Νέα

Να μεινω η να φυγω

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα qertq
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 476
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Υπαρει δουλεια στο εξωτερικο και σκεφτομαι να μεινω ελλαδα και να ψαξω για δουλεια η να φυγω αφου μ

  • Ξυπνα ΜΑΛΑΚΑ και σηκω φυγε

    Ψήφοι: 42 36,5%
  • Μα ποσο μαλακας εισι και το σκεφτεσαι ακομα

    Ψήφοι: 16 13,9%
  • κατσε εδω και ψωφα μαζι μας θα ερθουνε καλυτερες μερες .Ισως σε καποια αλλη ζωη.

    Ψήφοι: 8 7,0%
  • Αραξε ελλαδα και πηξε

    Ψήφοι: 11 9,6%
  • Αμα μπορεις καντην και βλεπεις τι γινεται

    Ψήφοι: 38 33,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    115

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Μπορω να κανω ειδικοτητα εξω νομιζω.

Εκτος της ιατρικης με ενδιαφερει και η ψυχιατρικη.

nai μμπορεις


αλλα μετα τα 20τοσα δεν γινεται να διαβασεις σε τετοιο επιπεδο ωστε να μπεις ιατρικη αθηνων
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186

Σαραντα και κατι. Ο Λακης ειπε οτι μπορω.


αλλα μετα τα 20τοσα δεν γινεται να διαβασεις σε τετοιο επιπεδο ωστε να μπεις ιατρικη αθηνων

Αρχιδια θεματα βαζουν τωρα. 1 χρονος διαβασμα, ουτε φροντιστηρια χρειαζομαι.

Ασε που αμα περασω ψυχιατρικη θα εχω ηδη καποια πρακτικη εμπειρια απ το σαιτ.
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Σαραντα και κατι. Ο Λακης ειπε οτι μπορω.


Αρχιδια θεματα βαζουν τωρα. 1 χρονος διαβασμα, ουτε φροντιστηρια χρειαζομαι.


δεν θα νιωσεις σκατα οταν θα εισαι μαζι με τα 18χρονα με τις εξετασεις να λετε για τα θεματα κ να κανετε στριφτο καρελια καπνο
 

antiosmuchachos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2016
Μηνύματα
347
Like
16
Πόντοι
1
Σαραντα και κατι. Ο Λακης ειπε οτι μπορω.


Αρχιδια θεματα βαζουν τωρα. 1 χρονος διαβασμα, ουτε φροντιστηρια χρειαζομαι.

Ασε που αμα περασω ψυχιατρικη θα εχω ηδη καποια πρακτικη εμπειρια απ το σαιτ.

φιλε το δθσκολο δεν ειναι να μπεισ αλλα να βγεις  :hi:
 

Επισκέπτης
Δουκα μας ελεγες προχθεα οτι στα τελη των 80ς οι τουριστριες σε εκαναν αντρα.

Αρα εισαι 45+
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
H Γερμανικη γλωσσα εχει πολλα φχτ, δεν ξερω αν την αντεχει το ελληνικο αυτι μακροπροθεσμα.

Για εμενα αξια εχει να μεταναστευσει καποιος για να ζησει την περιπετεια, να χαρει το μουνι ή να χαρει τη φυση. Για παραδειγμα να μεταναστευσει στην Ταυλανδη. Αυτα τα ταξιδια αξιζουν.
Θα τρως περιπέτεια μουνί ή δέντρα;
Αλλο η επιβίωση και άλλο να διακοπάρεις.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
δεν θα νιωσεις σκατα οταν θα εισαι μαζι με τα 18χρονα με τις εξετασεις να λετε για τα θεματα κ να κανετε στριφτο καρελια καπνο

Δε με ξερεις καλα ντοπα. Δειχνω 10 χρονια νεωτερος απο την ηλικια μου. Αν σου βαλω φωτογραφια το λαιμο μου, δεν εχει ουτε μια ρυτιδα! Στο μουι ται επαθε πλακα ο δασκαλος με την καρδιοαναπνευστικη αντοχη που διαθετω. Οσο για τα 18χρονα δεν ειναι λιγες οι φορες που τσαρκαρουμε παρεα. Πριν λιγες μερες μας ελεγε ιστοριες ο κυρ Βασιλης εξω απ' το Φ84. Ας το επιβεβαιωσουν και αλλοι. Που ξερουν απο πιατσα. Ειμαι φαινομενο. Ενας ανθρωπος για παντα νεος. Κατι που πιστευω πηγαζει αποκλειστικα απο τη νεανικη νοοτροπια μου. Το μυαλο οδηγει και το σωμα αναποφευκατα ακολουθει.

Εσεις γερασατε πριν την ωρα σας απο ελλειψη φιλοδοξιας και επαναστατικοτητας. Ειστε η πιο κομφορμιστικη γενια της Ελλαδος οπως ανελυσα και σε αλλο θρεντι.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Θα τρως περιπέτεια μουνί ή δέντρα;
Αλλο η επιβίωση και άλλο να διακοπάρεις.

Θαρρος φιλε, αμα γουσταρεις παρε το ρισκο και μην το πολυσκεφτεσαι γιατι θα γερασεις πριν την ωρα σου.
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Δε με ξερεις καλα ντοπα. Δειχνω 10 χρονια νεωτερος απο την ηλικια μου. Αν σου βαλω φωτογραφια το λαιμο μου, δεν εχει ουτε μια ρυτιδα! Στο μουι ται επαθε πλακα ο δασκαλος με την καρδιοαναπνευστικη αντοχη που διαθετω. Οσο για τα 18χρονα δεν ειναι λιγες οι φορες που τσαρκαρουμε παρεα. Πριν λιγες μερες μας ελεγε ιστοριες ο κυρ Βασιλης εξω απ' το Φ84. Ας το επιβεβαιωσουν και αλλοι. Που ξερουν απο πιατσα. Ειμαι φαινομενο. Ενας ανθρωπος για παντα νεος. Κατι που πιστευω πηγαζει αποκλειστικα απο τη νεανικη νοοτροπια μου. Το μυαλο οδηγει και το σωμα αναποφευκατα ακολουθει.

Εσεις γερασατε πριν την ωρα σας απο ελλειψη φιλοδοξιας και επαναστατικοτητας. Ειστε η πιο κομφορμιστικη γενια της Ελλαδος οπως ανελυσα και σε αλλο θρεντι.


ο νωντας φταιει ρε δουκα κ το μσν



ετσι με ρουφηξε στα σκατα


στο μεσσενζερ
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
ο νωντας φταιει ρε δουκα κ το μσν



ετσι με ρουφηξε στα σκατα


στο μεσσενζερ

Επιτηδες το εκανε για να νιωθει ανωτερος απο σενα. Αυτο του δινει χαρα.

Δεν ειναι αργα για να τον εκδικηθεις.

Ξερεις πραγματα γι αυτον. Θα σε βοηθησει και ο asskavlos.
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66

Συνημμένα

  • image.jpg
    image.jpg
    60,2 KB · Εμφανίσεις: 28

akatastatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
867
Κριτικές
7
Like
1.197
Πόντοι
486
Πανελλήνιες θα μπεις εύκολα.
Μετά είναι το θέμα.

Θέλεις 12 χρόνια.

Ναι ρε πολύ εύκολα στα 40 να δώσεις πανελλαδικές και να χτυπήσεις ιατρική. Κι ο παππούς μου το κάνει  :2funny:
 

xenitemenipsixi

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2014
Μηνύματα
831
Like
56
Πόντοι
6
καλησπερα στην ομαδα.Θα μπω κατευθειαν στο θεμα.
Ειμαι 40 και ανεργος χωρις φιλους  γκομενα οικογενεια και ολα τα σχετικα.Δεν πεθαινω τις πεινας. 

Μου εχουν προσφερει δουλεια εξωτερικο(εκανα αιτησεις και εκατσε) λογο ειδικοτητας ετυχε και εκατσε προσφορα.
Ακομα και καποιες γκομενες που ειχα γνωρισει καποια χρονια (καναδεζες) μου εχανε πει τι κανεις εδω?(Ελα ντε!!)

Η εταιρεια μικρη αλλα μου εβαλε τα εισητηρια να παω εκει να με δουνε και εχει αρκετη δουλεια.
Μου λενε σκεψου το και πες μας δεν βιαζομαστε αλλα δεν θα περιμενουμε και μια ζωη. 

Αλλα θελουνε να παω απο την μερια τους(δεν με αγαπανε για να βγαλουνε λεφτα θα παω και για να βγαλω λεφτα και εγω θα παω).
Τα λεφτα ειναι καλα.

Το κλιμα απο οσο δειχνει που μιλησα με αλλους ειναι καλο.
Τωρα στην δουλεια μπορει να πιασει και να ειμαι αυτο που θελουν μπορει και οχι.(Το μονο που μπορει να φοβαμαιισως να εχουν παραπανω απαιτησεις Αντεχω αλλα θα θελω χρονο).

Το μονο που εχω εδω στην ελλαδα ειναι το σπιτι μου και η μελλοντικη ελπιδα να βρω δουλεια γκομενα και τα σχετικα.

Αυτο που σκεφτομαι ειναι να βαλω λουκετο και να εξαφανιστω  παντα μπορω να γυρισω πισω. Δωστε οτι συμβουλη  μπορειτε.

φιλε τι εκανες πηγες τελικα? εισαι ευχριστημενος?
 

Επισκέπτης
καλησπερα στην ομαδα.Θα μπω κατευθειαν στο θεμα.
Ειμαι 40 και ανεργος χωρις φιλους  γκομενα οικογενεια και ολα τα σχετικα.Δεν πεθαινω τις πεινας. 

Μου εχουν προσφερει δουλεια εξωτερικο(εκανα αιτησεις και εκατσε) λογο ειδικοτητας ετυχε και εκατσε προσφορα.
Ακομα και καποιες γκομενες που ειχα γνωρισει καποια χρονια (καναδεζες) μου εχανε πει τι κανεις εδω?(Ελα ντε!!)

Η εταιρεια μικρη αλλα μου εβαλε τα εισητηρια να παω εκει να με δουνε και εχει αρκετη δουλεια.
Μου λενε σκεψου το και πες μας δεν βιαζομαστε αλλα δεν θα περιμενουμε και μια ζωη. 

Αλλα θελουνε να παω απο την μερια τους(δεν με αγαπανε για να βγαλουνε λεφτα θα παω και για να βγαλω λεφτα και εγω θα παω).
Τα λεφτα ειναι καλα.

Το κλιμα απο οσο δειχνει που μιλησα με αλλους ειναι καλο.
Τωρα στην δουλεια μπορει να πιασει και να ειμαι αυτο που θελουν μπορει και οχι.(Το μονο που μπορει να φοβαμαιισως να εχουν παραπανω απαιτησεις Αντεχω αλλα θα θελω χρονο).

Το μονο που εχω εδω στην ελλαδα ειναι το σπιτι μου και η μελλοντικη ελπιδα να βρω δουλεια γκομενα και τα σχετικα.

Αυτο που σκεφτομαι ειναι να βαλω λουκετο και να εξαφανιστω  παντα μπορω να γυρισω πισω. Δωστε οτι συμβουλη  μπορειτε.
τελικά έμεινες ή έφυγες;
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.623
Like
14.593
Πόντοι
3.656
τωρα ρωταει αν θα γυρισει στην πρωην του κατσε

για ολες της αποφασεις στη ζωη του φαινεται συμβουλευεται το φορουμ
:wanker:


τυπε μονο οι χυστες του μπου μπορουν να δωσουν συμβουλες σε τετοια πολυπλοκα θεματα  :headbaning1: :headbaning2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom