Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
3
Like
2.804
Πόντοι
736
θα συμφωνησω η κυρια Θεανω ειναι με διαφορα η καλυτερη απο ολες και το λεω απο προσωπικη εμπειρια
 
  • Like
Αντιδράσεις: jim28

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
44
Πόντοι
1
Οι Νο 1 πατούσες με διαφορά από τις επόμενες είναι εδώ φίλε.
θα συμφωνησω η κυρια Θεανω ειναι με διαφορα η καλυτερη απο ολες και το λεω απο προσωπικη εμπειρια
θα συμφωνησω η κυρια Θεανω ειναι με διαφορα η καλυτερη απο ολες και το λεω απο προσωπικη εμπειρια
μια φορά έχω κάνει αλλά ήταν στην αρχή από εμφάνιση μου άρεσε και ωραια πόδια αλλά εκτός από ποδολαγνεία θέλω η αφέντρα να έχει το πάνω χέρι και με την θεανώ δεν είχα αυτή την αίσθηση
 
  • Like
Αντιδράσεις: jim28

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
  SOS , Συναγωνιστές έχετε εμπειρία από την Βίβιαν ;;


Την πήρα τηλέφωνο, ακούγεται σοβαρή και συνεννοήσιμη. Απλά η φωνή της ακούγεται βραχνή αρκετά, και άρχισα να υποψιάζομαι... Εχουμε πληροφορηση ;;
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
44
Πόντοι
1
  SOS , Συναγωνιστές έχετε εμπειρία από την Βίβιαν ;;


Την πήρα τηλέφωνο, ακούγεται σοβαρή και συνεννοήσιμη. Απλά η φωνή της ακούγεται βραχνή αρκετά, και άρχισα να υποψιάζομαι... Εχουμε πληροφορηση ;;
πλάκα μας κάνεις?η οζινί αυτή που έγραψες τσατσόγρια 57 χρονών και 4 μήνες που ασχολήτε μπάζο που δουλεύει στο σέιμ γιά γέλια
 

Επισκέπτης


να σας πω και να σας ρωτησω κατι

Τον εξευτελισμο τον γουσταρετε απο οτι καρυδιας καρυδι?

εδω εχω δει και αντρες να πηγαινουν σε αντρες αφεντες λεγομενους master αντι mistress

καποιος που παει σε αντρα αφεντη εχει για μενα ομοφυλοφιλικες τασεις με μαζοχιστικο προσανατολισμο ( μου τα ειπε ψυχιατρος οχι εγω  :2on1:)


Εγω η αλλη θελω να ειναι βαθμολογικα παν απο 7.5 εμφανισιακα με κλιμακα το 10...

Και ψηλη μην ξεχναμε, ψηλη με τακουνια ειναι απιστευτα επιβλιτικες

Βλεπω κατι γκομεναρες αφεντρες στην ρωσια και βλεπω αυτες της δικες μας και με πιανει απελπισια

εμφανισιμη μπορεις να πεις την lady αφροδιτη

δεν μπορω ρε παιδια,εαν δεν εχει εμφανιση η αλλη δεν πα να κανει το καλυτερο αυταρχικο απο ολες?

αυτο με εξιταρει

 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
44
Πόντοι
1
να σας πω και να σας ρωτησω κατι

Τον εξευτελισμο τον γουσταρετε απο οτι καρυδιας καρυδι?ξαναπήγαινε στόν ψψυχίατρο άμεσα η αφροδίτη είναι η πιό κοντή και δεν το έχει η πέρσα είναι ψηλή αλλά για κινκι φάσεις

εδω εχω δει και αντρες να πηγαινουν σε αντρες αφεντες λεγομενους master αντι mistress

καποιος που παει σε αντρα αφεντη εχει για μενα ομοφυλοφιλικες τασεις με μαζοχιστικο προσανατολισμο ( μου τα ειπε ψυχιατρος οχι εγω  :2on1:)


Εγω η αλλη θελω να ειναι βαθμολογικα παν απο 7.5 εμφανισιακα με κλιμακα το 10...

Και ψηλη μην ξεχναμε, ψηλη με τακουνια ειναι απιστευτα επιβλιτικες

Βλεπω κατι γκομεναρες αφεντρες στην ρωσια και βλεπω αυτες της δικες μας και με πιανει απελπισια

εμφανισιμη μπορεις να πεις την lady αφροδιτη

δεν μπορω ρε παιδια,εαν δεν εχει εμφανιση η αλλη δεν πα να κανει το καλυτερο αυταρχικο απο ολες?

αυτο με εξιταρει
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
44
Πόντοι
1
Η πιό κοντή είναι η αφροδίτη και δεν λέει μία η πέρσα είναι ψηλή αλλά για κινκι φάσεις ξαναπήγενε στον ψυχίατρο μαλακίες γράφεις
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
πλάκα μας κάνεις?η οζινί αυτή που έγραψες τσατσόγρια 57 χρονών και 4 μήνες που ασχολήτε μπάζο που δουλεύει στο σέιμ γιά γέλια

τελεια τότε !!!  Ευτυχώς είναι ώριμη. Ελπίζω να είναι και ψηλή.... Θα ενημερώσω σύντομα.
ΤΟ ΒΔΣΜ επιστρέφει εκεί που ανήκει. !

τι να κλάσουν οι μικρούλες, οι μικρές μόνο για χάδια, αγκαλιές και νάζι είναι..
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
Η πιό κοντή είναι η αφροδίτη και δεν λέει μία η πέρσα είναι ψηλή αλλά για κινκι φάσεις ξαναπήγενε στον ψυχίατρο μαλακίες γράφεις
1,70 ειναι η Πέρσα. Η Αφροδίτη υπολογίζω κοντά 1,62 ....
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
να σας πω και να σας ρωτησω κατι

Τον εξευτελισμο τον γουσταρετε απο οτι καρυδιας καρυδι?

εδω εχω δει και αντρες να πηγαινουν σε αντρες αφεντες λεγομενους master αντι mistress

καποιος που παει σε αντρα αφεντη εχει για μενα ομοφυλοφιλικες τασεις με μαζοχιστικο προσανατολισμο ( μου τα ειπε ψυχιατρος οχι εγω  :2on1:)


Εγω η αλλη θελω να ειναι βαθμολογικα παν απο 7.5 εμφανισιακα με κλιμακα το 10...

Και ψηλη μην ξεχναμε, ψηλη με τακουνια ειναι απιστευτα επιβλιτικες

Βλεπω κατι γκομεναρες αφεντρες στην ρωσια και βλεπω αυτες της δικες μας και με πιανει απελπισια

εμφανισιμη μπορεις να πεις την lady αφροδιτη

δεν μπορω ρε παιδια,εαν δεν εχει εμφανιση η αλλη δεν πα να κανει το καλυτερο αυταρχικο απο ολες?

αυτο με εξιταρει

μιας και λές για Ρωσίδες, έρχεται σε λίγες μέρες η Αμρίτα στην Ελλάδα, 1,75μ γυναικάρα !!

Δες εδώ σχετικά. :
Επίσης :
Moύνος, αλλά να δούμε τί θα ζητάει χρηματικά....
 

Επισκέπτης
Η πιό κοντή είναι η αφροδίτη και δεν λέει μία η πέρσα είναι ψηλή αλλά για κινκι φάσεις ξαναπήγενε στον ψυχίατρο μαλακίες γράφεις

μαλακιες λες εσυ ρε

Αιντε με της πατσαβουριτσες εδω που της σκατε 200 ευρα

της εχουν δει και καποιες

αυτες νομιζουν οτι ειναι και αφεντρες εξω

αλλο επαγγελματιας,αλλο σαδιστρια μην ξεχναμε

Που ειναι ρε η ρωσιδες και αμερικανες αφεντρες

 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
44
Πόντοι
1
τελεια τότε !!!  Ευτυχώς είναι ώριμη. Ελπίζω να είναι και ψηλή.... Θα ενημερώσω σύντομα.
ΤΟ ΒΔΣΜ επιστρέφει εκεί που ανήκει. !

τι να κλάσουν οι μικρούλες, οι μικρές μόνο για χάδια, αγκαλιές και νάζι είναι..
κοντή είναι και άσχετη
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
κοντή είναι και άσχετη
μη μιλάς για γυναίκες που δεν ξέρεις !

Κοντή ίσως είναι, αν κρίνω από φώτο ομως.

Έχω την αίσθηση όμως, και από την κουβέντα που εκανα μαζι της, ότι μονο άσχετη δεν είναι.
Έχεις κάνει σέσσιον μαζί της για να έχεις άποψη ;
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
44
Πόντοι
1
μαλακιες λες εσυ ρε

Αιντε με της πατσαβουριτσες εδω που της σκατε 200 ευρα

της εχουν δει και καποιες

αυτες νομιζουν οτι ειναι και αφεντρες εξω

αλλο επαγγελματιας,αλλο σαδιστρια μην ξεχναμε

Που ειναι ρε η ρωσιδες και αμερικανες αφεντρες
πας καλά 200 ευρω?στόν ύπνο σου τα βλέπεις?100 το πολύ και με σαδίστριες
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
44
Πόντοι
1
μη μιλάς για γυναίκες που δεν ξέρεις !

Κοντή ίσως είναι, αν κρίνω από φώτο ομως.

Έχω την αίσθηση όμως, και από την κουβέντα που εκανα μαζι της, ότι μονο άσχετη δεν είναι.
Έχεις κάνει σέσσιον μαζί της για να έχεις άποψη ;
έκανε σόου μαζή με μιά ξανθιά δεν ξέρει τίποτα 4 μήνες  λέμε και στα 57 της βγήκε το αφεντριλίκι?
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
έκανε σόου μαζή με μιά ξανθιά δεν ξέρει τίποτα 4 μήνες  λέμε και στα 57 της βγήκε το αφεντριλίκι?

δεν καταλαβαίνω τι γράφεις... Με ποια ξανθιά και τί ειδους σόου έκανε, και πού ;
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
44
Πόντοι
1
Στα καμίνια με μιά άλλη μαζή για γέλια σου λέω ρώτα και την ίδια τώρα σταμάτησαν τις τζάσανε μάλλον
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
3
Like
2.804
Πόντοι
736
ρε παιδες χαλαρωστε λιγο η κάθε μια κανει τις επιλογες της δεν χρειαζετε ουτε να κραζουμε ουτε γραψτε απλα την εμπειρια σας ή τη γνωμη σας χωρις να γινεστε προσβλητικοι
 

semper

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
113
Like
62
Πόντοι
1
Παιδια καλησπερα. Θελω να μου πειτε προτασεις για το ποια να προτιμησω για strap on αυταρχικο.

Ερικα, περσα ή νανα απο sameplace? Να αναφερω οτι εχω δοκιμασει mistress alexandra, goddess theano και
domina lola.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom