Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

p1lato

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2005
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα εχιε παει κανεις με την θεανώ ή ειναι μουφα?
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
καλησπέρα εχιε παει κανεις με την θεανώ ή ειναι μουφα?
  Ε οχι και μουφα η Θεανώ ρε φίλε ,προφανώς δεν έχεις διαβάσει τίποτα από τα προηγούμενα theads. Top είναι δες τη σελιδα της στο FB και θα καταλαβεις 
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
:s&m_2:ετσι ειναι φιλε μου η ερικα το κλεινει το τηλεφωνο και αφοσιωνετε στο παιχνιδι και μονο τιποτα δεν ειναι τυχαιο γι αυτο εχει καθε μερα ραντεβου προσεχει τον υποτακτικο και του μαθαινει και αλλα νεα κολπα η πιο εμπειρη με διαφορα και ειναι και κοματος η μονη που οταν την πρωτοπηρα τηλεφωνο και την ρωτησα για το οικονομικο μου απαντησε οτι δεν εχει θεμα αρκει να περασει καλα και εκεινη και εγω και περασα τελοια και καθε φορα και καλυτερα.

Καλά δε το κλείνει μόνο η Ερικα οποία θέλει να λέγεται επαγγελματιας το ίδιο κάνει , αυτές εδώ λέμε είναι μεγάλα τσόλια  . Εν τω μεταξύ έχει πλάκα που βάζουν κάποιες αναρτήσεις "ποιος θα έρθει να μου κάνει τα ψώνια του σούπερ μάρκετ σήμερα " Εχω σκεφτεί να πάω να μου δώσει τη λίστα και να ψωνίσω οτι μου κατέβει και να της τα πάω :-) :-)
 
  • Like
Αντιδράσεις: snp21

Subis

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2017
Μηνύματα
9
Like
8
Πόντοι
0
Αξίζει 100% ειδικά αν είσαι του πιο soft "ρεπερτορίου"

Θα συμφωνήσω με snp21 η Θεανώ πέρα από εξαιρετικά όμορφη και κομψή είναι ιδανική επλογη για όλες τις κατηγορίες και ειδικά για αυτους που έχουν καθολου, ελάχιστη ή μέτρια εμπειρία. Νομίζω όμως ότι και οι έμπειροι θα περάσουν καλά μαζί της αρκει βέβαια να δηλώσουν εξ αρχης μέχρι που θέλουν να φτάσει. Οι ποδολάγνοι τη λατρευουν έχει εκπληκτικά καλοσχηματισμενα πόδια. Τώρα βέβαια εάν σε εξιτάρει να τις φάς άγρια :-) :-) πας στην Ερικα
 

TzelaDeltaForever

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2016
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
34
Πόντοι
0
Η Θεανώ και η Αναστασία Βαρώνη κατ'εμέ έχουν τα πιο ωραία πόδια από όλες τις αφέντρες (σχήμα, μέγεθος, δάχτυλα)...Η Θεανώ είναι πιο elegant mistress και η Αναστασία πιο σκληρή και αυστηρή...Με Έρικα δεν έχω εμπειρίες, γιατί εμφανισιακά -κατά την γνώμη μου- υστερεί σε σχέση με Θεανώ και Αναστασία...Τέλος, η Nadine του Same είναι επίσης πολύ καλή εμφανισιακά, αλλά με ξενερώνει που είναι τυποποιημένη κυριαρχία που προσφέρει...
 

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
173
Like
102
Πόντοι
1
Η Θεανώ και η Αναστασία Βαρώνη κατ'εμέ έχουν τα πιο ωραία πόδια από όλες τις αφέντρες (σχήμα, μέγεθος, δάχτυλα)...Η Θεανώ είναι πιο elegant mistress και η Αναστασία πιο σκληρή και αυστηρή...Με Έρικα δεν έχω εμπειρίες, γιατί εμφανισιακά -κατά την γνώμη μου- υστερεί σε σχέση με Θεανώ και Αναστασία...Τέλος, η Nadine του Same είναι επίσης πολύ καλή εμφανισιακά, αλλά με ξενερώνει που είναι τυποποιημένη κυριαρχία που προσφέρει...
Η θεανω εχει ωραια ποδια της Αναστασιας ειναι χοντρα,οσο για την εμφανιση Ερικα,λολα και θεανω ειναι οι καλυτερες.Η Αναστασια υστερει και σε εμφανιση και σε εμπειρια,κοντη,αβυζη και χοντρα μπουτια.
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
44
Πόντοι
1
Θα συμφωνήσω με snp21 η Θεανώ πέρα από εξαιρετικά όμορφη και κομψή είναι ιδανική επλογη για όλες τις κατηγορίες και ειδικά για αυτους που έχουν καθολου, ελάχιστη ή μέτρια εμπειρία. Νομίζω όμως ότι και οι έμπειροι θα περάσουν καλά μαζί της αρκει βέβαια να δηλώσουν εξ αρχης μέχρι που θέλουν να φτάσει. Οι ποδολάγνοι τη λατρευουν έχει εκπληκτικά καλοσχηματισμενα πόδια. Τώρα βέβαια εάν σε εξιτάρει να τις φάς άγρια :-) :-) πας στην Ερικα
[/quo η ερικα την ποδολαγνεια την εχει για προκαταρκτικο αλλα ακομα και εκε.ι σου επιβαλετε να το κανεις σωστα,ε
χω παει με αρκετες η ερικα ειναι γνησια αφεντρα,ο
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
44
Πόντοι
1
Η Θεανώ και η Αναστασία Βαρώνη κατ'εμέ έχουν τα πιο ωραία πόδια από όλες τις αφέντρες (σχήμα, μέγεθος, δάχτυλα)...Η Θεανώ είναι πιο elegant mistress και η Αναστασία πιο σκληρή και αυστηρή...Με Έρικα δεν έχω εμπειρίες, γιατί εμφανισιακά -κατά την γνώμη μου- υστερεί σε σχέση με Θεανώ και Αναστασία...Τέλος, η Nadine του Same είναι επίσης πολύ καλή εμφανισιακά, αλλά με ξενερώνει που είναι τυποποιημένη κυριαρχία που προσφέρει...
δες την πρωτα απο κοντα την ερικα και μετα γραψε,την αναστασια την εχω δει μονο μια φορα και τελος ουτε εμφανιση ουτε φαντασια η θεανω ναι ειναι κοματος
 

Peterdkwf12

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
95
Like
42
Πόντοι
0
Θα συμφωνήσω με snp21 η Θεανώ πέρα από εξαιρετικά όμορφη και κομψή είναι ιδανική επλογη για όλες τις κατηγορίες και ειδικά για αυτους που έχουν καθολου, ελάχιστη ή μέτρια εμπειρία. Νομίζω όμως ότι και οι έμπειροι θα περάσουν καλά μαζί της αρκει βέβαια να δηλώσουν εξ αρχης μέχρι που θέλουν να φτάσει. Οι ποδολάγνοι τη λατρευουν έχει εκπληκτικά καλοσχηματισμενα πόδια. Τώρα βέβαια εάν σε εξιτάρει να τις φάς άγρια :-) :-) πας στην Ερικα
Η Ερικα Και Ποδολαγνεια Κανει Και Τα Παντα Και Ειναι Μεγαλη Δασκαλα!!Και Έχει και τελεια Ποδια!!!!
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
44
Πόντοι
1
Η Ερικα Θα σε Προσεξει και Θα Περασεις Παρα Πολύ Κα λα Μαζι της.Θα σε μαθει πολλα Και το κυριότερο το κινητό εν ωρ α σεσσιον ειναι κλειστο.Η Ερικα ειναι η κορυφαια σε ολα και η καλύτερη απο ολες
με διαφορα απο ποδολαγνεια μεχρι σκληρο αυταρχικο,στραπαρει τελοια και κανει και φοβερο μαδαζ προστατη,με ντυνει και γυναικια τα παντα με εσωρουχα,ρουχα με βαφει μου βαζει περουκα ειναι δυνατη αφεντρα,οσο για τα ποδια της ειναι τελοια και οχι κουμουτσες τιποτα δεν ειναι τυχαιο και στην σελιδα της και στο φειςμπουκ πρωτη με διαφορα η τυπισα
 

Peterdkwf12

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
95
Like
42
Πόντοι
0
Η Θεανώ και η Αναστασία Βαρώνη κατ'εμέ έχουν τα πιο ωραία πόδια από όλες τις αφέντρες (σχήμα, μέγεθος, δάχτυλα)...Η Θεανώ είναι πιο elegant mistress και η Αναστασία πιο σκληρή και αυστηρή...Με Έρικα δεν έχω εμπειρίες, γιατί εμφανισιακά -κατά την γνώμη μου- υστερεί σε σχέση με Θεανώ και Αναστασία...Τέλος, η Nadine του Same είναι επίσης πολύ καλή εμφανισιακά, αλλά με ξενερώνει που είναι τυποποιημένη κυριαρχία που προσφέρει...
Για Την Θεανω Θα Πω Οτι Εχω Ακουσει.Ειναι Καλη.Οσο Για Την Ερικα η γυναικα ειναι θεαρα.Ματαρες,Ποδαρες και Τελειο Σωμα.Και οχι κατι μπαζα-τσοκαρα-χοντρες που λες!!!!!!!!!!!!!!!Και Λεω Για Μια Συγκεκριμένη Κακασχημη!!!!!!!Ονοματα δεν Λεμε!!!!!!
 

MIKY73

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
44
Like
88
Πόντοι
0
Η Θεανώ και η Αναστασία Βαρώνη κατ'εμέ έχουν τα πιο ωραία πόδια από όλες τις αφέντρες (σχήμα, μέγεθος, δάχτυλα)...Η Θεανώ είναι πιο elegant mistress και η Αναστασία πιο σκληρή και αυστηρή...Με Έρικα δεν έχω εμπειρίες, γιατί εμφανισιακά -κατά την γνώμη μου- υστερεί σε σχέση με Θεανώ και Αναστασία...Τέλος, η Nadine του Same είναι επίσης πολύ καλή εμφανισιακά, αλλά με ξενερώνει που είναι τυποποιημένη κυριαρχία που προσφέρει...
φιλε μου οπως εχω πει ειμαι αρκετα χρονια στο χωρο σαν υποτακτικος αλλα να λες οτι η Αναστασια εχει ωραια ποδια με ξεπερναει,για Θεανω θα συμφωνησω, για μενα οπως εχω πει σαν την Domina Erica και Αrtemis Diana οσο αφορα ποδια εφανιση και σεσσιον οι καλυτερες με διαφορα!!!κανε ενα σεσσιον μαζι τους και μετα σχολιασε γιατι κατ`εμε δεν ειναι σωστο να σχολιαζεις Αφεντρες αν δεν εχεις κανει σεσσιον μαζι τους.φιλικη παρατηρηση κανω
 

TzelaDeltaForever

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2016
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
34
Πόντοι
0
Ρε μάγκες σοβαρευτείτε και διαβάστε τι είπα. Δεν είπα πως η Έρικα είναι κακή στην δουλειά της, είπα πως δεν μου αρέσει εμφανισιακά ΕΜΕΝΑ (κατά την γνώμη μου) γι αυτό και δεν την έχω δοκιμάσει.
Η Θεανώ και η Αναστασία είναι πιο ωραίες για ΜΕΝΑ και όχι για όλους, ενώ επίσης είναι καλές σε αυτό που κάνουν (κατά την γνώμη μου)...Η Θεανώ βγάζει μια μεγαλύτερη κομψότητα στην κυριαρχία της και στον τρόπο που με υποτάσσει, ενώ λατρεύω τις ατελείωτες ποδάρες της  :lheel:, ενώ η Αναστασία μου βγάζει μια παραπάνω αυστηρότητα και αυθεντικότητα, γιατί δεν νιωθώ πως βρίσκομαι στο θέατρο όπου παίζω έναν ρόλο για 1 ώρα και φεύγω, αλλά έχει συνέχεια. Τέλος, τα πόδια της Αναστασίας εμένα μου αρέσουν έτσι ζουμερά όπως είναι  :humpleg:...

Την γνώμη μου εκφράζω, μην αρπάζεστε απευθείας...

Τέλος, η Ναντίν έχει κωλάρα και ποδάρες, απλώς δεν μου αρέσει η στημένη και η τυποποιημένη κυριαρχία που βγάζει που είναι λογικό επακόλουθο του γεγονότος πως δουλεύει σε επαγγελματικό dungeon και όχι ανεξάρτητη.
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Ρε μάγκες σοβαρευτείτε και διαβάστε τι είπα. Δεν είπα πως η Έρικα είναι κακή στην δουλειά της, είπα πως δεν μου αρέσει εμφανισιακά ΕΜΕΝΑ (κατά την γνώμη μου) γι αυτό και δεν την έχω δοκιμάσει.
Η Θεανώ και η Αναστασία είναι πιο ωραίες για ΜΕΝΑ και όχι για όλους, ενώ επίσης είναι καλές σε αυτό που κάνουν (κατά την γνώμη μου)...Η Θεανώ βγάζει μια μεγαλύτερη κομψότητα στην κυριαρχία της και στον τρόπο που με υποτάσσει, ενώ λατρεύω τις ατελείωτες ποδάρες της  :lheel:, ενώ η Αναστασία μου βγάζει μια παραπάνω αυστηρότητα και αυθεντικότητα, γιατί δεν νιωθώ πως βρίσκομαι στο θέατρο όπου παίζω έναν ρόλο για 1 ώρα και φεύγω, αλλά έχει συνέχεια. Τέλος, τα πόδια της Αναστασίας εμένα μου αρέσουν έτσι ζουμερά όπως είναι  :humpleg:...

Την γνώμη μου εκφράζω, μην αρπάζεστε απευθείας...

Τέλος, η Ναντίν έχει κωλάρα και ποδάρες, απλώς δεν μου αρέσει η στημένη και η τυποποιημένη κυριαρχία που βγάζει που είναι λογικό επακόλουθο του γεγονότος πως δουλεύει σε επαγγελματικό dungeon και όχι ανεξάρτητη.


Η αλήθεια είναι ότι υπήρξαν αυστηροί μαζί σου. Περι ορέξεως ο λόγος κατανοητό. Βέβαια το να συγκρινεις τα δάχτυλα της Θεανούς με της Αναστασίας είναι άκυρο χα χα χα  χαοτική διαφορά. Στα υπόλοιπα ΟΚ προτιμάς τα ζουμερά μαζί σου. Εγω μόνο εκεί θα σταθώ. Ως προς την αυστηρότητα ναι μπορεί να πεις ότι ίσως βγάζει κάτι πιο αυταρχικό από Θεανώ.  Αν και εάν ήταν να δώσω χρυσό μετάλλιο αυστηρότητας (σαδισμού μάλλον) αυτό το παίρνει η Ερικα :-) :-) Απ όσες έχουν αναφερθεί εδώ στη συνολική βαθμολογία θα έβαζα Νο1 τη Θεανώ και με μικρή διαφορά Νο2 την Ερικα . Α και μια ενημέρωση για όσους ψαχνόσαστε μέσω αγγελιών, εάν δείτε αγγελία Goddess Theano μακριά είναι μουφα μόνο στο FB τη συναντάται
 

STAN THE MAN

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
54
Κριτικές
4
Like
77
Πόντοι
0
Η Goddess Theano δεν είναι ένα από τα προφίλ της θεανούς?
 
  • Like
Αντιδράσεις: theoro

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Ρε μάγκες σοβαρευτείτε και διαβάστε τι είπα. Δεν είπα πως η Έρικα είναι κακή στην δουλειά της, είπα πως δεν μου αρέσει εμφανισιακά ΕΜΕΝΑ (κατά την γνώμη μου) γι αυτό και δεν την έχω δοκιμάσει.
Η Θεανώ και η Αναστασία είναι πιο ωραίες για ΜΕΝΑ και όχι για όλους, ενώ επίσης είναι καλές σε αυτό που κάνουν (κατά την γνώμη μου)...Η Θεανώ βγάζει μια μεγαλύτερη κομψότητα στην κυριαρχία της και στον τρόπο που με υποτάσσει, ενώ λατρεύω τις ατελείωτες ποδάρες της  :lheel:, ενώ η Αναστασία μου βγάζει μια παραπάνω αυστηρότητα και αυθεντικότητα, γιατί δεν νιωθώ πως βρίσκομαι στο θέατρο όπου παίζω έναν ρόλο για 1 ώρα και φεύγω, αλλά έχει συνέχεια. Τέλος, τα πόδια της Αναστασίας εμένα μου αρέσουν έτσι ζουμερά όπως είναι  :humpleg:...

Την γνώμη μου εκφράζω, μην αρπάζεστε απευθείας...

Τέλος, η Ναντίν έχει κωλάρα και ποδάρες, απλώς δεν μου αρέσει η στημένη και η τυποποιημένη κυριαρχία που βγάζει που είναι λογικό επακόλουθο του γεγονότος πως δουλεύει σε επαγγελματικό dungeon και όχι ανεξάρτητη.
Ρε μάγκες σοβαρευτείτε και διαβάστε τι είπα. Δεν είπα πως η Έρικα είναι κακή στην δουλειά της, είπα πως δεν μου αρέσει εμφανισιακά ΕΜΕΝΑ (κατά την γνώμη μου) γι αυτό και δεν την έχω δοκιμάσει.
Η Θεανώ και η Αναστασία είναι πιο ωραίες για ΜΕΝΑ και όχι για όλους, ενώ επίσης είναι καλές σε αυτό που κάνουν (κατά την γνώμη μου)...Η Θεανώ βγάζει μια μεγαλύτερη κομψότητα στην κυριαρχία της και στον τρόπο που με υποτάσσει, ενώ λατρεύω τις ατελείωτες ποδάρες της  :lheel:, ενώ η Αναστασία μου βγάζει μια παραπάνω αυστηρότητα και αυθεντικότητα, γιατί δεν νιωθώ πως βρίσκομαι στο θέατρο όπου παίζω έναν ρόλο για 1 ώρα και φεύγω, αλλά έχει συνέχεια. Τέλος, τα πόδια της Αναστασίας εμένα μου αρέσουν έτσι ζουμερά όπως είναι  :humpleg:...

Την γνώμη μου εκφράζω, μην αρπάζεστε απευθείας...

Τέλος, η Ναντίν έχει κωλάρα και ποδάρες, απλώς δεν μου αρέσει η στημένη και η τυποποιημένη κυριαρχία που βγάζει που είναι λογικό επακόλουθο του γεγονότος πως δουλεύει σε επαγγελματικό dungeon και όχι ανεξάρτητη.
Μόνο που συγκρίνεις τα πόδια της θεανούς με της Αναστασίας είναι μέγα λάθος και όχι μόνο τα πόδια αλλά και σε εμφάνιση καμία σχέση,όσο για την έρικα μόνο τα καλύτερα και με διαφορά πιο όμορφη και πιο ωραίο σώμα απο την Αναστασία,έρικα και θεανώ οι καλύτερες,εντάξει είναι πιο σκληρή η Έρικα στα session αλλά αφού αυτό της ταιριάζει καλά κάνει τουλάχιστον το κάνει σωστά εδώ και χρόνια.
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
44
Πόντοι
1
Έτσι την θέλω εγώ σκληρη να μπορεί να μου επιβληθεί :think: :heavymetalbig:
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
44
Πόντοι
1
Ρε μάγκες σοβαρευτείτε και διαβάστε τι είπα. Δεν είπα πως η Έρικα είναι κακή στην δουλειά της, είπα πως δεν μου αρέσει εμφανισιακά ΕΜΕΝΑ (κατά την γνώμη μου) γι αυτό και δεν την έχω δοκιμάσει.
Η Θεανώ και η Αναστασία είναι πιο ωραίες για ΜΕΝΑ και όχι για όλους, ενώ επίσης είναι καλές σε αυτό που κάνουν (κατά την γνώμη μου)...Η Θεανώ βγάζει μια μεγαλύτερη κομψότητα στην κυριαρχία της και στον τρόπο που με υποτάσσει, ενώ λατρεύω τις ατελείωτες ποδάρες της  :lheel:, ενώ η Αναστασία μου βγάζει μια παραπάνω αυστηρότητα και αυθεντικότητα, γιατί δεν νιωθώ πως βρίσκομαι στο θέατρο όπου παίζω έναν ρόλο για 1 ώρα και φεύγω, αλλά έχει συνέχεια. Τέλος, τα πόδια της Αναστασίας εμένα μου αρέσουν έτσι ζουμερά όπως είναι  :humpleg:...

Την γνώμη μου εκφράζω, μην αρπάζεστε απευθείας...

Τέλος, η Ναντίν έχει κωλάρα και ποδάρες, απλώς δεν μου αρέσει η στημένη και η τυποποιημένη κυριαρχία που βγάζει που είναι λογικό επακόλουθο του γεγονότος πως δουλεύει σε επαγγελματικό dungeon και όχι ανεξάρτητη.
αλλο ζουμερα και αλλο χοντρα ποδια και δακτυλα εχει ταχω δει η θεανω εχει ωραια ποδια οπως και η ερικα περιποιημενα και καθαρα
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
44
Πόντοι
1
Η αλήθεια είναι ότι υπήρξαν αυστηροί μαζί σου. Περι ορέξεως ο λόγος κατανοητό. Βέβαια το να συγκρινεις τα δάχτυλα της Θεανούς με της Αναστασίας είναι άκυρο χα χα χα  χαοτική διαφορά. Στα υπόλοιπα ΟΚ προτιμάς τα ζουμερά μαζί σου. Εγω μόνο εκεί θα σταθώ. Ως προς την αυστηρότητα ναι μπορεί να πεις ότι ίσως βγάζει κάτι πιο αυταρχικό από Θεανώ.  Αν και εάν ήταν να δώσω χρυσό μετάλλιο αυστηρότητας (σαδισμού μάλλον) αυτό το παίρνει η Ερικα :-) :-) Απ όσες έχουν αναφερθεί εδώ στη συνολική βαθμολογία θα έβαζα Νο1 τη Θεανώ και με μικρή διαφορά Νο2 την Ερικα . Α και μια ενημέρωση για όσους ψαχνόσαστε μέσω αγγελιών, εάν δείτε αγγελία Goddess Theano μακριά είναι μουφα μόνο στο FB τη συναντάται
εχω παει με πολλες η καλυτερη  η ερικα δεν μασαει πουθενα η αφεντρα,οντως ειναι σκληρη αλλα τι νοημα θαχε να ηταν οπως οι αλλες.πολυ καλη ηταν και η περσα  πολυ καλυτερη απο την αναστασια και καθαρη κοπελα το εχω γραψει και παραπανω πριν γνωρισω την ερικα,βαρωνη και να μυριζει?φιλε μου μουρθε εμετος μια φορα πηγα εχει τσακωθει με το νερο και το σαπουνι,η ερικα η θεανω η περσα πεντακαθαρες γυναικες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom