήνας/Βαρβάκειο Αγορά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ray
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 421K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

nikos2sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
323
Κριτικές
2
Like
26
Πόντοι
1
Epeita apo polu kairo apousias apo thn energo drasi toy foroum ( enw i drasi se pioatses ktl sunexizetai kanonika ... me aformi to parakatw sxolio....anagkazomai na milisw.... syggnoni gia ta greeklish alla exw themataki me to pc

Τσαρκα στις  4.30 ξημερωματα στην Σωκρατους.
Λιγα πραγματα.
Συναντησα 17 κοπελες τις ρωτησα ολες για ακαποτη πιπα με κοιταζαν και μου απαντουσαν λες και ημουνα τρελλος. Σημειωτεον οτι κρυωνανε, δεν ειχουν καθολου δουλεια κι'εχουν ριξει και τις τιμες(10 πιπα, 15 πιπα, μουνι, κωλο) αλλα ακαποτη πιπα δεν δεχθηκα καμια παρα την μεγαλυτερη προσφορα που τους εκανα δλδ τα τριπλασια για ακα πιπα.


Katarxin file moy eisai megalos papatzis giati an isouna sobaros tha isouna akoma melos kai oxi aplos episkeptis pou grafei p@P@r!es. 1h makakia...4.30 den exw synantisei sxedon pote 17 kopeles...as poume loipon oti eixe 17 kopeles...oi perissoteres apo aytes einai prezoudes.to prospernw kai ayto ...akthos o katheis mporei na gamei oti thelei...an eisai loipon mesa stis piatses tha exeis dei oti oi kopeles pleon me 10euro kanoun akoma kai koulouri...epomenws auto pou les den eystathei...an mou eleges oti apo tis 17 oi 3 den ekanan aka, tha sed pisteya...
Telos thes na mou peis oti edines 30-40 eyro gia aka kai den sou ekane kamia???? suggnomi alla den pisteyw tis pipes pou amolas....coolare dike mou kai xalarwste genikotera me ta aka stis piatses... KINDYNOS THANATOS!!!!

Eyxaristw
 

matste

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2010
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Πάντως τον τελευταίο καιρο, νομίζω απ' το τέλος Δεκέμβρη έχω να δω μαυρούλες... Πιό πιθανό είναι να δεις μπάτσους, παρά κοπέλες...
Ούτε Σωκράτους, ούτε Πατησίων, ούτε Λιοσίων. Τις έχει πάρει το μάτι σας σε καμιά άλλη περιοχή αυτόν τον καιρό;
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16

Κάνεις λάθος.  Τουλάχιστον για τη Λιοσίων.
Έχω δει, πολύ αργά νύχτα βέβαια, περνώντας με το αυτοκίνητο προς Εθνική οδό.
Δεν είναι τόσο πολλές όσο παλιά, αλλά υπάρχουν.
Τελευταία είδα πριν καμια βδομάδα.

Δε σταματάω, για να μπορώ να σου δώσω περισσότερες πληροφορίες.
 

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Τα μαυράκια εξαφανιζόλ...... Μαύρο φίδι κολοβό που τα έφαγε.... Τα στρουφάκια τα κυνηγάνε, δεν τα αφήνουν σε ησυχία.... Άντε να δεις περιστασιακά τρείς τέσερεις με τα ραντάρ σε εγρύγορση. Κτυπάνε κάτι 100στάρια σε 10 δευτερόλεπτα
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.105
Κριτικές
86
Like
3.655
Πόντοι
5.015
Ρε παιδιά είμαι φαντάρος 5 μήνες τώρα και δεν έχω την ευκαιρία να κάνω τις πιατσότσαρκες μου στο κέντρο της Αθήνας όπως παλιά... Την Παρασκευή λοιπόν που βγήκα με άδεια πέρασα από Σωκράτους κάποια ώρα που παλιότερα δεν μπορούσες να περάσεις με το αμάξι απ' τις μαυρούλες που στην έπεφταν και δεν είδα ΟΥΤΕ ΜΙΑ... Επίσης το Βασιλικόν (ξβ) ήταν κλειστό... Τί έγινε τέρμα η πιάτσα στη Σωκράτους;;; Γιατί δεν ήταν καμιά καθημερινή, Παρασκευή ήταν...
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
μακάρι να εξαφανιστεί αυτή η πιάτσα γιατί το κέντρο είχε γίνει σκατά!!!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.105
Κριτικές
86
Like
3.655
Πόντοι
5.015
Μάλιστα... Μια και δεν απαντούσε κανείς το έψαξα μόνος μου και έμαθα ότι το "ξβ" έκλεισε (ένα δάκρυ κυλάει στο μάγουλό μου, εκεί ήταν η πρώτη μου επαφή με τον αγοραίο έρωτα πριν το γυρίσω στα κυριλέ studio...) Να υποθέσω ότι με το κλείσιμο του Ξου Βου μας τελείωσε και η πιάτσα με τις μαύρες;
 

trample

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
εμενα αλλα μου λεει ο συναδελφος μου στην δουλεια...
μενει Κυψελη και κατεβαινει Πατησιων για λεωφορειο...
περιπου 6:30 το πρωι! και μου λεει οτι βλεπει συνεχεια....
δεν ειναι fan του ειδους...(παντρεμενος και συντηρητικος)
και μου λεει συχνα οτι τον παιρνουν κυνηγη...ταριφα (ακουσε μια φορα που περνουσε μια συνομιλια με τυπο) 30ευρ. 
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16

Η περιοχή αυτή είχε κάποτε 9 μπουρδελοξενοδοχεία, σήμερα κανένα.


Μάλιστα... Μια και δεν απαντούσε κανείς το έψαξα μόνος μου και έμαθα ότι το "ξβ" έκλεισε (ένα δάκρυ κυλάει στο μάγουλό μου, εκεί ήταν η πρώτη μου επαφή με τον αγοραίο έρωτα πριν το γυρίσω στα κυριλέ studio...) Να υποθέσω ότι με το κλείσιμο του Ξου Βου μας τελείωσε και η πιάτσα με τις μαύρες;
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Ρε μαλακες πηδατε μαυρες ενω υπαρχουν Ρωσιδες κτλπ?τι στο διαλο ανωμαλοι ειστε εντελως?
Θα κολλησετε και τπτ με τετοια βρωμα
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.571
Like
13.684
Πόντοι
3.656
Panos,
οι γυναίκες του Βορά είναι μακράν καλύτερες, κι έχω ιδιαίτερη συμπάθεια στις ρωσίδες. Ξέρεις να Υπάρχει πιάτσα με ρωσίδες?
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16

girl_hunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.497
Κριτικές
9
Like
1.320
Πόντοι
216
μακάρι να ξεβρομίσει το κέντρο επιτέλους!
 

Επισκέπτης
Στην Σωκρατους υπαρχουνε ακομα η τις εχουνε μαζεψει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom