Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
42
Πόντοι
1
Ραντεβού με την έρικα καλύτερη από ποτέ, έχει χάσει λίγα κιλά σε σύγκριση με παλιά και της πάει στο στραπάρισμα κόλαση και στο λεκτικό, με άφησε και την έγλυψα μετά από δική της εντολή, εκτός το αυταρχικό έχει και το χάρισμα της επικοινωνίας και μετράει αρκετά αυτό το χάρισμα
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
212
Like
42
Πόντοι
1
Δηλαδη να καταλάβω και εγω ρε μαγκες , θέλετε να με πειτε ότι μια σοβαρές και υπεύθυνες επαγγελματίες οπως η Ερικα και η Αλεξάνδρα καθονται και συζητάνε μαζί σας τι κανουν με άλλους πελάτες τους ή τι κάνουν με άλλες Αφέντρες ;; Λεει ο ενας εχω δει μηνυματα, λεει ο άλλος μ ειπε αυτό. Εάν όντως λέτε αλήθεια που προσωπικά δε το πιστεύω απλά τα γράφετε για να το παιζετε καμπόσοι τότε είναι σα να λέτε ότι είναι επικίνδυνες .
Η εχεμυθεια είναι το Α και το Ω σε μια επαγγελματία και δεν νομίζω να κάθονται να συζητάνε με τον καθε ψυχάκια τα επαγγελματικά τους . Αντε σοβαρευτείτε λιγάκι και αφήστε τις κατινιές.
Παπαριές γράφουνε δεν τις ξέρουν οι περισσότεροι
 

tomfoorerry

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
28
Like
24
Πόντοι
0
παιδια η παλια συνεργατιδα της Αλεξανδρας η Τζουλιετα ειναι ακομη ενεργη, ξερει κανεις? Εχει καποιος προσφατη εμπειρια μαζι της να πει δυο λογια?
 

dimitris_84

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2024
Μηνύματα
10
Like
1
Πόντοι
0
Κλαμμένα λεφτά. Ενα ψωνισμένο, δηθεν εναλλακτικό, χαζογκοθάκι που παριστάνει την αφέντρα ίσα για την αρπτυ
Κλαμμένα λεφτά. Ενα ψωνισμένο, δηθεν εναλλακτικό, χαζογκοθάκι που παριστάνει την αφέντρα ίσα για την αρπαχτή.
η συγκεκριμενη με εχει υποταξει και σε καμερα και σε καυλαντα και μου εχει κανει βιντεο οτι ακριβως της ζητησα.Τα καλυτερα λεφτα που εχω δωσει.Δεν με νοιαζει αν ειναι οντως αφεντρα η υποτακτικη εγω ξερω οτι της ειπα το εκανε.δεν εκλαψα τα λεφτα μου.υποστηριζει αυτο που λεει και της το δινω δικαιως
 

snp21

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2015
Μηνύματα
73
Like
113
Πόντοι
0
Πολυ χαιρομαι για εσενα, φτιαξε αλλα 3-4 προφιλ να απαντας και σε threads του 2015,2016...
 

javelinos 12

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
234
Like
43
Πόντοι
1
παιδια η παλια συνεργατιδα της Αλεξανδρας η Τζουλιετα ειναι ακομη ενεργη, ξερει κανεις? Εχει καποιος προσφατη εμπειρια μαζι της να πει δυο λογια?
Νομίζω δουλεύει τώρα με άλλο όνομα στο studio bdsm, το παλιό De Paris στην Λεωφόρο Αθηνών , δεν έχω εμπειρία όμως πρόσφατη
 

manosman13

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2024
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0

Andreasups41

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
71
Like
202
Πόντοι
20
παιδια η παλια συνεργατιδα της Αλεξανδρας η Τζουλιετα ειναι ακομη ενεργη, ξερει κανεις? Εχει καποιος προσφατη εμπειρια μαζι της να πει δυο λογια?
Ναι είναι ενεργή πρόσφατα δεν έχω εμπειρία είναι switch
 

Andreasups41

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
71
Like
202
Πόντοι
20
Νομίζω δουλεύει τώρα με άλλο όνομα στο studio bdsm, το παλιό De Paris στην Λεωφόρο Αθηνών , δεν έχω εμπειρία όμως πρόσφατη
είχε βάλει αγγελία με το ίδιο όνομα και ότι δουλεύει μαζί με την Αλεξάνδρα και την μεσαλίνα
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
220
Like
94
Πόντοι
1
Φιλε μου βρισκεσαι για καποιο λογο σε υπερενταση απο χτες και βγαζεις πολυ θυμο χωρις να καταλαβαινει τον λογο απο οτι βλεπω κανεις . Είναι επαναλαμβανομενα και ασυναρτητα αυτα που γραφεις και δεν νμπορω να σε παρακολουθησω και δεν μενδιαφερουν κιολας να σου πω την αληθεια. Αραξε λιγακι να χαρεις τις γιορτες και ασε τον κοσμο να δουλευει οπως θελει. Οποιος θελει πηγαινει σε καποια οποιος θελει δεν πηγαινει. Κουλαρε και θα περασεις και εσυ ομορφα θα δεις.
Αραχτός είμαι αλλά όχι να πάω να πληρώσω για άντρα
 

barkaroutsos

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2015
Μηνύματα
46
Like
34
Πόντοι
0
ποια αφέντρα θα συστηνατε;
Eγώ δεν έχω πάει με καμία Dominatrix από το 2005 που πήγα Αγγλία, γιατι το έχω ορκιστεί στον εαυτό μου , αν θα έκανα session με κάποια, θα έκανα μόνο με την Ερικα, με καμία άλλη. Και όταν θα μου έλεγε τι σου αρέσει, θα της έθετα τον όρο μου, γιατί έχω έναν όρο και μετά θα της έλεγα κάνε ό,τι θα καυλώσει εσένα. Τώρα αν τυχόν η καύλα της είναι ο όρος μου, ε λυπάμαι... θα πρέπει να ρίξει λίγο τα στάνταρ της. Με την Ερικα κάποιος πρέπει να πάει. Για εμένα είναι η μοναδική που αξίζει από όσα έχω διαβάσει εδώ μέσα. Οι άλλες το κάνουν για τα φράγκα.... Εκείνη το κάνει γιατί γουστάρει!
 

ypotaktikos97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
1.193
Κριτικές
21
Like
5.872
Πόντοι
2.846
Έκλεισα με αυτή για τον Μάιο . Monicaaa . Φαίνεται πολύ ενδιαφέρουσα περίπτωση, μου αρέσει πολύ και εμφανισιακά. Όμορφο και δυνατό κορίτσι, ότι πρέπει για εμένα..:angel: Το τίμημα βέβαια οικονομικά ήταν λιγάκι βαρύ (250 το μισάωρο, για την ώρα ηθελε 350 ), αλλά οκ μια στο τόσο θα τα δώσουμε. Στην ανάγκη με βρίσκουν κάθε φορά οι άτιμες και με γδύνουν κυριολεκτικά και μεταφορικα..:buck2: Έχει και άλλες αφίξεις για όσους ενδιαφέροντα για παρόμοια πράγματα , ενώ προς το καλοκαίρι πιστεύω θα δούμε και άλλες. Ψηθείτε όσοι θέτε να κάνουμε ένα ομαδικό πέσιμο να πείσουμε την κοπέλα που βλέπετε στην φωτο να έρθει Ελλάδα. Εiναι πολύ όμορφη και πολύ δυνατή. Θα είναι Γερμανία είδα, ένα τσιγάρο δρόμος είμαστε. Πάμε παιδιά να βάλουμε ένα χεράκι ολοι. Αν ενωθούμε και την Lopez μπορούμε να φέρουμε. :D:.. Dolly
 

Συνημμένα

  • dollyHU08.jpg
    dollyHU08.jpg
    256 KB · Εμφανίσεις: 10

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
465
Like
705
Πόντοι
81
Έκλεισα με αυτή για τον Μάιο . Monicaaa . Φαίνεται πολύ ενδιαφέρουσα περίπτωση, μου αρέσει πολύ και εμφανισιακά. Όμορφο και δυνατό κορίτσι, ότι πρέπει για εμένα..:angel: Το τίμημα βέβαια οικονομικά ήταν λιγάκι βαρύ (250 το μισάωρο, για την ώρα ηθελε 350 ), αλλά οκ μια στο τόσο θα τα δώσουμε. Στην ανάγκη με βρίσκουν κάθε φορά οι άτιμες και με γδύνουν κυριολεκτικά και μεταφορικα..:buck2: Έχει και άλλες αφίξεις για όσους ενδιαφέροντα για παρόμοια πράγματα , ενώ προς το καλοκαίρι πιστεύω θα δούμε και άλλες. Ψηθείτε όσοι θέτε να κάνουμε ένα ομαδικό πέσιμο να πείσουμε την κοπέλα που βλέπετε στην φωτο να έρθει Ελλάδα. Εiναι πολύ όμορφη και πολύ δυνατή. Θα είναι Γερμανία είδα, ένα τσιγάρο δρόμος είμαστε. Πάμε παιδιά να βάλουμε ένα χεράκι ολοι. Αν ενωθούμε και την Lopez μπορούμε να φέρουμε. :D:.. Dolly
Τα βίτσια πληρωνονται κανόνας , αλλά 250 για μιση ωρα ; Εσυ το τερμάτισες !! :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom