Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.203
Κριτικές
3
Like
2.755
Πόντοι
736
Για δείξε ρε μάστορα τις αποδείξεις σου ή μάλλον τις φαντασιοπληξίες σου. Ούτε καν με ξέρεις ψευταρά. Όλοι εσείς οι ερικοταλιμπάν απλά δε μπορείτε να χωνέψετε ότι κάποιοι δε γουστάρουν πλέον την ώριμη κυρία. Κόψε το σε παρακαλώ γιατί δεν έχω όρεξη για ξεκατινιάσματα.
Από ότι μπορεί να καταλάβει και ο πλέον στούρνος, όταν κάποιος δε γράφει το όνομά μου δεν ασχολούμαι με καμία μεγαλοκοπέλα και βέβαια δε διαφημίζω καμία Vida στην πλάτη της μαντάμ, απλά μετά από κάθε συνεδρία μαζί της εκφράζω δημόσια τον ενθουσιασμό μου.
Τα μισά σου σχόλια είναι για την Έρικα. Τυχαίο; Και χωρίς κάποιος να σου απαντήσει. Στο ξαναλέω έχεις γίνει γραφικός και όλοι έχουν καταλάβει ότι αυτά που λες είναι φανφάρες για να κρύψεις την πραγματικότητα. Από εκεί και πέρα αν δουλεύει για τον πληγωμένο σου εγωισμό be my guest
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
303
Like
357
Πόντοι
21
Τα μισά σου σχόλια είναι για την Έρικα. Τυχαίο; Και χωρίς κάποιος να σου απαντήσει. Στο ξαναλέω έχεις γίνει γραφικός και όλοι έχουν καταλάβει ότι αυτά που λες είναι φανφάρες για να κρύψεις την πραγματικότητα. Από εκεί και πέρα αν δουλεύει για τον πληγωμένο σου εγωισμό be my guest
Γραφικός είσαι εσύ που δε μπορείς να καταλάβεις ότι όσα σχόλια έχω γράψει για τη μαντάμ είναι απαντήσεις σε όσους αναφέρονται σε εμένα. Όπως κάνεις εσύ τώρα π.χ.
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
725
Like
3.558
Πόντοι
446
Γραφικός είσαι εσύ που δε μπορείς να καταλάβεις ότι όσα σχόλια έχω γράψει για τη μαντάμ είναι απαντήσεις σε όσους αναφέρονται σε εμένα. Όπως κάνεις εσύ τώρα π.χ.
Όπως η ίδια η Έρικα λέει όχι ο Κωσταςντου δεν είναι το άτομο που έχει διώξει..... Έχει γίνει παρεξήγηση..... Αλλά η επιμονή, επιμονή.....

Μήπως να μαζευτούμε όλοι οι διωγμένοι αυτές τις μέρες για πορεία...???
 

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
173
Like
102
Πόντοι
1
Επανέρχεσαι μετά από μέρες για μια μαντάμ που ακύρωσα από 5+ χρόνια απλά και μόνο για να ακούγεται το όνομά της.
Εγώ χθες είχα μια εκπληκτική συνεδρία με την αγαπημένη μου αφέντρα Dama Vida και σου δείχνω και μια φωτογραφία μου από χθες στην οποία μπορείς να δεις πόσο σκληρή μπορεί να γίνει η συγκεκριμένη κουκλά
Γραφικός είσαι εσύ που δε μπορείς να καταλάβεις ότι όσα σχόλια έχω γράψει για τη μαντάμ είναι απαντήσεις σε όσους αναφέρονται σε εμένα. Όπως κάνεις εσύ τώρα π.χ.
φίλε μου εσυ γραφεις συνέχεια για την ερικα οχι εγω ,την γνωρίζω χρονια κάτι χοντρό έκανες και σε εδιωξε και οχι για τα χρηματα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Όπως η ίδια η Έρικα λέει όχι ο Κωσταςντου δεν είναι το άτομο που έχει διώξει..... Έχει γίνει παρεξήγηση..... Αλλά η επιμονή, επιμονή.....

Μήπως να μαζευτούμε όλοι οι διωγμένοι αυτές τις μέρες για πορεία...???
Εσυ που ξέρεις τι λεει η ερικα?
 

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
173
Like
102
Πόντοι
1
Τα μισά σου σχόλια είναι για την Έρικα. Τυχαίο; Και χωρίς κάποιος να σου απαντήσει. Στο ξαναλέω έχεις γίνει γραφικός και όλοι έχουν καταλάβει ότι αυτά που λες είναι φανφάρες για να κρύψεις την πραγματικότητα. Από εκεί και πέρα αν δουλεύει για τον πληγωμένο σου εγωισμό be my guest
Παραπάνω απο τα μισά απο οτι διαβαζω ειναι για την έρικα
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
725
Like
3.558
Πόντοι
446
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εσυ που ξέρεις τι λεει η ερικα?
Σε εμένα το είχε πει.

Δεν χρειάζεται να κατηγορηθεί κάποιος για να γίνονται αναφορές στα ονόματα της κάθε κυρίας.
Μπορεί απλά κάθε μέρα ο καθένας να αναφέρει την κυρία χωρίς να υπάρχουν κακοπροαίρετα σχόλια σε άλλα προφίλ.... Το νήμα το έχετε ακυρώσει εντελώς... Μπορείτε να συνεχίσετε σαν 5 ετών παιδάκια να κραζει ο ένας τον άλλον λέγοντας ένα σωρό χαζά... ή να κοιτάξετε να κάνετε όντως διαφήμιση στην κυρία σας ο καθένας από μεριά του, γιατί τώρα το μόνο που έχει γίνει είναι να γελάνε και οι πάπιες...

Καλό βράδυ σε όλους
 
Τελευταία τροποποίηση:

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
173
Like
102
Πόντοι
1
Σε εμένα το είχε πει.
Α οκ δεν ήξερα οτι γνωρίζεστε ,μου εδωσε ο coogar το τηλεφωνο της σε pm και μου εγραψε οτι διέγραψε τον λογαριασμό του, το ειχα χάσει απεχω χρόνια θα την δω και θα την ρωτήσω
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.203
Κριτικές
3
Like
2.755
Πόντοι
736
Όπως η ίδια η Έρικα λέει όχι ο Κωσταςντου δεν είναι το άτομο που έχει διώξει..... Έχει γίνει παρεξήγηση..... Αλλά η επιμονή, επιμονή.....

Μήπως να μαζευτούμε όλοι οι διωγμένοι αυτές τις μέρες για πορεία...???
Ξέρεις πόσους έχει διώξει μέχρι τώρα; Και πόσους ετοιμάζεται να σταματήσει;
 

Peterdkwf12

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
95
Like
42
Πόντοι
0
Καλησπέρα και από μένα έχω δηλώσει ότι είμαι μαζοχιστής και μου αρέσουν τα σκληρά, η μόνη αφεντρα που ικανοποιεί εδώ και πολλά χρόνια της μαζοχιστικ ες μου ορέξεις είναι η Ερικα, επειδή είναι γνήσια σαδιστρια
 

noname13

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2023
Μηνύματα
347
Like
842
Πόντοι
81
Καλησπέρα και από μένα έχω δηλώσει ότι είμαι μαζοχιστής και μου αρέσουν τα σκληρά, η μόνη αφεντρα που ικανοποιεί εδώ και πολλά χρόνια της μαζοχιστικ ες μου ορέξεις είναι η Ερικα, επειδή είναι γνήσια σαδιστρια
Η Έρικα είναι μια κυρία προχωρημένης ηλικίας ;
 

Ahortagoslikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2023
Μηνύματα
112
Κριτικές
8
Like
681
Πόντοι
281
Όπως η ίδια η Έρικα λέει όχι ο Κωσταςντου δεν είναι το άτομο που έχει διώξει..... Έχει γίνει παρεξήγηση..... Αλλά η επιμονή, επιμονή.....

Μήπως να μαζευτούμε όλοι οι διωγμένοι αυτές τις μέρες για πορεία...???
Διωγμενοι από ποιον είστε φίλε μ?
 

ARIS4EVER

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
156
Like
216
Πόντοι
21
Δηλαδη να καταλάβω και εγω ρε μαγκες , θέλετε να με πειτε ότι μια σοβαρές και υπεύθυνες επαγγελματίες οπως η Ερικα και η Αλεξάνδρα καθονται και συζητάνε μαζί σας τι κανουν με άλλους πελάτες τους ή τι κάνουν με άλλες Αφέντρες ;; Λεει ο ενας εχω δει μηνυματα, λεει ο άλλος μ ειπε αυτό. Εάν όντως λέτε αλήθεια που προσωπικά δε το πιστεύω απλά τα γράφετε για να το παιζετε καμπόσοι τότε είναι σα να λέτε ότι είναι επικίνδυνες .
Η εχεμυθεια είναι το Α και το Ω σε μια επαγγελματία και δεν νομίζω να κάθονται να συζητάνε με τον καθε ψυχάκια τα επαγγελματικά τους . Αντε σοβαρευτείτε λιγάκι και αφήστε τις κατινιές.
 

Johnydog7

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2024
Μηνύματα
2
Like
18
Πόντοι
0
Είδα το τελευταίο βίντεο που ανέβασε η Όλγα. Δεν είναι πολύ χοντρή ρε παιδιά; Στο βίντεο φαίνεται τόφαλος!
Μια χαρά είναι η όλγα , ίσως να έχει κάποια κιλά παραπάνω αλλά ταιριάζουν στο σωματότυπο της , καλύτερα από άλλες του χώρου που είναι σαν ανεμοσκαλες
 

Johnydog7

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2024
Μηνύματα
2
Like
18
Πόντοι
0
Επειδή ακούγονται πολλά θέλω να παραθέσω την σχετικά πρόσφατη εμπειρία μου με την Domina Olga . Αρχικά ήταν αρκετά εξυπηρετική στο τηλέφωνο και με βοήθησε με τις οποιες απόρροιες , όσον αφορά για τον χώρο ήταν ιδιαίτερα βοηθητική και δεν μου πέταξε απλά μια διεύθυνση , μου εξήγησε πως να πάω , μου έδωσε σαφής οδηγίες για όταν φτάσω και με ενημέρωσε ότι υπάρχει προσβασιμότητα με ΜΜΜ αλλά και πάρκινγκ . Στην συζήτηση πριν το session ήταν ευγενική αλλά σοβαρή . Επίσης κάτι που μου έκανε εντύπωση είναι ότι δεν ζήτησε κατευθείαν τα λεφτά και όταν της το είπα μου ειπε για μετά το session ωστόσο επέμενα και τα δέχτηκε . Διάφοροι λένε ότι είναι χοντρή , διαφωνώ κάθετα , είναι τέλεια δομημένη για τον σωματότυπο της , το μόνο που δεν με ξετρέλανε εμφανισιακά είναι τα χείλη της αλλά δεν έδωσα και ιδιαίτερη σημασία . Γενικά την θεωρώ πολύ ωραία γυναίκα και έχει και πολύ όμορφα πόδια . Δυστυχώς ενώ είχα ξεκαθαρίσει ότι για την ποδοκαγνεία θέλω καθαρά πόδια τα πόδια της μύριζαν , δεν βρωμουσαν ωστόσο δεν ήταν όσο όμορφη εμπειρία θα μπορούσε να είναι (αν και πολύ καλή ). Στο ballbusting/cbt είναι αρκετά έμπειρη και καλή και έχει δυνατή κλωτσιά , σε βαθμολογία στα 10 θα της έβαζα 8.5/10 , θεωρώ ότι στο ζούληγμα θα μπορούσε να βάζει περισσότερη δύναμη και οι υπόλοιποι πόντοι χάνονται από την εκλείψη πιο εξειδικευμένων παιχνιδιών, θα ήθελα να την δω να χρησιμοποιεί khalis teeth bracelet, ball crusher , ball stretcher , e stim και κάποιου είδους magic wand . Κατά την διάρκεια του session πήρε το μάτι μου κάποια dilators για sounding , πιάσαμε την κουβέντα και μου είπε ότι έχει μάθει από υποτακτικό της ουρολόγο πως να βάζει καθετήρα και πως να χρησιμοποιεί τα dilators , κώλωσα να της ζητήσω να δοκιμάσουμε sounding αλλά στην επόμενη επίσκεψη είναι must . Όσον αφορά το orgasm control είναι εξαιρετική, ήταν λες και ήξερε ακριβώς τι να κάνει με εμένα , και παρόλο το άγχος που είχα ότι δεν ξέρει τι ακριβώς είναι ruined orgasm ήξερε και με το παραπάνω . Γενικά ήταν μια απίστευτη εμπειρία και αυτό νομίζω το κατάλαβα προς το τέλος που συνειδητοποίησα ότι ήμουν καυλωμενος από την στιγμή που μπήκα στο χώρο μέχρι και αφού έχυσα . Σίγουρα θα ήθελα να δοκιμάσω και chastity μαζί της σε κάποια φάση . Γενικά την συστήνω ανεπιφύλακτα τόσο σε αρχάριους όσο και σε προχωρημένους .
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
303
Like
357
Πόντοι
21
Επειδή ακούγονται πολλά θέλω να παραθέσω την σχετικά πρόσφατη εμπειρία μου με την Domina Olga . Αρχικά ήταν αρκετά εξυπηρετική στο τηλέφωνο και με βοήθησε με τις οποιες απόρροιες , όσον αφορά για τον χώρο ήταν ιδιαίτερα βοηθητική και δεν μου πέταξε απλά μια διεύθυνση , μου εξήγησε πως να πάω , μου έδωσε σαφής οδηγίες για όταν φτάσω και με ενημέρωσε ότι υπάρχει προσβασιμότητα με ΜΜΜ αλλά και πάρκινγκ . Στην συζήτηση πριν το session ήταν ευγενική αλλά σοβαρή . Επίσης κάτι που μου έκανε εντύπωση είναι ότι δεν ζήτησε κατευθείαν τα λεφτά και όταν της το είπα μου ειπε για μετά το session ωστόσο επέμενα και τα δέχτηκε . Διάφοροι λένε ότι είναι χοντρή , διαφωνώ κάθετα , είναι τέλεια δομημένη για τον σωματότυπο της , το μόνο που δεν με ξετρέλανε εμφανισιακά είναι τα χείλη της αλλά δεν έδωσα και ιδιαίτερη σημασία . Γενικά την θεωρώ πολύ ωραία γυναίκα και έχει και πολύ όμορφα πόδια . Δυστυχώς ενώ είχα ξεκαθαρίσει ότι για την ποδοκαγνεία θέλω καθαρά πόδια τα πόδια της μύριζαν , δεν βρωμουσαν ωστόσο δεν ήταν όσο όμορφη εμπειρία θα μπορούσε να είναι (αν και πολύ καλή ). Στο ballbusting/cbt είναι αρκετά έμπειρη και καλή και έχει δυνατή κλωτσιά , σε βαθμολογία στα 10 θα της έβαζα 8.5/10 , θεωρώ ότι στο ζούληγμα θα μπορούσε να βάζει περισσότερη δύναμη και οι υπόλοιποι πόντοι χάνονται από την εκλείψη πιο εξειδικευμένων παιχνιδιών, θα ήθελα να την δω να χρησιμοποιεί khalis teeth bracelet, ball crusher , ball stretcher , e stim και κάποιου είδους magic wand . Κατά την διάρκεια του session πήρε το μάτι μου κάποια dilators για sounding , πιάσαμε την κουβέντα και μου είπε ότι έχει μάθει από υποτακτικό της ουρολόγο πως να βάζει καθετήρα και πως να χρησιμοποιεί τα dilators , κώλωσα να της ζητήσω να δοκιμάσουμε sounding αλλά στην επόμενη επίσκεψη είναι must . Όσον αφορά το orgasm control είναι εξαιρετική, ήταν λες και ήξερε ακριβώς τι να κάνει με εμένα , και παρόλο το άγχος που είχα ότι δεν ξέρει τι ακριβώς είναι ruined orgasm ήξερε και με το παραπάνω . Γενικά ήταν μια απίστευτη εμπειρία και αυτό νομίζω το κατάλαβα προς το τέλος που συνειδητοποίησα ότι ήμουν καυλωμενος από την στιγμή που μπήκα στο χώρο μέχρι και αφού έχυσα . Σίγουρα θα ήθελα να δοκιμάσω και chastity μαζί της σε κάποια φάση . Γενικά την συστήνω ανεπιφύλακτα τόσο σε αρχάριους όσο και σε προχωρημένους .
Μακάρι να βρεθούν και άλλοι που να γράφουν κριτικές για την εμφάνιση των κυριών και την ποιότητα των συνεδριών ώστε να έχουμε περισσότερες πληροφορίες για τις κοπέλες που κάνουν αυταρχικό πρόγραμμα.
 

Podolagnos1337

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
82
Like
96
Πόντοι
0
Επειδή ακούγονται πολλά θέλω να παραθέσω την σχετικά πρόσφατη εμπειρία μου με την Domina Olga . Αρχικά ήταν αρκετά εξυπηρετική στο τηλέφωνο και με βοήθησε με τις οποιες απόρροιες , όσον αφορά για τον χώρο ήταν ιδιαίτερα βοηθητική και δεν μου πέταξε απλά μια διεύθυνση , μου εξήγησε πως να πάω , μου έδωσε σαφής οδηγίες για όταν φτάσω και με ενημέρωσε ότι υπάρχει προσβασιμότητα με ΜΜΜ αλλά και πάρκινγκ . Στην συζήτηση πριν το session ήταν ευγενική αλλά σοβαρή . Επίσης κάτι που μου έκανε εντύπωση είναι ότι δεν ζήτησε κατευθείαν τα λεφτά και όταν της το είπα μου ειπε για μετά το session ωστόσο επέμενα και τα δέχτηκε . Διάφοροι λένε ότι είναι χοντρή , διαφωνώ κάθετα , είναι τέλεια δομημένη για τον σωματότυπο της , το μόνο που δεν με ξετρέλανε εμφανισιακά είναι τα χείλη της αλλά δεν έδωσα και ιδιαίτερη σημασία . Γενικά την θεωρώ πολύ ωραία γυναίκα και έχει και πολύ όμορφα πόδια . Δυστυχώς ενώ είχα ξεκαθαρίσει ότι για την ποδοκαγνεία θέλω καθαρά πόδια τα πόδια της μύριζαν , δεν βρωμουσαν ωστόσο δεν ήταν όσο όμορφη εμπειρία θα μπορούσε να είναι (αν και πολύ καλή ). Στο ballbusting/cbt είναι αρκετά έμπειρη και καλή και έχει δυνατή κλωτσιά , σε βαθμολογία στα 10 θα της έβαζα 8.5/10 , θεωρώ ότι στο ζούληγμα θα μπορούσε να βάζει περισσότερη δύναμη και οι υπόλοιποι πόντοι χάνονται από την εκλείψη πιο εξειδικευμένων παιχνιδιών, θα ήθελα να την δω να χρησιμοποιεί khalis teeth bracelet, ball crusher , ball stretcher , e stim και κάποιου είδους magic wand . Κατά την διάρκεια του session πήρε το μάτι μου κάποια dilators για sounding , πιάσαμε την κουβέντα και μου είπε ότι έχει μάθει από υποτακτικό της ουρολόγο πως να βάζει καθετήρα και πως να χρησιμοποιεί τα dilators , κώλωσα να της ζητήσω να δοκιμάσουμε sounding αλλά στην επόμενη επίσκεψη είναι must . Όσον αφορά το orgasm control είναι εξαιρετική, ήταν λες και ήξερε ακριβώς τι να κάνει με εμένα , και παρόλο το άγχος που είχα ότι δεν ξέρει τι ακριβώς είναι ruined orgasm ήξερε και με το παραπάνω . Γενικά ήταν μια απίστευτη εμπειρία και αυτό νομίζω το κατάλαβα προς το τέλος που συνειδητοποίησα ότι ήμουν καυλωμενος από την στιγμή που μπήκα στο χώρο μέχρι και αφού έχυσα . Σίγουρα θα ήθελα να δοκιμάσω και chastity μαζί της σε κάποια φάση . Γενικά την συστήνω ανεπιφύλακτα τόσο σε αρχάριους όσο και σε προχωρημένους .
Φιλε δεν εισαι αυθεντικος ποδολαγνος αν δεν θελεις να καθαρισεις την μακα αναμεσα απο τα δαχτυλα με την γλωσσα σου :grin:. Ασε που οσο περισσοτερο μυριζουν τοσο το καλυτερο!
 

Reuzel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
478
Κριτικές
3
Like
1.332
Πόντοι
481
Φιλε δεν εισαι αυθεντικος ποδολαγνος αν δεν θελεις να καθαρισεις την μακα αναμεσα απο τα δαχτυλα με την γλωσσα σου :grin:. Ασε που οσο περισσοτερο μυριζουν τοσο το καλυτερο!
Ώπα δε το είχα διαβάσει αυτό. Τώρα που το είδα θα τη συναντήσω σίγουρα :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom