Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

giwrgos.wraios

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2021
Μηνύματα
76
Like
176
Πόντοι
0
Άστα φίλε, το κόμπλεξ ορισμένων με το ιερό τοτέμ είναι απερίγραπτο. Δεν τους είδα όμως να κράζουν τον άλλο που έγραφε ότι η κυρία Vida είναι κοντή ενώ είναι 1,75+.
Στην τελική έχω μια άποψη από ότι είδα, τελεία και παύλα. Το να κρίνω την οποιαδήποτε κυρία είναι στη θεματολογία του topic. Το να με χαρακτηρίζουν όμως είναι τελείως άσχετο και δεν ενδιαφέρει κανέναν.
Το ότι η ώριμη κυρία έχει ανεβάσει στο Facebook μια ίδια φωτογραφία με λεοπαρδαλε μαγιό για φετινή ενώ την είχε και πριν μια 5ετια δεν προβληματίζει κανέναν;
Δεν έχω πρόβλημα με την κυρία Έρικα η οποία ως αφέντρα είναι καλή. Το πρόβλημα είναι οι κομπλεξικοί που προσπαθούν να γίνουν βασιλικότεροι του βασιλέως και κράζουν όποιον γράψει κάτι που θεωρούν ότι τη θίγει ακόμα και αν είναι αλήθεια.
Πόσο κόλλημα έχεις με την έρικα?παρακολουθείς και το προφίλ της και τις φωτογραφίες που βάζει , εγώ την βλέπω δια ζώσης και όχι από φωτογραφίες
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
465
Like
709
Πόντοι
81
Έχουν βγει καινούργιες στον χώρο αλλά η έρικα είνσι το κάτι άλλο και κύκλο έχει κάνει,7 session μαζί της εσύ δεν πιστεύω ότι την έχεις δει ποτέ
Καινουργιες εχουνε βγει ικανές και καλες δεν εχουν βγει αυτό εγραψα. Σου ευχομαι να κανεις 127 session. Τωρα το τι πιστευεις και τι οχι για εμένα ,ελάχιστα με αφορά εισαι πολύ χτεσινός για να με κρινεις Εδω μας λες ότι Ερικα κανει την Αφεντρα απο όταν πήγαινε στην Γ' Δημοτικού !!!!! Τι αλλο να συζητήσω μαζί σου ; Ολοι ξερουν ότι η Ερικα εχει 25+ χρονια στο χωρο . Για αυτο σου λεω οτι εισαι χτεσινός .
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Καινουργιες εχουνε βγει ικανές και καλες δεν εχουν βγει αυτό εγραψα. Σου ευχομαι να κανεις 127 session. Τωρα το τι πιστευεις και τι οχι για εμένα ,ελάχιστα με αφορά εισαι πολύ χτεσινός για να με κρινεις Εδω μας λες ότι Ερικα κανει την Αφεντρα απο όταν πήγαινε στην Γ' Δημοτικού !!!!! Τι αλλο να συζητήσω μαζί σου ; Ολοι ξερουν ότι η Ερικα εχει 25+ χρονια στο χωρο . Για αυτο σου λεω οτι εισαι χτ

Καινουργιες εχουνε βγει ικανές και καλες δεν εχουν βγει αυτό εγραψα. Σου ευχομαι να κανεις 127 session. Τωρα το τι πιστευεις και τι οχι για εμένα ,ελάχιστα με αφορά εισαι πολύ χτεσινός για να με κρινεις Εδω μας λες ότι Ερικα κανει την Αφεντρα απο όταν πήγαινε στην Γ' Δημοτικού !!!!! Τι αλλο να συζητήσω μαζί σου ; Ολοι ξερουν ότι η Ερικα εχει 25+ χρονια στο χωρο . Για αυτο σου λεω οτι εισαι χτεσινός .
Κουράζετε ,για να μαθαίνεις η έρικα άρχισε το 1999 ειναι 25 χρόνια στο bdsm,ξεκίνησε από πιτσιρίκα,σου μιλάει ο παλιός,το καλύτερο δίδυμο με την irìna που είχα σχέση μαζί της
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Έχουν βγει καινούργιες στον χώρο αλλά η έρικα είνσι το κάτι άλλο και κύκλο έχει κάνει,7 session μαζί της εσύ δεν πιστεύω ότι την έχεις δει ποτέ
Είναι σκληρή η γκεστάπο
 

MIKY73

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
44
Like
88
Πόντοι
0
καταρχην καλη δυναμη και κουραγιο σε οσους εχουν πληγει απο τις πλημμυρες,τωρα οσον αφορα τα δικα μας ακομα δεν μπορω να καταλαβω το κολλημα με την ηλικια της καθε αφεντρας και ειδικα της Ερικας.Εγω απο το καιρο που την γνωρισα δεν ασχοληθηκα με καμμια αλλη εφοσον περναω υπεροχα μαζι της ειναι πεντακαθαρη ,πανεμορφη,σωστη επαγγελματιας,και φανταστικη στα σεσσιον.Αυτη ειναι η αποψη μου,αλλωστε το τοπικ ειναι να λεμε την αποψη μας για τις καλυτερες αφεντρες και οχι για να βγαζουμε χολη η να λεμε οτι να ναι για να βγαλουμε ακυρη η σκαρτη μια αφεντρα .Ο καθενας μας εχει το δικαιωμα της επιλογης !!!
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
966
Πόντοι
81
Είναι παρήγορο ότι και οι διαφωνούντες, τουλάχιστον αναγνωρίζουν την αξία της. Μακάρι να υπήρχαν σοβαρές εναλλακτικές, αλλά δεν τις βλέπω στον ορίζοντα. Το κακό είναι ότι αυτό το πράγμα ή το έχεις ή δεν το έχεις, δεν αποκτάται με εκπαίδευση και δυστυχώς ελάχιστες το έχουν. Κι εγώ έπαιζα ολημερίς μπάλα, αλλά Μέσι δεν έγινα, ο δε μέσι και στα ογδόντα του, καλύτερα θα παίζει απο μένα . Αν είχα λίγο πιο κίνκυ διάθεση θα δοκίμαζα βίντα και ίσιδα, αλλά φοβάμαι μου'χει φύγει. Πάω τώρα στο συναρπαστικό νήμα 'θέλω να κάνω σεξ με αφέντρα"
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
303
Like
357
Πόντοι
21
Συνεδρία πριν λίγη ώρα με την top, κατά την γνώμη μου, αφέντρα στην Ελλάδα, την κυρία Vida Elevtheriadou.
Είναι η απόλυτη αυταρχική γυναίκα. Θέλησα να έρθω στα όριά μου και συμφωνήσαμε να γίνει η συνεδρία χωρίς λέξη ασφαλείας και έτσι εμπιστεύτηκα απόλυτα την πανέμορφη κυρία αφού είχαμε ξανασυναντηθεί πριν 2 μήνες.
Ήταν το καλύτερο session που έχω κάνει μιας και δεν ήξερα τι θα μου έρθει, πότε και πόσο δυνατά. Πολλές στο session θα είχα χρησιμοποιήσει τη λέξη ασφαλείας αν υπήρχε αλλά ευτυχώς που έλειπε γιατί ξεπέρασα τα όριά μου για πρώτη φορά. Η κυρία είναι σαδίστρια και έσπασε 3 βέργες πάνω μου, επιπρόσθετα με έδειρε και με ένα σωρό άλλα αντικείμενα ενώ και τα μάγουλά μου έφαγαν αρκετές σφαλιάρες. Αυτή τη στιγμή που γράφω δυσκολεύομαι να κάτσω στον καναπέ αλλά ταυτόχρονα είμαι και ερεθισμένος με αυτό που έζησα.
Η εμπειρία του να παραδοθώ σε μια κυρία, χωρίς να έχω τον έλεγχο της λέξης ασφαλείας, ήταν πρωτόγνωρη για μένα και την ευχαριστώ για αυτό.
 

Reuzel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
478
Κριτικές
3
Like
1.332
Πόντοι
481
Συνεδρία πριν λίγη ώρα με την top, κατά την γνώμη μου, αφέντρα στην Ελλάδα, την κυρία Vida Elevtheriadou.
Είναι η απόλυτη αυταρχική γυναίκα. Θέλησα να έρθω στα όριά μου και συμφωνήσαμε να γίνει η συνεδρία χωρίς λέξη ασφαλείας και έτσι εμπιστεύτηκα απόλυτα την πανέμορφη κυρία αφού είχαμε ξανασυναντηθεί πριν 2 μήνες.
Ήταν το καλύτερο session που έχω κάνει μιας και δεν ήξερα τι θα μου έρθει, πότε και πόσο δυνατά. Πολλές στο session θα είχα χρησιμοποιήσει τη λέξη ασφαλείας αν υπήρχε αλλά ευτυχώς που έλειπε γιατί ξεπέρασα τα όριά μου για πρώτη φορά. Η κυρία είναι σαδίστρια και έσπασε 3 βέργες πάνω μου, επιπρόσθετα με έδειρε και με ένα σωρό άλλα αντικείμενα ενώ και τα μάγουλά μου έφαγαν αρκετές σφαλιάρες. Αυτή τη στιγμή που γράφω δυσκολεύομαι να κάτσω στον καναπέ αλλά ταυτόχρονα είμαι και ερεθισμένος με αυτό που έζησα.
Η εμπειρία του να παραδοθώ σε μια κυρία, χωρίς να έχω τον έλεγχο της λέξης ασφαλείας, ήταν πρωτόγνωρη για μένα και την ευχαριστώ για αυτό.
Golden shower κάνει;
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
465
Like
709
Πόντοι
81
Κουράζετε ,για να μαθαίνεις η έρικα άρχισε το 1999 ειναι 25 χρόνια στο bdsm,ξεκίνησε από πιτσιρίκα,σου μιλάει ο παλιός,το καλύτερο δίδυμο με την irìna που είχα σχέση μαζί της
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Είναι σκληρή η γκεστάπο
Εσυ τι βαθμο είχες στην αριθμητική στο σχολείο ;; Εάν αρχισε το 1999 οπως λες το να λενε καποιοι ότι ειναι 35 ειναι ανεκδοτο και το 40 επίσης ειναι ανεκδοτο . Εκτος εάν έχεις εγκυρη πληροφορήση ότι απόγευμα όταν τελειωνε το σχολείο αντι για φροντιστήριο πήγαινε και εκανε session :grin:
:grin::grin:
 

Reuzel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
478
Κριτικές
3
Like
1.332
Πόντοι
481
Η Joanne david φαινεται να κανει σεσσιονς αλλα δεν απανταει στα μηνυματα; Έχει κανεις εμπειρια;
 

Nikos40@

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2023
Μηνύματα
135
Like
292
Πόντοι
21
Παίδες, έχει κάποιος γνώμη-εμπειρία από την Titi Titaki?
 

snp21

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2015
Μηνύματα
74
Like
117
Πόντοι
0
Η Joanne david φαινεται να κανει σεσσιονς αλλα δεν απανταει στα μηνυματα; Έχει κανεις εμπειρια;
Κλαμμένα λεφτά. Ενα ψωνισμένο, δηθεν εναλλακτικό, χαζογκοθάκι που παριστάνει την αφέντρα ίσα για την αρπαχτή.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Reuzel

Nikos40@

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2023
Μηνύματα
135
Like
292
Πόντοι
21
Ο red dragon, τον εχει ρημαξει στα χαστουκια και τα ποδοπατηματα :grin:. Γιατι κανει sessions η συγκεκριμενη?
Από τις καφρίλες που κάνουν στο κανάλι στο youtube, καταλαβαίνω ότι η τύπισσα κάνει τα πάντα και γουστάρει και αφεντριλίκι..... Δεν γνωρίζω αν κάνει sessions αλλά πρέπει να είναι πολύ καυλιάρα....
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.203
Κριτικές
3
Like
2.755
Πόντοι
736
Κλαμμένα λεφτά. Ενα ψωνισμένο, δηθεν εναλλακτικό, χαζογκοθάκι που παριστάνει την αφέντρα ίσα για την αρπαχτή.
εχεις προσωπικη εμπειρια με την κοπελα και τα λες αυτα? προσωπικα δεν την εχω συναντησει οποτε δεν μπορω να εκφερω γνωμη
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.203
Κριτικές
3
Like
2.755
Πόντοι
736
Από τις καφρίλες που κάνουν στο κανάλι στο youtube, καταλαβαίνω ότι η τύπισσα κάνει τα πάντα και γουστάρει και αφεντριλίκι..... Δεν γνωρίζω αν κάνει sessions αλλά πρέπει να είναι πολύ καυλιάρα....
επειδη τυχαινει να τη γνωριζω προσωπικα τη συγκεκριμενη δεν γουσταρει αφεντριλικη συμφωνα με το συντροφο της περισσοτερο sub ειναι πανω στο ερωτικο κομματι. ραντεβου και σεσσιονς δεν κανει μονο μεσω των πλατφορμων που εχει και μεσω cam
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom