Νέα

NBA - το καλύτερο πρωτάθλημα μπάσκετ στον κόσμο!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ]{ING_J
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 207K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
εποχες 94
 

Συνημμένα

  • 340x.jpg
    340x.jpg
    54 KB · Εμφανίσεις: 28
  • 340xl.jpg
    340xl.jpg
    56,3 KB · Εμφανίσεις: 50
  • ewing-shoots.jpg
    ewing-shoots.jpg
    67,7 KB · Εμφανίσεις: 30
  • tipoff_finals_300.jpg
    tipoff_finals_300.jpg
    42,9 KB · Εμφανίσεις: 38

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
23
Πόντοι
66
Για να λέμε την αλήθεια πρέπει να φύγει και αυτός  :2funny: :2funny: :2funny:

1591-zach%20randolph.jpg


Ο D'Antoni είναι άρχοντας στην επίθεση και ελπίζουμε άμυνα να μάθει με τον καιρό :grin:.
Παιχταράδες είναι η αλήθεια ότι δεν έχει.
Πάντως σαν αγορά, η Νέα Υόρκη έχει όλα τα φόντα να φέρει μεγάλο όνομα free agent του χρόνου
(εκτός του Pierce που θέλει Ελλάδα :2funny:)
 

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.067
Like
1
Πόντοι
16
Για να λέμε την αλήθεια πρέπει να φύγει και αυτός  :2funny: :2funny: :2funny:

1591-zach%20randolph.jpg


Ο D'Antoni είναι άρχοντας στην επίθεση και ελπίζουμε άμυνα να μάθει με τον καιρό :grin:.
Παιχταράδες είναι η αλήθεια ότι δεν έχει.
Πάντως σαν αγορά, η Νέα Υόρκη έχει όλα τα φόντα να φέρει μεγάλο όνομα free agent του χρόνου
(εκτός του Pierce που θέλει Ελλάδα :2funny:)
Να σου πω την αληθεια για τον Randolph δεν εχω ολοκληρωμενη αποψη.Τον εχω δει ελαχιστα.Παντως η αληθεια ειναι οτι θελουν να τον ξεφορτωθουν.
Οντως υπαρχουν τα φοντα για να παρουν παικταρα του χρονου.Αλλωστε το 2009 ειναι η χρονια που πολλοι πρωτοκλασατοι θα ειναι free agents.Τον Λεμπρον τον βλεπω να πηγαινει στο Νew Jersey...
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
23
Πόντοι
66
Τον Λεμπρον τον βλεπω να πηγαινει στο Νew Jersey...
Λόγω Jay-Z? Εγώ πιστεύω ότι αν δεν πάρει κανένα πρωτάθλημα με τους Cavs, δε θα φύγει για να μην τον πουν αποτυχημένο. Οι Nets άκουσα ότι έχουν σοβαρό οικονομικό πρόβλημα λόγω νέου γηπέδου κλπ. Θα δείξει.
Τεσπα, ένα πράγμα μόνο.
Let's go Lakers (παμ-παμ-παμ παμ παμ) :2funny:
 

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.067
Like
1
Πόντοι
16
Λόγω Jay-Z? Εγώ πιστεύω ότι αν δεν πάρει κανένα πρωτάθλημα με τους Cavs, δε θα φύγει για να μην τον πουν αποτυχημένο. Οι Nets άκουσα ότι έχουν σοβαρό οικονομικό πρόβλημα λόγω νέου γηπέδου κλπ. Θα δείξει.
Τεσπα, ένα πράγμα μόνο.
Let's go Lakers (παμ-παμ-παμ παμ παμ) :2funny:
Θα παιξει ρολο και ο Jay-Z που ειναι κολληταρι του..Γενικα αυτη την αισθηση εχω...
Οσο για τους Lakers ειναι πολυ δυνατοι φετος με υγιη Bynum και ''ενεργο'' Ariza...Το πρωτο φαβορι για τον τιτλο..
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
:headbang:
 

Συνημμένα

  • untitled.jpg
    untitled.jpg
    32,1 KB · Εμφανίσεις: 25
  • knicks_bag-734666.jpg
    knicks_bag-734666.jpg
    28,6 KB · Εμφανίσεις: 23
  • knicks_suck.jpg
    knicks_suck.jpg
    50 KB · Εμφανίσεις: 48

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
23
Πόντοι
66
Οσο για τους Lakers ειναι πολυ δυνατοι φετος με υγιη Bynum και ''ενεργο'' Ariza...Το πρωτο φαβορι για τον τιτλο..
Μακάρι να το πάρουμε μιας και είμαστε πολύ δυνατοί φέτος.
Ένα από τα πράγματα που με τρελαίνει στο NBA είναι ότι προγνωστικά είναι πολύ δύσκολο να κάνεις, π.χ. μπορώ να σου πω 10 ομάδες αυτή την στιγμή που έτσι και πάρουν το πρωτάθλημα δε θα μου κάνει την παραμικρή εντύπωση. Απλά όρεξη να έχεις να χορτάσεις μπάσκετ και θέαμα. :rockon:
 

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.067
Like
1
Πόντοι
16
Μακάρι να το πάρουμε μιας και είμαστε πολύ δυνατοί φέτος.
Ένα από τα πράγματα που με τρελαίνει στο NBA είναι ότι προγνωστικά είναι πολύ δύσκολο να κάνεις, π.χ. μπορώ να σου πω 10 ομάδες αυτή την στιγμή που έτσι και πάρουν το πρωτάθλημα δε θα μου κάνει την παραμικρή εντύπωση. Απλά όρεξη να έχεις να χορτάσεις μπάσκετ και θέαμα. :rockon:
Ετσι ακριβως ειναι φιλε :thumbsup:
Ορεξη να εχεις να καυλωσεις :rockon: :rockon: :rockon:
Ασε σημερα εχω ολονυχτια.Κατηφοριζει ο βασιλιας στο Νταλας για να του σκισουμε την κωλοτρυπιδα :rockon: :rockon: :rockon:
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
23
Πόντοι
66
Αχαχαχα, πάμε ρε Starbury!!!

http://[URL unfurl="true"]www.nypost.com/seven/11142007/photos/knicksa.jpg[/img[/URL]]

[img]http://bleacherreport.com/images_root/image_pictures/0015/4843/marbury.stephon.1_article.jpg

2007_09_marburytrial.jpg


http://[URL unfurl="true"]www.stopmikelupica.com/sml/marbury%20truck.jpg[/img[/URL]]

[img]http://thesportshernia.typepad.com/blog/images/2007/11/14/have_you_seen_stephon_marbury_2.jpg
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Αχαχαχα, πάμε ρε Starbury!!!

http://[URL unfurl="true"]www.nypost.com/seven/11142007/photos/knicksa.jpg[/img[/URL]]

[img]http://bleacherreport.com/images_root/image_pictures/0015/4843/marbury.stephon.1_article.jpg

2007_09_marburytrial.jpg


http://[URL unfurl="true"]www.stopmikelupica.com/sml/marbury%20truck.jpg[/img[/URL]]

[img]http://thesportshernia.typepad.com/blog/images/2007/11/14/have_you_seen_stephon_marbury_2.jpg


:2funny: :2funny: :2funny:
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
23
Πόντοι
66
Ετσι ακριβως ειναι φιλε :thumbsup:
Ορεξη να εχεις να καυλωσεις :rockon: :rockon: :rockon:
Ασε σημερα εχω ολονυχτια.Κατηφοριζει ο βασιλιας στο Νταλας για να του σκισουμε την κωλοτρυπιδα :rockon: :rockon: :rockon:
Ρε γαμήστε τον LeBrick να ησυχάσουμε. King James και πίπες  :dancing: :think:
Εγώ βλέπω τώρα Kings @ 76ers και είναι 48-68 στο ημίχρονο :o. Δυνατή η Φιλαδέλφια φέτος. :rockon:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Ρε γαμήστε τον LeBrick να ησυχάσουμε. King James και πίπες  :dancing: :think:
Εγώ βλέπω τώρα Kings @ 76ers και είναι 48-68 στο ημίχρονο :o. Δυνατή η Φιλαδέλφια φέτος. :rockon:

53-80
σημαντικη η προσθηκη του ελτον μπραντ
 

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.067
Like
1
Πόντοι
16
Ρε γαμήστε τον LeBrick να ησυχάσουμε. King James και πίπες  :dancing: :think:
Εγώ βλέπω τώρα Kings @ 76ers και είναι 48-68 στο ημίχρονο :o. Δυνατή η Φιλαδέλφια φέτος. :rockon:
Θα του σκισουμε την κωλοτρυπιδα λεμε ρε :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Μονο και μονο επειδη τον συγκρινουν με τον ΘΕΟ Κομπε.
Οντως η Φιλαδελφεια εχει θεμα φετος.Ο Μπραντ ειναι μεγαλη δυναμη και Ιγκουονταλα-Μιλερ μετρανε.Οι Κινγκς για τον πουτσο.Μονο Κεβιν Μαρτιν.Και ενα ταλεντακι,εναν ψηλο που εχουν,τον Hawes.Δεν τον εχω δει αλλα πρεπει να ειναι καλος και εξελιξιμος...
Λοιπον μαγκες την καληνυχτα μου.Με καλει ο Ντιρκ και ο Τζος για να πιπωσουμε την βασιλισσα :dancing: :dancing: :dancing:
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
23
Πόντοι
66
Θα του σκισουμε την κωλοτρυπιδα λεμε ρε :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Μονο και μονο επειδη τον συγκρινουν με τον ΘΕΟ Κομπε.
Οντως η Φιλαδελφεια εχει θεμα φετος.Ο Μπραντ ειναι μεγαλη δυναμη και Ιγκουονταλα-Μιλερ μετρανε.Οι Κινγκς για τον πουτσο.Μονο Κεβιν Μαρτιν.Και ενα ταλεντακι,εναν ψηλο που εχουν,τον Hawes.Δεν τον εχω δει αλλα πρεπει να ειναι καλος και εξελιξιμος...
Λοιπον μαγκες την καληνυχτα μου.Με καλει ο Ντιρκ και ο Τζος για να πιπωσουμε την βασιλισσα :dancing: :dancing: :dancing:
Αχαχαχα, είναι τρελός ο σουηδός!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Θα του σκισουμε την κωλοτρυπιδα λεμε ρε :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Μονο και μονο επειδη τον συγκρινουν με τον ΘΕΟ Κομπε.
Οντως η Φιλαδελφεια εχει θεμα φετος.Ο Μπραντ ειναι μεγαλη δυναμη και Ιγκουονταλα-Μιλερ μετρανε.Οι Κινγκς για τον πουτσο.Μονο Κεβιν Μαρτιν.Και ενα ταλεντακι,εναν ψηλο που εχουν,τον Hawes.Δεν τον εχω δει αλλα πρεπει να ειναι καλος και εξελιξιμος...
Λοιπον μαγκες την καληνυχτα μου.Με καλει ο Ντιρκ και ο Τζος για να πιπωσουμε την βασιλισσα :dancing: :dancing: :dancing:


γεια σου σουηδε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom