Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

TzelaDeltaForever

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2016
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
34
Πόντοι
0
εχω παει με πολλες η καλυτερη  η ερικα δεν μασαει πουθενα η αφεντρα,οντως ειναι σκληρη αλλα τι νοημα θαχε να ηταν οπως οι αλλες.πολυ καλη ηταν και η περσα  πολυ καλυτερη απο την αναστασια και καθαρη κοπελα το εχω γραψει και παραπανω πριν γνωρισω την ερικα,βαρωνη και να μυριζει?φιλε μου μουρθε εμετος μια φορα πηγα εχει τσακωθει με το νερο και το σαπουνι,η ερικα η θεανω η περσα πεντακαθαρες γυναικες

Είχες πάει με την Αναστασία και μύριζε; Πωωωωωωωωωωω μαλάκα, παίζει να ήταν ξενέρα...Εγώ πάντως που έχω πάει 2 φορές, δεν μύριζε...
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.752
Κριτικές
61
Like
40.370
Πόντοι
22.785
,,,,,,,,

..... Μπέττττττυ Φ104 !!
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
Φώτη, εσύ είσαι με την πορτοκαλί περούκα ?


με διαφορα απο ποδολαγνεια μεχρι σκληρο αυταρχικο,στραπαρει τελοια και κανει και φοβερο μαδαζ προστατη,με ντυνει και γυναικια τα παντα με εσωρουχα,ρουχα με βαφει μου βαζει περουκα ειναι δυνατη αφεντρα,οσο για τα ποδια της ειναι τελοια και οχι κουμουτσες τιποτα δεν ειναι τυχαιο και στην σελιδα της και στο φειςμπουκ πρωτη με διαφορα η τυπισα
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
είναι ανόμοιες οι συγκρίσεις εμφάνισης των παραπάνω Αφεντρών, γιατί διαφέρουν ηλικιακά και σωματομετρικά.
Για την αίσθηση που βγάζουν σαν Αφέντρες οκ είναι άλλο θέμα.
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
44
Πόντοι
1
Φώτη, εσύ είσαι με την πορτοκαλί περούκα ?
οχι φιλε μου μεχρι στιγμης μουχει βαλει ξανθια και μαυρη περουκα μουπανε και οι δυο περουκες,η πρωτη αφεντρα μου με εντυσε και με εβαψε την επομενη θα της πω να μου  βαλει μια καστανη γαματη με μακρυ μαλλι.
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
44
Πόντοι
1
είναι ανόμοιες οι συγκρίσεις εμφάνισης των παραπάνω Αφεντρών, γιατί διαφέρουν ηλικιακά και σωματομετρικά.
Για την αίσθηση που βγάζουν σαν Αφέντρες οκ είναι άλλο θέμα.
σε πολλα διαφερουν η ερικα εχει πολλα χρονια στον χωρο μουδειξε φωτογραφιες απο πιτσιρικα στα κολπα
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
44
Πόντοι
1
φίλε Αμτζικ, μεγάλωσε και αυτή.
πριν λίγα χρόνια πράγματι βασίλευε, τώρα την έφαγε το fb και η κρίση
αργησα να την γνωρισω αυτη δεν εχει θεμα καθε φορα που κλεινω ραντεβου με βαζει τελευταιο καθε μερα εχει 4 ραντεβου,τιποτα τυχαιο φιλε μου
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
44
Πόντοι
1
είναι ανόμοιες οι συγκρίσεις εμφάνισης των παραπάνω Αφεντρών, γιατί διαφέρουν ηλικιακά και σωματομετρικά.
Για την αίσθηση που βγάζουν σαν Αφέντρες οκ είναι άλλο θέμα.
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
44
Πόντοι
1
είναι ανόμοιες οι συγκρίσεις εμφάνισης των παραπάνω Αφεντρών, γιατί διαφέρουν ηλικιακά και σωματομετρικά.
Για την αίσθηση που βγάζουν σαν Αφέντρες οκ είναι άλλο θέμα.
ξερω τις πραγματικες τους ηλικιες απο τα προσωπικα τους προφιλ στο φεις,σε αλλα διαφερουν
 

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
Παιδια καλησπέρα γνωρίζεται σε ποοια περιοχή βρίσκεται ο χώρος της Ερικας  και της θεανός στην Αθήνα
ευχαριστώ

Η Θεανω πάει σε ξενοδοχεία και η Ερικα έχει δυο χώρους στην Καλλιθεα(έτσι γράφει στις αγγελίες της) στο sexgr.com Kai kanesex.gr στην ενότητα bdsm .. a
 

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
173
Like
102
Πόντοι
1
Η Θεανω πάει σε ξενοδοχεία και η Ερικα έχει δυο χώρους στην Καλλιθεα(έτσι γράφει στις αγγελίες της) στο sexgr.com Kai kanesex.gr στην ενότητα bdsm .. a
Ναι η Ερκα εχει δυο χωρους στην Καλλιθεα,αν θελεις για θεανω στειλε της μηνυμα στο fb.
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.573
Like
5.343
Πόντοι
2.306
Θεανω!!!!!!! Απιστευτη κορμαρα προσωπαρα και δεν συναντας τετοιες 40αρες! Αψεγαδιαστιο κορμι!
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
44
Πόντοι
1
Είχες πάει με την Αναστασία και μύριζε; Πωωωωωωωωωωω μαλάκα, παίζει να ήταν ξενέρα...Εγώ πάντως που έχω πάει 2 φορές, δεν μύριζε...
ναι μεγαλο ξενερωμα δεν μυριζαν τα ποδια της αλλα στο επιμαχο σημειο
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
καλύτερα είναι να επικοινωνήσει κανείς μαζί τους στο φβ για να έχει άμεση εικόνα πως και που.



Η Θεανω πάει σε ξενοδοχεία και η Ερικα έχει δυο χώρους στην Καλλιθεα(έτσι γράφει στις αγγελίες της) στο sexgr.com Kai kanesex.gr στην ενότητα bdsm .. a
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
Δεν αντιλέγω, απλά αν σήμερα έχει 4 πιο παλιά είχε 10. Αυτό εννοώ.


αργησα να την γνωρισω αυτη δεν εχει θεμα καθε φορα που κλεινω ραντεβου με βαζει τελευταιο καθε μερα εχει 4 ραντεβου,τιποτα τυχαιο φιλε μου
 

DrVasco76

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
37
Like
57
Πόντοι
0
Δυστυχώς η Θεσσαλονίκη έχει τρομερή έλλειψη στο θέμα domina. Υπάρχει κάποια καλή πρόταση από τους μύστες του γκρουπ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom