Νέα

NBA - το καλύτερο πρωτάθλημα μπάσκετ στον κόσμο!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ]{ING_J
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 209K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.067
Like
1
Πόντοι
16
ο οντεν παιζει?τον εχεις δει καθολου?
Ρε φιλε δεν τον εχω δει...Ολο και ολο ενα ματς επαιξε,στην πρεμιερα με τους Λεικερς...Μετα παλι τραυματιστηκε...Παντως εχω διαβασει πολυ καλα λογια...
Γενικα οι Blazers εχουν πολυ ταλεντο...Πιτσιρικαδες κιολας,οποτε καλος συνδυασμος...Ο Roy ειναι μεγαλος παιχτης...Πιστευω οτι φετος θα κανουν το μπαμ...Για πρωτη φορα μετα τη Rasheed εποχη...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Ρε φιλε δεν τον εχω δει...Ολο και ολο ενα ματς επαιξε,στην πρεμιερα με τους Λεικερς...Μετα παλι τραυματιστηκε...Παντως εχω διαβασει πολυ καλα λογια...
Γενικα οι Blazers εχουν πολυ ταλεντο...Πιτσιρικαδες κιολας,οποτε καλος συνδυασμος...Ο Roy ειναι μεγαλος παιχτης...Πιστευω οτι φετος θα κανουν το μπαμ...Για πρωτη φορα μετα τη Rasheed εποχη...

και εγω εχω ακουσει οτι ειναι θηριο αλλα πολυ τραυματιας ρε παιδι μου
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
23
Πόντοι
66

Συνημμένα

  • jason-richardson.jpg
    jason-richardson.jpg
    22,4 KB · Εμφανίσεις: 21

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.067
Like
1
Πόντοι
16
Γεια και σε σένα Μεγάλε Σουηδέ. :rockon:
Μετά από τη διακοπή που παίχτηκε, θέλω τα σχόλια σου για J-Rich σε Suns.
Κοιτα...Μολις διαβασα την τραμπα κουτουλαγα το κεφαλι μου στον τοιχο (καπως ετσι :headbang: :2funny:)..Τα ''μουνοπανα'' ενισχυθηκαν λεω,πανε για μεγαλα πραγματα.Μετα το ξανασκεφτηκα και κατεληξα στα εξης..
Ο Μπελ ηταν,ισως ο μοναδικος σαυτη την ομαδα,που επαιζε αμυνα.Ηταν που ηταν για τον πουτσο αμυντικα τωρα γιναν χειροτεροι.
Με την φυγη του Ντιο χανουν εναν πολυτιμο παικτη για το ροτεισον στους ψηλους.Δεν ειναι τιποτα το ιδιαιτερο αλλα μπορει να δωσει λυσεις για οσο αγωνιστει.Στους ψηλους τωρα ''μενουν'' με Αμαρε,Σακ και τον ρουκι τον Λοπεζ.
Ο Ριτσαρντσον ειναι αναμφισβητητα πολυ καλος παικτης και ειναι μεγαλη δυναμη επιθετικα.Ομως ενας παικτης του βεληνεκους του θα ''χρειαστει'' να παρει και πολλες προσπαθειες.Βαλε Αμαρε,Σακ,Νας,Ριτσαρντσον στην ιδια πενταδα.Ολοι,μεγαλοι παικτες που θελουν να παιρνουν προσπαθειες.Αν βαλεις και τον Χιλ μεσα στο κολπο μαζευονται παρα πολλοι.Ηδη ο Αμαρε εχει αρχισει να στραβωνει ;)
Οποτε η γνωμη μου ειναι η εξης.Αν ο Ριτσαρντσον ''θυσιαστει'' για χαρη του συνολου και αποφασισει να ασχοληθει και λιγο με την αμυνα,θα πανε καλα γιατι μιλαμε για παικταραδες.Αν ειναι ο γνωστος,τρελλος Ριτσαρντσον,τοτε σκουρα τα πραγματα γι'αυτους.Ηταν που ηταν ομαδα ''ο,τι να'ναι'' θα γινουν ακομα περισσοτερο ασταθεις.
Με τους Μπομπκατς δεν ασχολουμαι.Ουτως η αλλως πουθενα δεν πηγαινανε,για πουθενα δεν πανε...
Εσυ πως την ειδες την τραμπιτσα?
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
23
Πόντοι
66
Μπράβο, αυτή ήταν σωστή ανάλυση. :o
Για τους Bobcats δεν ασχολούμαι για τους ίδιους λόγους.
Για τους Suns πιστεύω ότι αυτή τη στιγμή είναι η πιο ταλαντούχα ομάδα στο NBA αλλά θα πρέπει να παίξουν το ομαδικό μπάσκετ που χρειάζεται αν θέλουν να ελπίζουν για πρωτάθλημα. Πρέπει να πάρουν παράδειγμα από τους Big 3 των Celtics που πάιζανε όχι για τους αριθμούς τους αλλά για τη νίκη. Επιπλέον, Nash & Richardson είναι ένα από τα χειρότερα αμυντικά δίδυμα σε guard και θα χρειαστούν ακόμα ένα playmaker και ένα αμυντικό 1-2αρι. Ο Diaw ήταν αρκετά καλή λύση από το πάγκο ενώ τώρα αν τραυματιστεί ένας εκ των Shaq/Amare, την γαμήσανε.
Επίσης ακούω ότι παίζει να δώσουν τον Nash. Δεν νομίζω, αλλά αν συμβεί αυτό τότε άντε γεια. Το πιθανότερο είναι να παίζουνε γαμάτο μπάσκετ και να φτάσουν μέχρι 1 ή 2ο γύρο στα playoffs.
Σε άλλα τώρα, Cavaliers γαμάνε, Celtics & Lakers δυνατοί, Nuggets/Blazers/Magic/Jazz επικίδυνοι και οι υπόλοιποι γνωστοί βρίσκουν ρυθμό.
Ο Marbury τι ρόλο βαράει?  :2funny: :2funny: :2funny:
 

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.067
Like
1
Πόντοι
16
Συμφωνω απολυτα με αυτα που λες για την τραμπα.Για τον Νας δεν εχω ακουσει τιποτα...Χλωμο το κοβω παντως να την πουλεψει..Αν γινει κιαυτο θα ειναι ακομα μια μαλακια του παπαρα του Κερ...
Οντως οι Καβαλιερς γαμανε.Ο Μο κανει καλη δουλεια και τους εχει ανεβασει ενα επιπεδο...Λεικερς και Σελτικς κλασικα γαμανε και δερνουνε...
Ο Marbury ειναι η μασκοτ του ΝΒΑ... :2funny: :2funny: :2funny:
Ειμαι πολυ περιεργος αν και οποτε φυγει απο τους Knicks να δω που θα παει...
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
23
Πόντοι
66
Είναι υπερβολικά αστεία ιστορία ο Marbury. Εγώ τον ψήφισα για All-Star  :2funny:
Αν φύγει εγώ τον βλέπω για Magic. Θα είναι αναβάθμιση από Nelson που μου φαίνεται χειρότερος από πέρυσι. Για Dallas τι βλέπεις?
 

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.067
Like
1
Πόντοι
16
Είναι υπερβολικά αστεία ιστορία ο Marbury. Εγώ τον ψήφισα για All-Star  :2funny:
Αν φύγει εγώ τον βλέπω για Magic. Θα είναι αναβάθμιση από Nelson που μου φαίνεται χειρότερος από πέρυσι. Για Dallas τι βλέπεις?
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ωραιος...Δεν το σκεφτηκα να τον ψηφισω και εγω τον θεο..Θα το κανω αυριο γιατι ψηφισα πριν απο λιγο για σημερα :tooth: :tooth:
Ο Nelson ειναι λιγος...
Οσο για την αρρωστια...Ξεκινησαμε με 2-7..Καναμε καλο σερι και τωρα ειμαστε στο 13-9...Ο Josh Howard εχει χασει 10 παιχνιδια συνεχομενα παρολα αυτα τα πηγαινουμε καλα.Ο Terry κανει γαμω τις χρονιες.Επισης εκπληξη ειναι ο ζουμπας Πορτορικανος,ο Μπαρεα.Δειχνει οτι μπορει να ανταπεξερθει πολυ καλα σε ρολο backup pg.Αισιοδοξω οτι με την επιστροφη του Josh θα τα παμε ακομα καλυτερα.Βασικα ο στοχος ειναι η πρωτια στην southwest.Ειναι δυσκολο αλλα θα προσπαθησουν τα αλανια.Ειναι νωρις ακομα για τελικες προβλεψεις γιατι στην Δυση γινεται της πουτανας.Αν εξαιρεσεις τους Λεικερς που γαμανε,οι αλλοι δεν εχουν μεγαλες διαφορες(αναφερομαι στις ομαδες που χτυπανε πλειοφ)..Παντως δεν αποκλειω να παμε για καποια τραμπα μεσα στην χρονια.Κυκλοφορησε φημη οτι θελουμε τον Sheed.Θα δειξει...
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
23
Πόντοι
66
Σουηδέ, είδες τι έκανε ο παιχταράς ο Roy και ο Nelson που έθαβα τις προάλλες? χαχαχα. Τελικά δεν είναι να βγάζεις κανέναν άχρηστο. Απόψε έχει κάνα καλό μάτς :rolleyes: :dancing:?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom