Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
42
Πόντοι
1
Αλβανίδες είναι αυτές με την κάρτα που πληρώνεις και δίνεις και ταυτότητα
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
42
Πόντοι
1
Έχει ανοιχτεί και θρέντ πήγαινε πιό κάτω και διάβασε ενκελικα τοπί στα αγγλικά το όνομα της είναι η μεσαία
 

misunderstood

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2009
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
Αν γνωρίζει κάποιος φίλος για τις παρακάτω ας μου στείλει pm
mYsf8c1.jpg

Ειναι αυτες απο το "κλαμπ" που δινεις στοιχεια κ βγαζεις καρτα. Πλεον νομιζω καμια απο τις 3 δεν ειναι στο κλαμπ.
Η μεσαία είναι Αλβανιδα. Η Ενκελειντα Τοπι (δεν ειναι το αληθινο της).
Οι αλλες 2 ειναι Ελληνιδες. Στα δεξια ειναι η Dimitra Georgiwpoulou (fb).
Στα αριστερα ειναι η Erofili Ozini (fb).

Για περισσοτερες πληροφοριες, ινμποξ ;)
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
είσαι σύγουρος φίλε ?
γράφεις για την αριστερή πως είναι Erofili Ozini

Ποστάρει στο fb φωτογραφίες που φαίνεται λεπτή και Θεά.

Εδώ όμως ? Τι γίνεται ?


 

misunderstood

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2009
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
είσαι σύγουρος φίλε ?
γράφεις για την αριστερή πως είναι Erofili Ozini

Ποστάρει στο fb φωτογραφίες που φαίνεται λεπτή και Θεά.

Εδώ όμως ? Τι γίνεται ?


ναι ειμαι σιγουρος. υπαρχουν κι αλλες φωτογραφιες με αυτη την τριαδα. προσπαθησα να επισυναψω στο μηνυμα αλλα δεν το εγκρινουν :P τελος παντων.
η Erofili Ozini λεπτη δεν ειναι, ουτε χοντρη. βεβαια εχει περασει και ενα 6μηνο απο τις εν λογω φωτογραφιες...
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Λεπτή δεν φαίνεται ούτε στο φβ  αλλά δεν φαίνεται και τόσο χάλια,επίσης στο φβ είναι μελαχρινή φοράει περούκα?
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
42
Πόντοι
1
Ναι φοράει κάνει και ένα σόου για κλάματα στα καμίνια νωρίς νωρίς το θυμήθηκε να αρχίσει το αφεντριλίκη αλλά και στο φεισμπουκ κοντή και άβυζη ναι η ίδια είναι
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
παιδιά, ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις .



ναι ειμαι σιγουρος. υπαρχουν κι αλλες φωτογραφιες με αυτη την τριαδα. προσπαθησα να επισυναψω στο μηνυμα αλλα δεν το εγκρινουν :P τελος παντων.
η Erofili Ozini λεπτη δεν ειναι, ουτε χοντρη. βεβαια εχει περασει και ενα 6μηνο απο τις εν λογω φωτογραφιες...
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
παιδιά, ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις .
Τελικά πέφτει πολύ δούλεμα η κυρία παίζει με 5 προφίλ τα 3 είναι τα πραγματικά της έχει άλλα 2 σαν Αφέντρα,το ένα αυτό που έχει ήδη γραφτεί και στο άλλο με ξανθιά περούκα και διαφορετικό όνομα.
 

misunderstood

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2009
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
Τελικά πέφτει πολύ δούλεμα η κυρία παίζει με 5 προφίλ τα 3 είναι τα πραγματικά της έχει άλλα 2 σαν Αφέντρα,το ένα αυτό που έχει ήδη γραφτεί και στο άλλο με ξανθιά περούκα και διαφορετικό όνομα.

Απο την αλλη, πρεπει να ειναι η μονη που δεν κρυβει το πραγματικο της ονομα.
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
όχι η έρικα είναι η πρώτη που έβαλε το πραγματικό της όνομα,γιατί χρησιμοποιεί 2 διαφορετικά ονόματα και το παίζει σε 2 ταμπλό?και σαν βίβιαν και σαν οζινί?
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
42
Πόντοι
1
Για να μας μπερδέψει και πιάσει κανα πελάτη,και μπάζο και άσχετη :spam:
 

Ray

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
63
Κριτικές
79
Like
538
Πόντοι
360
Αφέντρα Αναστασία... (Αναστασία ******).

Μπάζο ρε παιδιά, ή έστω πολύ μέτρια εμφανισιακά... Σκαμμένο πρόσωπο από ακμή, κοντούλα, αρκετά χοντρούλα φοράει και κορμάκι καλοκαιριάτικα για να κρύβει τα πατσόκιλα. Οι πατούσες ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΕΣ. Σαν πατάτες. Κοντά, χοντρά δάχτυλα, απαράδεκτη υφή και συν τοις άλλοις άπλυτα και απεριποίητα εντελώς. Μαυρίλα φουλ. Οκ ποδολαγνεία κάνουμε όχι βρωμοποδαρολαγνεία. Κι εμένα μ'αρέσει να μυρίζουν τα πόδια όντας ώρες μέσα στα παπούτσια αλλά πρέπει να είναι καθαρά, όχι μαύρα...

Ραντεβού σε ξενοδοχείο της παραλιακής. Ήρθε με μια βαλίτσα σύνεργα. Τα αράδιασε χύμα στο κρεβάτι... Ατσούμπαλος άνθρωπος - ακατάστατος. Καμία αίσθηση του αισθησιακού - μυστηριακού που έχει το bdsm. Χρησιμοποιήσαμε το 1/3 του κρεβατιού αφού το υπόλοιπο είχε γίνει αποθήκη...

Παρήγγειλε και αναψυκτικό όπου και μου το χρέωσε. Δεν είναι τα λεφτά είναι η κακομοιριά που με χάλασε...

Οκ... Με το στραπ-ον κάτι κάνει όπως και με τη βίτσα, φαίνεται ότι έχει ρίξει ξύλο. Μετά από μια διερευνητική ποδολαγνεία και πήδημα με το στραπ άρχισε μια αυτοδιαφήμιση του εαυτού της και ένα θάψιμο στις άλλες, λες κι εγώ είχα την όρεξη για κουτσομπολιά... Το ένα dungeon έχει κάμερες, το άλλο το ίδιο, η μία παίρνει ουσίες, η άλλη έχει μια μαφία από πίσω της, η τρίτη εκδίδεται. Εν τω μεταξύ πήρε φόρα έλεγε, έλεγε, έλεγε και δεν είχε σταματημό.

Συνεχίσαμε με εναλλαγές ποδολαγνεία στα ψηλοτάκουνα (με τα πόδια μέσα στα παπούτσια - δεν παλευόταν αλλιώς) ξύλο στραπ και λίγο υποταγή - δέσιμο μέχρι το τέλος με στραπ και μαλακία από μέρους μου. Χλιαρά πράγματα.

Το αποκορύφωμα έγινε ότι έγινε και ενώ μπήκε στο δωμάτιο με κάτι ψηλοτάκουνα 20ποντα, στο τέλος ντύθηκε εντελώς καθημερινά και έβαλε κάτι απαράδεκτα φλατ πέδιλα που ενώ είχα περάσει μέτρια με απόκανε... Πολύ β' κατηγορίας κοπέλα.
Η αφέντρα πρέπει να διατηρεί ένα αν όχι elegant, αλλά έστω κυριλέ - τυπικό στυλάκι, όχι μπαίνω σαν mistress, τελειώσαμε, πέσε το παραδάκι, φεύγω σα νοικοκυρά...

70 αυρώ που ζητάει συν 17 το ξενοδοχείο συν 4 το "αναψυκτικό" της ---> 91 ευρώ δεν τα αξίζει με την καμία.

Το θετικό ήταν ότι κάθισε μεν 1μιση ώρα, από την άλλη η μισή ώρα ήταν μπλα μπλα κουτσομπολιά...

Επίσης αν θέλετε να φάτε ξύλο και πήδημα η κοπέλα το έχει. Της βγαίνει φαίνεται πηγαίο από μίσος για τους άνδρες μετά από πολλές χυλόπιτες.

Μόνο για δοκιμή γιατί σε κάποιους μπορεί να αρέσει... Απλώς κάντε παζάρι στην τιμή φαίνεται πως σηκώνει και 50άρικο αν είναι να το χάσει το ραντεβού. Αφού όταν μπήκε με ρώτησε τι τιμή μου είχε πεί... ότι να ναι...







 

johann1

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2017
Μηνύματα
17
Like
14
Πόντοι
0
Σαμπάνια θέλει η "βαρωνη" (του 50αρικου) ή τη βγαζει και με ΕΨΑ;;; Πληροφοριακά και μόνο...


Αφέντρα Αναστασία... (Αναστασία ******).

Μπάζο ρε παιδιά, ή έστω πολύ μέτρια εμφανισιακά... Σκαμμένο πρόσωπο από ακμή, κοντούλα, αρκετά χοντρούλα φοράει και κορμάκι καλοκαιριάτικα για να κρύβει τα πατσόκιλα. Οι πατούσες ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΕΣ. Σαν πατάτες. Κοντά, χοντρά δάχτυλα, απαράδεκτη υφή και συν τοις άλλοις άπλυτα και απεριποίητα εντελώς. Μαυρίλα φουλ. Οκ ποδολαγνεία κάνουμε όχι βρωμοποδαρολαγνεία. Κι εμένα μ'αρέσει να μυρίζουν τα πόδια όντας ώρες μέσα στα παπούτσια αλλά πρέπει να είναι καθαρά, όχι μαύρα...

Ραντεβού σε ξενοδοχείο της παραλιακής. Ήρθε με μια βαλίτσα σύνεργα. Τα αράδιασε χύμα στο κρεβάτι... Ατσούμπαλος άνθρωπος - ακατάστατος. Καμία αίσθηση του αισθησιακού - μυστηριακού που έχει το bdsm. Χρησιμοποιήσαμε το 1/3 του κρεβατιού αφού το υπόλοιπο είχε γίνει αποθήκη...

Παρήγγειλε και αναψυκτικό όπου και μου το χρέωσε. Δεν είναι τα λεφτά είναι η κακομοιριά που με χάλασε...

Οκ... Με το στραπ-ον κάτι κάνει όπως και με τη βίτσα, φαίνεται ότι έχει ρίξει ξύλο. Μετά από μια διερευνητική ποδολαγνεία και πήδημα με το στραπ άρχισε μια αυτοδιαφήμιση του εαυτού της και ένα θάψιμο στις άλλες, λες κι εγώ είχα την όρεξη για κουτσομπολιά... Το ένα dungeon έχει κάμερες, το άλλο το ίδιο, η μία παίρνει ουσίες, η άλλη έχει μια μαφία από πίσω της, η τρίτη εκδίδεται. Εν τω μεταξύ πήρε φόρα έλεγε, έλεγε, έλεγε και δεν είχε σταματημό.

Συνεχίσαμε με εναλλαγές ποδολαγνεία στα ψηλοτάκουνα (με τα πόδια μέσα στα παπούτσια - δεν παλευόταν αλλιώς) ξύλο στραπ και λίγο υποταγή - δέσιμο μέχρι το τέλος με στραπ και μαλακία από μέρους μου. Χλιαρά πράγματα.

Το αποκορύφωμα έγινε ότι έγινε και ενώ μπήκε στο δωμάτιο με κάτι ψηλοτάκουνα 20ποντα, στο τέλος ντύθηκε εντελώς καθημερινά και έβαλε κάτι απαράδεκτα φλατ πέδιλα που ενώ είχα περάσει μέτρια με απόκανε... Πολύ β' κατηγορίας κοπέλα.
Η αφέντρα πρέπει να διατηρεί ένα αν όχι elegant, αλλά έστω κυριλέ - τυπικό στυλάκι, όχι μπαίνω σαν mistress, τελειώσαμε, πέσε το παραδάκι, φεύγω σα νοικοκυρά...

70 αυρώ που ζητάει συν 17 το ξενοδοχείο συν 4 το "αναψυκτικό" της ---> 91 ευρώ δεν τα αξίζει με την καμία.

Το θετικό ήταν ότι κάθισε μεν 1μιση ώρα, από την άλλη η μισή ώρα ήταν μπλα μπλα κουτσομπολιά...

Επίσης αν θέλετε να φάτε ξύλο και πήδημα η κοπέλα το έχει. Της βγαίνει φαίνεται πηγαίο από μίσος για τους άνδρες μετά από πολλές χυλόπιτες.

Μόνο για δοκιμή γιατί σε κάποιους μπορεί να αρέσει... Απλώς κάντε παζάρι στην τιμή φαίνεται πως σηκώνει και 50άρικο αν είναι να το χάσει το ραντεβού. Αφού όταν μπήκε με ρώτησε τι τιμή μου είχε πεί... ότι να ναι...
 

Ray

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
63
Κριτικές
79
Like
538
Πόντοι
360
Δεν ήταν σαμπάνια, ούτε έψα... ένα ενεργειακό ποτό σαν redbull, hell κλπ πήρε.

Το σπάσιμο ήταν πως πήγα να αφήσω το δωμάτιο και μου είπαν πως χρωστάω 4 ευρώ. Τους ρώτησα και μου είπαν το αναψυκτικό της κοπέλας.

Είπα να κάνω σκηνή αλλά λέω γάμα το για 4 ευρώ...
 

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
392
Πόντοι
306
Φίλε Ray επειδή φαίνεσαι γνώστης,εγώ είμαι αποκλειστικά ποδολάγνος,όχι υποτακτικός ούτε τίποτα τέτοιο,έχεις να προτείνεις κάποια καλή περίπτωση;
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
42
Πόντοι
1
Αφέντρα Αναστασία... (Αναστασία ******).

Μπάζο ρε παιδιά, ή έστω πολύ μέτρια εμφανισιακά... Σκαμμένο πρόσωπο από ακμή, κοντούλα, αρκετά χοντρούλα φοράει και κορμάκι καλοκαιριάτικα για να κρύβει τα πατσόκιλα. Οι πατούσες ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΕΣ. Σαν πατάτες. Κοντά, χοντρά δάχτυλα, απαράδεκτη υφή και συν τοις άλλοις άπλυτα και απεριποίητα εντελώς. Μαυρίλα φουλ. Οκ ποδολαγνεία κάνουμε όχι βρωμοποδαρολαγνεία. Κι εμένα μ'αρέσει να μυρίζουν τα πόδια όντας ώρες μέσα στα παπούτσια αλλά πρέπει να είναι καθαρά, όχι μαύρα...

Ραντεβού σε ξενοδοχείο της παραλιακής. Ήρθε με μια βαλίτσα σύνεργα. Τα αράδιασε χύμα στο κρεβάτι... Ατσούμπαλος άνθρωπος - ακατάστατος. Καμία αίσθηση του αισθησιακού - μυστηριακού που έχει το bdsm. Χρησιμοποιήσαμε το 1/3 του κρεβατιού αφού το υπόλοιπο είχε γίνει αποθήκη...

Παρήγγειλε και αναψυκτικό όπου και μου το χρέωσε. Δεν είναι τα λεφτά είναι η κακομοιριά που με χάλασε...

Οκ... Με το στραπ-ον κάτι κάνει όπως και με τη βίτσα, φαίνεται ότι έχει ρίξει ξύλο. Μετά από μια διερευνητική ποδολαγνεία και πήδημα με το στραπ άρχισε μια αυτοδιαφήμιση του εαυτού της και ένα θάψιμο στις άλλες, λες κι εγώ είχα την όρεξη για κουτσομπολιά... Το ένα dungeon έχει κάμερες, το άλλο το ίδιο, η μία παίρνει ουσίες, η άλλη έχει μια μαφία από πίσω της, η τρίτη εκδίδεται. Εν τω μεταξύ πήρε φόρα έλεγε, έλεγε, έλεγε και δεν είχε σταματημό.

Συνεχίσαμε με εναλλαγές ποδολαγνεία στα ψηλοτάκουνα (με τα πόδια μέσα στα παπούτσια - δεν παλευόταν αλλιώς) ξύλο στραπ και λίγο υποταγή - δέσιμο μέχρι το τέλος με στραπ και μαλακία από μέρους μου. Χλιαρά πράγματα.

Το αποκορύφωμα έγινε ότι έγινε και ενώ μπήκε στο δωμάτιο με κάτι ψηλοτάκουνα 20ποντα, στο τέλος ντύθηκε εντελώς καθημερινά και έβαλε κάτι απαράδεκτα φλατ πέδιλα που ενώ είχα περάσει μέτρια με απόκανε... Πολύ β' κατηγορίας κοπέλα.
Η αφέντρα πρέπει να διατηρεί ένα αν όχι elegant, αλλά έστω κυριλέ - τυπικό στυλάκι, όχι μπαίνω σαν mistress, τελειώσαμε, πέσε το παραδάκι, φεύγω σα νοικοκυρά...

70 αυρώ που ζητάει συν 17 το ξενοδοχείο συν 4 το "αναψυκτικό" της ---> 91 ευρώ δεν τα αξίζει με την καμία.

Το θετικό ήταν ότι κάθισε μεν 1μιση ώρα, από την άλλη η μισή ώρα ήταν μπλα μπλα κουτσομπολιά...

Επίσης αν θέλετε να φάτε ξύλο και πήδημα η κοπέλα το έχει. Της βγαίνει φαίνεται πηγαίο από μίσος για τους άνδρες μετά από πολλές χυλόπιτες.

Μόνο για δοκιμή γιατί σε κάποιους μπορεί να αρέσει... Απλώς κάντε παζάρι στην τιμή φαίνεται πως σηκώνει και 50άρικο αν είναι να το χάσει το ραντεβού. Αφού όταν μπήκε με ρώτησε τι τιμή μου είχε πεί... ότι να ναι...
τό χω γράψει και εγώ μυρίζει από την απλησιά αυτή η κυρίτση που να κάνες και φέισσιτινκ εμετό θα έκανες από εμφάνιση χάλια κοντόχοντρη και βγάζει κακίες για τις περισότερες καλά γιά όλα τα ντάνζεον λέει ότι έχουν κάμερες μακρυά βρωμοκοπά
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
42
Πόντοι
1
Επίσκεψη στη mistress Alexandra.

Κορυφαίος εξοπλισμός, τεράστιος χώρος, ακριβά αξεσουάρ, άριστα συντηρημένα και όλα πεντακάθαρα.
Ένα υπόγειο night club έχει μετατραπεί σε dungeon. Η ποικιλία σε χώρους για όλα τα γούστα: Χώρος για dog-pet training, crossdressing - sissi room, σχολική τάξη, Εξεταστήριο ιατρού  με αληθινό υπερηχογράφο (!!!), κελί φυλακής, κλουβιά δέστρες, όλα τα είδη μαστιγίου, κλιπς , δονητές..... ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!
Συν χώρος για τα ρούχα, ντους με παντόφλες πετσέτες, αφρόλουτρα...

Η δίμετρη mistress alexandra εξαιρετική. Παρουσίαση του χώρου,χαλαρή φιλική κουβέντα για να δει τα γούστα. Το παιχνίδι ξεκινάει αφού πας και βγάλεις ρούχα.

Στο παιχνίδι: προφανώς και της αρέσει η όλη φάση αφού κάνει αυτά που θέλει "ο πελάτης" αλλά και προσθέτει δικά της στοιχεία. Το όλο στυλ της ύψος, μαλλί, σωματότυπος  είναι 100% μέσα στο ρόλο και σου κάνει ότι είναι αφέντρα και στο παιχνίδι είναι 1000% επαγγελματίας χωρίς θεατρικά της πλάκας...

Συνοψίζοντας.
Στα θετικά:
Ο απίστευτος χώρος: σε σύγκριση με το sameplace είναι σαν να συγκρίνεις το attica με ένα συνοικιακό μαγαζί. Τεράστια ποικιλία, απίστευτα πολλά και ποιοτικά αξεσουάρ.
Η mistress Alexandra όσο έχει επενδύσει στο χώρο άλλο τόσο έχει αναπτύξει τη συμπεριφορά που χρειάζεται στο παιχνίδι. Εξαιρετική, με φαντασία και προσαρμοστικότητα, σαδισμό, και τέλειες πατούσες...
Η ώρα είναι μία τίμια και πλήρης ώρα παιχνιδιού. Όχι μία ώρα ραντεβού με τα μπλα μπλα (βλέπε αλλα dungeon.)

Το μόνο μείον:
Το κόστος στα 100/ώρα είναι το πιο ακριβό της αγοράς. Δικαιολογημένο αν βάλεις κάτω τι αξεσουάρ έχει ο χώρος αλλά από την άλλη το 100αρικο σε κάνει να το σκεφτείς διπλά πριν πας.

Η μόνη που μπορεί να συγκριθεί με τη mistress Alexandra είναι η Έρικα η οποία σε καμία περίπτωση δεν έχει αυτό το χώρο, έχει μικρότερο κόστος  σου δίνει την αίσθηση ότι δεν υπάρχει ρολόι και το παιχνίδι μπορεί να κρατήσει όσο πάει....

Αλλά αν θες να πας σε πραγματικό dungeon είναι το μόνο και μακράν το κορυφαίο σε εξοπλισμό και αφέντρα για ΟΛΕΣ μα ΟΛΕΣ τις φαντασιώσεις.
οι καλύτερες έρικα και αλεξάνδρα      πεντακάθαρες και κάνουν το καλύτερο αυταρχικό και δεν ασχολούνται με άλλες γιαυτό έχουν κάθε μέρα πολλά ραντεβού,επίσης για κίνκη φάσεις καλή είναι και η πέρσα
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom