Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
173
Like
100
Πόντοι
1
Δεν αντιλέγω, απλά αν σήμερα έχει 4 πιο παλιά είχε 10. Αυτό εννοώ.
Αλλο παλια,για σημερα μιλαμε με την κριση, αν εχει οντως 4 καθε μερα οπως λεει ο φωτης και γιατι να μην εχει κανει τα παντα η ερικα απο ποδολαγνεια μεχρι σκληρο αυταρχικο,εκει πιστευω ειναι καλυτερη,εχει παρει ολα τα κροςς και τα σκληρα συν τους ποδολαγνους μπραβο της,εχει πεσει πολυ πεινα στο αυταρχικο.
 

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
173
Like
100
Πόντοι
1
Η Θεανώ και η Αναστασία Βαρώνη κατ'εμέ έχουν τα πιο ωραία πόδια από όλες τις αφέντρες (σχήμα, μέγεθος, δάχτυλα)...Η Θεανώ είναι πιο elegant mistress και η Αναστασία πιο σκληρή και αυστηρή...Με Έρικα δεν έχω εμπειρίες, γιατί εμφανισιακά -κατά την γνώμη μου- υστερεί σε σχέση με Θεανώ και Αναστασία...Τέλος, η Nadine του Same είναι επίσης πολύ καλή εμφανισιακά, αλλά με ξενερώνει που είναι τυποποιημένη κυριαρχία που προσφέρει...
Ομορφη Αφεντρα ειναι η λολα,απο τις καλυτερες,αναλογα βεβαια τα γουστα του καθενος,αξιζει να την γνωρισεις.
 

Peterdkwf12

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
95
Like
42
Πόντοι
0
Μόνο που συγκρίνεις τα πόδια της θεανούς με της Αναστασίας είναι μέγα λάθος και όχι μόνο τα πόδια αλλά και σε εμφάνιση καμία σχέση,όσο για την έρικα μόνο τα καλύτερα και με διαφορά πιο όμορφη και πιο ωραίο σώμα απο την Αναστασία,έρικα και θεανώ οι καλύτερες,εντάξει είναι πιο σκληρή η Έρικα στα session αλλά αφού αυτό της ταιριάζει καλά κάνει τουλάχιστον το κάνει σωστά εδώ και χρόνια.
Για την θεανω ειναι καλη απο οσο ξερω οσο για αφεντρες που μυριζουν η εχουν σπυρια στον πισινο τους σαν μια αλλη δεν αξιζει να ασχολουμαστε
 

Peterdkwf12

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
95
Like
42
Πόντοι
0
Η Θεανώ και η Αναστασία Βαρώνη κατ'εμέ έχουν τα πιο ωραία πόδια από όλες τις αφέντρες (σχήμα, μέγεθος, δάχτυλα)...Η Θεανώ είναι πιο elegant mistress και η Αναστασία πιο σκληρή και αυστηρή...Με Έρικα δεν έχω εμπειρίες, γιατί εμφανισιακά -κατά την γνώμη μου- υστερεί σε σχέση με Θεανώ και Αναστασία...Τέλος, η Nadine του Same είναι επίσης πολύ καλή εμφανισιακά, αλλά με ξενερώνει που είναι τυποποιημένη κυριαρχία που προσφέρει...
Για Την θεανω Ξερω Οτι ειναι Καλη.οσο για την αλλη ας μαθει την λεξη μπανιο και μετα να μιλησουμε.Και για μια αλλη ακατανομαστη που το παιζει αφεντρα και βγαινει με τον πισινο της γεματο σπυρια τί ασχολούμαστε.Ενα Θα Πω Ερικα και Παλι Ερικα
 

snp21

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2015
Μηνύματα
74
Like
117
Πόντοι
0
.Και για μια αλλη ακατανομαστη που το παιζει αφεντρα και βγαινει με τον πισινο της γεματο σπυρια τί ασχολούμαστε

Όσο υπάρχουν "πελάτες" θα υπάρχουν και αυτά...πολύ εύστοχο σχόλιο πάντως...
 

TzelaDeltaForever

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2016
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
34
Πόντοι
0
Η Σεσίλια είναι μουνάρα, αλλά έχω κάποιους ενδοιασμούς στο αν είναι κυριαρχική...Ποια είναι η άποψη σας;
 

Ray

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
63
Κριτικές
79
Like
538
Πόντοι
360
Καλημέρα κι από εμένα.

Γνωρίζουμε κάτι για την αφέντρα Πανδώρα;;;;

Και ένα σχόλιο για την Domina Erica. Εξαιρετική, σε φτάνει στα όριά σου όποια κι αν είναι αυτά χωρίς να σου προκαλεί δυσαρέσκεια. Ανοιχτό μυαλό και πραγματικά πολύ έμπειρη χωρίς περιττά show και θεατρικά...
 

bodylover23

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2015
Μηνύματα
70
Like
26
Πόντοι
0
Καλημέρα.

Γνωρίζουμε κάτι για την συγκεκριμένη ονόματι "αφέντρα Πανδώρα". Έχει πάει κανείς?


Γεια σου φιλαράκι, την Πανδώρα την είχα επισκεφτεί πέρυσι τέτοιο καιρό που δούλευε στο Limit Up. Έχει πολύ ωραίο αδύνατο σώμα αν και περιέργως λίγο χαλαρό. Σαν τυπάκι είναι πολύ καλή και επικοινωνιακή. Τώρα στο session, εγώ είμαι του πιο light και ήταν ok. Αν τώρα είσαι των πιο hard καταστάσεων, ας ενημερώσει κάποιος άλλος... Αυτά τα ολίγα, ελπίζω να βοήθησα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ray

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
173
Like
100
Πόντοι
1
Γεια σου φιλαράκι, την Πανδώρα την είχα επισκεφτεί πέρυσι τέτοιο καιρό που δούλευε στο Limit Up. Έχει πολύ ωραίο αδύνατο σώμα αν και περιέργως λίγο χαλαρό. Σαν τυπάκι είναι πολύ καλή και επικοινωνιακή. Τώρα στο session, εγώ είμαι του πιο light και ήταν ok. Αν τώρα είσαι των πιο hard καταστάσεων, ας ενημερώσει κάποιος άλλος... Αυτά τα ολίγα, ελπίζω να βοήθησα.
Στο Limit είχα πάει στην Πανδώρα, η οποία επίσης δεν είναι εκεί πλέον. Μ΄ αυτήν παίξαμε switch. Όχι strap-on και τέτοια, φετιχιστικό session για το οποίο δε θέλω να πω παραπάνω λεπτομέρειες.Αυτο ειχες γραψει για την πανδωρα,τι εννοεις? switch ειναι και τα δυο και αφεντρα και σκλαβα,εχει ακουστει οτι εκανε και τους δυο ρολους στο limit up.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ray

Ray

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
63
Κριτικές
79
Like
538
Πόντοι
360
Πάντως η Έρικα που επισκεύθηκα την περασμένη εβδομάδα είναι κορυφή!
Την αδικεί λίγο ο χαρακτηρισμός ότι είναι μόνο αν θες να "τις φας άγρια". Εκτός από ωραίος απλός, λαϊκός με την καλή έννοια χαρακτήρας, είναι πάρα πολύ έμπειρη και φτάνει το παιχνίδι στο όριο όπου δε σου γίνεται δυσάρεστο. Επιπλέον, δεν υπάρχει ρολόι στο δωμάτιο, και γενικά δεν ασχολείται με ρολόγια.

Κάλεσα και στο Limit up βλέποντας την αγγελία της Domina-Secilia.
Είναι λίγο σπαστικό όλο αυτό το θεατρικό-show "πως χρησιμοποιείσαι" και άλλες τέτοιες ερωτήσεις και πάρε και ένα κλείσιμο τηλεφώνου στα μούτρα. Δεν ξέρω αν κερδίζουν πελάτες έτσι, σίγουρα εμένα το 24/7 αφέντρα δε με εξιτάρει. Δεν μπορείς να βγάζεις 100 αγγελίες, να κάνεις επαγγελματική φωτογράφηση για να προσελκύσεις πελατεία και από την άλλη να το "παίζεις" σκληρή και να μη δέχεσαι να μιλήσεις σαν άνθρωπος όταν βλέπει ότι ο υποψήφιος πελάτης δεν είναι της φάσης "μάλιστα κυρία" από το τηλέφωνο. Από session βέβαια δεν ξέρω τι κάνουν προς το παρόν μόνο τηλέφωνο πήρα.

Έχω μιλήσει με την Πανδώρα και είναι πολύ επικοινωνιακή και φαίνεται ότι θα είναι η επόμενη δοκιμή μου.

Επίσης κάλεσα μία "αφέντρα Τίνα" που συναντιέται μόνο σε ξενοδοχεία στο κέντρο με full service, και ακούστηκε έμπειρη αλλά δεν ξέρω πως θα είναι στο session.

Θα ενημερώσω όταν κάνω το επόμενο session μιας και το άθλημα είναι ακριβό για να το κάνεις συχνά.
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
42
Πόντοι
1
Πάντως η Έρικα που επισκεύθηκα την περασμένη εβδομάδα είναι κορυφή!
Την αδικεί λίγο ο χαρακτηρισμός ότι είναι μόνο αν θες να "τις φας άγρια". Εκτός από ωραίος απλός, λαϊκός με την καλή έννοια χαρακτήρας, είναι πάρα πολύ έμπειρη και φτάνει το παιχνίδι στο όριο όπου δε σου γίνεται δυσάρεστο. Επιπλέον, δεν υπάρχει ρολόι στο δωμάτιο, και γενικά δεν ασχολείται με ρολόγια.

Κάλεσα και στο Limit up βλέποντας την αγγελία της Domina-Secilia.
Είναι λίγο σπαστικό όλο αυτό το θεατρικό-show "πως χρησιμοποιείσαι" και άλλες τέτοιες ερωτήσεις και πάρε και ένα κλείσιμο τηλεφώνου στα μούτρα. Δεν ξέρω αν κερδίζουν πελάτες έτσι, σίγουρα εμένα το 24/7 αφέντρα δε με εξιτάρει. Δεν μπορείς να βγάζεις 100 αγγελίες, να κάνεις επαγγελματική φωτογράφηση για να προσελκύσεις πελατεία και από την άλλη να το "παίζεις" σκληρή και να μη δέχεσαι να μιλήσεις σαν άνθρωπος όταν βλέπει ότι ο υποψήφιος πελάτης δεν είναι της φάσης "μάλιστα κυρία" από το τηλέφωνο. Από session βέβαια δεν ξέρω τι κάνουν προς το παρόν μόνο τηλέφωνο πήρα.

Έχω μιλήσει με την Πανδώρα και είναι πολύ επικοινωνιακή και φαίνεται ότι θα είναι η επόμενη δοκιμή μου.

Επίσης κάλεσα μία "αφέντρα Τίνα" που συναντιέται μόνο σε ξενοδοχεία στο κέντρο με full service, και ακούστηκε έμπειρη αλλά δεν ξέρω πως θα είναι στο session.

Θα ενημερώσω όταν κάνω το επόμενο session μιας και το άθλημα είναι ακριβό για να το κάνεις συχνά.
η πανδωρα ξεκινησε απο φυλης μετα πηγε λιμιτ απ μετα στην αλεξανδρα εκανε και τους δυο ρολους οπου και αν πηγε την διωξανε εχει θεμα δυστυχως δυο θεματα σοβαρα.
 

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
173
Like
100
Πόντοι
1
Πάντως η Έρικα που επισκεύθηκα την περασμένη εβδομάδα είναι κορυφή!
Την αδικεί λίγο ο χαρακτηρισμός ότι είναι μόνο αν θες να "τις φας άγρια". Εκτός από ωραίος απλός, λαϊκός με την καλή έννοια χαρακτήρας, είναι πάρα πολύ έμπειρη και φτάνει το παιχνίδι στο όριο όπου δε σου γίνεται δυσάρεστο. Επιπλέον, δεν υπάρχει ρολόι στο δωμάτιο, και γενικά δεν ασχολείται με ρολόγια.

Κάλεσα και στο Limit up βλέποντας την αγγελία της Domina-Secilia.
Είναι λίγο σπαστικό όλο αυτό το θεατρικό-show "πως χρησιμοποιείσαι" και άλλες τέτοιες ερωτήσεις και πάρε και ένα κλείσιμο τηλεφώνου στα μούτρα. Δεν ξέρω αν κερδίζουν πελάτες έτσι, σίγουρα εμένα το 24/7 αφέντρα δε με εξιτάρει. Δεν μπορείς να βγάζεις 100 αγγελίες, να κάνεις επαγγελματική φωτογράφηση για να προσελκύσεις πελατεία και από την άλλη να το "παίζεις" σκληρή και να μη δέχεσαι να μιλήσεις σαν άνθρωπος όταν βλέπει ότι ο υποψήφιος πελάτης δεν είναι της φάσης "μάλιστα κυρία" από το τηλέφωνο. Από session βέβαια δεν ξέρω τι κάνουν προς το παρόν μόνο τηλέφωνο πήρα.

Έχω μιλήσει με την Πανδώρα και είναι πολύ επικοινωνιακή και φαίνεται ότι θα είναι η επόμενη δοκιμή μου.

Επίσης κάλεσα μία "αφέντρα Τίνα" που συναντιέται μόνο σε ξενοδοχεία στο κέντρο με full service, και ακούστηκε έμπειρη αλλά δεν ξέρω πως θα είναι στο session.

Θα ενημερώσω όταν κάνω το επόμενο session μιας και το άθλημα είναι ακριβό για να το κάνεις συχνά.
Η Ερικα ειναι κορυφη και η πιο εμπειρη,τωρα αυτος που το εγραψε οτι αν πας στην ερικα θα τις φας αγρια θα πηγε πιθανοτατα στην ερικα θα της ειπε οτι του αρεσει το δυνατο μαστιγωμα και θα τις εφαγε,ειναι δυνατη Αφεντρα  και οντως ειναι αριστη και στο μαστιγωμα.
 

Peterdkwf12

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
95
Like
42
Πόντοι
0
Πάντως η Έρικα που επισκεύθηκα την περασμένη εβδομάδα είναι κορυφή!
Την αδικεί λίγο ο χαρακτηρισμός ότι είναι μόνο αν θες να "τις φας άγρια". Εκτός από ωραίος απλός, λαϊκός με την καλή έννοια χαρακτήρας, είναι πάρα πολύ έμπειρη και φτάνει το παιχνίδι στο όριο όπου δε σου γίνεται δυσάρεστο. Επιπλέον, δεν υπάρχει ρολόι στο δωμάτιο, και γενικά δεν ασχολείται με ρολόγια.

Κάλεσα και στο Limit up βλέποντας την αγγελία της Domina-Secilia.
Είναι λίγο σπαστικό όλο αυτό το θεατρικό-show "πως χρησιμοποιείσαι" και άλλες τέτοιες ερωτήσεις και πάρε και ένα κλείσιμο τηλεφώνου στα μούτρα. Δεν ξέρω αν κερδίζουν πελάτες έτσι, σίγουρα εμένα το 24/7 αφέντρα δε με εξιτάρει. Δεν μπορείς να βγάζεις 100 αγγελίες, να κάνεις επαγγελματική φωτογράφηση για να προσελκύσεις πελατεία και από την άλλη να το "παίζεις" σκληρή και να μη δέχεσαι να μιλήσεις σαν άνθρωπος όταν βλέπει ότι ο υποψήφιος πελάτης δεν είναι της φάσης "μάλιστα κυρία" από το τηλέφωνο. Από session βέβαια δεν ξέρω τι κάνουν προς το παρόν μόνο τηλέφωνο πήρα.

Έχω μιλήσει με την Πανδώρα και είναι πολύ επικοινωνιακή και φαίνεται ότι θα είναι η επόμενη δοκιμή μου.

Επίσης κάλεσα μία "αφέντρα Τίνα" που συναντιέται μόνο σε ξενοδοχεία στο κέντρο με full service, και ακούστηκε έμπειρη αλλά δεν ξέρω πως θα είναι στο session.

Θα ενημερώσω όταν κάνω το επόμενο session μιας και το άθλημα είναι ακριβό για να το κάνεις συχνά.
Θα συμφωνησω μαζι σου οτι την αδικει ο τιτλος αν θες να της φας.Η Ερικα Κανει Τα Παντα Στον Χωρο Αυτο.Ειτε Σκληρα Ειτε Χαλαρα πράγματα.Ανάλογα Τα Γουστα Του Καθενος.Οσο Για Το Λιμιτ Απ Θα Συμφωνησω Μαζι Σου.
 

Peterdkwf12

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
95
Like
42
Πόντοι
0
Θα συμφωνησω μαζι σου οτι την αδικει ο τιτλος αν θες να της φας.Η Ερικα Κανει Τα Παντα Στον Χωρο Αυτο.Ειτε Σκληρα Ειτε Χαλαρα πράγματα.Ανάλογα Τα Γουστα Του Καθενος.Οσο Για Το Λιμιτ Απ Θα Συμφωνησω Μαζι Σου.
Δεν Της Πηγαίνει Ο Τιτλος Της Αγριας!!!!Και Ειναι Η Κορυφαια στον χωρο!!!!
 

Peterdkwf12

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
95
Like
42
Πόντοι
0
Θα Πω Για Την Ερικα Οτι Την Αδικει Ο Τιτλος Της Αγριας.Ειναι η Δασκαλα Στον Χωρο Αυτο Και Ειναι Αναλογα τα γουστα.Κανει τα πα ντα.ποδολαγνια,ντυσιμο και το καλυτερο βαψιμο δεν αναγνωριζετα ι κανενας!!!Ειναι Θεαρα,Εχει Τελειο Σωμα Και Τελεια Ποδια.Τρα μπλινγκ,Μαστιγωμα,Στραπ!!!Τελεια!!!!
 

bodylover23

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2015
Μηνύματα
70
Like
26
Πόντοι
0
Στο Limit είχα πάει στην Πανδώρα, η οποία επίσης δεν είναι εκεί πλέον. Μ΄ αυτήν παίξαμε switch. Όχι strap-on και τέτοια, φετιχιστικό session για το οποίο δε θέλω να πω παραπάνω λεπτομέρειες.Αυτο ειχες γραψει για την πανδωρα,τι εννοεις? switch ειναι και τα δυο και αφεντρα και σκλαβα,εχει ακουστει οτι εκανε και τους δυο ρολους στο limit up.
Αυτό εννοώ ναι, switch, και τους 2 ρόλους. Κι απ' όσο ξέρω, όσο πρόκειται για light domination, οι του Limit Up το κάνουν όλες (το switch). Απλά είναι πανάκριβα εκεί, κι απ' ότι κατάλαβα δεν έχουν καν fix τιμές, σου παίρνουν όσα μπορούν, ειδικά για switch ''βαράνε'' στο κεφάλι...
Α, και η Πανδώρα στο τέλος πέρασε λίγο κι απ' της Αναστασίας (Varones). Τώρα άμα την διώχνανε που λέει ο φίλος, ή αν έφευγε μόνη της, δεν το ξέρω.
 

TzelaDeltaForever

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2016
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
34
Πόντοι
0
Πάντως η Έρικα που επισκεύθηκα την περασμένη εβδομάδα είναι κορυφή!
Την αδικεί λίγο ο χαρακτηρισμός ότι είναι μόνο αν θες να "τις φας άγρια". Εκτός από ωραίος απλός, λαϊκός με την καλή έννοια χαρακτήρας, είναι πάρα πολύ έμπειρη και φτάνει το παιχνίδι στο όριο όπου δε σου γίνεται δυσάρεστο. Επιπλέον, δεν υπάρχει ρολόι στο δωμάτιο, και γενικά δεν ασχολείται με ρολόγια.

Κάλεσα και στο Limit up βλέποντας την αγγελία της Domina-Secilia.
Είναι λίγο σπαστικό όλο αυτό το θεατρικό-show "πως χρησιμοποιείσαι" και άλλες τέτοιες ερωτήσεις και πάρε και ένα κλείσιμο τηλεφώνου στα μούτρα. Δεν ξέρω αν κερδίζουν πελάτες έτσι, σίγουρα εμένα το 24/7 αφέντρα δε με εξιτάρει. Δεν μπορείς να βγάζεις 100 αγγελίες, να κάνεις επαγγελματική φωτογράφηση για να προσελκύσεις πελατεία και από την άλλη να το "παίζεις" σκληρή και να μη δέχεσαι να μιλήσεις σαν άνθρωπος όταν βλέπει ότι ο υποψήφιος πελάτης δεν είναι της φάσης "μάλιστα κυρία" από το τηλέφωνο. Από session βέβαια δεν ξέρω τι κάνουν προς το παρόν μόνο τηλέφωνο πήρα.

Έχω μιλήσει με την Πανδώρα και είναι πολύ επικοινωνιακή και φαίνεται ότι θα είναι η επόμενη δοκιμή μου.

Επίσης κάλεσα μία "αφέντρα Τίνα" που συναντιέται μόνο σε ξενοδοχεία στο κέντρο με full service, και ακούστηκε έμπειρη αλλά δεν ξέρω πως θα είναι στο session.

Θα ενημερώσω όταν κάνω το επόμενο session μιας και το άθλημα είναι ακριβό για να το κάνεις συχνά.


Πήρες τηλ την Σεσίλια και σου είπε πως χρησιμοποιήσε; Εμένα αυτό θα με έφτιαχνε φουλ, γιατί δείχνει πως είναι κυριαρχική από την φύση της.
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
42
Πόντοι
1
Αυτό εννοώ ναι, switch, και τους 2 ρόλους. Κι απ' όσο ξέρω, όσο πρόκειται για light domination, οι του Limit Up το κάνουν όλες (το switch). Απλά είναι πανάκριβα εκεί, κι απ' ότι κατάλαβα δεν έχουν καν fix τιμές, σου παίρνουν όσα μπορούν, ειδικά για switch ''βαράνε'' στο κεφάλι...
Α, και η Πανδώρα στο τέλος πέρασε λίγο κι απ' της Αναστασίας (Varones). Τώρα άμα την διώχνανε που λέει ο φίλος, ή αν έφευγε μόνη της, δεν το ξέρω.
σωστα τα γραφεις ετσι ακριβως ειναι περασε και απο εκει τον λογο που την εδιωξαν δεν θελω να τον γραψω οσο για το λιμιτ απ εφυγαν οι προηγουμενες κοπελες γιατι λενε οτι αναγκαστικα εκαναν και τις σκλαβες και βαραει πολυ στις τιμες και ουτε μια ωρα γιαυτο βαρανε μυγες και τις εχει στελει επαρχια για να κανουν ραντεβου
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
42
Πόντοι
1
Πήρες τηλ την Σεσίλια και σου είπε πως χρησιμοποιήσε; Εμένα αυτό θα με έφτιαχνε φουλ, γιατί δείχνει πως είναι κυριαρχική από την φύση της.
στο λιμιτ απ δεν απαντανε οι κοπελες στο τηλεφωνο αλλα η ιδιοκτητρια τιποτα δεν ξερεις ρε τζελτα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom