Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
Καλησπερα σας το ξαναστελνω γιατι κανεις δεν απαντησε. Ξερετε καποια Χριστινα .
Λεει 100 ευρω για 2 ωρες σε ξεν. Επισης η Ερικα (η γνωστη) ποσα χρηματα χρειαζονται και για ποση ωρα??
Ευχαριστω πολυ

Με την Ντόμινα Τίνα, έχω μιλήσει τηλεφωνικά 2-3 φορές, είναι πολύ ντάξει άτομο, δεν έχω κάνει σέσσιον μαζί της, αλλά τουλάχιστον στην τηλεφωνική μας επικοινωνία φαινόταν εξαιρετικά πρόθυμη να ακούσει, να σκεφτεί και να συζητήσει μαζί μου σχετικά.

Η Τίνα, νομίζω αλλά το λέω με επιφύλαξη, ότι χρησιμοποιεί /νοικιάζει και το ΣΑΜΕ για σέσσιονς. Τουλάχιστον παλαιότερα, δεν ξέρω αν ακόμα γίνεται...

Είναι 40άρα, με πολύ καλό σώμα, περίπου 1,65 ή και λίγο πιο κατω.

Τη συστήνω, αλλά μίλα πρώτα μαζί της για τα περαιτέρω.

Υ.Γ. 100 Ευρώ για 2 ώρες, που φαντάζομαι μπορεί να είναι και παραπάνω, είναι αρκετά καλά.
 

40TSILIS

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2017
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε μου ευχαριστω. Εχω μιλησει μαζι της τα χρηματα τοσα ειναι. Επιπλεον το ξεν φυσικα. Απλα δεν ξερω αν θα παω μαζι της η με την ερικα. Το θεμα ειναι φυσικα το συνολικο κοστος
 

Peterdkwf12

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
95
Like
42
Πόντοι
0
milfakia παλι το δικο σου προφιλ δημιουργει πρόβλημα στο φορουμ.Παλι και σε εμενα τα ιδια ελεγες και με εβριζες επειδή πηγαινα στην ερικα.Δικαίωμα μου είναι να πηγαινω ωπου θεωρω ότι περναω καλυτερα και υπαρχει και χημεια.Δικα μου είναι τα λεφτα και οπου θελω τα δινω.
Και μολις ειδαμε τι πανικο δημιουργει η αναδουλειά.Δημιουργει φαντασμ τα παντου βλέπεις την Ερικα.Και εις ανωταραν!!!!!!!!!
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
44
Πόντοι
1
Καλησπερα σας το ξαναστελνω γιατι κανεις δεν απαντησε. Ξερετε καποια Χριστινα .
Λεει 100 ευρω για 2 ωρες σε ξεν. Επισης η Ερικα (η γνωστη) ποσα χρηματα χρειαζονται και για ποση ωρα??
Ευχαριστω πολυ
για την χριστίνα έχουν γράψει στην σελίδα 42 όσο για την έρικα δεν κάνει τα ραντεβού της με την ώρα εγω κάθομαι 2 ώρες και δίνω 80 αλλά πάω συχνά απο τον ιούλιο το καλύτερο είναι να μιλήσεις μαζί της αν και το τλεφωνό της μέχρι και χτες που πήρα ήταν κλειστό
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
milfakia παλι το δικο σου προφιλ δημιουργει πρόβλημα στο φορουμ.Παλι και σε εμενα τα ιδια ελεγες και με εβριζες επειδή πηγαινα στην ερικα.Δικαίωμα μου είναι να πηγαινω ωπου θεωρω ότι περναω καλυτερα και υπαρχει και χημεια.Δικα μου είναι τα λεφτα και οπου θελω τα δινω.
Και μολις ειδαμε τι πανικο δημιουργει η αναδουλειά.Δημιουργει φαντασμ τα παντου βλέπεις την Ερικα.Και εις ανωταραν!!!!!!!!!
  Πώς να μήν τή δώ παντού την Έρικα ;; Αφού όποιο σάϊτ με BDSM αγγελίες υπάρχει στο ΝΕΤ,  έχει 9/10 δικές της διαφημίσεις !! Είναι θεά η Έρικα, οκ , αφού σκέφτομαι να πάω  και εγώ !
 

Peterdkwf12

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
95
Like
42
Πόντοι
0
Milfakia βαζει αγγελιες εσενα τι σε νοιαζει.Ολες βαζουνε και σε περισσοτερα σαιτ αγγελιες.Θα σου δωσω μια συμβουλή και μια αφιερωση.εκτεθηκες και τρωγεσαι τωρα ακου Ενδελέχεια το κριση πανικου.
 

MIKY73

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
44
Like
88
Πόντοι
0
  Πώς να μήν τή δώ παντού την Έρικα ;; Αφού όποιο σάϊτ με BDSM αγγελίες υπάρχει στο ΝΕΤ,  έχει 9/10 δικές της διαφημίσεις !! Είναι θεά η Έρικα, οκ , αφού σκέφτομαι να πάω  και εγώ !
χαχαχα μιλφακια αυτη η εμμονη σου με την Ερικα μας εχει ζαλισει τα φρυδια ελεος πια!!!δικαιωμα του καθενος να παει οπου θελει και δικαιωμα της καθεμιας να βαζει οσες και οπου θελει αγγελιες!!!εσυ τι ζορι τραβας δεν καταλαβαινω
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
πόσο μεγάλη είναι η πίτα του Bdsm και γίνεται ο κακός χαμός ? για γέλια
 
  • Like
Αντιδράσεις: singer

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6

οι 2 πρώτες γουστάρουν να στα τσεπώνουν, να σού πατούν την μούρη κάτω ( κυριολεκτικά) και να σε έχουν κατω ''υποταγμένο''... Υστερα τραβάνε και φώτο για να έρχεται και νέα πελατεία.  Πάντως η αλήθεια είναι ότι δεν ζητούν και πολλά, και ότι η Δήμητρα είναι καύλα.

οι 2 τελευταίες, θέλουν γαμήσι. Καλό γαμήσι. Αλλά είναι γελάδια αυτές ή αυτή ( αν είναι η ίδια), θέλουν επιδέξιο εραστή .... χαχα ..
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
44
Πόντοι
1
Αυτές οι δυο έχουν και μιά κάρτα  που πληρώνεις και δίνεις και όνομα και επίθετο το πραγματικό Αλβανίδα η μια έχουν γράψει για αυτές σε άλλο θρέντ όσο για τις άλλες δυο χάλια δείχνουν στις φωτογραφίες χοντρές και βίζιτα είναι αφού το γράφουν
 

kasper3

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
οι 2 πρώτες γουστάρουν να στα τσεπώνουν, να σού πατούν την μούρη κάτω ( κυριολεκτικά) και να σε έχουν κατω ''υποταγμένο''... Υστερα τραβάνε και φώτο για να έρχεται και νέα πελατεία.  Πάντως η αλήθεια είναι ότι δεν ζητούν και πολλά, και ότι η Δήμητρα είναι καύλα.

οι 2 τελευταίες, θέλουν γαμήσι. Καλό γαμήσι. Αλλά είναι γελάδια αυτές ή αυτή ( αν είναι η ίδια), θέλουν επιδέξιο εραστή .... χαχα ..
Ευχαριστώ πολύ.
Ήθελα κάτι σε light έκδοση υποταγής (Κάνα γλείψιμο και σε μουνί όμως που απ ότι έχω καταλάβει δεν το κάνουν όλες, κάνα χαστούκι-φτύσιμο, λεκτικός εξευτελισμός.. κτλ που να μπορούσε να καταλήξει και σε σεξ) που το φαντάζομαι με μεγαλύτερης ηλικίας και πιο πολλών κυβικών γιατί αν είναι καμιά μουνάρα το κάνεις και χωρίς να υποταχτείς και οικονομικό γιατί μπορεί να μην μου αρέσει.
γενικά για επαγγελματίες του χώρου που έχουν προφιλ στο fb έχω δει κριτικές . μόνο για τις 2 δεν έχω παρατηρήσει. μάλλον δεν με ενδιαφέρουν καν.
αν υπάρχει κάποια πρόταση θα σας εμπιστευτώ.
 

kasper3

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Αυτές οι δυο έχουν και μιά κάρτα  που πληρώνεις και δίνεις και όνομα και επίθετο το πραγματικό Αλβανίδα η μια έχουν γράψει για αυτές σε άλλο θρέντ όσο για τις άλλες δυο χάλια δείχνουν στις φωτογραφίες χοντρές και βίζιτα είναι αφού το γράφουν
Ευχαριστώ πολύ.
Ήθελα κάτι σε light έκδοση υποταγής (Κάνα γλείψιμο και σε μουνί όμως που απ ότι έχω καταλάβει δεν το κάνουν όλες, κάνα χαστούκι-φτύσιμο, λεκτικός εξευτελισμός.. κτλ που να μπορούσε να καταλήξει και σε σεξ) που το φαντάζομαι με μεγαλύτερης ηλικίας και πιο πολλών κυβικών (γι αυτο έστειλα αυτές εδω που δεν είναι διάσημες και φαντάζομαι θα συζητάνε το θέμα, αν και δεν νομίζω να είναι οι πραγματικές τους φώτο. στα ίδια τηλ βγαίνουν πολλές αγγελίες που δεν μιλάνε για υποταγή), γιατί αν είναι καμιά μουνάρα το κάνεις και χωρίς να υποταχτείς και οικονομικό γιατί μπορεί να μην μου αρέσει.
γενικά για επαγγελματίες του χώρου που έχουν προφιλ στο fb έχω δει κριτικές . μόνο για τις 2 δεν έχω παρατηρήσει. μάλλον δεν με ενδιαφέρουν καν.
αν υπάρχει κάποια πρόταση θα σας εμπιστευτώ.
 

Terry181

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2018
Μηνύματα
21
Like
18
Πόντοι
0
Η κοπελες ειναι καυτερα η μεγαλυτερες ποιο εμπειρες
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
964
Κριτικές
67
Like
297
Πόντοι
5.855
Τελικα ποιες ειναι οι καλυτερες;;
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
Αν γνωρίζει κάποιος φίλος για τις παρακάτω ας μου στείλει pm
mYsf8c1.jpg
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
Αν γνωρίζει κάποιος φίλος για τις παρακάτω ας μου στείλει pm
mYsf8c1.jpg

γνωρίζει κανείς ποια είναι η τσατσόγρια στα αριστερά, γιατί μονο αυτη μου αρέσει ;;;

ΣΟΣ !! Χρειάζομαι επειγόντως πληροφορίες
 

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
γνωρίζει κανείς ποια είναι η τσατσόγρια στα αριστερά, γιατί μονο αυτη μου αρέσει ;;;

ΣΟΣ !! Χρειάζομαι επειγόντως πληροφορίες
Οι κοπελες αυτες ,δεν ειναι ελληνιδες στην εθνικοτητα νομιζω ρωσιδες ητανε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom